Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Rubint Réka Napi 20 perc önmagadért, Add önmagad1/2 - Mik a tapasztalataitok? fórum

Rubint Réka Napi 20 perc önmagadért, Add önmagad1/2 - Mik a tapasztalataitok? (beszélgetős fórum)


87. Panna!! (válaszként erre: 83. - Maszatt)
2009. ápr. 29. 23:04
sztem Rubint Réka összes dvd-jén van kitörés:) mivel tényleg jó combformáló gyakorlat...szerencsére az én térdemet nem terheli...
2009. ápr. 29. 23:03

uh nekem ma elmaradt a torna:D

Reggel elmentünk megnézni Belfastot(észak írország fővárosát), aztán most értünk csak haza, de egész nap gyalogoltunk, úgyhogy tök fáradt vagyok:D

85. Panna!! (válaszként erre: 79. - Babucika007)
2009. ápr. 29. 23:02

igen az az első....a 2. 20 percnél lefekszik oldalra a földre, aztán először emelgeti meg huzogatja a lábát, majd nyujtva is van pár gyakorlat, aztán meg négykézláb...aztán ugyanez a mésik oldalra, majd lábszéttárogatós belsőcombgyakorlat és pár hasprés...

Sztem ha most úgy érzed hogy nem tudod megcsinálni, akkor ha heti 3szor megcsinálod biztosan lesz eredménye, bár sztem a köztes napokra mondjuk plusz 2 napra érdemes beiktatni valamit...bicikli, futás, vagy valami ilyen kardió mozgást...de ez csak az én ötletem:D

2009. ápr. 29. 21:29
El kell hogy keserítselek, mert igen is kitörések vannak a combos részben.
2009. ápr. 29. 19:56
Milyen gyakorlatok vannak a napi 20 perc önmagadért dvd-n:Csak a comb érdekelne!Remélem nem kitörések!!!A térdem miatt nem megy sajnos.
2009. ápr. 29. 11:44
vagyis sziasztok! :-)
2009. ápr. 29. 11:43

Szisztok!

Nincs meg véletlenül vkinek Béres Alexandra: Nyerj időt! c. DVD-je? Valami tapasztalat, vélemény róla?

80. n.beja
2009. ápr. 29. 09:39
igazábol nem is az a fárasztó h a lábat kell emelgetni hanem h közbe tartani kell magadat a földöt szerintem legalább is ez a fárasztóbb ugy amelyik résznél lehet én oldalamra fordultam és ugy csináltam!
2009. ápr. 29. 09:07

de ez az elsö?

nekem az van meg

2.20-asban a földre fekszik és ugy csinálja

nem hiszem h végig birom csinálni de majd idövel menni fog

és szerintetek heti 3x elég??hogy 2 hónap alatt formásodjak???

78. Panna!! (válaszként erre: 77. - Babucika007)
2009. ápr. 29. 09:06
Az első 20 perc az megy combra, meg beleviszi a kart is de csak minimálisan. a 2. 20 perc az popsi, vagyis csak 14 percig, utána van pár perc belső comb, majd pár perc has. én minden 3. nap ezt a popsisat csinálom, ez a "pihenőm".
2009. ápr. 29. 07:43

sziasztok

nekem a tv-be van réka és norbi dvd

meg van benne a réka add önmagad 1!na most abban 2x20 perc van de nincs részekre osztva

hogy popsi,comb meg ilyesmi

lécci magyarázzátok el nekem hogy hogy is van ez a dvd elosztás

és ha végig csinálom mind a 2x20 percet akkor mivan?én ezt nem értem!

76. Kisrigó (válaszként erre: 75. - Panna!!)
2009. ápr. 29. 00:12
Remélem! Rám fér! És abban bízom, h ha élvezem akkor nem hagyom abba olyan könnyen, mert ugye indok az mindig van.....
75. Panna!! (válaszként erre: 74. - Kisrigó)
2009. ápr. 28. 23:17
belenéztem:)már láttam ezt rájöttem, mármint a dvd-it, sztem tuti tök jól fogyaszt, hiszen jó kis cardio mozgásnak tűnik:)
2009. ápr. 28. 22:41
Egyébként van ilyen fórum, én is onnan kaptam az ötletet!
2009. ápr. 28. 22:40
leslie sansone, ezt írd be a youtube keresőjébe. ott van fenn egy pár részlet
72. Panna!! (válaszként erre: 71. - Kisrigó)
2009. ápr. 28. 22:09
milyen is az a walk aerobic?mert ha lefordítom akkor fura összeegyeztetni:Dvagyis így még nem hallottam....
71. Kisrigó (válaszként erre: 68. - Kisrigó)
2009. ápr. 28. 21:57
Jelentem 3 mérföldet walk aerobicoztam! :) És nagyon jó volt! Nekem lekörözte RR-t! :)
70. Panna!! (válaszként erre: 67. - Nyuszihopp)
2009. ápr. 28. 16:54

Na igen, pont minap mondtam valakinek hogy az én párom nem örülne neki ha nem tornáznék:D azt hitte az illető azért mert nincs megelégedve velem:D holott így jobban érzem neki, és neki is jobb úgy....na meg nyílván neki is tetszene ha picit más formát vennék fel...persze így is tetszem neki:D csak akkor én is elégedettebb lennék...na mindegy:D


A sikerélmény pedig elengedhetetlen sztem is:D reggel meg is volt:D....kb 3 hete kezdtem el igazából úgy mindent beleadni....előtte jó volt, csak aztán szílveszterkor költöztem ki írországba, nem volt még munka, sok volt az új édesség, meg nagy volt a boldogság, a torna többször elmaradt...aztán feljött 3 hónap alatt pár kiló...meg előtte is volt 2-3 plusz...szóval most kb 5-6-7kilót szeretnék ledobni, de nem is a súly érdekel, miel nem mérem magam:D hanem a centik...

na és már megindult egy hete a derekamról csipőmről...és ma, ma 1 centivel kevesebb volt a combim:D

69. Panna!! (válaszként erre: 68. - Kisrigó)
2009. ápr. 28. 16:49

én még olyat nem csináltam soha azt hiszem:D vagy nem tudok róla :D

nekem jól sikerült a tegnapi edzésadag, úgyhogy simán nyomhatok egy órát stepperen majd este torna sztem....mármint a tegnapi fél óra + torna nem okozott mára semmi nagy nagy izomlázat.

2009. ápr. 28. 15:28
Ma elkezdem a walk-aerobicot. Remélem jó lesz! Majd írok róla milyen.... Ti már csináltatok ilyet?
67. nyuszihopp (válaszként erre: 66. - Panna!!)
2009. ápr. 27. 23:44

Szeretek mozogni. Utána annyival nyugodtabb, elégedettebb vagyok, minél jobban kihajtom magam annál inkább. Ha már nagoyn hisztis vagyok, a kedvesem is mindig el akar zavarni mozogni. A múltkor már azt mondta, hogy következő szülinapomra uszodabérletet kapok tőle, mert nincs jobb orvosság a hiszti ellen :DDD


Egyébként nagyon jó számba venni néha, hogy az ember mennyit fejlődött, erősödött. És ez a lehetőség minden sportnál megvan, akár a labdával bánsz ügyesebben, akár többet/gyorsabban futsz, akár , akár tovább tudod csinálni pár ismétléssel a tornát. Szerintem erre mindenki olyan büszke tud lenni- és bizony mindig jól jön egy apró sikerélmény. Nekem ez gyakran a sport.

66. Panna!! (válaszként erre: 65. - Nyuszihopp)
2009. ápr. 27. 23:24

na de az a lényeg, hogy eljársz akkor máshova ha ott nem tudod megoldani:)és ez jó hozzáállás:D

más ilyenkor ezt kifogásnak használja fel, és ezért nem tornázik, vagy éppen mivel nem megy még neki annyira akkor azért nem:D

Kitartást!:)

65. nyuszihopp (válaszként erre: 63. - Panna!!)
2009. ápr. 27. 22:49
Hát én sajnos nem tudok gyakran tornázni dvd-re, mert koliban lakom, és csak akkor van hely, ha a szobatársaim nincsenek itt. Na meg zavarná is őket a lihegésem, meg a sok HÚHA. Egyszerre meg nem fér el több tornázó csajszi a szobában. Úgyhogy én általában egy kis terembe járok aerobik és alakformáló órákra. Mondjuk ott is mindig a farizom megy a legkevésbé. Biztos azért mert a combomon sok a felesleg, és nehéz a lábamat emelgetni, és gyenge a fenekem :) Nem baj, innen van hova fejlődni :)
64. Panna!! (válaszként erre: 62. - 2bc7365ec9)
2009. ápr. 27. 22:47

uh nekem szerencsére nem fáj a térdem...mondjuk évekkel ezelőtt mikor először csináltam olyan tornát amiben kitörés volt akkor igen....de aztán rájöttem h az miattam volt:D rosszul csináltam...

itt is ugye fontos hogy kitörésnél hol van a térded meg a guggolásnál...

63. Panna!! (válaszként erre: 61. - Nyuszihopp)
2009. ápr. 27. 22:45

én is így voltam amúgy mikor elkezdtem:D

De nálam lehet a kezdeti lelkesedés adjunk bele mindent elv miatt volt:D amit azért igyekszem ma is tartani...a lényeg h én 4napon keresztül minden nap megcsináltam az egészet, még a lábat is...majd utána mintha elvágták volna a lábam elfárad:D

aztán egy ideig úgy csináltam h popsit lábat külön napokon:D...vicces:D


Ma viszont vettünk steppert:D elégettem vele 230 kalóriát:D torna előtt gyalogoltam rajta fél órát...aztán popsi20perc,kar30,has20....ja a stepper és tora között tartottam fél óra pihit:D

2009. ápr. 27. 22:38
Én a 20 perc combot a térdemben éreztem leginkább. :( "Kicsit" fogyok, aztán nekifutok újra.
61. nyuszihopp (válaszként erre: 50. - Panna!!)
2009. ápr. 27. 22:36

De fura :)

Mindenki a 20 perc lábat mondja nagyon nehéznek. Én múlt héten láttam először. A lábat és a popsit akartam csinálni, de a popsi egyszerűen kifogott rajtam. hihetetlenül brutális, kb. 6 perc alatt feladtam. (azért annyit a másik lábamra is megcsináltam.) A combot viszont végig bírtam, nem mondom, hogy simán, de megállás nélkül elsőre. Igaz, aztán 3 napig volt izomlázam :))))

60. Panna!! (válaszként erre: 59. - D26dcc4363)
2009. ápr. 27. 20:52
igen azon nekem is tetszik a zene, kivéve a has résznél, mert az oylan semmilyen sztem:), de én a has részt általában hang nélkül csinálom és olyankor filmet nézek:D
2009. ápr. 27. 20:39
A 4*20 perces dvd nagyon jó, külön-külön és kombinálva is. Torna szempontjából az első két dvdje is ütős, de nekem ott nem igazán tetszik a zene, és összevissza beszél, 20 oercesen pidig teljsen jó. Bár nekem nem ez a zenei világom, mégis sokkal barátságosabb, mint a többin.
2009. ápr. 27. 20:29
jó bogarászást, jobb oldalon van egy ilyen rész hogy feltöltések, ott van az archívum, a 2008as résznél vannak a rubint rékás dvd-k is:D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook