Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nős...csalt...észretért? Levél Tőle fórum

Nős...csalt...észretért? Levél Tőle (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
278. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 277. - Füge 67)
2010. ápr. 26. 14:43

reméljük...azért valamiért mégiscsak megverte...

de legyünk optimisták, és ne legyen soha ilyen még egyszer...

277. Füge 67 (válaszként erre: 276. - Ee4c27a1c3)
2010. ápr. 26. 14:41
nem hiszem...azért ez nem jellemző rá.
276. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 275. - Füge 67)
2010. ápr. 26. 12:06

ez is igaz...

jobb ha maguktól jönnek rá...csak nehogy valami hülyeséget csináljon még egyszer...

275. Füge 67 (válaszként erre: 274. - Ee4c27a1c3)
2010. ápr. 26. 11:57
kicsik még : 2 és fél, 5 és fél és 7 évesek ..ők nem mérlegelnek még, egyszerűen szeretik az apjukat olyannak amilyen. Én meg nem akarom befolyásolni őket, úgyis rájönnek maguktól is, csak egy pár évet várni kell, hogy megértsék az őket körülvevő világot.
274. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 273. - Füge 67)
2010. ápr. 26. 08:24
hát hallod akkor is nem semmi, mit meg engedett magának a volt párod...megverni egy gyereket ennyire.... ezek után is imádják az apjukat???
273. Füge 67 (válaszként erre: 271. - Tamianyu)
2010. ápr. 24. 13:56

nem törhetem kezét-lábát, mert akkor én lennék az agresszív anya... :(, és a kisebb gyerekeink imádják az apjukat..nekik ártanék egy balhéval, viszont ez alapos indok ahhoz, hogy csak gyámügyi képviselő jelenlétében láthassa a gyerekeket...illetve azt akarom, hogy a bátyám jelenlétében.Talán ez a legjobb...a lakásomon, tesómmal...így törnek talán a legkevésbé a gyerkőcök.(hangsúly a TALÁN-on) Családterapeutához fordultam, mert ehhez én kevés vagyok, keresem a legjobb megoldást. jövőhéten fogad is, aztán meglátjuk ő mit javasol.

végre halad a perünk, május 14-re van idézés...már ez is valami..

272. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 271. - Tamianyu)
2010. ápr. 20. 20:27
egyetértek!!!
271. Tamianyu (válaszként erre: 269. - Füge 67)
2010. ápr. 20. 16:43

Ezért írtam azt,hogy vagy buta,vagy nagyon rossz helyzetben van.Mást nem tudok elképzelni,hogy egy ilyen pasival maradjon valaki önszántából,aki így megalázza.Én a szerelmet nem említeném,mert ha valaki azt mondja,hogy a szerelem tartja amellett a pasi mellett,aki így bánik vele,na annak tényleg úgy kell!Szerintem más lehet a motiváció...


Egyébként jól értem az írásod,megverte az exed vagy a férjed a gyerekedet úgy,hogy kék-zöld lett:o Kezét lábát törném...

270. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 267. - Füge 67)
2010. ápr. 20. 10:47

Hogy MI?????

mi az hogy kékre zöldre verte??

MIÉRT???

Jesszusom... mi van ezzel az emberrel???

269. Füge 67 (válaszként erre: 263. - Tamianyu)
2010. ápr. 20. 08:28

Tamianyu!

Csak nem bírom ki, hogy írjak ...

nem feltétlen buta a feleség, te is olvastad..minimum négyzetméteren gondoskodik kisgyerekről, idős szülőről egyaránt ez nem könnyű helyzet.DE! Valószínű , hogy a feleség inkább azért maradt a házasságában, mert az előzmények ellenére szereti a férjét..érdekes, hogy a szeretőket mindég a szerelem nevében mentjük fel...a feleség is lehet szerelmes, illetve normális esetben biztos , hogy szerelmes a férjébe.

268. Füge 67 (válaszként erre: 257. - Samdo)
2010. ápr. 20. 08:01

Ne szégyenkezz, hasznosítsd a tapasztalataidat. Mostmár tudni fogod, hogy nős pasival soha...ha annyira szar lenne a helyzet otthon rég elvált volna.

Különben is keress inkább egy FÉRFIT, bár az nem lesz könnyű .

Nem tudom lányok ti is úgy látjátok, vagy csak én, hogy a mai pasik között már szinte nincs is igazi FÉRFI...mind csak nyafog, panaszkodik...és a Nőtől várja a megoldást az összes problémájára :( és ha a szerencsétlen Nő sem tud csodát tenni, akkor keresnek egy újabb probléma megoldó jelöltet...

267. Füge 67 (válaszként erre: 264. - Tamianyu)
2010. ápr. 20. 07:55

bocsi...csak most van lehetőségem jönni a gépemhez...hétvégén tornázni voltam...1 órára vigyázott a gyerekekre...ez idő alatt kékre-zöldre verte a kamasz lányomat!!!

fotó-feljelentés...ELTILTOTTÁK!!!!

Úgy döntöttem elköltözünk a nyáron, jó messzire végleg...semmi nincs ami itt tartson, nincs senkink.Pécset szemeltem ki...tud róla valaki valamit? Van munkalehetőség?


Mellesleg: a szeretője meg a neten szid , ócsárol, hogy úgyis csak érdekből van velünk, miért nem látom a nyilvánvalót...ezek alapján ő azt hiszi kibékültünk? vagy csak a férjem szándékáról tud? gondolom az kimaradt neki, hogy nekem már nem kell :(

266. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 265. - Tamianyu)
2010. ápr. 16. 12:18

bocs, csak közben takarítok :D

együtt vagyunk még... most fontosabb dolgok vannak mint az h mit tett eddig... a papája nagyon beteg és segítenünk, segítenem kell neki, nekik..

amióta nem beszélünk érzelmi dolgokról, megvagyunk..kedves aranyos, de mondom most a papája fontosabb...

sztem most erre kell koncentrálnunk...

aztán ez vagy közelebb vagy messzebb visz tőle..nem tudom, de most ezzel nem is foglalkozom..

amúgy minden rendben :)

és te ?

hogy vagy?

2010. ápr. 16. 11:38

Virág te hogy vagy?

Együtt még?


Bocsi,mostanában olvasni sem nagyon tudtam jönni,le vagyok maradva.

2010. ápr. 16. 11:37

Füge 67,a Ti történetetek sem semmi.

Szerintem igazad van,ha nem fogadod vissza.

263. Tamianyu (válaszként erre: 260. - Samdo)
2010. ápr. 16. 11:36

Húúúha samdo,nagyon sajnállak:(((

De most mond meg őszintén,megérte neked ez a sok gyötrelem megaláztatás?Ebben a hármasban te voltár a "szamár",amikor nem úgy alakult a "lóval" ahogy a pasi elképzelte.Nem bírta a kényelmetlenségeket az életében,és ahelyett,hogy megoldotta volna őket férfi módjára,ezt az utat választotta,hogy eljárt máshová(hozzád)szórakozni kikapcsolódni.Hamis reményeket keltett benned,elhitetett veled egy csomó hazugságot,amiket Te örömmel bevettél neki.

Sajnálom,hogy így kellett rájönnöd,hogy nem hittél itt senkinek amikor annyiszor óva intettünk,ez a pasi játszik veled.Az ilyen pasasoknak egyébként az ajtóhoz csapnám,aztán akkor többet nem lenne rá gondjuk hová tegyék.Mocskos aljas szemét dög az ilyen,aki párhuzamban ennyi ember életét keseríti meg.

Szerintem Te csak nyernél azzal,ha valóban megszabadulsz tőle végleg.Az ilyen ember nem FÉRFI!!!!De még embernek is eléggé alávaló.Őszintén sajnálom a feleségét is,eléggé butácska lehet,vagy ennyire rossz helyzetben van.Mást nem tudok elképzelni,hogy egy épeszű nő egy ilyen pasassal maradjon.

262. samdo (válaszként erre: 261. - Ee4c27a1c3)
2010. ápr. 16. 11:29
már jó úton vagyok, érzem.... köszönöm segítséged, szavaid, sokat merítettem belőlük.
261. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 260. - Samdo)
2010. ápr. 16. 11:23

nemsemmi...én örülök neki, h helyrejöttek a gondolataid..

talán így most már te is tudsz normális boldog életet élni, valakivel, aki majd szeret...

260. samdo
2010. ápr. 16. 11:19
igen, pontosan az történt: visszafogadtam őt, többnyire nálam volt, nap mint nap a téma a dühös feleségéről, szomorú kisfiáról a "nem-tudom-mit-csináljak"-ról szólt. Mondtam neki, hogy intézze el a pénzes és a magánügyi problémáit és akkor tiszta lappal kezdhetjük, mert én a kilátástalan helyzetét sajnos nem tudom /tudtam/ megoldani. Kértem őt, kérdezze meg a feleségétől, hogy el tudná e felejteni a történteket, ha ez arról szól, hogy még mindig nem tud dönteni. Hitegetett, hogy biztos, hogy nem megy vissza, mert engem szeret. A női megérzésem bejött, amikor egyik este nem akart nálam aludni, mondván, hogy sok a dolga. Mivel tudtam az email-es jelszavát /ő mondta meg nekem, mert nincs előttem titka/, megnéztem. Híres "költőm" feleségének írt levelében minden magyarázat volt, csak valahogy én hiányoztam belőle - egy szó sem arról, hogy szeret engem és ezért kell, hogy vége legyen a házasságuknak. Írt a kis 26nm-es térről,ami 3 személynek igen pici; a nagymamáról, akivel együtt élnek; hogy szerelmeskedésük almalmával síri csendben kell lenniük, nehogy a gyereket, vagy a nagymamát felébresszék... továbbá azt ecsetelte e levélben, hogy hajlandó albérletbe menni, de csak abban az esetben, ha a felesége már nem említi meg ezt a két éves időszakot.... hát mit mondjak, EZ kinyitotta a szememet, hogy tisztán lássak, becsapott alaposan. Ezért nem létezik, hogy ha valaha is jönne hozzám, visszafogadnám. És hogy miért fogadta vissza a felesége már másodszor? nem tudom, talán nem tudja elképzelni az életét nélküle... de én már IGEN !!!
259. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 257. - Samdo)
2010. ápr. 16. 10:33

na most mi van??? akkor visszafogadtad, majd beette magát megint hozzád, hitegetett majd visszakullogott az asszonyhoz?????

és mit mondott? miért ment megint el?

és mi van az asszonnyal????

miért fogadta vissza???

én már nem értem ezt az egészet....

258. samdo
2010. ápr. 16. 09:44
Már nem fáj annyira, mint mikor először ment el, mert tudom, hogy becsapott és semmiképpen sem fogadnám már vissza. Kész, vége a részemről. Ma már mosolyogni is tudok :-)))
257. samdo (válaszként erre: 237. - Füge 67)
2010. ápr. 16. 09:39
kedves Füge 67 és Virág..... piszkosul szégyenlem magam, de bevallom nektek: újra elhagyott a pasim. Most másfél hét után. Megint visszament a feleségéhez. Csak azt tudom mondani, hogy igazatok volt mindenben. Elmondtam neki, hogy nagyon félek, hogy újra megteszi, erre ő azt hajtogatta egész héten, hogy á, dehogy!, ez a végső döntése volt, imád, szeret, velem akar megöregedni... hát, eddig tartott.
256. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 255. - Füge 67)
2010. ápr. 15. 12:39

értem...

akkor most derül ki, h mikor lesz láthatása?

lehet ezért nem siet...hogy később derüljön ki h csak 2-3 hetente jöhetne...

255. Füge 67 (válaszként erre: 254. - Ee4c27a1c3)
2010. ápr. 15. 12:25

lehet hogy ma nagyon zagyva vagyok :D

a válóperünk toporog...de amíg nincs bírósági határozat addig ugyanolyan jogok illetik meg a gyerekekkel való kapcsolattartásban , mint engem.

jön minden nap...ez nem is lenne baj, csak épp nem a gyerekekkel foglalkozik, hanem nálam pedálozik...

jó lenne ha csak 2-3 hetente jöhetne

254. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 253. - Füge 67)
2010. ápr. 15. 12:21
mit csinál a bíróságon?
253. Füge 67 (válaszként erre: 252. - Ee4c27a1c3)
2010. ápr. 15. 12:14

nálam meg indul a ráncreakció...úton van a férjem ide...

Mi a fene tart a bíróságoknak ennyi ideig? még mindég semmi hír...miért nem csinál senki semmit?

252. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 251. - Füge 67)
2010. ápr. 15. 11:59
igen, ez pont ilyen, nekem segítettek, én is segítek..láncreakció... :)
2010. ápr. 15. 11:56

értelek...

hátha én is tudok valakinek segíteni :D

250. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 249. - Füge 67)
2010. ápr. 15. 11:49

persze :)

de szerintem nincs itt olyan aki nem valami problémáját szeretné itt megoldani, vagy legalább is tanácsot kérni :)

ha minden rendben lenne akkor nem kérnék itt tanácsot, viszont megismertem pár embert itt, akik nagyon kedvesek és segítőkészek, és miattuk is visszanézek :)

elindult egy folyamat, amiből, a problémamegoldásból, kinőtte magát, sima beszélgetésekbe is :)

2010. ápr. 15. 11:41

jól van kifejtem : csak meg ne haragudj...

párkapcsolati probléma vetett a fórumra?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook