Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van valaki, akinek 2 vagy több vetélés után természetes úton, orvosi segítség nélkül sikerült egészséges picurkát a világra hoznia? fórum

Van valaki, akinek 2 vagy több vetélés után természetes úton, orvosi segítség nélkül sikerült egészséges picurkát a világra hoznia? (beszélgetős fórum)


2012. febr. 2. 17:33
Köszönjük az infot!
20. Lencsy
2012. jan. 31. 20:38
Több ilyen hölgyet is ismerek , köztük az anyukám barátnőjét :) 5 vetélés után született egymás után két makk egészséges fia :)
19. husi76
2012. jan. 31. 18:31

Nagyon aranyosak vagytok, köszönöm a biztató szavakat.

Igen az a legrosszabb, hogy nem tudnak okot mondani az orvosok. A "lehet-tel" meg nem vagyunk kisegítve. Nekem a 3.vetélésem még friss,mert karácsony első napján történt és most úgy érzem nincs több próbálkozás.

Mi is úgy indultunk, hogy 6 év próbálkozás után papírt kaptunk csak lombikkal lehet baba. Azóta már a 3 fogant meg természetesen de nem sikerült kihordani Őket.

18. 0dc1c56b31 (válaszként erre: 14. - Husi76)
2012. jan. 31. 18:11

Borzasztóan sajnállak! :-((

De fel a fejjel, odafent nagyon sok angyalka készülődik már le ide a Földre. Egyikőjük biztos téged fog választani, hogy a világ minden szépségét veled, az édesanyjával ismerhesse meg.

17. 0dc1c56b31 (válaszként erre: 13. - Misz)
2012. jan. 31. 18:07

Igazad van.Ha egy baba még nincs kész ittmaradni, akkor sajnos elmegy, de mindemellett a legváratlanabb pillanatokban tudnak megérkezni.


Tetszik a fényképtartós "dolgod" ! :-)))

16. misz (válaszként erre: 14. - Husi76)
2012. jan. 31. 18:06

Olyan kimondhatatlanul igazságtalan tud lenni az élet! :( Tiszta szívből sajnálom. :( Ha legalább az okot meg tudnák mondani, lehetne tenni ellene. Egy távolban lakó barátnőm a 22. és a 24. héten veszítette el a babáit, és neki sem tudtak a semmit mondani. :(((

El se tudom képzeli, min mentettek át. :(( De sikerülnie kell! Igazán megérdemlitek! Biztosan nagyon különleges és csodás Baba készül hozzátok. :) Kívánom, hogy hamar beköltözzön. :)

15. 0dc1c56b31 (válaszként erre: 12. - Megi04)
2012. jan. 31. 18:03
Remélem így kesz!Minden vágyam egy (na jó kettő, de már egynek is nagyon örülnénk) egészséges kisbaba. Én próbálok csak pozitív gondolatokat produkálni.
14. husi76 (válaszként erre: 10. - 0dc1c56b31)
2012. jan. 31. 17:58

Igen csináltak a 2.után mindent vizsgálaton voltunk.A babák szövettanai jók lettek, hisz nem is a babákkal volt a baj,mert Ők éltek még akkor mikor kinyíltam csak a burok kicsúszott és ugye a drágáim már nem bírtak tovább életbe maradni.

Nem tudnak mondani semmit,mert meghaladom az orvostudományt.

13. misz (válaszként erre: 8. - 0dc1c56b31)
2012. jan. 31. 17:57

Ez tényleg csoda, 2xesen is. Az én gyermekeim nem foglakoztak a fizikai korlátokkal. :D

Úgyhogy ha egy Babóca jönni akar, akkor annak snki és semmi nem állhatja útját. :) És sajnos a másik oldal, ha nem akar jönni, vagy nem akar maradni, semmi nem tarthatja itt. :(

De ha nekem lehetett 2 csoda, akkor Neked miért ne lehetne? :) Lesz is. :)


Lehet butaság, és semmi köze az egészhez, és csak én képzelek be többet a dologba, de elmesélem. Amikor az első babát elveszítettük, minden porcikámmal azon voltam, hogy sikerüljön. Tettem ki az éjjeli szekrényre 4 picike fényképtartót. Az egyikbe a kislányom, a másikba a férjem, a harmadikba a saját képemet tettem. A 4-be egy üres lapot, és ráírtam: Ágika kistesója. Minden nap az első és utolsó pillanaásom és gondolatom ott volt. Aztán ott ragadt, és természetessé vált, akkor is, amikor már döntöttünk, hogy nem lesz másik baba. Aztán persze kimondhatatlan boldogsággal tettem bele az újszülött kisfiam fényképét. :)

12. megi04
2012. jan. 31. 17:53
Ha bízol benne,akkor SIKERÜL!!!!!!!!!
11. 0dc1c56b31 (válaszként erre: 9. - 25b103246c)
2012. jan. 31. 17:48
Köszönöm!Én is ebben bízom! :-)
10. 0dc1c56b31 (válaszként erre: 3. - Husi76)
2012. jan. 31. 17:47

Szegény! :-((

Neked csináltak kivizsgálást a vetélések után?

2012. jan. 31. 17:46
IGEN ! Sikerülhet neked is!
8. 0dc1c56b31 (válaszként erre: 4. - Misz)
2012. jan. 31. 17:46
Gratula!De jó ilyen csodatörténetet olvasni! :-))))
7. misz (válaszként erre: 5. - 0dc1c56b31)
2012. jan. 31. 17:45
Nagyon sajnálom. :((
6. misz (válaszként erre: 3. - Husi76)
2012. jan. 31. 17:44

Nagyon sajnálom. :(((


Úgy tudom a 3. 6 hétnél később bekövetkezett vetélés után vizsgálódnak hivatalosan. Nekem a 2. után megcsinálták a vizsgálatokat, és a világon semmit nem találtak. A dokim szerint vannak dolgok, amik az orvostudomány felett állnak. Olyan dolgok, amikre az orvosok soha nem tudnak majd válszolni. Lehet ez a terület ide tartozik. :(


Tiszta szívből kívánom mindenkinek, aki anyuka szeretne lenni, hogy mielőbb magadasson ez az ajándék!

2012. jan. 31. 17:42
Nekem 1. baba 10. héten ment el(6 hetesen szívhang volt), 2. baba kb 5 hetes lehetett(sajnos nem tudták pontosan megmondani,nem fejlődött rendesen.Nem látnak nálam szervi rendellenességet, kivizsgálást még nem csinálnak.
4. misz (válaszként erre: 1. - 0dc1c56b31)
2012. jan. 31. 17:40

Nekem sikerült. :) Úgyhogy miért ne sikerülhetne Neked is. :)


Úgy indultunk, hogy természetes úton nem lehet gyerekem. Aztán a műtét után hirtelen beköltözött a Kislányom a pocakomba. :) Nézett is ám mindenki nagyokat.

Aztán kistesót terveztünk. Elsőre jött is a kis Angyalka, és úgy tűnt, minden rendben. A 12 hetes UH-n derült égből jött a borzalmas hír, a Kicsi 9 hetesen meghalt, missed ab. Műtét lett a vége. :(((((

Újra próbálkoztunk, megint sikerült. Az a Babácska 6 hetesen spontán hagyott el. :(((

Összeomlottam, eldöntöttük, egy gyerekes család leszünk, és mindent megtettünk ennek érdekében.

Úgyhogy hatalmas volt a meglepetés, amikor kiderült, hogy a kisfiam úgy döntött nem érdekli mit gondolunk, Ő biz jön. :)

A Kislányom 7, a Kisfiam 2 és fél éves. :)

2012. jan. 31. 17:35

Sziasztok!

Én is kíváncsi vagyok erre a témára.

Legjobban arra, hogy mi volt z oka a vetélésnek.

Én már 3 babát veszítettem el 20.hétben és a babák egészségesek voltak, éltek.

2012. jan. 31. 17:31
Én ismerek ilyen embereket.
2012. jan. 31. 17:30
Van vki, akinek 2 vagy több vetélés után természetes úton, orvosi segítség nélkül sikerült egészséges picurkát a világra hoznia?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook