Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Orvos természetgyógyász segít itt Kérdezzetek fórum

Orvos természetgyógyász segít itt Kérdezzetek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
61. drkbk (válaszként erre: 53. - Sztolyka)
2009. aug. 19. 11:12
Olyan, mintha az erre adott válaszm cenzúrázva lenne. Már háromszor megírtam, felküldtem és egyik sincs meg. Úgyhogy most csak röviden. Természetesen a feldolgozatlan lelki traumák a fizikai állapotot befolyásolják. Ez az öt kilós fogyás lehet a hányás, hasmenés következménye. Nagyon fontos lenne legalább a folyadékot, ionokat pótolni, mert a folyadékhiánytól leesik a vérnyomása és megint el fog ájulni. Szegény 60 kilósan se volt egy elhízott középkorú férfi, tehát a legjobb az lenne, ha enne is. Ez is fontos az ájulás ellen, hiszen a normális vércukor fenntartásához szükséges. Esetleg megpróbálhatsz vele orbáncfű-teát itatni. Ez egy természetes antidepresszáns, ami kicsit segíthet a gyászolási folyamatban.Egy kis Béres csepp, vagy B-vitamin komplex lehet, hogy meghozná az étvágyát is. De inni, inni inni. Most szabad egy kicsit jobban sózni is.Bár ha nem eszik semmit, akkor nem tudom mit sózna... Ha nem megy akkor kell Normolyt, vagy valami hasonló ionpótló készítmény(A Normolyt azt hiszem vényköteles, de biztos van más is.
60. drkbk (válaszként erre: 46. - Bakesz)
2009. aug. 19. 10:27
Ha esetleg izomfájdalom/görcs is előfordul Nálad, akkor a magnéziumszinted lehet, hogy alacsony. A Ginkonak azért hagyj időt(Legalább 1-2 hét)
2009. aug. 18. 19:32
Azóta nem is kísérletezem a dinnye-evészettel, pedig nagyon kívánom, mert ilyen forró nyáron pont az ilyen lédús gyümölcs a lehető legjobb, és még rendesen át is mossa a vesét, sőt...még azt is hallottam róla, hogy ha egész nap dinnyét fogyaszt Valaki, akkor még méregtelenít is...
58. d4464aaf8a (válaszként erre: 55. - Drkbk)
2009. aug. 18. 19:30

Ezt én is megerősíthetem...

TAvaly történt meg, parlagfű allergiával, de még több fűre, és fa pollenre is allergiás vagyok, tavaly nyáron volt, hogy gusztusos dinnyét vettem, szinte mosolygott rám, és finom, édes is volt, de perceken belül el kezdett dagadni a nyelvem, felhólyagosodott a szám széle, és enyhén fulladtam, bár ennél nagyobb baj szerencsére nem jelentkezett...


A háziorvosom szerint talán azért nem volt komolyabb baj, mert pont akkor kaptam egy nagyobb szteroid kezelést...

57. Klimpírozi (válaszként erre: 54. - Drkbk)
2009. aug. 18. 18:22

itt Amanda Lear, egy tál prüszkölős gdinnye után,és mindenen túl...

:)

56. drkbk (válaszként erre: 47. - Copfos66)
2009. aug. 18. 16:45
Igen, arra gondoltam. Persze a legtisztább ügy, ha elmész egy neurológushoz, aki megvizsgál és az alapján mondja meg, hogy mire gondol.
55. drkbk (válaszként erre: 54. - Drkbk)
2009. aug. 18. 16:42
Ja, azt gondolom tudod, hogy a görögdinnye keresztallergiát okoz(parlagfűnél) Szóval ne nagyon lakmározz be belőle.
54. drkbk (válaszként erre: 42. - Klimpírozi)
2009. aug. 18. 15:27

Sajnos én az allergiásoknak akupunktúrával szoktam segíteni, amit ráadásul még a szezon előtt kell elkezdeni. Ezért én személyesen biztos, hogy nem tudok segíteni, de 1: Amanda Lear tök szexi

2: sok jót hallottam ilyen esetekben az az Orgon-terápia hatásosságáról

Gondolom a szokásos Kálcium, Claritin kúrán már régesrég túl vagy.

2009. aug. 18. 07:53

55 éves édesapám az utóbbi időben többször elájult,hány és hasmenése van és láza is volt.

Vannak problémái.Meghalt a bátyja,rá 3 hónapra az anyukája és nemrég különköltözött az élettársa,de tartják a kapcsolatot,csak nem tudnak együtt élni.

Fogyott is 5 kilót,most 55 kiló,mivel nem rendszeresen eszik,habár megértem ennyi tragédiával nem könnyű meggyürkőzni.

Nagyon makacs orvoshoz nem akar menni.

Lehet összefüggés a tünetei és a lelki problémái között?

Mi lehet a baja?Komoly betegsége is lehet?

52. Klimpírozi (válaszként erre: 51. - Emagdi)
2009. aug. 17. 20:29

sebaj,megkérdezzük a lányokat, voltak-e szőrteleníteni...

:)

51. emagdi (válaszként erre: 50. - Klimpírozi)
2009. aug. 17. 20:21
jajj, "szoros" helyett "szőrös"-t olavstam:)))
50. Klimpírozi (válaszként erre: 49. - Bcsnecsa)
2009. aug. 17. 20:18
jó, hogy ilyen szoros védőhálója van!!!
2009. aug. 17. 20:16

Csak szeretném jelezni Nektek (mert a doktornő az unokahúgom), hogy tegnap délután óta nem tud a netre felcsatlakozni, ezért késnek a válaszok.

De ahogy sikerül kapcsolódnia, nem marad adós a kérdések megválaszolásával.

Én személy szerint köszönöm az iránta tanúsított bizalmat és a türelmet.

48. sztolyka (válaszként erre: 44. - Drkbk)
2009. aug. 16. 19:37
Köszi!
47. copfos66 (válaszként erre: 23. - Drkbk)
2009. aug. 16. 16:18
Gerinc sérvre gondolsz?Mert nekem sokan azt mondták,hogy az.
46. bakesz (válaszként erre: 36. - Drkbk)
2009. aug. 16. 15:29
Köszi a választ. már ötödik napja szedem a Ginko Bilobát. Aludni napi 7 órát rendesen alszom.
45. f64f0d9a69 (válaszként erre: 38. - Drkbk)
2009. aug. 16. 13:49
Köszönöm!
44. drkbk (válaszként erre: 39. - Sztolyka)
2009. aug. 16. 13:08
Igazából nem életkor, hanem testsúly-függő.10 kilónként 3-4 csepp. Úgy saccolom, hogy a te hatévesednek 5-6 csepp kell. Ha nem segít nyolcig nyugodtan elmehetsz. És nem fúj fel úgy, mint a laevolac. Sok sikert
43. Klimpírozi (válaszként erre: 42. - Klimpírozi)
2009. aug. 16. 12:33

Buboka, nekünk kéne pár hektoliter csepp, erre-arra-amarra ahogy ismerem magunkat, és olvasva nagy kedvencem, Cs. Szabó Ildi gyönyörű Bach oldalát..na de,sehova innen már itt van Barbi, majd megsúgja miből mit...

:)

42. Klimpírozi (válaszként erre: 40. - Buboka)
2009. aug. 16. 12:24

Buboka.. az nlc. oldalán olvastam blog bejegyzést, bizony állatok is kaphatják a Bach cseppeket, úgyhogy irány doktornéni, alapos anamnézisre..kutya hónod alá!


Nekem is van egy személyre szabott kevercsem, azt még nem Barbi készítette, de a terapeuta felhívta a figyelmem, az általánosan összedobott és értékesített kevercs nem adja azt, amit személyre szabottan , specifikusan neked állítanak össze feltárva a bajokat, tehát érdemes a szakértőt megkeresni, nem öngyógyítani a Bach cseppes pult előtt álldogálva ....


Apropos, az allergiám fulladást hozott, és Amanda Lear imitáció vagyok orrdugulással,betaknyosodva...valami ötlet, Barbi?

41. drkbk
2009. aug. 16. 12:15
Olyan gyorsan akartam válaszolni, hogy elszállt az egész hozzászólás. :( Mindegy, annyira nem bonyolult. A lényeg az, hogy nagyon is lehet használni a Bach virágterápiát állatok esetében. Jómagam a cseppekkel enyhíteni tudtam nagynéném idős kutyájának végelgyengülési szenvedéseit. Erre a te kutyusod esetében ugyan nem vállalkoznék, de a kérdésfelvetés egyáltalán nem baromság! Olyannyira nem, hogy az általam egyik legjobbnak tartott magyar virágterapeuta állatorvosként nagyon sokszor alkalmazza azt pácienseinél. Neked viszont jót tehetne a remény virágaként is ismert sülzanót esszencia. Próbálj meg érdeklődni, mert számos patika árusít már alapesszenciákat , így csak megveszed és az ásványzizes palackodba csepegtetsz három cseppet. A nap folyamán így folyamatosan adagolhatod magadnak a gyógyírt. Ha nem sikerül beszerezned Írj, mert én összeállíthatok Neked egy olyan keveréket, ami több komponensből áll. Ez segíthet túljutni ezen a nehéz időszakon. Szóvalamit kersned kell: Sülzanót. Ha azt nem találsz segíthet az elsősegély csepp is.
40. buboka
2009. aug. 16. 11:45
szervusztok, segítséget szeretnék kérni,, van két kutyusom, az öregecske már elmúlt 13 éves két hete köhög, gondoltuk kedvenc állatorvosunkkal, hogy megfázott. nem mint kiderült időskori szív problémái vannak, ha valakinek volt hasonló az tudja, hogy mivel jár. fullad, iszonyú nem tudtunk aludni már ez volt a 3. éjszaka,, kérdésem, hogy a Bach virág terápiával kutyusokat lehet kezelni??? tudom, hogy baromságnak tartjátok sokan de én a hülye kutyások táborába tartozom, és én is szeretnék már egy kicsit pihenni. nagyon sok jót hallottam már a cseppekről és azt is tudom, hogy TE dr. nő segíteni szoktál vele. köszönöm a türelmeteket csak egy kicsit el vagyok kettyenve
39. sztolyka (válaszként erre: 35. - Drkbk)
2009. aug. 16. 11:41
6 évesnek mennyi cseppet adjak?A Laevolac nem segített.
38. drkbk (válaszként erre: 6. - F64f0d9a69)
2009. aug. 16. 10:24
Szedheted
37. drkbk
2009. aug. 16. 09:31
Ja, és köszönöm a bizalmat és a türelmet mindenkinek
36. drkbk (válaszként erre: 9. - Bakesz)
2009. aug. 16. 09:29
Egyűltalán nem biztos, hogy azért nem jutnak eszedbe a szavak, mert 43 vagy. Valószínűleg nagyon fáradt vagy, ilyenkor sokan nem tudnak koncentrálni, és alapszavak sem ugranak be, inkább körülírják őket. Tehát először próbálj meg egy kicsit pihenni. De igen, megteheted! Arra van időd, amire te akarod. Ha korábban próbálsz lefeküdni és elalvás előtt esetleg valamilyen relaxációs zenét is hallgatsz, az biztosan jót fog tenni. Gyakran egyél gyümölcsöt. Nem csak vitaminnaltöltenek fel, de a gyümölcscukor miatt élénkít is egy kicsit. Ha ezek nem elegendőek akkor megpróbálhatsz az agyi vérkeringést fokozó gingko biloba kivonataival Pl. Bilobil, vagy az FLP-s Ginko
35. drkbk (válaszként erre: 5. - Sztolyka)
2009. aug. 16. 09:12
Átmenetileg szükség lehet hashajtó adására. Néhány csepp Guttalaxot bármibe belekeverhetsz . Ha hajlandó bevenni, akkor külön evőkanállal kaphat Laevolac-ot. Amikor már könnyebben megy neki, nem fogja visszatartani és így nem is keményedik meg annyira a széklete, hogy fájdalmas legyen az ürítés. Így talán ki tudtok törni ebből az ördögi körből. Ha egy kicsit beindult a dolog, akkor jöhetnek a szokásos tanácsok, amiket biztosan ismersz. Sok zöldség, gyümölcs, rostban gazdag ételek. Csoki tilos! Helyette műzliszelet kifejezetten javasolt. Reggel néhány szem aszaltszilva
34. sztolyka (válaszként erre: 5. - Sztolyka)
2009. aug. 16. 08:01
Válaszolsz erre a kérdésre?
33. fbb53e1d99 (válaszként erre: 22. - Drkbk)
2009. aug. 16. 07:08

Nem. Elnézést, de olyan sok "álfórum" Jött már itt létre, hogyha valaki nem válszol a sajátjában rövidesen, az ember elkezd gyanakodni. Láttam, hogy itt jártál fél 5-kor, arra gondoltam, hogy Te is ezek közé a fórumozók közé tartozol!

Tévedtem, ne haragudj!

Jó munkát!

Üdv:BJ

32. fbb53e1d99 (válaszként erre: 28. - Klimpírozi)
2009. aug. 16. 07:02
De igen, igaz.Elnézést....
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook