Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Orvosi dieta - 9 kg ket het alatt fórum

Orvosi dieta - 9 kg ket het alatt (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... ❯❯
2009. ápr. 19. 10:07
Jó reggelt! El vagyok keseredve. Csak -1 kg. És vettem digitális mérleget, az még többet mutat, mint a másik kettő a fogyi előtt. Így inkább a két hagyományosban bízom. Nem mind a 3 az enyém. :)
2009. ápr. 19. 09:51
Hátha nem szenvedünk.:)
355. sisssa
2009. ápr. 19. 09:34
befejeztem:::)))..szép napot nektek!
354. sisssa
2009. ápr. 19. 09:34
Babapocok, Kicsipoo sok sikert nektek. Jövő héten együtt szenvedünk:) ....bár jobban belegondolva, nem is szenvedés...
353. sisssa (válaszként erre: 337. - Dorry)
2009. ápr. 19. 09:32

Dorry, megértelek. Tavaly októberben műtötték a keresztszalagomat, utána gondolhatod.... De a nyárra leadtam az összes feleslegemet és szuperül éreztem magam!

Most is ez a tervem és együtt biztosan sikerülni fog:)

352. sisssa (válaszként erre: 329. - Buhu bahu)
2009. ápr. 19. 09:31
Ne aggódj, majd elindul lefelé!! A lényeg, hogy lendülj át a holtponton. Nálam minden "rövidebb" diétánál a 4. napon van a holtpont. Ennél most kibírtam és hülye egy dolog, de az 5. és a 6. nap reggelére vált érezhetővé a fogyás:) Gondolom ez is valami pszihés dolog?!
351. sisssa
2009. ápr. 19. 09:28
Tündi, a diétával fogytam eddig 3kg-t, elötte meg lement szintén kb 3 a szétválasztóval. Még jó lenne 5kg-t fogyni::))
350. sisssa
2009. ápr. 19. 09:27

Jó reggel Lányok,

hihetetlen, de tegnap reggel óta megint fogytam 1kg-t. Most vagy a mérlegem rossz, vagy a diéta nagyon jó??!!

349. tundek
2009. ápr. 19. 08:55

Jó reggelt mindenkinek


Ránk virradt a 6. nap. grillcsirke lesz az ebéd ma br tuti hogy a husileves levéből is fogok enni kicsit. Talán úgy látom, hogy beindul a fogyásom, eddig 3,3 kiló a minuszom. Sok sikert a mai napra csajok.


Buhu ne keseredj el néha van ilyen vagy esetleg gyümiset az is jó.

Lassan már a felénél vagyunk.

2009. ápr. 18. 23:22
Jó éjszakát mindenkinek.
2009. ápr. 18. 22:40

Sziasztok.

A mai nap elmult, ma megint sutottem kalacsot, mivel tegnap amit sutottem elment..*Nem en ettem meg* Holnap jon anyos ebedre, csalni fogok, de arra gondoltam,hogy majd a 7. napon, amikor azt ehetek amit akarok, majd akkor berakok egy sargarepas napot..

346. tundek
2009. ápr. 18. 22:37

Kicsipoo ügyes vagy mire kezded már nem leszel éhes


Babapocok szerintem sok különbség nincs az enyémet én 13 éve megcsináltam akkor is volt benne hal Buhuét nem tudom megcsinálta e valaki. Nekem az enyém régen nagyon hatásos volt.

345. tundek
2009. ápr. 18. 22:35

Sziasztok látom hétvége van nem sokan jöttök ami nem baj csak ne vétkezzetek


Megvolt reggel a tejeskávé répával

ebédre a sülthal fincsi volt

vacsira gyros husit ettem friss salival


holnap grill csirke már nagyon várom


Vége az 5. napnak is nagyon jól megy ez nekünk


Szép estét mindenkinek

344. babapocok22 (válaszként erre: 341. - KicsiPoo)
2009. ápr. 18. 20:52
Gyere nyugodtan. Mindenkit örömmel várunk. 1 nap elcsúszás még nem a világ. Persze, hogy "segítünk" egymásnak a kitartásban. Azért vagyunk. :)
2009. ápr. 18. 19:38
A mai vacsorám két kemény tojás volt.Kezdek ráhangolódni a diétára.:) Bár picit még éhes vagyok,mert nagyon sokat mozogtam ma.De megpróbálom az éhségemet csillapítani ásványvízzel.Ti,hogy álltok?Mindenki tartotta az elő írtakat?
2009. ápr. 18. 15:28
Lehet,hogy drágábban jönnek ki a napi étkezéshez szükséges ételek, de egészséges és nem kell koplalnod. És remélem fogyunk is!:)
341. KicsiPoo (válaszként erre: 338. - Babapocok22)
2009. ápr. 18. 15:26

Szia!

Akadt egy társad aki veled kezdi a diétát keddtől.:) Mondjuk szeretném már hétfőn kezdeni,de még azon a napon akkor dőzsölök.:P Remélem tartjuk majd egymásban a lelket,én legalábbis megpróbálok majd segíteni:)Sok sikert mindenkinek!

340. babapocok22 (válaszként erre: 339. - Dorry)
2009. ápr. 18. 15:26
Szia dorry! Köszi! Én is remélem! Napi 5x-i étkezés, a tojás-,tej- és lisztérzékenyek számára is ideális. Hiszen ők is elég sokan vannak és nincs olyan sok diéta,amibe bele tudnának fogni. Pedig közülük is van,aki le szeretné dobni felesleges kilóit. Nagyon szeretnék segíteni mindenkinek éhezés nélkül!
339. dorry (válaszként erre: 338. - Babapocok22)
2009. ápr. 18. 14:49

Szia!

Várom a diétád, biztos jó lesz. Én ebből hiányolom a tízórait, uzsonnaát. nem nagy kajákra gondolok, csak egy joghurtra, vagy pár szem dióra, vagy egy paradicsomra. Sokkal könnyebb lenne, ha két étkezés között be lehete kapni pár falatot.

Kitartást mindenkinek!

338. babapocok22 (válaszként erre: 335. - Tundek)
2009. ápr. 18. 14:06
Még nem nyitottam meg azt a fórumot,de szerintem a jövőhét végétől elindítom. Majd leírom,ha kész. Ebben a diétában nem kell "éhezned".Napi 4-5 étkezés,csak egészségesen.Zöldségek,gyümölcsök,saláták,zsírszegény husik.Édesség,alkohol kizárva.Cukor helyett édesítő.Hasonlít ehhez,de mégis más.:) Én meg azt szeretném tőled kérdezni,hogy mi a különbség buhu és a te recepted között? Pl.:a tiédbe hal is van. Mindkettő ugyanolyan hatásos?
337. dorry (válaszként erre: 326. - 98be186447)
2009. ápr. 18. 13:55

Sziasztok!

Húúú, nagyon jól hangzik a tejhab, és nem tűnik bonyolultnak. Most már tuti, hogy beszerzek egy ilyen szerkezetet. Nagyon köszönöm a részletes tájékoztatást! Ari vagy.

Én mozgás terén kicsit korlátozva vagyok. Sajnos januárban volt egy elég nagy térd műtétem(dupla szalagszakadásom volt, plusz minden szétment a térdemben), így egyenlőre marad a heti 3 gyógytorna, ami édes kevés fogyi szempontjából. Sajnos futni nem tudok még, sem aerobikozni. Le szoktam telepedni a szőnyegre, és ott végzek fenékre, hasra gyakorlatokat! Ez is több mint a semmi! Egyébként nagyrészben köszönhető ennek a sérülésnek a súlytöbbletem, mert 2 hónapig csak ültem, meg mankóztam. Jött sok-sok vendég, barát, akik hozták a finomabbnál finomabb csokikákat és ez lett a vége...

Na sebaj, most leadjuk!!!!

336. tundek
2009. ápr. 18. 13:36

Jaj most foogm a halacskát megenni.


Buhu ne törődj a mérleggel.

335. tundek
2009. ápr. 18. 13:35

Sziasztok


Buhu ehetsz borjút helyette naná.


Szia Babapocok üdv köztünk, ihatsz teát kávé helyett nem mindenki kávézik. Köszi a meghívást. hol mi a címe? Miről szól ez a diéta?

2009. ápr. 18. 12:34
Most megyek fürdeni,amíg alszik a cseppem,remélem addig írtok.Annyira örülök,hogy rátaláltam erre az oldalra.
2009. ápr. 18. 12:32
Holnap megyek bvásárolni a diétához. Annyira várom már,hogy elkezdjem,az eredményt meg mégjobban. Apropó,ha valaki még fogyni szeretne azon kívül,amit most lead (remélem minél többet),akkor indítok majd egy új fórumot, ahol felteszem a saját magam által kialakított diétámat. Nem azért írom le ide is,hogy reklámozzam magam, hanem azért mert szeretnék segíteni minden olyan társamnak,aki fogyni szeretne,hogy boldogabbak legyenek. Meg, hogy őszinte legyek, jobban esik ezt a dolgot másokkal végigcsinálni. Azt a diétát rögtön a 2hetes után kezdem,azaz május 4.-én. Szeretettel várok mindenkit.
2009. ápr. 18. 12:25
Szia buhu bahu. Én nyitottam a 20.-ás fórumot,de az hétfő.:) Méreckedtem a helyes válasz. Zöld teát ihatok a kávé helyett? Ha jól emlékszem teát is írtatok.
2009. ápr. 18. 12:04
csirke helyett borjuhust ehetek vacsorara?
2009. ápr. 18. 11:50

hogy ne irjam le meg ezeregyszer rosszul: mereckedtem?

mereckeztem?

meretkedtem?

meretszkedtem?

hogy a f..ben kell irni??teljesen belegabalyodtam.

Bocsi a hulye kerdesert...........

2009. ápr. 18. 11:43

Most meretszkedtem, es nem ment lejjebb a merleg:-( Pedig tegnap egesz jol kibirtam kalacssutes kozben, hogy ne egyek be belole..Csak egyszer kostoltam meg, de akkor is azert, mert muszaly volt az ize miatt tudnom, hogy kell e meg bele valami.Este vacsit nem ettem, vendegsegben voltunk, es ott is voltak finomabbnal finomabb etelek, de kibirtam, hogy ne egyek belole egy picit sem..

Majdcsak nalam is beindul jobban a fogyas...

2009. ápr. 18. 11:33

Sziasztok!

Van uj forum, 20. atol indulnak a dietaval!Azaz most kedden.

En irtam, hogy jojjenek ide, itt lesz jo tanacs, tamogatas, meg hogy az epp kedden lesz, amikor kezdjuk mi is az uj 7 napot.

❮❮ ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook