Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rákosnak lenni, élni akarni! fórum

Rákosnak lenni, élni akarni! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Rákosnak lenni, élni akarni!

❮❮ ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... ❯❯
467. cfce71a3d5 (válaszként erre: 465. - C130f7eb3b)
2011. ápr. 13. 08:52

Kedves Jozsu! Köszönöm a válaszodat, sajnos nem vagyok meglepve.

Tegnap az itt olvasott C-vitamin kúrát említettem a tesómnak, és egyik ismerősünk is most kezdi, ő is azt ajánlotta. Mi is nagyon bízunk benne, hogy időben fedezte fel. Mielőtt terhes lett, akkor tüzetesen megvizsgálták, mert volt 1-2 cisztája, azokat le kellett szívni. Gondolom, ha már akkor is ott lett volna valami, akkor észrevették volna.

Minden jót kívánok Neked!

2011. ápr. 12. 22:59

Csak benéztem egy pillanatra.

Köszönöm a jeleket!

Márti!Valami baj van?Mostanában nem írsz,megnéztem a fiókomat ott sem válaszoltál.Remélem minden rendben van!

írtam,hogy ne töröljenek és be is tudtam lépni.

A fejem még mindig nehéz az egész délutánt végig hánytam,ráz a hideg így most megyek is vissza az ágyba.

A C vitamint én is elkezdtem a lehetőségeimhez mérten nagy dózisban szedni úgy gondolom ezzel biztos nem ártok magamnak.Sajnos a betegállomány miatt nem hiszem,hogy akár ezt is megengedjem magamnak/ne értsetek félre,nem panaszként mondom!!!/,de beszélek majd a kezelőorvosommal is és a háziorvossal is ez ügyben.

Jó éjszakát mindenkinek!Ilike

465. c130f7eb3b (válaszként erre: 461. - Cfce71a3d5)
2011. ápr. 12. 20:06

Szia, Zsörtike! Én kívülállóként úgy gondolom, hogy a testvéred időben észrevette a csomót, ezért nagy esélye van a teljes gyógyulásra. Az étrendkiegészítőkről nagyon megoszlanak a vélemények, kinek ez, kinek az válik be, talán nem mondok rosszat, ha azt mondom, az használ, amiben hisz... Az orvosom semmiféle ilyen csodaszernek nem híve, ő kizárólag a gyógyszeripar termékeiben képes gondolkodni. Én sokáig szedtem a Lenkei-vitamint (ezt a tesódnak azért nem ajánlom egyelőre, mert most szült). Az egyik orvosom ajánlatára kezdtem el szedni. A másik onkológus azt mondta, bármit, csak ezt ne. A harmadik szerint azt szedjek, amiben bízom...

A jelenlegi orvosom hallani sem akar sem erről, sem a C vitamin kúráról, szerinte mindennel a rákos sejteket tápláljuk... ezért hallgatok meg mnidenkit, aztán megyek a saját fejem után. Egyedül üdvözítő megoldás a rák ellen nincs. A csoda bennünk van...

464. cfce71a3d5 (válaszként erre: 463. - Rising Sun 1)
2011. ápr. 12. 13:58
Köszönöm szépen!
463. Rising Sun 1 (válaszként erre: 461. - Cfce71a3d5)
2011. ápr. 12. 13:37

Szia !


Nem csak "előrehaladott állapotú betegeknél" alkalmazzák.


Sőt, kemo v. sugár nélkül, azok helyett kell alkalmazni.


" 5.A beteg nem kezelhető besugárzással vagy kemoterápiával"

Forrás : www.rakgyogyszer.hu


Az oldalon sok infó található a C-vitamin klinikai eredményeiről.


Többeket is ismerek, akik kapják a C-vitamin terápiát.


Ők naponta szednek 4g C-vitamint ( 4000 mg) 3-4000 NE D-vitamint, kalciumot, magnéziumot, B6 vitamint stb.


Húsevést mellőzik.


Egyikőjük sem kap kemót v. sugarat !

2011. ápr. 12. 12:08

Ilike!

Ha írsz Hoxának, hogy meggondoltad magad, nem fog törölni.

A másik: hány éves a kislányod, aki felkelt téged, hogy elindítsd az iskolába? Mert ha legalább tizenéves, akkor ezt ideje lenne abbahagyni. Főleg, hogy látja, nem vagy jól. Nekem a szüleim 6-ra jártak dolgozni, már 7 éves koromban beállították a vekkert, és nyakamba akasztották a kulcsot. 13 éves koromban még ráadásként megkaptam az akkor elsős testvéremet. Így indult a napom. Gimnazista koromtól magamnak készítettem a tízórait is, és mostam, vasaltam a ruháim... És nem éreztem azt, hogy emiatt a szüleim nem szeretnek. Amikor egy gyerek már maga is meg tud tenni dolgokat, de kényelemből mégis a szüleivel csináltatja, az már kihasználás.

Most, hogy itthon vagyok, minden nap friss ebéddel várom a gyerekeket. De van, hogy mire hazaérnek, elhűl. A fiam egy időben elvárta volna, hogy megmelegítsem neki, és ha nem tettem meg, inkább üres kenyere evett, minthogy bedobja a mikróba. Eleinte lelkiismeretfurdalásom volt, de rájöttem, hogy ettől még nem vagyok rossz anya. Merthogy nem azért vagyok itthon, hogy őket szolgáljam, hanem azért, mert beteg vagyok. És a fiam is rájött, hogy a pörkölt nokedlival mgéiscsak jobb kaja, mint az üres kenyér tejjel... azóta melegít magának...

És azt is megtanulták, hogy már nem csak körülöttük forog a világ. Amíg picik voltak, addig így volt, de megnőttek, és én is megérdemlek egy kis szabadságot, nyugalmat. Pörögtem eddig eleget, most pörögjön más. Ami az én dolgom, azt megcsinálom, ami nem, azt meghagyom másnak.

Az orvosi vélemény csak egy dolog. Volt olyan orvos, aki nekem is 2 hónapot jósolt. Ennek már 2 éve... A nagyanyám 9 évet élt kezelések nélkül. Neki 3 hónapot adtak. 88 évesen búcsúzott tőlünk...

2011. ápr. 12. 10:27

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, nagyon el vagyok keseredve! Testvérem a terhessége végén csomót észlelt a mellében. Mintát vettek belőle, aztán meg kellett ismételni, mert volt egy kis sejtbizonytalanság. Állítólag a terhesség megváltoztatja a sejteket, így nem gondoltak az orvosok semmi kórosra. Aztán tegnapra kiderült, hogy a csomó rosszindulatú. I-es stádiumú, 2 cm körüli. Egyelőre ennyit tudunk, ma mennek a leletért személyesen. Közben a baba megszületett, nincs még egy hetes sem. El lehet képzelni, hogy milyen állapotban van az anyuka. Most olvastam itt a fórumon a nagy dózisú C-vitamin kúráról, de ha jól értelmezem ilyen idegállapotban amiben vagyok, akkor ezt már előrehaladott állapotú betegeknél alkalmazzák.

Kérdésem, hogy addig is, amíg a konkrét kezelés módja kiderül, illetve elkezdődik, mit szedjen, mit egyen, igyon? Mi az, ami biztosan nem árt, de segíthet?

Most dolgoznom kell, de később elolvasom a válaszokat. Előre is köszönöm!

460. limma (válaszként erre: 457. - D48d723173)
2011. ápr. 12. 09:31

Drága Nili!


A Rákgyógyítás c. lapban olvastam tegnap egy 69 éves nőről, akiről úgyszint lemondtak az orvosok, 3 hónapot adtak neki (inoperábilis májrák).

Azért ő ragaszkodott a kezeléshez és lám-lám, már három éve annak a diagnózisnak, közben a tumort mégis ki tudták operálni :-)Köszöni, jól van.

És ő mennyivel idősebb és elhasználódottabb szervezetű, mint TE!!

459. 40163fd81d (válaszként erre: 457. - D48d723173)
2011. ápr. 12. 08:57

Akkor ha nem akarsz mégsem kilépni,írj még egy levelet a modinak,mert akkor egyszer csak nem tudsz majd belépni.:)))


Kitartást és sok erőt kívánok!:)))

Nem tudom mit tennék,vagy mit éreznék a helyedben,és csupa olyat mondanék amit mondani könnyű,de megtenni igen nehéz.

Csak egyet tudok.

Valamit meg kell változtatnod az életedben,de ezt csak te tudhatod ,mi is az.:)))

458. dundy
2011. ápr. 12. 08:45

Szia4

Olvasom a fórumot, mert rengeteget tanulok.Szedd másként a gyogyit,lehet bedupláztál.Neked nem kell ennyi.? Én Antidepi-vel jártam így kezdetben. 3 napig aludtam, készen voltam.Saját magamnak kellett beállítani és akkor működött.

De!

Te Erős és ügyes vagy! A kislányod támogat.

Meg tudod csinálni,kívánok minden jót!

457. d48d723173 (válaszként erre: 456. - 40163fd81d)
2011. ápr. 12. 08:43

Jó tudom,hogy igazad lehet,most már nem is haragszom annyira rájuk.

Tegnap mindenkire haragudtam!

Még a törlésem is kértem innen és lám ma betudtam lépni!:-)

Sziasztok sok erőt,szép napot mindenkinek,én is igyekszem azzá tenni!

Hihetetlenül aranyosak vagytok!Köszönöm!

2011. ápr. 12. 08:28

Hidd el az orvosoknak amit mondanak.Nem azért mondják,mert nem akarnak kezelni,vagy mert lemondtak rólad,hanem tudják,megtapasztalták már,hogy a kezelések egy bizonyos stádiumon túl nem hogy használnának,inkább felgyorsítják a folyamatokat,nem beszélve az életminőség drasztikus csökkenéséről.

Anyám 1 éve halt meg.

Ő is akarta a kezeléseket.Végig csinált egy kemot utána hátralévő életét kórházba töltötte nagyon betegen...

2011. ápr. 12. 07:41
Nekünk az is pozitívum, ha Te jobban érzed magad. Úgyhogy igenis szükség van Rád. Első lépésben söpörj ki az életedből mindent, amit eddig rosszul csináltál, építsd újra az egészet, nem számít, ki mit szól hozzá, most egyedül Te vagy a fontos!!! Meglátod, így a kezelések is hatni fognak. Fogadd el, amit az orvos ajánl, az alternatív lehetőségek közül pedig olyat válassz, amiben tudsz hinni. Ez a gyógyulás útja szerintem, és ha nekünk sikerül, Neked is fog! Azt nem állítom, hogy egyik napról a másikra, azt sem, hogy könnyű lesz, de az idő mindent megold. Csak ne add fel!!!
2011. ápr. 12. 07:23

Kedves Nili !


Ismerősömöről is "lemondtak" januárban. Azt mondták : 6 hónapja van hátra.


Ő ennek ellenére nagyon jól van.

Lassan két hónapja kapja a C-vitamin terápiát !

2011. ápr. 11. 23:26

Miért nincs?

Csak mert az orvosok lemondtak rólad?


Szerintem most van itt csak igazán!:)))

2011. ápr. 11. 23:16
....és főleg ne add fel!!! Annyi gyógyulásról hallani, akiről már lemondtak az orvosok.
2011. ápr. 11. 23:15

gyere vissza másik néven, és jelentkezz a fórumon.

Kérlek, ne maradj egyedül!!

450. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 448. - D48d723173)
2011. ápr. 11. 23:07
Nilli ne menj el kérlek!!!!!!! szeretnék neked írni, ha küldenél email címet szívesen írnék Neked.
449. 40163fd81d (válaszként erre: 448. - D48d723173)
2011. ápr. 11. 23:05

Ne veszítsd el a méltóságod.

Azt hiszed csak az orvosok az istenek?Hogy Ők adnak neked időt?

Frászt.

Talán ,néha igen.

De neked most önmagadnak kell ezt megtenned!

2011. ápr. 11. 23:02

Nekem már itt sincs helyem egy selejtesnek már nincs helye sehol.

Így törlöm magam.Megpróbálom még átgondolni,hogy tehetnék e valamit,de már nem akarom sehol rontani a levegőt.

Sziasztok és azért köszönök mindent!

447. a0c1361e44 (válaszként erre: 446. - D48d723173)
2011. ápr. 11. 22:50

Mit mondtak? Hova is jársz dokihoz? Kékgolyóba? Kihez?

És semmit nem ajánlottak?

Nem tudom mi a jobb, ha tudjuk vagy ha nem...

Régen nem mondtak el semmit, most meg túl sokat?

2011. ápr. 11. 22:47

Tudjátok egy valamire ma rájöttem arra,hogy egészségügyben mi páciensek csak egy tárgy vagyunk egy képzeletbeli fútószallagon,ahol kiválogatják az épp vagy még menthetőeket és kidobják a selejteket.

Ez volnék én az útobbi.Nem számít,hogy az a szemükben hit tárgynak még dobog a szíve és érzései vannak és kapaszkodna,hogy ne válljék selejté.Ők eldöntik,kimondják az ítéletet és elveszik azt a kicsi hitét is ami még van,teszik ezt lekezelően,szinte megvetéssel,hiszen ez csak egy selejt,melyre már nics többé szükség!

2011. ápr. 11. 21:10

Várjuk!

Nem tudom mit mondjak. Meditálj, pihenj, aztán mindent bele!

444. d48d723173 (válaszként erre: 443. - 41fdab80c1)
2011. ápr. 11. 21:00

Kedves Márta!


Láttam az sms-et,holnap reggel felhívlak ha neked is jó.

Most valahogy összekell szednem magam,talán megpróbálok medítálni vagy nem tudom...

443. 41fdab80c1 (válaszként erre: 441. - C130f7eb3b)
2011. ápr. 11. 20:56

Bocsika, bocsika!!!!

Nem ígérem, hogy nem teszem többet, de ez egyedül rám vonatkozik.


Ilike nem reagál az sms-re, nem tudom mi van vele.

Reménykedjünk.

442. a0c1361e44 (válaszként erre: 424. - D48d723173)
2011. ápr. 11. 20:39

Szia!

Mi volt a konzultáción?

441. c130f7eb3b (válaszként erre: 438. - 41fdab80c1)
2011. ápr. 11. 20:20
Ha még egyszer banyesznak mered nevezni a tisztes korú, kemos agyú nőket, velem gyűlik meg a bajod! :)))
440. csabi4
2011. ápr. 11. 17:51

Kedves Márti!

Na és akkor mi van ha ennyire fiatal vagy ?? ismered e az 5 természettörvényt ? megérted vagy nem ? elfogadod e vagy nem ? -ennyi ha megérted a félelemed eloszlik ha nem örökké küzdesz az ellen amit mindenki ellenségnek hisz holott a saját teremtménye ...

ha kell pár esettörténet akkor irj az emilcimemre -megfogsz lepödni -a Dr nőt ismerem a fórumról , és jó szakember :)


Köszi a Gatulációt :)Ő már "GNM-es gyerek "

a Macsek pocak örként is kiválóan helyt állt -és most bébi szitterkedik - a másik 2 macsekkal egyetemben :)

439. 41fdab80c1 (válaszként erre: 431. - C130f7eb3b)
2011. ápr. 11. 17:47

Az én aranyos dokim, mikor rákérdeztem a tumor markerre, hogy nem-e lehetne-e, mégis na,!! Csak legyintett, aztán egyszer ki is mondta magyarul, hogy mit ér, de végül kérte a labortól, csakhogy tanuljak.

Igaza lett, mert saját esetemben a min.érték alatt van, szinte nem mozdul egy éve, és közben aktív daganatom van.

438. 41fdab80c1 (válaszként erre: 435. - Csabi4)
2011. ápr. 11. 17:34

Csabi Te naon aranyos vagy, csak nem vagy felkészülve belőlem. Nézd csak meg a lapomat, 64 éves banyesz vagyok kemós aggyal. Ennyi!!!


Bejelentkeztünk egy sorstársammal Gelléri doktornőhöz, azt kérte azt olvassuk át, ha azokat az elveket nem fogadjuk el, fölösleges belekezdeni. Ezért rágom magam át rajta.


Picurkád nagyon aranyos, megnéztem a képeidet!

Gratula, és jó egészséget kívánok Nektek, legyen sok örömetek benne!!!!

A macsekod hogy állt a témához? Nem bántja?

❮❮ ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook