Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nős...csalt...észretért? Levél Tőle fórum

Nős...csalt...észretért? Levél Tőle (beszélgetős fórum)


218. samdo
2010. ápr. 6. 14:37
FOLYTATOM: egy munkás szállóba költözött az éjjel, a feleségével nem bírtak egymás közt a légkört, lelépett. A reggeli telefonbeszélgetésünkön elmondta, hogy döntött - végleg eljött otthonából, igyekszik minél hamarább elvállni, hogy mi együtt lehessünk. Oké, mondtam....
217. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 216. - Barbie_87)
2010. márc. 30. 09:27

:D

ugye ugye :D

216. Barbie_87 (válaszként erre: 213. - Ee4c27a1c3)
2010. márc. 30. 09:17
Dehogy nem :D
215. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 214. - Tamianyu)
2010. márc. 29. 17:29
így igaz!!!
214. Tamianyu (válaszként erre: 208. - Samdo)
2010. márc. 29. 17:27
Azért,mert hagyod,és tudja milyen hatása van rád.Ha egy az egyben elküldenéd a fenébe ilyenkor,abba hagyná.A tényeknek higgy ne a szép szavaknak a kábításnak.Ha valóban szeretne rendbe tette volna az életét,és a válási papírjait küldte volna neked mailben,hogy lásd tiszta lappal kezdhettek új életet.Ha nem ezt teszi,akkor csak szeretőre van szüksége a családja a felesége mellett.Miért hagyod magad kábítani gyötörni?
213. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 212. - Barbie_87)
2010. márc. 29. 17:27

:)

mééér neeem????

:D

212. Barbie_87 (válaszként erre: 211. - Ee4c27a1c3)
2010. márc. 29. 17:17

:)))))

Virág még egy ilyen és leesek a székről :))))


Ez nagyon ott volt!!

2010. márc. 29. 17:15

valóban :D

egy igaz hamisítatlan költőőőőő :D

aki költi a te idődet, ameddig te rá gondolsz :D

210. Barbie_87 (válaszként erre: 208. - Samdo)
2010. márc. 29. 17:12

Na azt hiszem a Virág nagyon szépen megfogalmazta a dolog lényegét.

Te sajnálod szegényt? Jajj, egyedül töltötte a névnapját...nyafog, mint egy diáklány...és evvel szeretne meghatni...

Azért nagyon durva amit ez a férfi művel, a szavai..."bezárkozva a lelkiisemeretemmel", "valóban boldog leszek azzal a nővel, akit szeretek." egy igazi költő veszett el benne. Egy költő, aki a reménytelen szerelemről ír, ami mindig plátói fog maradni...

Olvass a sorok között...ha igazán akarna nem ezeket írná...én a helyedbe jól beolvasnák neki.

Nem tudom megmondani mit akar tőled ez a férfi, de azt biztosra megmondom, hogy a boldogság nem az ő oldalán vár rád...

209. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 208. - Samdo)
2010. márc. 29. 15:28

azért, mert még vannak érzelmei, és mert nem zártad le teljesen vele a múltat..és sajnos ilyenkor jön ez a fajta lelki terror...mert ez az, akár hogyan is nézzük...

még ha nem is teljesen és tudatosan is akarja ezt tenni...

biztosan nagyon nehéz neki is, de most csak a magad dolgát nézd. jó ez neked? jó hogy hagyod hogy zaklasson lelkileg?

ha minderre nem a válasz, akkor egyszerűen és véglegesen búcsúzz el tőle..mert ennek csak te iszod meg a levét... ő nem fogja otthagyni a családját, te megint nem fogsz kapni semmit, max pár lopott órát..az meg lealacsonyító..erre már te is rájöttél..

légy erős, és próbálj ne ezekre a suttogásokra hallgatni, hanem a te belső erődre, hogy igenis van rajta kívül más férfi is, aki VALÓBAN és TELJESEN engem akar...

208. samdo
2010. márc. 29. 14:06

Sziasztok, még mindig nyaggatlak benneteket, mert engem sem hagynak békén.... pedig a rózsacsokorra nem reagáltam.

Tegnap már egész jól éreztem magam /azaz nem gondolok már folyton Rá/ mikor egy sms érkezett Tőle:

"Szia Monika, tudom, hogy egy hatalmas űrt hagytam magam mögött, és nem vagyok rá büszke, épp ellenkezőleg, kutyául érzem magam, de gondolatban mindig veled vagyok !

A névnapomon is egyedül voltam, magányosan, Szamko fiam kórházban, és én nem tudok kivel elbeszélgetni, bánkódom a saját ostobaságom miatt, bezárkózva a lelkiismeretemmel. Csak reménykedni tudok, hogy egyszer, valóban boldog leszek azzal a nővel, akit szeretek. Csak ez és Szamko tart még életben, különben nincs miért élnem. Nagy sokára szedtem össze az erőmet erre az sms-re reménykedve. Én nem kérhetek tőled megértést és türelmet, én nem.

Mindazonáltal szeretlek, még akkor is, ha ezt nem így kéne írnom ..."

Ez a pasi miért nem tudja, hogy mit akar? Miért bombáz ilyen szívszaggató szavakkal minden 2 hétben?

207. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 206. - Barbie_87)
2010. márc. 12. 12:04

:)

igen :)

206. Barbie_87 (válaszként erre: 205. - Samdo)
2010. márc. 12. 09:10

Szia Samdo!

Gratulálok, nagyon erős voltál, hogy nem léptél semmit miután kaptad azt a bizonyos rózsacsokrot!!


Tudatosítsd magadban nap, mint nap, hogy jó úton jársz és bármilyen nehéz is most minden nappal csak közelebb leszel a "gyógyulásod" felé.

Az nem egy jó dolog, hogy tartozik neked, de a találkozást elkerülheted, ha átutalja a számládra a pénzt, csak utalja is el...


Nemsokára meg beköszönt a tavasz...ne szomorkodj...adjon erőt a tudat, hogy valami nehéz, rossz dolgot hagytál magad mögött és felszabadulva tekints a jövőd felé, ne rágódj a múlton. Te is megérdemled, hogy boldog légy és tudom, hogy az is leszel!!!

205. samdo (válaszként erre: 204. - Barbie_87)
2010. márc. 12. 08:57
Szia Barbie, kedves, hogy érdeklődsz. Nincs feljemény. Én meg tudtam állni, hogy ne jelentkezzem neki csokor-ügyben. Viszont találkoznunk kell a kölcsönpénz miatt. Halogatom, mert félek ettől a találkától /elsírom magam, össze-vissza fogok habogni.../ Az idő meg megy és azon kívül, hogy azt mondta "Bocsáss meg, mindent visszaadok", nem tett a visszafizetés érdekében semmit. Persze azt is tudom, hogy jelenleg nincs miből visszaadnia, de legalább egy megnyugtatás, vagy egy jegyző által aláírt papír nagyon jólesne... Mindezek mellett a lelkiállapotom a minuszon lebeg, már az sem érdekel, ha a trolibuszon bőgöm el magam. Az agyam meg szapolja, Lépj tovább, nincs jövő Vele. Nem tudom mennyi időbe telik majd, míg össze tudom hangolni a szívemet ezzel a ténnyel, remélem nem roppanok bele.
2010. márc. 11. 17:35

Szia Samdo!

Fejlemények?

203. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 202. - Doro77)
2010. márc. 9. 17:45
teljesen egyetértek!
202. Doro77
2010. márc. 9. 17:16

..tudod engem megcsalt a férjem,az okokat nem írom le,mert nem ez a lényeg.

együtt vagyunk megbocsájtottam,megbánta.a gyerekeunket imádja, és nagyon jó apa.


a lényeg: ha beleszeretett volna a nőbe,elment volna,és a gyerekei iránt érzett szeretete sem tartotta volna vissza,ez biztos,és többször mondta,hidd el,nem jelentett semmit,ha jelentett volna,akkor nem swzámított volna semmi,se én,se az éhenhalok-e,se az,hogy nincs a gyerekekkel,elment volna.

ha valaki szerelmes lesz,nem számít neki semmi és senki csdak az akibe szerelmes.

aki a gyerekeire fogja hogy nemhagyja el a családot az hazudik.

hisz a válás arról szól hogy az asszonnyal nem akarok együtt élni,nem pedig arról hogy a gyerekkel nem akarok.van láthatás,amennyit csdak akar,sőt közös felügyelet is.

de itt nem arról van szó,mert ugye feleségláthatásról még nem hallottunk..

tehát itt nem a gyereket nem akarja elhagyni,hanem a feleségét nem.

lehet megbukott,és a felesége kizárta a közös ágyból,ezért szüksége lenne rád...

tudom ez keményen hangzik,de hidd el,ez így van.

ha egy férfi (vagy nő) szerelmes lesz egy 3-ba,akkor az felad érte mindent.

csak akkor nem,ha szórakozgatni akar.sajnos ez az igazság.

ezt kellene végig gondolnod.

egy ember sem a saját maga ellensége3,és ha nem boldog a házassága,és megismer valakit akibe beleszeret,akkor tovább lép.

201. Tamianyu (válaszként erre: 197. - Samdo)
2010. márc. 9. 16:58

Én nem akarlak bántani,de mondd meg mi értelme van az önsanyargatásodnak?Azzal,hogy mindennel reményt kelt benned magadnak teszel rosszat.Ha ez a férfi téged valóban szeretne komolyan venne,akkor nem csak egy csokor virágot kaptál volna tőle,hanem a válási dokumentumait tolta volna az orrod alá.

Nem akar tőled hidd el semmi komolyat,csakis megtartani szeretőnek aki mindent bevesz neki,mindent elhisz,sajnálgatja szeretgeti,egyszóval mindig azt teszi amire őneki szüksége van.Csakis magára gondol,a te szükségleteid,érzéseid lelked életed magasról letojja!Tudja,hogy téged pár szál gazzal is el lehet kábítani,rögtön a lábai előtt heversz ha úgy akarja.Ne legyél ostoba,legyen már benned némi tartás méltóság!Ennél többre is értékelhetnéd magad,minthogy ezzel megelégedj.

200. liliom10 (válaszként erre: 194. - Samdo)
2010. márc. 9. 16:44
Miért hagyod, hogy ő döntsön ? Ő csak azt szeretné, hogy felesége is legyen, meg szeretője is, neki így lenne a legkényelmesebb, és nem érdekli, hogy kihasználja az érzelmeidet, nem hagyja ( hagyná ), hogy egy rendes párt találj magadnak,hiszen magához köt(ne) érzelmileg. TE DÖNTS ! Légy már észnél !!! Arra próbálj gondolni, hogy " azért sem szeretek egy ilyen önző pasit ", ne arra, hogy " de hát még mindig szeretem !" Az időd az életed, ne szúrd el miatta, miközben esetleg nem is veszed észre azt, aki csak Rád vár !
199. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 198. - Barbie_87)
2010. márc. 9. 16:37
:)
198. Barbie_87 (válaszként erre: 197. - Samdo)
2010. márc. 9. 14:34
Kitartást kívánok neked!!! Puszi
197. samdo (válaszként erre: 196. - Barbie_87)
2010. márc. 9. 14:32
igen, így igaz... hát akkor sz...k rá! Gyáva féreg, nem képes még a szemembe se mondani !
196. Barbie_87 (válaszként erre: 194. - Samdo)
2010. márc. 9. 14:25

Kedves Samdo!


Ő tudja, hogy mit jelentett Ő Neked. Véleményem szerint az egész arra megy ki, hogy visszamenj hozzá, mint szerető. Ne haragudj, tudom, hogy nem esik jól ezt hallani, ha viszont meggondolta volna magát nem virágot küldött volna Neked, akkor elment volna hozzád és bocsánatot kért volna mindenért. Nem ez történt, így ugyanott vagy ahonnan elindultál. Ne hagyd magad becsapni. Nem arról van szó, hogy nem döntött, arról van szó, hogy a döntését nem ossza meg veled...

195. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 194. - Samdo)
2010. márc. 9. 14:20
na látod, pont most írtad le a lényeget!!!
194. samdo (válaszként erre: 193. - Barbie_87)
2010. márc. 9. 14:13
Barbie, liliom és Virág, én nem folytatni akarom vele, az biztos, hogy nem leszek már a szeretője, nem megyek ebbe a játékába. De viszont, ha úgy döntene, hogy velem akar lenni, akkor vele leszek, mert szeretem. Persze, ahhoz döntenie kellene, ahhoz meg képtelen és gyáva...
193. Barbie_87 (válaszként erre: 191. - Liliom10)
2010. márc. 9. 14:05
Én is csak ugyanezt tudom tanácsolni, ha belemész a folytatásba, reményeket táplálsz a végén csak te fogsz szenvedni. Tudom, hogy így is szenvedsz, de legalább a jó úton vagy. Kitartás. Hidd el ez nem vezet sehova.
192. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 191. - Liliom10)
2010. márc. 9. 13:54

ÍGY VAN :)

EGYET ÉRTEK :D

191. liliom10 (válaszként erre: 188. - Samdo)
2010. márc. 9. 13:53
Mindegy, hogy ő miért vitt virágot. Te mit tervezel a jövődről ? Én valószínű azt mondtam volna neki, hogy utoljára elfogadom búcsúcsokorként, de soha többé ne jelentkezzen,mert új életet kezdek, és már el is kezdtem. Minden jót neki ! A feleségével !
190. samdo (válaszként erre: 189. - Ee4c27a1c3)
2010. márc. 9. 13:45
Virág, de jó lenne ezt betartani és tényleg nem foglalkozni vele.... fúú, csakhát nagyon a szívemben él még... tudom, csak kínozni akar, a rohadt életbe is.... !
189. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 188. - Samdo)
2010. márc. 9. 13:30

neeee. kérlek NE foglalkozz vele!!!!!!!!!!!!

aranyos h virágot adott, de ennyi...

NE FOGLALKOZZ VELE!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook