Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Töröltem egy ismerőst a messenger listámról, mit tegyek, hogy már ne kapjak tőle levelet? fórum

Töröltem egy ismerőst a messenger listámról, mit tegyek, hogy már ne kapjak tőle levelet? (tudásbázis kérdés)


2012. márc. 4. 11:18
blokold az email listadrol.
7. pinkylily (válaszként erre: 6. - Dell75)
2011. júl. 8. 11:57
Törlés-tiltás a megoldás. :)
2011. júl. 8. 11:46

Köszönöm a válaszokat!


Akkor valamit biztosan rosszul csináltam. Megpróbálom újra felvenni és végleg tiltani.

5. Dóry87 (válaszként erre: 1. - Dell75)
2011. júl. 8. 11:43

Valószínű, hogy nem x-elted be a tiltást is....:S

Annyit tudsz tenni, hogy felveszed megint az ismerőseid közé, letiltod, majd újra törlöd! Így Ő azt fogja látni a saját listáján, hogy soha nem vagy bejelentkezve....azt nem tudod megcsinálni, hogy Ő se lásson a saját listáján!De így olyan lesz mintha nem ülnél soha a gép előtt!

Sok sikert!:)

4. Kawia (válaszként erre: 1. - Dell75)
2011. júl. 8. 11:43
Egyszerűen tiltsd le. Akkor nem látja mikor fent vagy, és nem is tud neked üzenetet küldeni.
2011. júl. 8. 11:42
A törlés nem egyenlő a tiltással, tehát előtte le kell tiltanod, aztán törölni.
2. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 1. - Dell75)
2011. júl. 8. 11:41
A blokkolt egyéneket nem is láthatod, és tőlük semmiféle levelet nem kapsz, és értesitést sem.
2011. júl. 8. 11:39

Sziasztok!


Töröltem egy ismerőst a messenger listámról már legalább két hete. Akkor azt írta ki a rendszer, hogy ezzel blokkolom a tőle érkező leveleket.


Még mindig kapok levelet tőle. Amikor töröltem nem törlődtem automatikusan az ő listájáról?

Mit tegyek, hogy ne kapjak tőle több levelet.


Előre is köszönöm a segítséget.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook