Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rákosnak lenni, élni akarni! fórum

Rákosnak lenni, élni akarni! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Rákosnak lenni, élni akarni!

47. e31f48b5f6 (válaszként erre: 42. - C130f7eb3b)
2011. márc. 18. 15:12
Nekem nagyon nem szimpatikus amiket írsz és ahogy írod. Mindenkinek az a rák ellenszere ami neki konkrétan segít. Van akinek a kemo, van akinek más. Nemcsak a kizárólag másokkal törődő emberek lesznek betegek, hanem gyerekek is és olyanok is akik a saját boldogságukat keresték. Ha valaki lelkét bántja valami, dőlhet az immunrendszere és nem biztos, hogy öli a rákos sejteket ezer más körülmény összejátszása mellett. Ennyire egyszerű ez a lélek dolog, nem kell túlmisztifikálni.
46. csabi4 (válaszként erre: 44. - Rising Sun 1)
2011. márc. 18. 15:09

Rátapintottál a lényegre -sajnos a legtöbb korház a rákos betegekből él -lehetséges durván hangzik de ez van -amugy a c-vitamin kurát is soknak tartom hisz fillérekbe kerül ,de hogy lesz belőle ennyire drága készitmény azt nem értem

itt a májrák teljesen nyilvánvaló -egy éhenhalási konfliktus okozza -a tüdő áttét meg maga a halálfélelem ami akár már az első diagnózisnál beindul -

amig a betegnek megmarad az életereje komoly esélye van a teljes gyógyulásra -és nem túlélésre -

a topic kiirójától idézek :

"Közrejátszott az is, hogy hónapok óta munkát keresett, mert az előző munkahelye feloszlott. Teltek-múltak a hónapok, még mindig nem sejtettünk semmit."

véleményem szerint , ez a májrák kiváltó oka -itt érezhette az apuka hogy nincs pénzem,elfogy a pénzem , nem tudom eltartani a családot stb érzések csapódtak be -és ez hónapok alatt csak romlott -sőt ezt az érzést magában hordozta nem beszélte ki öszintén mit is érez belül ,mennyire tehetetlen ,ezt akár CT felvétel is igazolhatná +apukával egy öszinte beszélgetés is .Többet ér mint 100 kemo !!

45. c130f7eb3b (válaszként erre: 44. - Rising Sun 1)
2011. márc. 18. 15:05

Ez így igaz! De még egyszer felteszem a már egyszer elsütött kérdésem: gondoljátok, hogy mindenkinek érdekében áll a gyógyulásunk?! Nem csak a mienk, hanem a másfajta betegeké...

Nem várok választ. A pénzzel, az üzleti érdekkel nem lehet vitatkozni...

Ezért inkább azt mondom: segíts magadon, Isten is megsegít!

2011. márc. 18. 14:53

Az ismerősömnek 3.5 Millió Ft volt a kemoterápia 9 hónap alatt , eredmény : máj és tüdő áttét.


Kiszámoltuk, hogy a C-vitamin terápia egy egész évre kijön 6-700 e Ft-ból a kiegészítőkkel együtt.


Nyilván az lenne az áttörés, ha az OEP támogatná ezt teljes mértékben, elméletileg, pénzügyileg ez megtakarítás lenne az államnak. Gyakorlatilag 5! ember kaphatna C-vitamin kezelést az egy emberre költött kilenc havi kemo árából .


És akkor nem beszéltünk még az éleminőségről !

43. csabi4 (válaszként erre: 42. - C130f7eb3b)
2011. márc. 18. 14:34

Nagyon szépen leirtad a lényeget és néha azon csodálkozom miért nem gondolkodnak az emberek kicsit paraszti ésszel -ha valaki beteg nem mérgezem még jobban !!! Etikátlan mind a kemó mind a sugárkezelés -viszont azt már a másik topicban is leirtam mi a megoldás -ha nem áll fenn közvetlen életveszély akkor semmiféle műtét kemo sugárkezelést nem szabadna alkalmazni - elöszőr megkell találni mi váltotta ki a daganat növekedését , ezt az érzelmi traumát feloldani -és ezután bármi ami nem gyengiti hanem eősiti a beteget bevethető ,

sajnos ahogy olvastam a történetet itt nagyon komoly konfliktus sorozatot látok mérgezéssel kombinálva , csak csodálni tudom az embereket akik ilyen szörnyűségeken mennek keresztűl

és igen a kemot ugy adják mintha ingyé volna -1.5millió-csillagos égig terjed az ára , még valami nem beszélnek gyógyulásról hanem túlélésről ,ezzel már el is akarják dönteni az ember sorsát ? mindig megmarad a rákbetegségbe visszaesés féleleme és ha ez eluralkodik valakin akkor ez be is következik attól függöen hogy éli meg a helyzetét .

42. c130f7eb3b (válaszként erre: 40. - Rising Sun 1)
2011. márc. 18. 12:59
Nem vádként írtam, amit írtam, és köszönöm mindenkinek, hogy segít a tudásával és tapasztalataival. Amit írtam, azoknak a hozzátartozóknak szól, akik beteggel akarata ellenére kipróbáltatnak mindent. A C-vitamin kúrán egyébként gondolkodom, de sajnos, egyelőre nincs rá pénzem... És az egészben az a legszörnyűbb, hogy a kemohoz képest töedékbe kerül, én jobban megbíznék ebben a kezelésben, de az állam nem ezt támogatja, hanem a nagyságrendekkel drágábbat...
41. zsuga bubus (válaszként erre: 39. - C130f7eb3b)
2011. márc. 18. 12:56
Teljes mértékben igazat adok Neked.Ma már én is így gondolom,de akkor, amikor az édesapám beteg volt,azt szerettem volna ha mindent kipróbál és meggyógyul.Sajnos nem ez történt.Ma már tudnám,hogy mi a helyes.
2011. márc. 18. 12:52

Kedves Jozsu !


Csak segítő szándékkal írtam a C-vitamin lehetőségéről, és , mivel egy ismerősöm ezt egy normál orvostól kapja, továbbá nagyon jó változásokat tapasztalnak , mindenképpen fontosnak tartom, hogy itt megjelenjen. Neki azt jósolták kb. 2 hónapja, hogy fél éve van hátra. Kemót már nem kapott. Most sokkal jobban van !

2011. márc. 18. 12:37

Én viszont nagyon is szeretnék vitát szítani, de ahogy elnézem, nem megy. Nem is annyira vitatkozni akarok, csak rádöbbenteni Benneteket, hozzátartozókat arra, hogy mit is érzünk mi itt, a másik oldalon. Mert csak azt látom magam körül, hogy jószándéktól vezérelve ránk kényszerítetek az akaratotokat… Pedig abba betegedtünk bele, hogy mindig másnak akartunk megfelelni, senkit nem megbántani. És ne magyarázzatok bele helytelen táplálkozást, környezeti hatásokat, stresszt, meg rezonanciát meg mittoménmit, mert más is itt él, aztán mégsincs semmi baja. Mert nem olyan bolond, mint mi. Mert az örömökből, amik körülveszik, magának is szakít… Engedjétek végre, hogy a saját utunkat járjuk, kérdezzetek meg minket, mit akarunk, és ha valamire azt mondjuk, nem kell, akkor ezt vegyétek tudomásul… Majd szólunk, ha kell valami… és ha egyszer azt mondjuk, hogy elég, akkor ne nehezítsétek meg az elválást… ez a mi életünk, hadd gazdálkodjunk vele, ahogy nekünk tetszik… azt a kis időt, ami még hátra van, hadd töltsük a NEKÜNK megfelelő módon!!! Ne kényszerítsetek ránk csodaszereket, kuruzslókat, varázslókat, pláne ne a mi kontónkra. Engedjétek, hogy a lehetőségek közül mi válasszunk, hiszen Ti sem örültök annak, ha beleszólnak az életetekbe. Csak Ti mertek ellentmondani, mi meg most gyakoroljuk…

És higgyétek el, nem attól lesztek jó emberek, ha szerintetek „mindent megtesztek” értünk. Ti azzal tesztek jót, ha érezzük a szereteteket, ha tudjuk, hogy bármikor számíthatunk rátok. A többit bízzátok ránk! Majd szólunk…

2011. márc. 18. 10:38

Ismered Polcz Alain írónőt, tanatológust? Hallgass tőle előadásokat, fent van a youtube-n. Sajnálom édesapádat, sok erőt és kitartást kívánok nektek!

Azért nem írok mást, mert máshogy látom a dolgokat és nem akarok vitát szítani. Végig sem olvasom a fórumot, csak bele-bele olvastam!

37. Rising Sun 1 (válaszként erre: 33. - Vizöntőlány)
2011. márc. 18. 09:11

a www.rakgyogyszer.hu oldalon 3 klinikai publikáció is olvasható, melyekben az is megtalálható, hogy az orvosnak hogy kell pontosan elvégezni a C-vitamin terápiát.


A 22. hozzászólásban írok egy ismerősömről. Ő állami ! keretek között kapja a kezelést.

2011. márc. 18. 09:08
Egy kicsit belelatok a szellemvilagba es apkad helyzete nem itt publikus. Irj es elmondom. Udv
35. Agines
2011. márc. 18. 09:03

Keressetek esetleg a közeletekben Bruno Grönig Baráti Kört.

[link]

Hátha rá tud hangolódni és tudja fogadni.

Jókat Nektek!!!!

34. c130f7eb3b (válaszként erre: 32. - 279430c980)
2011. márc. 18. 08:34

Beszélgess vele! Próbáld meg kipréselni belőle, mi volt az, amire egész életében vágyott, és miért nem sikerült elérnie. Mi volt az, ami egész életében bántotta, de nem tudta, nem merte, nem akarta kimondani - és tudd meg azt is, hogy mitől félt, ami miatt ezt nem tette meg.

Nem lesz könnyű dolgod, mert az apák nagyon nehezen nyílnak meg... azt hiszik, az erejüket, tekintélyüket veszti el ezáltal... azért csak próbálkozz! És ha már meg tudja hangosan is fogalmazni, akkor talán előrébb is tud lépni...

33. vizöntőlány (válaszként erre: 21. - Rising Sun 1)
2011. márc. 18. 08:21

Elvittem a hozzászólásod,mert a sógornőm rákos,áttétes,a kemoterápiát nem igen bírja.Ezért szeretném ajánlani nekik az általad javasolt kezelést.

Köszönöm

2011. márc. 18. 08:19

Szia.

Nagyon köszönöm mindenkinek az írását. apum is kipróbált már mindent, a teától a buzáig... semmi sem hatott. jelenleg agykontrollal próbálkozunk amit a cikkben is írtam.

Apu tegnap esett át a szellemműtéten. Mi is kipróbáltunk már minden létező természetgyógyászati szert és eddig semmi javulás, csak jelentős romlás...... Én még mindig hiszek és próbálkozok és remélek, de nem tudom meddig tart még. Apu egyre fáradtabb és kimerültebb....

2011. márc. 18. 07:31

Rengeteg együttérzést, szánakozást és segíteni akarást érzek ki a hozzászólásaitokból. De nekünk, daganatos betegeknek nem erre van szükségünk! A daganatos beteget a sajnálkozás elbizonytalanítja, erősíti a betegségtudatát, ugyanúgy, mint az önsajnálat. Tudom, a saját bőrömön tapasztalom immár 3 éve. És a vizsgálati eredményeim is ezt bizonyítják. Ha megadom magam, elszámolok az élettel, ha úgy érzem, nincs már feladatom ezen a világon, a CT eredményem romlik. Ha összeszedem magam, és azt mondom, változtatok, élni akarok, még nem lehet vége, és TESZEK IS a javulásért, csökkennek a diagnosztizálható tünetek.

Nem mindegy, milyen környezetben vagyunk. Nálunk a kórházi osztály egy nagy család. Nem magunk választottuk, de akkor is összetartozunk. Nem mindegy, milyen szobába kerülünk. Elég egy nyafogós, magát elhagyó beteg, és már húzza is magával a többit. Vannak összeszokott társaságok. Nagyokat nevetünk, jókat beszélgetünk. És gyógyulunk... De legalábbis nem romlik az állapotunk. És már ez is eredmény... hogy el tudjuk látni magunkat, el tudjuk látni a családunkat... csak ennél rosszabb ne legyen... és akkor már a gyógyulás sem reménytelen. Aki eddig nem jutott el, az már rég meghalt. Sokan voltak ilyenek a 3 év alatt, pedig én rosszabb állapotban kerültem oda, mint ők... Feladták. Nem meggyógyulni nem akartak, hanem nem tettek a gyógyulásért semmit. Nem változtattak az életükön. Nem mertek... nem akartak... elfogadták a kezelést, megvették a méregdrága csodaszereket, és várták a javulást. De a gyógyulás csak attól, hogy akarom, nem követekezik be. csak akkor, ha teszek is érte. Felismerem és beismerem, mit csináltam rosszul, és borítok mindent... először furcsa... haragot is szülhet... szül is... nem baj, ha ez a gyógyulásom ára. Mert ÉN is élni akarok. Láttatok már olyan rákos embert, aki egész életében önző volt?! Ugye, nem. Hát most az leszek. Megszerzem, amire vágyok. Nem másnak szentelem az időm, energiám, pénzem, mint eddig tettem, nem mondok le a vágyaimról, hogy másnak jobb legyen, nekem is jár a boldogság. Mert megérdemlem.

Ez nem azt jelenti, hogy bántom a környezetem, nem azt jelenti, hogy elveszem a másét, hanem azt jelenti, hogy átértékelem a dolgaim. Megadom magamnak, amire vágyok... és nem mondok le semmiről más kedvéért.

(a többit a 7. hsz-ben leírtam)

30. bcb6de9272 (válaszként erre: 21. - Rising Sun 1)
2011. márc. 17. 23:31
Mostoha apám nem bírta a kemot, és így még életben van...de a kórházban rég nem élne
2011. márc. 17. 23:30

sajnálom amit írok, de nem gondolod, hogy jobb lenne ha már végre megnyugodhatna...mostoha apám végstádiumos rákos...stagnál, nagy kínjai vannak sajnos a rákra nincs gyógyszer...csak szenvedés...az ilyen élet...

Örülök, hogy bízol....de ezzel csak a betegnek nehezebb!

2011. márc. 17. 22:33

Esetleg olvasd el ezt:


[link]


Nem ismerek sajnos személyesen senkit, aki próbálta, de sokszor olvastam már róla.

2011. márc. 17. 21:37

Sajnálom, nagyon :-((

Két imádott nagyszülőm is rákban halt meg. Végignézni is borzasztó... A tehetetlenség, ami marad egy életerős emberből...

Ha gyerekről van szó, az egyenesen felfoghatatlan, észvesztő :-(


Frissen préselt búzafűlevét ajánlom, kicsit olvass utána.

Én is iszom minden nap, már kb. 1 éve.

Én "csak" Crohn beteg vagyok, de az utolsó vérvételem szinte csoda! Minden értékem tökéletes, a megengedett tartományon belül van! Ilyen nagyon-nagyon sok éve nem volt! Pedig nemrég még steroidon éltem...

Szóval egy próbát megér.


Volt a családban egy nő, akinél tüdőrákot diagnosztizáltak, fél évet adtak neki. Ennek már nagyon-nagyon sok éve, és még mindig él :-)

Ő is elkezdett búzafűlevet inni.


Én lepréselem, és lefagyasztom magamnak jégkockás tasakba (24 db-os) és minden reggel éhgyomorra iszom.


Szívből kívánok sok erőt és kitartást!


Viki

2011. márc. 17. 20:48

Részvétem a cikkírónak!..és mindenkinek aki a szerettét veszítette el.

Én most járom azt a rögös utat, és nem tudom van-e visszaút :S ilyen kegyetlen betegséget nem kívánok senkinek, nekem az öcsémnél diagnosztizálták a tüdőrákot. Azt mondták, minden rendben sikerült megfogni a műtéttel. Tévedtek. Most az ősszel már az egész hasüregében áttétek keletkeztek. egyik vesét, lépet , nyirokcsomókat kiszedték, de egyre, több és több áttét keletkezik :S A műtét óta állandó fájdalmai vannak. A kemo meg teljesen tönkre tette négyet kapott. A remény hal meg utoljára, ő bízik, mi bízunk.

25. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 10. - 008b8a4af2)
2011. márc. 17. 20:41
Ha biztos lenne benne az ember akkor mindenét rá is tenné szerintem, de én utána érdeklődtem egy napi adag kb. 5.000,-Ft. Az nagyon sok, nekem legalábbis.
2011. márc. 17. 20:27

Könnyes szemmel olvastam a soraidat..az én édesapám tavaly nyáron halt meg, agydaganata volt és többszörös agyvérzést kapott. Hirtelen jött a betegsége, csak kb, 2-3 héttel a halála előtt panaszkodott állandó fejfájásra, és látáskimaradásra, később meg már szinte mindene fájt, nem lehetett hozzá érni sem, és álladóan remegett(gondolom a fájdalom miatt). A szívem szakadt meg, ahogy láttam Őt a kórházi ágyon, fájdalmas kínok közepette, az én életerős apámat, ahogy kimegy belőle az élet, és mi csak álltunk ott tehetetlenül, és nem tudtunk tenni érte semmit, csak abban bíztunk, amit az orvosok mondtak, hogy jobban lesz. De nem lett, az Édesapám elment. Még most sem tudom felfogni, mert az én apukám soha nem volt lelki beteg, nem hajszolta magát sem passzív, sem aktív öngyilkosságba..Ő imádta az életet. Még a halála előtti napon is azt mondta, hogy hazajön. Rettenetesen hiányzik, de tudom, hogy Ő mindig is teljes életet élt, és ha nem úgy jött volna haza, mint ahogy a kórházba bekerült, ha visszamaradt volna bármi a betegségéből, és nem tudta volna ugyanazt az életet élni, mint előtte, akkor az neki rettenetesen rossz lett volna.:(

Remélem Kotk a te apukád jobban lesz, szorítok nektek, és kívánok kitartást és rengeteg lelki erőt, hogy eltudjátok viselni ezt a kegyetlen helyzetet, ép ésszel.

2011. márc. 17. 20:20

Gyógyuljon meg az apukád, történjen vele egy nagy csoda. Múltkor láttam a TV-ben Payer öcsi volt a Duna TV műsorában "Család-barát" Ott volt szó erről a teáról:Cod tea (trópusi teakeverék)

"Payer András, „Öcsi”(Európa hírű énekes,zeneszerző): „16 hónappal ezelőtt nagyon megijesztettek, hogy vérképzési problémám van. Azt mondták: nagyon kevés időm van hátra ( néhai Antall József, néhai Jackie Kennedy – szerk.), én azt mondtam, nem adok utat a halálnak! Eredeti terápiák, kemo mellett is és után, ill. azóta folytatom a professzor úr előírásai szerint az ősi, trópusi teakeverék fogyasztását és a rendszert. (CoD™ Orthomolekuláris Rák-Terápia RendszerŸ - szerk.) Tizenhat hónapja iszom az ősi gyógyteát, 3-4 hónap után a nagyon csúnya vérképem gyönyörűen kitisztult.”

Remény mindig van, és szívből kívánom apukád felgyógyuljon.

2011. márc. 17. 20:15

23. Rising Sun 1 2011-03-17 18:30

Nagyon lelkiismeretes az orvosa, ezért nagyon óvatosan kezdték. 2, 5g 5g 7, 5g 10g 15g 20g és pénteken 25g-ot fog kapni. Ezek mellett naponta 4 g C-vitamint, 3x1000 NE D-vitamint, 2x400 NE E-vitamint, 2x250 mg magnéziumot, 500 mg kalciumot és valamennyi B6- vitamint szed.

(válasz Jozsu 22. hozzászólására) Válasz erre Privát üzenet


22. Jozsu 2011-03-17 17:57

Ez az adag hány kezelésre elegendő? Erre is érvényes a vitaindítóban leírt 30g/kezelés? Előre köszönöm a választ!

(válasz Rising Sun 1 21. hozzászólására) Válasz erre Privát üzenet


21. Rising Sun 1 2011-03-17 17:52

Sziasztok !


Egy ismerősöm kapja a C-vitamin terápiát, állami ellátás keretében. Igaz, a C-vitamint neki kell beszereznie. 18. 500. Ft-ba kerül 100. 000. mg (100g)


4. hétnél tart. (Az onkológusa(i) szerint már csak 6 hónapja lett volna hátra)


Ennyi idő alatt rendbe jött a vérnyomása és a vérkeringése. (Több, mint egy éve nagyon hidegek voltak a kezei és lábai. )

Hízott négy! kilót. 52 volt, most 56 ! (Hölgyről van szó)

A vérképe 99%-ig rendben van ! ( A koleszterin szintje is rendbe jött )

Energikus és jókedvű !

2011. márc. 17. 20:11

RÁKGYÓGYÍTÁS C-VITAMINNAL

MAGYARORSZÁGON IS LEGÁLISAN VÁLASZTHATÓ:

AZ IMMUNRENDSZERT ROMBOLÓ KEMOTERÁPIA

ÉS AZ ESETLEGES SUGÁRKEZELÉS HELYETT

(törvényi szabályozás: A gyakorlati útmutató Magyarországon c. menüpontban)


RÉSZLETEK AZ AMERIKAI ÉS SZÖULI KLINIKAI EREDMÉNYEKET KÖZLŐ PUBLIKÁCIÓKBÓL


Az embergyógyászatban alkalmazható magas aszkorbát szint elég ahhoz, hogy megölje a daganat sejteket

Hetente kétszer intravénásan 30 gramm aszkorbinsav kezelést alkalmaztak, és megállapították, hogy a tüdőben és a májban, az áttétes elváltozások egy hét alatt eltűntek

Azok a rákos betegek, akik nagydózisú aszkorbát kezelést kaptak hosszú távú túlélése 20x nagyobb, mint a kontroll csoport pácienseinek túlélési ideje

Az aszkorbát rákkal szembeni hatásosságát át kell értékelni, a klinikai vizsgálatok fantasztikus eredményei érvekkel támasztják alá, hogy az aszkorbát potenciális rákellenes anyag.

A beteg nem kezelhető besugárzással vagy kemoterápiával

Cikkek százai jelentek meg, melyekben in vitro, in vivó és sejtkultúrában végzett kutatások, állatkísérletek és emberrel kapcsolatos tanulmányok eredményei jelentek meg ebben a témakörben. Az eredmények szerint az az általános nézet, hogy a C vitamin antitumor hatású

A szájon át történő alkalmazás gátolja a ráksejtek kiszabadulását az immunrendszer hatása alól. Ez a hatás az IL-18 termelődés gátlásán alapul.

Azt tanácsolják a pácienseknek, hogy naponta 4g aszkorbátot egyenek

Az aszkorbát nem citotoxikus a normál sejtekre

A tüdőben található csomók teljesen eltűntek, jelenleg nincs bizonyíték tüdő áttétre, máj áttétre, nyirokcsomó áttétre vagy bármire. 1986-ban a páciens 7 hónapig, 2x egy héten 30g aszkorbinsav infúziót kapott. Ezt követően 6 hónapig hetenként 15g aszkorbinsav infúziót kapott. A kezelés során és utána nem tapasztaltak toxicitást, a vér kémiai vizsgálata és a vizeletvizsgálat eredménye normális volt. A páciens továbbra is jól volt, rendszeres klinikai ellenőrzésekre járt mindaddig, amíg 1997-ben, 82 évesen, 12 évvel a diagnózis után rákmentesen halt meg.

Az egészséges emberekhez hasonlítva, a rákos betegek C-vitamin szintje a vérben szignifikánsan csökken, mert a rákos pácienseknek több C-vitaminra van szükségük

39 súlyos rákbeteget vizsgáltunk. Minden beteg 3 napon belül 2x 10g C vitamint kapott intravénásan és egy hétig naponta 4g-t szájon át. A kezelés után vizsgáltuk a demográfiai adatokat és felbecsültük a változásokat a páciensek életminőségében. Az életminőség értékelése EORTC QLQ-C30 módszerrel történt. A C vitamin adása után, a teljes életminőség/egészség skálán kapott pontok 36±18 értékről 55±16-ra javultak (p=0. 001). A kezelt betegeknek, fizikai, lelki és szellemi tevékenységük értékelésekor a működési skálán szignifikánsan magasabb pontszámuk volt (p0. 05). A tüneti skálán, a kezelt páciensek, a kimerültség, hányinger/hányás, fájdalom, étvágyvesztés tünetekkel kapcsolatosan szignifikánsan alacsonyabb pontszámot értek el . . . a C vitamin használata úgy tekinthető, mint, egy biztos és hatásos terápia a végső állapotú rákos betegek életminőségének javítására



Ezeket egy magyar oldalon találtam. Szent-Györgyi Albertnek igaza volt !

Remélem, sokaknak lesz segítség !


Ma indítottam 14 óra 17 perckor a Rákgyógyítás C-vitaminnal fórumot, de itt is segíthet

2011. márc. 17. 19:58
szomorú történet, rengeteg erőt és kitartást kívánok Nektek! :-(
2011. márc. 17. 19:00

Nagyon sajnálom, nagyon sok erőt kívánok neked! :(


Én tavaly veszítettem el Édesanyámat, májusban diagnosztizáltak nála tüdőrákot agyi áttétekkel. Mi is mindent megtettünk érte, de sajnos alul maradtunk. Nem egészen 2 hónap múlva, júliusban itt hagyott engem. A mai napig borzasztóan fáj a hiánya. :(

18. k_nm
2011. márc. 17. 18:59
Én nem tudtam, milyen, ha rákos van a családban. Mi is az esküvönkre készültünk, mikor anyósomnál diagnosztizálták a vastagbélrákot. Megoperálták, mi pedig vártunk, hiszen töle függött, milyen esküvönk lesz. Nagy lagzi volt, amin akkorát mulatott, hogy csoda...aztán másfél év múlva nagyon fájt a hasa, bekerült a kórházba...már épp haza akarták engedni, mondván, nincs neki komolyabb baja, mikor az utolsó nap csak csináltak neki egy tükrözést...na ott derült ki, hogy kiújult. Áttét nem volt szerencsére, de a vastagbeléböl nem sok maradt. Kemó fél évig, minden második héten...2 hete kapta az utolsót...reméljük, vége, de semmit nem lehet tudni...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook