Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalt a barátom! De mennyivel jobb, szebb tőlem a másik lány? fórum

Megcsalt a barátom! De mennyivel jobb, szebb tőlem a másik lány? (beszélgetős fórum)


17. petka (válaszként erre: 16. - Marjann)
2009. márc. 1. 18:44
En sem bocsajtanek meg, de hat nem vagyunk egyformak. Szamomra nincs az a szerelem hogy ezt elviselnem.
16. Marjann (válaszként erre: 11. - Petka)
2009. márc. 1. 18:41

Pont ezt akartam írni, kivéve az utolsó mondatod. Nem megbocsátani kell (ha nem folytatjátok a kapcsolatot), hanem továbblépni.

Tudom, hogy csaj szájtépésnek tűnik, mert nagyon fáj neked, de hidd el túl leszel rajta és jön egy Másik, akivel nagyon boldog leszel!

15. szomorulany (válaszként erre: 14. - Dorottya84)
2009. márc. 1. 18:39
köszi szépen! sokat segítettél!
2009. márc. 1. 18:34

No meglestem a képeket.A hasonlóság valóban szemet szúr de csak annyira hogy mind a ketten fekete hajuak vagytok hasnló az arc formátok ,szemöldök ennyi.Véleményem szerint az exed azért ezt a hölgyeményt választotta mert rád emlékeztette így ez a csaj no meg az exed szegénységi bizonyítványa .........!!!!

Ha én pasi lennék tuti téged választanálak (ha csak a külsőségeket nézem) mert a te arcod sokkal kedvesebb,szimpatikus vagy és női szemmel szép is.Pikk pakk találsz magadnak egy sokkal jobb srácot,hidd el nekem.Ő meg főjön a levébe! Fel a fejjel,még lehet pár hétig vagy hónapig rossz lesz de aztán itt a tavasz Ámor meg csak lődözi a nyilait :D:D:D:D:D:D és kitudja a te popódba mikor lő egy nyilat :0)

2009. márc. 1. 18:33
köszi a bíztatást! még nagyon nehéz...
12. pmjudit (válaszként erre: 10. - Szomorulany)
2009. márc. 1. 18:27

Én megértelek, rettenetes érzés.

Nem azért csalt meg, mert szebb, hanem mert az adott pillanatban felelőtlen volt.

De, majd túl leszel rajta /most hihetetlennek tűnik, de igaz/ és jön egy másik, akinek csak te számítasz, és nem fog megcsalni.

Ezt a fiút felejts el, mert aki egyszer megtette, megteszi máskor is és mással is.

Nem érdemli meg, hogy szomorkodj miatta!

11. petka
2009. márc. 1. 18:27

Szia!

A megcsalas nem arrol szol hogy a masik lany szebb vagy jobb nalad, csak mas, es akkor o volt ott. Ez csak az ex-baratodat minositi. Tudom hogy kegyetlenul tud fajni, de ne hibaztasd magadat. Az csak rajtad mulik hogy meg tudsz-e bocsatani, hogy mennyire szereted ot.

2009. márc. 1. 18:18
valószínüleg ha nem lennék még mindig fülig szerelmes és rettenetesen csalódott, nem tenném ezt.. lehet hogy szánalmas vagyok...
2009. márc. 1. 18:15
Ne hülyéskedj!!!!!!!Ne hasonlítsd magad máshoz!Jó vagy és szép!Mi az hogy mivel jobb ő nálad??Semmivel!!!Ne tedd alacsonyra magad mert a barátod ezt tette.Ha nem csal meg akkor azt gondolod magadról hogy egy 10-es skálán 8-as vagy,de mivel megcsalt igy csak 3-as????!!!Ezt nem értem!4Nem hinném hogy ezért csalt meg!Még igy ismeretlenben sem!
8. 11a91585fe (válaszként erre: 1. - Szomorulany)
2009. márc. 1. 18:13
Ne alázd már meg magad..ezzel a kép összehasonlítással csak ezt éred el.Fogadd el,hogy megtörtént. Szar ügy,de keep on!
2009. márc. 1. 18:11
köszi a válaszokat és küldöm a képeket!
6. agis
2009. márc. 1. 18:09
Semmivel se jobb vagy szebb a másik....ne legyél elkeseredve!
5. SReni (válaszként erre: 1. - Szomorulany)
2009. márc. 1. 18:08
Ne foglalkozz azzal, ki a szebb.....nem az a fontos. Tudom megnyugodnál ha azt mondanák te vagy az, de lényegtelen!!! Ha megcsalt, ne sajnáld, hidd el , a másik lányt is meg fogja csalni idővel. Keress inkább mást idővel, de helyben, hogy szorosabb legyen a kapcsolat. Hány éves vagy?
2009. márc. 1. 18:07

szia


ide küldj képet: csiliceline@freemail.hu


ha gondolod ez az msnem is, vegyél fel

3. Dorottya84 (válaszként erre: 1. - Szomorulany)
2009. márc. 1. 18:07
Szia! Nekem elkűldheted e mailbe ,és őszintén megmondom a véleményem! Ha ezzel tudok segíteni a lelkeden ! :0)
2. winny (válaszként erre: 1. - Szomorulany)
2009. márc. 1. 18:07

Most nagyon magad alatt vagy tudom.Az idő begyógyít minden sebet.

Ne hasonlítsd magad a másikhoz te a világon egyedüli vagy a külső nem számit.

2009. márc. 1. 18:04

sziasztok! nagyon el vagyok keseredve. Állítólag minden jó volt köztünk, igaz, távkapcsolat volt már 2éve és a közös ismerőstől kellett megtudnom hogy megcsalt a barátom, lefeküdtek. Persze már volt barátom, ezek után természetesen szakítottam vele.

A közös ismerősünk is ismeri azt a csajt és azt mondta h nagyon hasonlítunk, ez elég rosszul esett. Rákerestem iwiwen és tényleg van valami hasonlóság köztünk, sajnos:(

nagyon el vagyok keseredve hogy miért tette és miben volt jobb tőlem a másik. Tudnátok segíteni? E-mailben küldenék egy képet magamról és a "kedves" csajról, tényleg hasonlítunk? És ki a jobb?

tudom, kicsit gyerekes vagyok, de nagyon összetörte a szívem és tisztában szeretnék lenni mindnenel. Őszinte véleményeket várok!

megköszönném!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook