Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Orvosi dieta - 9 kg ket het alatt fórum

Orvosi dieta - 9 kg ket het alatt (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... ❯❯
327. 98be186447 (válaszként erre: 324. - Csja)
2009. ápr. 18. 11:12
Üdv a csapatban csja:)!
326. 98be186447 (válaszként erre: 310. - Dorry)
2009. ápr. 18. 11:04

sziasztok! 5. nap :)! nahát:) nekem is mínusz 2 kg! fincsi volt a fahéjas cappuccino, a répát utána már eléggé fucsa kombinációnak éreztem, de mindent a célét ;)!

dorry, szia! a tejhabhoz melegítek tejet, egy szűk szájú edénykében, de nem hagyom, hogy felforrjon, mert akkor elvszíti tej az édeskés ízét.tehát a melegített, 60fokos tejben beindítom a habosító masinát 1 cm mélyen, így levegőt is kap, amikor forog. ha úgy látom, van már elég habom, az edény alját erősen odaütögetem az asztalhoz, amíg kimennek a buborékok (ha korán van, alá konyharuha, így kevésbé zajos :)), és utána az edényt az asztalon hagyva körkörösen mozgatom, így lesz krémes állagú, nemcsak habos. Ezt párszor megismétlem, hogy ne maradjon benne buborék. Aztán mehet rá a kv-ra, tetjére fehéj. Ha kakaó megy rá, attól összeesik a hab hamar. Amúgy csinálhatsz csíkos latte macchiatot is, akkor a habot tartsd vissza egy kiskanállal/kistányérral,öntsd ki először a tejet, atán kanalazd rá a habot, majd óvatosan, lassan az üvegpohár szélén csurgasd bele kávét: szép fehér-barna-fehér lesz.

Én amúgy eddig úszni voltam csüt-péntek (gyors+mell+hát), ma meg holnap futás, jövő héten meg megyek aerobicozni/tornázni is, igyekszem mostmár minden napra beiktatni a mozgást:). S Te, mozogsz valamit?

Szép napot mindenkinek és jó étvágyat a halacskához:)!

325. tundek
2009. ápr. 18. 09:54

Sziasztok Sisssa összesen kettőt vagy már többet a 4 nap alatt?


Sok sikert Csja de nem úgy volt hogy kedden kezded?


Nemsokára teszem a sütőbe a halacskát.

324. csja
2009. ápr. 18. 08:57

Jó reggelt!

Én is iszogatom az édesítőszeres kávémat!! :D

Mától kezdek!!!


Kitartás a hétvégéhez mindenkinek!! :) Nagyon ügyik vagytok!

323. sisssa
2009. ápr. 18. 08:09

Jó reggel!

Már az 5. napon vagyunk és nagyon- nagyon jó érzem magam:)

Fogytam megint 2kg-t. Jó lenne,ha minden 5 nap után lemenne 2kg. Roppant módon meglennék elégedve magammal.

Szép napot és kitartást mindenkinek!

322. tundek
2009. ápr. 18. 08:00

Jaj ma halacska és husika tiszta dőzs van. Jó napunk lesz.


Nicole nem gond szerintem a véletlen csere. Az tuti kell a zsemle szinte nincs is más ch benne.


Csajok lassan a felénél vagyunk. Én is -2 vel állok az első naphoz képest.


Csajszi válaszolt. 1 hét alatt 3 kilót fogyott és ott rontotta el hogy nem csinálta végig. csak 1 hét volt meg neki.


Szép napot nektek ma futás van. Még benézek.

321. tundek
2009. ápr. 18. 07:56

Jó reggelt mindenkinek


Felvirradt az 5. napunk. Sok sikert hozzá. Mindig a hétvége a legnehezebb.

2009. ápr. 18. 07:38
sziasztok!Én is vagyok,csak lakásfelújításban vagyunk!:-(Jól ki is szúrtam magammal,mert tegnap előtt emlékezetből vacsiztam:-(nem sonkát ettem,hanem a kefirt meg a gyümit!nagyon szidtam magam!Büntiből tegnap ugyanazt vacsiztam!Tünde igazad volt a zsömivel!Most tényleg fontos megenni a reggeli zsömit,mert felbuknék,ha nem ennék belőle!:-)
319. tundek
2009. ápr. 17. 23:00

Sziasztok csak gyors bekukk nagyon szép eredményeket látok itt két kiló meg ilyenek ez nem semmi 4. napon. De ennek a napnak is vége. Holnap aaz 5. napunk én is így fogom a halat megcsinálni. Tehetsz rá borsot sót fokhagymát biztosan jó lesz. nekem tonhal van itthon ilyen zacsis fagyos


Csajok reggel nincsen zsemle figyizzetek erre oda.


Csja az adagok csak ott lényegek ahol írva van ahol nincs ott bármennyi.


Holnap tüzetesebben átolvasom a hsz-eket ma csak felületes voltam. Jó éjt mindenkinek

318. 068c125a15 (válaszként erre: 317. - Sisssa)
2009. ápr. 17. 19:48
Oké, csak te írtad a fűszerkeveréket a receptben, de ha nincs, akkor só mehet rá szerintem, mert akkor csak víz íze lesz. Tapasztalat. Azt hittem, h mindkettőt tennél rá.
317. sisssa (válaszként erre: 313. - 068c125a15)
2009. ápr. 17. 19:45

persze, nyugodtan.

Fűszerkeverékem nincsen, de majd a paradicsom fincsi ízt fog neki adni:)

316. csja (válaszként erre: 315. - 068c125a15)
2009. ápr. 17. 19:43
Nagyon köszönöm Edge, látszik, hogy csak végigfutottam a hozzászólásokat :((
315. 068c125a15 (válaszként erre: 314. - Csja)
2009. ápr. 17. 19:14
A 8. oldalon van tundek leírása. Sokan azt a leírást követjük.
314. csja (válaszként erre: 1. - Buhu bahu)
2009. ápr. 17. 19:00

Lányok!

Segítsetek! Én rossz diétás táblázatot nézek?? Nem találok sehol halat a leírásban! :(

313. 068c125a15 (válaszként erre: 312. - Sisssa)
2009. ápr. 17. 18:31
Biztos nagyon finom, és belefér a minénkbe, de szerintem már + sót ne tegyél bele, mert a fűszerkeverékben van elég. Ellophatom magamnak ezt a receptet holnapra? ;)
312. sisssa
2009. ápr. 17. 18:22

CSajok, úgy szeretném a halat holnap a köv. módon elkészíteni, de kíváncsi vagyok a véleményetekre.


A tonhalszeleteket kiengedés nélkül beletesszük egy tűzálló tálba, és megszórjuk a fűszerkeverékkel. Ráhalmozzuk a paradicsomdarabokat (a leve nélkül) és meghintjük sóval és oregánóval. 1-2 evőkanál olívaolajat öntünk mellé, letakarjuk alufóliával. Előmelegített sütőben 170 fokon sütjük, míg a hal megpuhul. Utána levesszük az alufóliát és tovább sütjük, míg a sajt megpirul a tetején.


Írtak még hozzá sajtot a tetejére, de sajnos arról le kell mondanunk:(


Amúgy szerintetek milyen a recept???

2009. ápr. 17. 18:13

Sziasztok!

Látom mindenki halad szépen. Nekem a tegnapi vacsi meg a mai ebéd kimaradt, mert nem volt időm. Mintha 1 kiló mínuszt mutatna a mérleg. Remélem nem csak káprázat! :) Kitartás!

310. dorry (válaszként erre: 305. - 98be186447)
2009. ápr. 17. 17:28

Igen szerintem is szuper lesz, bár még nem vagyok ráhangolódva erre a kirándulásra!

Örülnék, ha elárulnád a tejhab készítésének rejtelmeit, még sosem készítettem, de nagyon fel tudja dobni a kávét.

Te mozogsz valamit a diéta mellé?

2009. ápr. 17. 17:14

Sziasztok!

Most eszek 1 szelet Ham-Let-et:) AZ előbb jöttem haza futásból,tök jó volt,meg volt a LG is.Most tánci... Kitartást nektek,jó étvágyat a vacsorához.:)

308. csja (válaszként erre: 299. - Tundek)
2009. ápr. 17. 17:14

Tundek

nagyon köszönöm a részletes leírást, hogy mit lehet enni! Nekem ez nagy segítség. Annyira tapasztalatlan vagyok a diétában, hogy el se merem mondani!!

Világ életemben mindig mindent ettem, minden mennyiségben, nem nagyon fogtak rajtam a kilók, de most a második szülés után bizony lettek hurkák :(


Mennyiségekről mit kell tudni? Csak mert az első oldalon lévő Diéta leírásban nincsennek...

307. csja
2009. ápr. 17. 17:05
Meg tudjátok mondani, hogy melyik édesítőszer a legjobb? Elsősorban ízre kérdezném, mert én nem nagyon bírom amikor mellékíze van az édesítőnek :(
306. csja (válaszként erre: 305. - 98be186447)
2009. ápr. 17. 17:02

Szegény Penopeia!!!

Azért csak fejessali üresen nem lehetett túl fincsi!! :(((

305. 98be186447 (válaszként erre: 304. - Dorry)
2009. ápr. 17. 16:52

Helló!

Micsoda programotok van, szerintem fantasztikus lesz,a tavak környéke (sajnos még én sem voltam, pedig...),a legszebb városok, meg Szlovénia! 4 napig lehet bírni, meg érdemes is, még kevés alvással is :)! Majd várom a beszámolót, ohh, én is úgy mennék :)!

A tejhabosítót az ikeában vettem (bocs, nem reklámnak szánom), működik rendesen fél év után is, de nem olyan erős, mint a profibbak. húgomék 2500dft-ért vettek máshol, az már tényleg klassz. de egy-két adaghoz, vagy gyakorlásnak megteszi az enyém is! Ha veszel , szívesen leírom, hogy kell krémes tejhabot készíteni:)!

A salit én is imádom, hál' istennek, hogy tegnap estétől már azt is tudom, hogy mi lehet a zöldsaliban: nem csak levelek. Mert én eddig csak fejessalit ettem :D...

304. dorry (válaszként erre: 303. - 98be186447)
2009. ápr. 17. 16:26

Szia!

Igen, én is érzem a változást, pedig ez még csak kis súly, mi lesz a végére :D, szerintem meglesz az a 60 kg. Csak ügyik legyünk!! Nekem nagyon jól esik ez a sok saláta, én imádom!

nagyon guszta lehet a kávéd, lehet, hogy én is veszek olyan haosítót. Ez olyan, mint amilyet a 100 Ft-osban is árulnak? Már sokszor szemeztem vele, de azt gondoltam, hogy biztos nem hatásos, ha ilyen olcsó!

Mi 4 napra megyünk, mindig máshol alszunk. 1. nap Sirmione, 2. nap Bergamo-Como-Milánó, 3. nap Milánó, Padova, 4 . nap hazafelé Szlovénia Postojnai cseppkőbarlang! Remélem jó lesz, viszonylag rövid idő alatt rengeteg látnivaló!! Hát nem pihenni megyünk, az biztos! Majd írok bbeszámolót.

303. 98be186447 (válaszként erre: 291. - Dorry)
2009. ápr. 17. 16:08

szia dorry!

én is boldog lennék a 60kg-mal, mert már most érzem a változást, két kiló után!!!

hát igen, olaszorszg jó motiváció, nagyon drukkolok Neked is, hogy addigra csini legyél.

én is viszonylag északon voltam, Milánotól másfél órára, Genovában, de a tengerparton, mediterrán klímában :).

Milano nekem annyira nem tetszett, ár csak 1 napra láttam, ha már nagyváros, akkor Budapestre szavazok. vagy Bécsre- esetleg :). a centrumot leszámítva, ahol gyönyörű az építészet és elegáns sétálóutcák, hangulatos és drága kávézók vannak, nem éreztem jól magam Milánoban, mivel fél órára innen piszok és forgalom, szürkeség, szegény bevándorlókkal teli utcák találhatók. ha tehetitek, menjetek el Bergamoba (ide szállnak le a magyar fapados gépek is), a gyönyörű, középkori kisváros részébe, amely egy hegy tetején van, fallal körülölelve, köves utcácskák, varázslatos éjszakai fények (én este voltam) és romantikus kis vendéglők (normális árakkal).

Hova mentek pontosan amúgy?

2009. ápr. 17. 15:51

Sziasztok köszönöm a kedves fogadtatást és a bizatást:))! Köszi buhu bahu, tundek, sissa!

már a 4. nap, túl egy fincsi salátán (fejes sali, retek, újhagymi karikák, répacsíkok és parmezán sajti-hm, az félzsíros :( ). A tojást elfelejtettem, megyek gyorsan utólag pótolom.


Reggelire én is kis szeletke kenyeret eszem, nem zsemlét, (rozs v. fehér), a gyenge kávém meg jó olasz szokás szerint további 1/3 rész tejjel és további 1/3 rész tejhabbal iszom a tetején. csak így iszom normáisan is, imádom. a tejhabot én készítem 300ft-os elemes tejhabosítóval :).


a fahéj nagyon szuper, nem fogom holnap elfelejteni dorry, csak nem tudtam, mennyire lehet használni a fűszereket, de fogok bele hinteni, nyami!


hogy csináljátok meg holnapra a halat? én busát vettem, tök olcsó és gusztusos. az eladólány szerint jó beáztatni fokhagymástejbe. aztán szerintem mehet a sűtőbe fokhagymával és pár szem parival.

301. KicsiPoo (válaszként erre: 283. - Buhu bahu)
2009. ápr. 17. 12:53
Köszönöm szépen,de mint már írtam a képeken pont azok a részek nem látszanak amiken változtatnom kellene.:) a 172 cm-emhez nem 70kg szükséges hanem kevesebb. Én a LG-et dvd-re csinálom valamikor egyszer 1 nap valamikor 2-szer,mikor,hogy van időm.Ma csak egy lesz,utána futkározás,majd tánc:D Hulla leszek estére,de megéri.Kitartást csajok,nem sokára én is szenvedek veletek:D
2009. ápr. 17. 10:38

Sziasztok,


Igaz sokat szaladgálok, ha rámjön, de ez a héten csak hétfőre volt jellemző. Kirándultunk, jól esett. A nyakmegrántásom fejfájással kísérve kicsit hosszúra sikeredett. Tegnap este sem volt százas a fejem így aludtam, lassan kialszom magam a világból. De a mai nap remélem összejön, korábban végzek, megyek a kutyákkal, ha párom hazaér megyünk táncolni is, remélem a bicaj is belefér. Hiányzik. A mai napi kaja kicsit kevésnek tűnik, ráadásul utálom a kefírt, de majd leküzdöm.

Holnap vendégek jönnek, sütök-főzök, aztán eszem azt amit a diéta ír.


sziasztok, Bori

299. tundek
2009. ápr. 17. 10:22

Sziasztok van pár percem aztán lehet ma már nem tudok jönni.


Köszi Sisssa büszke is vagyok magamra

Nem gond szerintem én is többet ettem a nem mértem


Dorry neked is szép napot kipróbáltam tlényleg isteni finom


Buhu Lehet egy kis kenyérrel helyettesíteni nyugodtan ch az is. Nagy grat neked jó az a minusz 2 tökéletes. Nemsokára 9-el kezdődsz. 2007-ben én is a közlében voltam 94 kiló voltam tavaly januárban. Menni fog hajrá. Meglátod sokat fog a LM segíten iszépen formál mától minden este gyűröm én is a futás után veled és taposok is mellé kicsit oké?


Csja sonka gépsonka bármilyen csak sonka legyen lehet paprikás zöldséges akármilyen csak sonka csirke pulyka akármi.

Kell a zsemle naná le van írva és ami le van írva azt megesszük.

A sali általában nyers zöldség: paprika,paradicsom,uborka,retek,hagyma,ilyenek. nincs öntet. Ma azért lesz, mert én a kefírt ráteszem egy kicsit csalok ennyi.

Savanyúság édesítős amit a boltban veszel az is jó azt is eheted.

Édesítő és tej a kávéba mehet. Bors és egyéb fűszerek nyugodtan, só kevés. Megköti a vizet.


Megyek és lehet csak reggel jövök ügyesen okosan.

Szép napot mindenkinek

298. sisssa (válaszként erre: 295. - Buhu bahu)
2009. ápr. 17. 10:06
Próbáld meg a gyaloglást rajta. Ha gyorsabb tempóban "hegymenetben" mész fél órát, az is rettentően hasznos a diétának!
❮❮ ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook