Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Orvosi dieta - 9 kg ket het alatt fórum

Orvosi dieta - 9 kg ket het alatt (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... ❯❯
2009. ápr. 20. 09:44

Helló csajok!

Sajna nem nagyon érek ide hozzátok,mire jönnék,hulla vagyok...

Jó ez a tavasz,szinte egész nap a levegőn vagyok a gyerkőcökkel,illetve most Laurámmal,mert itthon van velem középfülgyulladással.

Szóval csak néha-néha olvasok,de írni nem nagyon van időm.Mindenkinek kitartás,kíváncsi vagyok a végeredményekre.

Én már minden nap sportolok vmit:bicajozás,futás,torna....

Szerencsére egyre jobban megy,úgyhogy belendültem...

Puszka mindenkinek!

Zsani

386. sisssa (válaszként erre: 382. - Dorry)
2009. ápr. 20. 09:16
Nekem is a natur joghurtos/ kefíres gyümölcsön jár az eszem, ami a mai vacsorámat illeti, de szerintem fogok enni hozzá egy kis zsírszegény sajtot, mert sajtfüggő vagyok:)
385. sisssa (válaszként erre: 374. - Tundek)
2009. ápr. 20. 09:14

Jó reggelt mindenkinek!


Tündi, köszönöm a diétát. Ha ezel végeztünk, szerintem 1nap kihagyás után megcsinálom.

Te mekkora súlyról mennyit fogytál vele?


A tegnapi napomra nem vagyok büszke. Ettem tk. kolevitet,meg pár szelet sajtot:((

Nagyon-nagyon éhes voltam:(


Na, nem baj, majd ma folytatom rendesen a diétát.

2009. ápr. 20. 08:44

Sziasztok!


Ma reggeliztem rendesen,de déltől a fogyit nyomom!Csak esténkét leszek a gyermekem miatt,de igyekszem mindig visszaolvasni tieteket!Kitartás mindenkinek!

383. tundek
2009. ápr. 20. 08:30

Sziasztok előfordul az ilyen Buhu de hát nálatok húsvét volt nekünk meg már vége.


Dorry én is 3-nál járok és még 3 nak én is nagyon örülnék. Én ma a grillcsirke maradékát fogom enni savanyúsággal estére egy banánt és egy körtét.

382. dorry
2009. ápr. 20. 08:27

Jó reggelt mindenkinek!

Nap végére a felénél leszünk, mérlegeltem reggel, és - 3 kg, ha a második hétben lemegy még 3 , akkor az szuper lesz.

Most iszogatom a kávét, ebéd natúr husi salival, vacsit még nem tudom, de lehet hogy kefír, meg alma lesz. majd amit kívánok!


Mindenkinek szép napot, és olvadó kilókat!

2009. ápr. 20. 08:09

Sziasztok!

Nem volt idom visszaolvasni, de kesobb ha lesz idom elolvasok mindent amirol lemaradtam.

Tegnap ettem minden felet, ittam szorpot, ma meg valamelyik nap ebedjet nerakom a mai napra.

Estere Pilates, mar varom.

Na a tegnapi kaja, es a menstruacio megtette a hatast 104,9 kg vagyok...

Na de majd lemegy az..

380. tundek
2009. ápr. 20. 06:55

jó reggelt mindenkinek elérkeztünk a 7. naphoz lányok.


A ma kezdőknek sok sikert.

2009. ápr. 20. 00:20
Ma,ma ma :)Vigyázz kész rajt.Sok sikert mindenkinek.
2009. ápr. 19. 23:27
Sziasztok! Holnap újra kezdem a diétát,előlről,mert ez a lakásfelújítás keresztbe tett nekem!:-(Remélem most nem jön semmi közbe!:-)
2009. ápr. 19. 22:44
Szuszy hol vagy?:)
2009. ápr. 19. 22:37
Köszönöm Tundek.Így fogom csinálni,csak szerintem nem spenóttal,mert még nem ettem és lehet nem ízlene inkább a zöldbabnál maradnék.Kiderül,hogy fog sikerülni.Amit főzöl azt eszed szindróma lesz.Szerintem kisebb sikerrel.:D
2009. ápr. 19. 21:39

Köszönöm, hogy válaszoltál. Mostmár nyugodt vagyok. Gratulálok neked,hogy felmegy a nadrág. Az tök jó érzés lehet. Remélem nekem is menni fog.

Oroslya nyugodtan csatlakozhatsz hozzánk is,mi holnap kezdjük.

374. tundek
2009. ápr. 19. 21:23

Sziasztok vége a hatodik napnak. ügyesek vagyunk. Kicsit vissza olvasok.


Sisssa ez tök jó grat neked. Neked nagyon hatásos e a diéta látod. Itt a 10 napos diéta

1. nap: 2 kg alma

2. 1/2 kg sajt, paradicsom

3. 1/2 kg párizsi céklával

4. 1/2 kg héjában sült krumpli, cékla

5. 1/2 kg marhahús zöldséggel főzve

6. 1, 5 l tej, 2 db kétszersült

7. 10 db kemény tojás

8. 1/2 kg virsli mustárral

9. 5 csésze tea/cukor nélkül/ 2 db kétszersült

10. 75 dkg tehéntúró, paradicsom


nyers zöldség és édesítős savanyúság bármikor bármennyi ehető mellé.


Edge türelem majd beindul még van idő.


Panopeia ez nagyon jó. egyébként nekem is van egy naci 3 éve vettem és combközép volt a max ameddig feljött. Mot rámjön és a zippzárat is feltudom húzni, de még feszes hétvégén megyünk kajcsizni és addigra jó llenne ha jó lenne.



Így igaz Sisssa amit ettünk eddig én gyümit fogok választani az tuti


Kicsipoo sok sikert. Veled leszünk


Dóri szerintem nem olyan nagy gáz ez.


Babapocok válaszok igen édesítő és citrom mehet a teába. igen mehet az ecet és fokhagyma édesítővel. igen lehet sonkaszalámi helyette bármebbyi jóllakásig. ha főtt sonka akkor meg simán mint húsvétkor megfőzöd. Annyi répa amennyi jól esik kb 1-vagy 2 . Grill csire én ma egy felet megettem és beteszem egy jénaiba vagy tepsibe sózom vagy sült csirke fűszersóval megszórom és fólia alatt megpárolom kb 1 órát utána leveszem és nagy hófokon pirosra sütöm. ennyi. szerintem nem lehet keverni hanem valamelyiketkiválasztod és azt eszed vagy reggelit vagy ebédet vagy vacsorát. Igen lehet helyette bármelyik amit leírtál.


Kicsipoo én ahogy készítem leírom bár a spenótot nem szeretem de így készítené bármelyiket.


1 doboz fagyos spenótot pici forróvizen ami ellepi sóval edénybe teszem és felforralom mire felforr készítek habarást joghurt 1 pohár és kb 1-2 evőkanál liszt bele, csomómentesen elkeverem benne és a spenótra öntöm. kevés fokhagymát 1-2 gerezdet összenyomok és 1 evőkanál olajon pirítok és hozzáadom ennyi. Összerottyantom és kész. Így készíteném a kelt és a zöldbabot is. Tökbe nem teszek fokhagymát és nem vizben hanem tejben kaporral főzöm meg.


Jó éjt nektek és sok sikert a reggel kezdőknek.


Holnap már a felénél járunk.


Edi, Jofre merre vagytok?

2009. ápr. 19. 21:23

Sziasztok!

Kicsit megkésve,az utazásból hazatérve,holnap elkezdem a diétát!Tehát előre!Hajrá!Mindnekinek jó éjt,holnap találkozunk!

2009. ápr. 19. 21:19
Visszaolvastam párat, a főzelékkel tisztába vagyok, de a többibe jó lenne eg kis segítség. De látom sehol senki. Most elszomorodtam. :(
2009. ápr. 19. 20:38
Ja és még egy kérdés,amit nagyon elfelejtettem: Spenót helyett ugye lehet sóska, tök, kelkáposzta vagy zöldbabfőzelék?
2009. ápr. 19. 20:31
Huh.Egy kicsit gyorsan gépeltem és lemaradt a 4. sorban a készítve után egy "kérdőjel", a 6. sorban előle helyett belőle lenne, a 8. sorban a sonkszalámi után hiányzik a "pont". Ugyancsak ebből a sorból hiányzik a találhatóból egy a betű. KIJAVÍTVA! :)))))
2009. ápr. 19. 20:29
Segítséget szeretnék kérni.Elolvastam,holnap mit kell enni.Már elakadtam még nem igazán csináltam spenótot rántással.(Sőt semmi mást) Segítenétek,hogy mit csináltok?Mit tesztek bele mennyit,meg ilyenek.Köszönöm szépen előre is.
2009. ápr. 19. 20:25
Lenne pár kérdésem mielőtt a diéta elkezdődne. Remélem segítetek, hisz hnap jön a nagy nap és mindent be akarok tartani. Kávé helyett tudom lehet teát. És a teát lehet édesítővel és friss citrommal? A zöld salátát lehet ecetes lében és fokhagymával, édesítővel? A 2. nap vacsorájánál mennyi húsra gondol, milyenre és hogyan készítve Főtt sonka helyett lehet sonkaszalámi? 4. nap vacsorájánál mennyi sárgarépa a megengedett? Még nem csináltam grillezett csirkét. Meg tudjátok mondani, ti hogyan készítitek,ja és mennyi mennyiséget lehet előle elfogyasztani? A 7.nap ebédnél, mikor bármit ír a többi nap reggeli,ebéd és vacsorájából szabad ugye csak választani, nem lehet összekeverni a dolgokat? pl.: főtt tojás, saláta, paradicsom, meg sonkaszalámi Buhu bahu receptjét követném, ami az első oldalon tlálható. Előre is köszönöm a segtséget.Remélem mindenre tudtok választ adni és gyorsan. Egyébként kitartást mindenkinek. Ahogy olvasgatom,alakultok,bár van egy-két "bűnöző".:) Hajrá!
367. dorry (válaszként erre: 358. - 98be186447)
2009. ápr. 19. 19:37

Remélem tényleg így lesz, és megszabadulunk a plusz kilóinktól. Nekem egy kicsit hiányzik is a Ch, de valahogy ki kell bírni.Fincsi a sok sali!

Tegnap nem tornáztam, de majd ma ráveszem magam!

Kitartást!

366. dorry (válaszként erre: 353. - Sisssa)
2009. ápr. 19. 19:33

Akkor átérzed a bajom ... :) De szerencsére már jól vagyok, műtét után 5. héten már dolgoztam.

Ügyes vagy, hogy leadtál mindent, most is így lesz! Remélem nekem is sikerülni fog!

Sokkal könnyebb így, hogy van kivel megbeszélni ezeket a dolgokat, legalább bíztatjuk egymást!

365. dorry
2009. ápr. 19. 19:23

Sziasztok!

Remélem mindenkinek jól sikerült a hétvégéje!

Kaja szempontjából én hullámoztam eléggé. Van amikor nagyon kemény voltam, de van amikor nagyon ettem volna valamit! És sajnos a szomszéd küldött Isteni krémest, így belenyaltam egy kicsit :(( Majd ma 50-net több felülést csinálok "büntiből"

Nem tudom mekkora "vétség", de két étkezés között ettem pár szem diót! Szerintetek? nagyon nagy baj?

2009. ápr. 19. 18:18
Holnap kezdődik,kezdődik.:) Már nagyon várom.Reggel bevásárlás és le a kilókkal.Másfél hónapom van -10kg leadásához.Sok sikert magamnak és persze nektek is teljes mennyiségben.:)
363. sisssa
2009. ápr. 19. 15:22
Tündi, majd kérlek küld át nekem, hogy mi az a 10 napos diéta, amit megcsináltál a szétválasztó után. köszi
362. sisssa (válaszként erre: 361. - 068c125a15)
2009. ápr. 19. 14:57
ahha- köszi!
361. 068c125a15 (válaszként erre: 360. - Sisssa)
2009. ápr. 19. 13:09
"Bármennyi és bármi a fent felsoroltak közül." Tehát onnan kell válogatni, szerintem.
360. sisssa
2009. ápr. 19. 12:44

Lányok help, please!


A diétám azt írja, hogy holnap este azt ehetek, amit szeretnék, kivétel a tiltott dolgok.


Ez most mit jelent? Abból ehetek bármit, amit az elmúlt 1 hétben ettünk?

2009. ápr. 19. 11:26
szia Edge, én is várom a napi -1 kg-okat (ami persze irreális,hihi), de még jobb mérce egy régi naci. Nekem már nem szorosak, sőt :)))! Neked? Amúgy meg még van időnk, el fog az indulni, ne félj. nekem eddig kb -2,5kg. Fontos szerintem az is, hogy lássuk magunkat a diéta végén szépen, csinosan, ez sokat számíthat, hm :)?
358. 98be186447 (válaszként erre: 337. - Dorry)
2009. ápr. 19. 11:18

Jó "reggelt" mindenkinek:)!

Szegény dorry, a térdműtét az nagyon komoly, sajnálom, de remek, hogy így gondolkodsz, így van, most leadjuk! Szerintem Te is sikeres leszel, mert a plusz kilók az extra sütik, csokik miatt kúsztak fel, és ezeket most teljesen elhagyjuk, én előtte tényleg sok CH-ot ettem, úh most valóban bízom az eredményben-és mellé azért mozogsz is, úh megvan a nyerő kombináció:))!

Mindenkinek szép napot kívánok!

❮❮ ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook