Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rákosnak lenni, élni akarni! fórum

Rákosnak lenni, élni akarni! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Rákosnak lenni, élni akarni!

❮❮ ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... ❯❯
437. 41fdab80c1 (válaszként erre: 436. - 9b10f3d7ff)
2011. ápr. 11. 17:28

Köszönöm a felhomályosítást, ezzel is okosabb lettem.


Pusza!!!!

436. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 434. - 41fdab80c1)
2011. ápr. 11. 17:24
Ha nemcsak a fiataloktól kérdezed, akkor elmondom, ingyen beszélgető program. Akár írni lehet, ahogy én most neked, akár mikrofonba élő beszélgetés, esetleg kamerán keresztül. :) Olyan, mint a Skype .
435. csabi4 (válaszként erre: 434. - 41fdab80c1)
2011. ápr. 11. 16:59

Kedves Márti !

csak nem vizsgázni készülsz ? :) segithetek ?

2011. ápr. 11. 15:38

Helló mindenkinek, azoknak meg különösen, akikkel eddig nem találkoztam!


Szép napunk van, én meg rágom az "Új germán medicína" jegyzetet, mert biztos ki leszünk kérdezve pénteken.

Hát elég nehéz, különösen az én kemós agyamnak. Örökösen vissza-vissza kell lapoznom, szóval nem haladok.


Ilikénél bepróbálkoztam sms-sel, de még nem reagált. Mondjuk a Kék golyóban van, onnan, meg nagyon nehezen szabadul az ember.

Bízzunk benne, hogy állapotának megfelelő, kedvező döntést hoznak, nagy-nagy szüksége van rá!.


Fiatalság! Mi az a msn? Kérek szépen felhomályosítást.

433. limma (válaszként erre: 432. - Limma)
2011. ápr. 11. 14:49
2008. májusban fedezték fel, július elején műtét.
432. limma (válaszként erre: 430. - F3b788b175)
2011. ápr. 11. 14:49

Drágák :-)


Minden ok.

Nem HER2-es, nem volt se kemo, se sugár (hálistennek) csak tamoxifent kell szedni, napi 20 mg-ot.

Oltári szerencse, hogy nyirokáttét sem volt egy szem se :-)

Sok puszi mindenkinek!


Jó ez a felfüggesztett :-)

431. c130f7eb3b (válaszként erre: 430. - F3b788b175)
2011. ápr. 11. 14:08

Na, végre, hogy megint kisütött a Nap! Már kezdtem depis lenni :))) Én is mindig leselkedek az msn-en, de senki nem áll velem szóba :(((

Örülök, hogy mindenki jól van, én is. A harcot bizony, magunknak kell megvívnunk, mi választjuk meg, hogy előretörünk, vagy menekülünk... de ha menekülünk, akkor vesztünk...

Jó, hogy vagytok nekem, mert mindig új erőre kapok Tőletek! :)

A májáttétről meg annyit, hogy egyszer nekem is diagnosztizáltak egy 3,5 centist, aztán kiderült róla, hogy csak hangárnyék, vagy mi... Szóval, amit a CT mutat, az nem ítélet. A tumormarkerről meg ne is beszéljek. Akkor volt negatív, amikor a végbelem már teljesen elzárta a daganat... Úgyhogy fel a fejjel! A leleteink csak felfüggesztett büntetések, ha jók leszünk, megússzuk!!!

430. f3b788b175 (válaszként erre: 429. - Limma)
2011. ápr. 11. 12:10

Ajajaj ne dicsérj már annyira drágám, mert megdagad a májam, és mehetek az én jóképű sebészemhez!:-)))Mi az hogy semmi bajod?Mellrák?Az is rák, és mindenkinek a maga baja a legnagyobb.Igenis te is harcos vagy mint mindegyikőnk!!!!Neked hány éve volt?Kemot gondolom te is kaptál?Vagy Her2+ volt?Hormonérzékeny?


Várjuk a beszámolókat kivel mi volt ma!Puszim nektek:Napsugár...

429. limma (válaszként erre: 426. - F3b788b175)
2011. ápr. 11. 09:36

DRága Napsugár!


Fantasztikus, hogy kijöttél ebből a szörnyű bajból!

Hiába, az AKARAT valóban MINDEN!!

Nekem hozzád képest semmi bajom (mellrák 39 évesen, kimetszették, kész - még a cicit se kellett levenni szerencsére, kicsit felemás lett így az "elejem", de annyi baj legyen :-)


Tőletek (Te és Jozsu és a többiek)mindenki fellelkesül.

Az a hihetetlen energia, erő, pozitivitás, a jó akarása ami minden szavatokból árad, másnak is képes erőt és kitartást sugározni - mint a gyönyörű, éltető, meleg napsugár :-)

428. f3b788b175 (válaszként erre: 422. - 9b10f3d7ff)
2011. ápr. 11. 09:12

Drága Enissa!


Hogy van a testvéred?


Puszillak téged is:Napsugár..

427. f3b788b175 (válaszként erre: 424. - D48d723173)
2011. ápr. 11. 09:12

Drága Nili!


Elhiszem hogy izgulsz....Teljesen megértelek..Nekem is azt mondták a dokik két hónapom van vissza...ennek már két és fél éve...Kicsit félrediagnosztizálták a májáttétem, mert nem is az volt!!!!:-))A fene a pofájukat!!!Azt hittem ott halok meg a félelemtől.Nem is tudják mit érez az ember...:-(((Az életünkről döntenek!váááá....Na de biztos minden jóra fordul.Ne hagyd magad lerázni!!!Ha nem akarnak kezelést adni, menj tovább szerintem!NE hagyd magad Drágám!!!NAGYON NAGYON SZORITUNK!!!!!!!!!!!!!ÉS IRJ MINDENKÉPP MI VOLT...Mi most épp küzdünk egy kis virussal...hányás hasmars...boa...de persze én nem kaptam el, csak a család.Én erős vagyok és fitt...a bacik menekülnek előlem..:-))))))


Nagy erőt adó ölelés neked:Napsugár...

426. f3b788b175 (válaszként erre: 425. - Limma)
2011. ápr. 11. 09:08

DRÁGA LIMMA!


Ird ám meg mi volt a kontrollon.Én is most voltam kb.3 hete és mindenem negativ.Most két és fél éves vagyok!:-))))De leszünk mi még sokkal sokkal több is, igaz?

Neked milyen rékod volt amugy?Nekem vastagbél 27 és fél évesen...:-((


Drága Jozsukám!


Hogy vagy?Leslek msn.en, de nem látlak.ELkerüljük egymást?Mikor mész dokihoz?Ct.-d mikor lesz?


Nagy ölelés mindenkinek:NApsugár...

425. limma
2011. ápr. 11. 08:39

MA megyek kontrollra, de tudom, hogy minden negatív lesz :-)


Ilikének minden pozitív legyen - mármint a döntés!

Nem mondhatnak le róla, akiben ennyi élni akarás van,azt nem lehet magára hagyni.

Nili!

Ha lesz erőd (mért ne lenne),gyere el 14-én du. 16 órára az Onk Int. tükörtermébe.

Sok-sok szeretettel várunk!

2011. ápr. 11. 04:29
Fú nagyon izgulok ám!
2011. ápr. 10. 23:10
:-))puszillak!
2011. ápr. 10. 22:55
Legyen nyugodt, pihentető álmod!! Én drukkolok nagyon Érted, hogy jó orvosok jól döntsenek!!!
2011. ápr. 10. 08:45

Ilike!

Ezt az írásod szabadkozásnak és elköszönésnek veszem, Te meg vedd úgy, hogy meg se hallottam... Miért zavarnál bárkot is ezen a fórumon, amikor akaratlanul is sorstársak vagyunk?! Én sajnálom, hogy mindössze az írásammal tudok segíteni - már ha tudok. A harcot tényleg magunk vívjuk, de ez nem jelenti azt, hogy magányosan. Ha Te köztünk segítséget és vigaszt találsz, látogass vissza sűrűn! Ha vissznézed az írásokat, láthatod, hogy sokszor szóltam hozzá kérdezés nélkül is, egyszerűen csak kiírtam magamból, ami kikívánkozott, és már ettől jobban éreztem magam. Próbáld meg Te is, mi nagy szeretettel várjuk és olvassuk, ami téged foglalkoztat, és a sok tanács közül biztos találsz olyat, ami számodra is hasznosítható.

Fel a fejjel! Ez az első lépés a gyógyuláshoz!

2011. ápr. 9. 23:20
szerintem senki nem haragszik, miért is tenné? Néha kell, hogy meg tudd osztani másokkal a problémáid, az tény, hogy sajnos az igazi harcot Neked kell végig vinned. ...de lehetnek jó tanácsok, ötletek, amik esetleg segíthetnek, és itt sokan vannak akik segíteni tudnak,ha csak lelkileg is, és szívsen. Gyógyulj meg mielőbb!!! Légy erős harcos!!
2011. ápr. 9. 09:09

Sziasztok !


Ezek a részletek a www.rakgyogyszer.hu oldalon olvashatók:


Hogy megvizsgáljuk a C vitamin hatását a végső stádiumú rákos betegek egészségére, életminőségére, 39 súlyos rákbeteget vizsgáltunk. Minden beteg 3 napon belül 2x 10g C vitamint kapott intravénásan és egy hétig naponta 4g-t szájon át. A kezelés után vizsgáltuk a demográfiai adatokat és felbecsültük a változásokat a páciensek életminőségében. Az életminőség értékelése EORTC QLQ-C30 módszerrel történt. A C vitamin adása után, a teljes életminőség/egészség skálán kapott pontok 36±18 értékről 55±16-ra javultak (p=0.001). A kezelt betegeknek, fizikai, lelki és szellemi tevékenységük értékelésekor a működési skálán szignifikánsan magasabb pontszámuk volt (p0.05). A tüneti skálán, a kezelt páciensek, a kimerültség, hányinger/hányás, fájdalom, étvágyvesztés tünetekkel kapcsolatosan szignifikánsan alacsonyabb pontszámot értek el (p<0.005).



9. Az aszkorbát nem citotoxikus a normál sejtekre

10. A tüdőben található csomók teljesen eltűntek, jelenleg nincs bizonyíték tüdő

áttétre, máj áttétre, nyirokcsomó áttétre vagy bármire. 1986-ban a páciens 7

hónapig, 2x egy héten 30g aszkorbinsav infúziót kapott. Ezt követően 6 hónapig

hetenként 15g aszkorbinsav infúziót kapott. A kezelés során és utána nem

tapasztaltak toxicitást, a vér kémiai vizsgálata és a vizeletvizsgálat eredménye

normális volt. A páciens továbbra is jól volt, rendszeres klinikai ellenőrzésekre

járt mindaddig, amíg 1997-ben, 82 évesen, 12 évvel a diagnózis után

rákmentesen halt meg.


11. Az egészséges emberekhez hasonlítva, a rákos betegek C-vitamin szintje a

vérben szignifikánsan csökken, mert a rákos pácienseknek több C-vitaminra

van szükségük.


Mindenkinek jobbulást !

418. d48d723173 (válaszként erre: 411. - 41fdab80c1)
2011. ápr. 8. 22:06

Sziasztok,jó estét!


Ha leszámítjuk az emésztési próblémákat,szájszárazságot,szédülést, gyengeséget jól vagyok.Most jelenleg elviselhetőek a fájdalmak így kisebb szünetekkel,de neki álltam egy nagytakarításnak.Az ablakot nem mertem megmosni,mert nem akarok kiszédülni,de azon kivűl mindent elvégeztem.

Én is köszönöm a jeleket,nagyopn jól esnek ezek az apró figyelmességet!:-))Már ettől is jobb kedvem van és nem érzem magam annyira egyedül.

Köszönöm nektek!

417. c130f7eb3b (válaszként erre: 416. - 41fdab80c1)
2011. ápr. 8. 16:11
Egy igazi angyal vagy! Köszönöm!:)))
416. 41fdab80c1 (válaszként erre: 415. - C130f7eb3b)
2011. ápr. 8. 16:04

Nem, ne aggódj! Nem értettem félre semmit, jól vagyok, itt vagyok!!!

Pusza

415. c130f7eb3b (válaszként erre: 414. - C130f7eb3b)
2011. ápr. 8. 15:44
Jaaaaaaaaajjjjjjj! Mártikám! Most látom, milyen ostobán fogalmaztam! Azt hiszem, a sok kemo elvette a csöpp eszemet is! :))) Szóval én a hiszi a piszimet arra értettem, hogy már rég fölkeltél. Csak azért mondom, mert utána nagyon komoly dolgokról írtál, és nehogy bárki is félreértsen. Főleg Te ne! MEAKULPA!!!
414. c130f7eb3b (válaszként erre: 413. - 41fdab80c1)
2011. ápr. 8. 10:47
Hiszi a piszi! :))) Dehogy piacozni voltam! Itt, ahol a madár se jár?! Az orvoshoz mentem volna, de nem volt rendelés, mert ő is beteg! :(((
413. 41fdab80c1 (válaszként erre: 412. - C130f7eb3b)
2011. ápr. 8. 10:39

Én kérem, kikérem magamnak! Már rég fent vagyok, csak most kukkantottam be ide. Jó Neked, piacoltál?

Én már lassan 4 hónapja nem teszem ki a lábam a lakásból, max. ha visznek. Sajna még a kutyikánkat sem tudom megsétéltatni.Egy gyógyszernek nevezett

antihormon 45 nap alatt tönkretette a jobb lábamat, ami a daganat miatt problémás oldalam. Mellékhatásként "izomkoordinációs problémát" okozott.Gyógyszer nincs rá, majd ha kiürül a szervezetemből, helyrejön, ez lett mondva. Ennek több, mint 3 hónapja, mostanában kezdem úgy érezni, mintha a térdtől fölfele már nem fájna.

Hát ennyit erről a csodaszerről.

Különben teljesen jól vagyok, amit Nektek is kívánok!!!

Mixti, megkaptam az anyagot, köszönöm! Még nem találkoztam a gyógyítás ilyen módjával, de elmélyedek benne. Nagyon köszönöm!!!

412. c130f7eb3b (válaszként erre: 411. - 41fdab80c1)
2011. ápr. 8. 10:24
Ilyenkor kell felkelni?! Te hétalvó! Én már a fél világot bejártam, igaz, senki nem ért rá velem foglalkozni. :((( Pedig ki akartam használni a lehetőséget, amíg a fizimiskám engedi! Még nem olyan vészesen randa! :)))
2011. ápr. 8. 10:14

Hello, itt járt már mindenki?!! Nem, még nem úgy látom! Tessék kérem felébredni, már 10 óra!

Ilikém, hogy vagy??? Napsugár, köszönöm a jeleket!

Higgyétek el, néha ilyen kevés a boldogsághoz. Olyan, mintha rám nyitottátok volna az ajtót..

Jozsu remélem a pofikád jól van, van beállhatsz piros rózsának?

Szóval én jól ébredtem, úgy érzem jó napunk lesz ma!! Mert MEGÉRDEMELJÜK!!!!!

Pusza mindenkinek!

410. c130f7eb3b (válaszként erre: 407. - F3b788b175)
2011. ápr. 8. 09:15
Napsugaram! Végre előbújtál! Csak nem a felhők mögött rejtőzködtél? :))) Köszönöm, jól vagyok, a napi apró bosszúságokon kívül nincs semmi bajom. Csak ennél rosszabb ne legyen! :) Szeretnék végre hírt hallani Rólad is, mert anélkül szomorú vagyok. :(((
409. Miszti3
2011. ápr. 8. 09:01

[link]

előző hozzászolásomhoz a link. Lemaradt, bocsi.

408. Miszti3
2011. ápr. 8. 08:59

Erről az alternatív módszerről is érdemes tudni, ilyen is van. Kicsit az, mint ahogyan a manilai csodadoktorok gyógyítanak.

Én a Táltos tanfolyamon tanultam a szellemgyógyászatról, működési elvéről, és a tanítómesterünk bizony a szemünk láttára vitt véghez ilyen gyógyításokat, többek között agydaganatos férfit is kezelt sikeresen.

Nem hokuszpok, az biztos, de azt sem lehet mondani, hogy mindenki meggyógyul tőle. (Más szellemi feltételeknek is teljesülnie kell.)

❮❮ ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook