Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rákosnak lenni, élni akarni! fórum

Rákosnak lenni, élni akarni! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Rákosnak lenni, élni akarni!

❮❮ ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... ❯❯
347. 3b41f6053f (válaszként erre: 342. - 279430c980)
2011. márc. 31. 16:37

Sziasztok!


Én is nagyon szorítok nektek!


Majd írjál néha mi újság van veletek

2011. márc. 31. 16:26

Sziasztok!

Jozsu javaslatára szambáztam erre az oldalra. Sokat még nem tudtam olvasni, de ebből is úgy gondolom,

sokat tudnék annak segíteni akit érdekel.Írjatok privit, ha tudok segítek.Semmi reklám, majd meglátjátok. Csak az elmúlt 3 évben a padlóról felállva sok mindent szedtem, ettem, ittam. Hátha

segít amit tapasztaltam.

Addig is vidámság, fiúk, lányok! Az orvos felírta nekem receptre, és én igyekszem minden nap beváltani. Biztos hogy használ Nektek is!!!


Mai napra, hogy vigassátok legyen:


Rendőrségi jegyzőkönyvekből, napjainkban:

"Körözését rendelem el személy elleni lopás bűncselekmény alapos gyanúja miatt ismeretlen tettesnek, aki a pályaudvaron B.B. sérelmére személyi tulajdon elleni lopás bűncselekményét ismeretlen módszer nélküli módszerrel elkövette."


" A társadalmi tulajdont sértő bűncselekmények száma az utóbbi öt évben hullámzóan stagnál, a trend lefelé mutat."


Remélem nincs rendőr köztetek és megúszom!

2011. márc. 31. 13:26
344. c130f7eb3b (válaszként erre: 341. - Csabi4)
2011. márc. 31. 12:54
Különben rájöttem, mi okozza ezeket a meglehetősen intenzív allergiás tüneteket, amiket eddig még soha, semmilyen szer nem váltott ki. Egész életemben melankólikus, pesszimista ember voltam, mindenben a rosszat láttam, ha meg nem láttam, hát kerestem. Szerintem röhögtető szert kapok... naná, hogy kicsap! :))) Legközelebb csökkentett dózist kapok... hiába, ehhez fokozatosan hozzá kell szokni a szervezetemnek. :)))
343. c130f7eb3b (válaszként erre: 342. - 279430c980)
2011. márc. 31. 12:46

Szívből örülök, hogy végre jó hírrel jelentkeztél. Olyan rég nem írtál már, hogy azt hittem, baj van. Le fogja győzni a rákot is, ne félj! Ha a vérképe rendben, az már fél gyógyulás! Én szorítok értetek nagyon!!! Csak apukád soha ne lásson rajtatok aggódalmat! Ez szerintem fontos...

A "zsákot" hogy bírja? Mármint lelkileg.

2011. márc. 31. 11:07

Apu jobban van. A veséje kivezetve zacskót fog hordani, az eredményei jók, a vérképe helyrejött, fájdalmai elmúltak mintha nem is lettek volna, ma jön haza a kórházból. Már csak a rákot kell legyőzni, de minden erőnkkel rajta vagyunk és ő is. Szorítsatok kérlek!

Ja mellesleg perelhetnénk az eddigi orvosát meg az itteni sürgősségit is, de letojjuk. Apu a lényeg! De orvost váltunk az 100%

341. csabi4 (válaszként erre: 340. - C130f7eb3b)
2011. márc. 31. 10:40

ezt a hires jelenetet a fórumunkon feltettem a gyógyszer mellékhatásoknál -tökéletesen illik oda :)

nővérem csak 26-30félét szed abból a kb 50 féléből amiket felirogatnak neki a dokik -ja fél veséje van 6 éves korától ...Ő tudja kinek hisz ...

2011. márc. 31. 10:36

Ezen már csak röhögni lehet. És az köztudottan gyógyít. Te, Csabi! Lehetséges, hogy ezért váltott az orvosom gyógyszert? :)))

Kösz a linket, erről beszéltem. Aki nem ismeri, ne hagyja ki! :)

339. csabi4 (válaszként erre: 338. - C130f7eb3b)
2011. márc. 31. 10:26

Hihetetlen ahogy hozzáállsz komolyan mondom le a kalappal előtted !


[link]

2011. márc. 31. 10:19

Komolyan mondom, ez már kész kabaré... ismeritek azt a jelenetet, amikor a pasi elmegy az orvoshoz, hogy viszket a háta? Velem ugyanez történik. A rák ellen kemot kaptam, a kemo ellen hányáscsillapítót, a hányáscsillapító ellen székletjavítót... Most az új szer vörös bőrkiütést okozott, erre van egy szuper kenőcs, a kiütések halványulnak, de az arcom ödémás lett... szedjek rá vízhajtót?!... aztán tegyek fel pelenkát, és ha felcsíp, kenegessem?!...

Eztán mondja valaki, hogy nem szép az élet! Meg hogy unalmas... :)))

337. limma
2011. márc. 31. 09:53

Én a Rák ellen, az emberért... alapítvány szervezésében voltam Piliscsabán egy hetes életmódtáborban, azt ajánlom mindenkinek, mert szinte minden, napjainkban fellelhető rákellenes terápiával, módszerrel megismertetnek - aztán azt alkalmazod, ami neked megfelel.

Szóval ott ismertem meg dr.Prezenski Zsuzsa pszichiátert, az ő meditációját ajánlom Nektek sok szeretettel.

336. c130f7eb3b (válaszként erre: 335. - Csabi4)
2011. márc. 30. 18:00
Láttam!!! :)))
335. csabi4
2011. márc. 30. 17:58
334. c130f7eb3b (válaszként erre: 333. - Limma)
2011. márc. 30. 16:08
Nekem most a lelki energiáim mozgósítása a fegyverem. Kis híján felszámoltam mindent, ami eddig frusztrált, lezártam a múltam, és új életet kezdtem. Már nem akarok mindig, mindenhol, mindenkinek megfelelni, már nem hagyom, hogy irányítsanak, hogy beleszóljanak az életembe, és ha valami nem tetszik, annak ott rögtön hangot adok. Nem görgetek többé magam előtt problémákat, nem hordozok valós vagy vélt sérelmeket évtizedeken keresztül. Mindig arra neveltek, hogy engedelmes, udvarias, türelmes meg mittomén milyen legyek, én bolond meg eltűrtem mindent, hallgattam mindenért, sőt, mások gyarlósága miatt én éreztem bűntudatot, és csak magam emésztettem fel. Amióta véget vetettem ennek, határozottan jobban érzem magam, pedig most aztán vannak elegen, akik furcsán néznek rám, sőt meg is sértődtek, de ezek soha nem szerettek igazán, akkor meg miért is foglalkoznék velük???...
333. limma (válaszként erre: 332. - C130f7eb3b)
2011. márc. 30. 15:55

Ezt a kemo alatt is lehetne hallgatni, ha van egy kis mp3 lejátszód.

A csoportban, ahova jártam, naponta kétszer kellett hallgatni meditációt, a Tudatalatti tízparancsolatát pedig többször is lehet.

Én ebben hiszek, mármint, hogy saját agyunk, tudatunk képes mozgósítani erőtartalékainkat, immunrendszerünk működését felpörgetni.

332. c130f7eb3b (válaszként erre: 331. - Limma)
2011. márc. 30. 15:45

Köszi, mentettem az infot, de egyszerre csak eggyel próbálkozom... Olyan aranyosak vagytok, hogy ennyit segítetek! Olyan sokszor meghatódok, ha olvasom a hozzászólásaitokat... és nem csak én. Több embernek ajánlottam már ezt a fórumot, úgyhogy jóval többen vagyunk itt, mint ahogy látszik :)))

Én csak annyit kívánok mindenkinek, hogy soha, de soha nem tudja meg, mi a betegség, és ha csak a gyanúja merül fel bármiféle bajnak, azonnal forduljon orvoshoz!!!

Mert bármiféle utat választunk a gyógyuláshoz, az orvosi diagnózis és felügyelet elengedhetetlen.

331. limma
2011. márc. 30. 15:36

Nem is, hanem a Többszintű gyógyulás CD-n van.

Bocs.

330. limma (válaszként erre: 329. - C130f7eb3b)
2011. márc. 30. 15:32
BAlogh Bélának van egy-két CD-je, bizonyára ismered, és egy Fénymeditáció című CD, amin egy (most nem jut eszembe a vezetékneve) ZSuzsa nevű pszichiáter tart egy imaginációt - nagyon jó.
329. c130f7eb3b (válaszként erre: 328. - Limma)
2011. márc. 30. 15:24
Igen, olvastam már róla, de nem csinálom. Egyszer, egy könyv útmutatása alapján megpróbálkoztam vele, de olyan képek kerültek elém, amik megrémítettek, azóta ezzel nem "játszom"...
328. limma (válaszként erre: 327. - C130f7eb3b)
2011. márc. 30. 15:10

Úgy van :-)

Ha lélekben erős vagy, sikerül :-)

Az imaginációról hallottál? Vagy gyakorlod is?

2011. márc. 30. 13:27
Ma reggelre már az arcom is felpüffedt. Mit ne mondjak, még az orvosom is meglepődött... kezelés 1 héttel elhalasztva... addigra talán kiürül... azt mondják, minél jobban előjönnek a bőrtünetek, annál jobban használ a szer... úgy legyen... ha már így ellehetetlenültem, legalább tüntesse el a maradékot... nem vagyok elkeseredve, bízom magamban. Nekem még van valami feladatom itt... hogy mi, azt nem tudom, de ha egy láthatatlan erő nem tartana vissza, már rég nem itt lennék... és különben is, szép az Élet!!!... csak azt tudnám, az a sok kence, amit ma kaptam, mire való, mert használati utasítást nem mellékeltek hozzá...:))) Megyek, kiderítem... ez is egy feladat :)))
2011. márc. 29. 22:13
ALudjatok jól, álmodjatok szépeket!!!Jó éjt mindenkinek szeretettel:Napsugár
2011. márc. 29. 21:57
Mennyi de mennyi emberről lemondtak az orvosok és mégis élnek!!!Meggyógyultak!!!!!Te is megfogsz Drágám!!!!!
2011. márc. 29. 21:56
ahogy a cim is irj:ÉLNI AKARNI!!!!!!!!!!!!!!!!
323. f3b788b175 (válaszként erre: 322. - C130f7eb3b)
2011. márc. 29. 21:54
Vannak bizony!!!!!!!!Hisz itt irogatunk!!!!!:-)))))
322. c130f7eb3b (válaszként erre: 321. - F3b788b175)
2011. márc. 29. 21:48
Mutassuk meg mi ketten, hogy vannak még csodák!!! :)))
321. f3b788b175 (válaszként erre: 320. - C130f7eb3b)
2011. márc. 29. 21:45
Drága ZSuzsikám!!MEG FOGSZ GYÓGYULNI!!!!!!!AMIG ILYEN HOZZÁ ÁLLÁSOD VAN IGY LESZ!!!!!!!!!!!IGY KELL LENNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A család mindig nagyon aggódik...sokkal jobban szerintem mint mi betegek...EMlékszem az én anyukám is mindent megtett értem, és a frászt kapta mikor megtudta 2 hónapom van vissza...de nem adtuk fel egy percig sem.Ennek már két és fél éve.És mindenem negativ!Neked is igy lesz!!!!!!!!!!!!igy KELL LENNIE!!!!!!!!!!!
320. c130f7eb3b (válaszként erre: 318. - F3b788b175)
2011. márc. 29. 21:17

Drága kicsi Napsugaram! De jó, hogy újra itt vagy!!! :)))

Tudom, hogy meg fogok gyógyulni, és igazából most sem én szenvedek, hanem a családom. Mert az iszonyú, ahogy kinézek... pedig van kenőcsöm, gyógyszerem + kálciumot is iszom, de semmi... szerintem holnap kiürül a kórház, ha meglátnak... a fiam alig eszik, annyira aggódik miattam, pedig már nem kicsi... a férjem csak sóhajtozik, a lányom tudja csak helyén kezelni a dolgokat. Egy bajom van csak, hogy be vagyok zárva, mert nem tudok emberek közé menni. Még a szüleim sem láttak így, hát az anyu biztos padlót fogna. Tudod, szívbeteg, és ezért is írtam egy korábbi hozzászólásomban, hogy amit a szem nem lát, nem fáj a szívnek... ezért tartottam távol a látogatókat... mert kétségbeesnek, aztán vigasztalhatom őket.

3 éve derült fény a betegségemre, végbéldaganat, és a műtét óta gyakorlatilag egyfolytában kemot kaptam. Most abbahagyták, és úgy döntöttek, egy csodaszerrel még megpróbálkoznak. Hát ezzel birkózom most. Meg azzal, hogy a szeretteim is kibírják...

2011. márc. 29. 21:16

Ismerősöm tegnap kapta meg a második 30g C-vitamint.

6. hete tart a kezelés, és Ő nagyon jól van.


Mindenkinek jobbulást !

318. f3b788b175 (válaszként erre: 317. - C130f7eb3b)
2011. márc. 29. 21:02

Nagyon sajnálom hogy ilyen szenvedéseket kell kibirnod.De!Meg fogsz gyógyulni!!!!!!!!!!

Te mióta vagy beteg?És milyen tipusú daganatod van/volt?

❮❮ ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook