Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi Update diéta 2010. október 5-től! Csatlakozik valaki? fórum

Norbi Update diéta 2010. október 5-től! Csatlakozik valaki? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
2041. szeszil74
2011. márc. 27. 11:53

Helló Lányok!


Smukky: örülök, hogy ízlik a Judit-féle kenyér. Ha sütőben készíted, még finomabb (szerintem).


Tegnap lenyomtam Réka 90 perces (!!!) Alakreform DVD-jét, hát mit mondjak, erősebb izomlázra számítottam mára. De alig érzem (szerencsére).


Mit főztök? Én paradicsomlevest készítettem, aztán reszelt sajtban megmártottam pipimell-szeleteket, jénaiba lepakoltam, rá egy kevés brokkolit, tejszínnel nyakon, és alul-felül baconszalonna-csíkok. Sütőbe vele, osztkísz!!!!

Köles lesz a köret.


További szép napot mindenkinek!!!

2040. smukky
2011. márc. 26. 20:53

Tegnap sütöttem Szoó Judit könyvéből kilófaló félbarna kenyeret kenyérsütőben! Hát mit ne mondjak...ISTENI FINOM lett, és 1 szeletnél többet nem birtam megenni belőle...Aki szeretne továbbra is "hagyományos" kajákat enni, annak ajánlom a könyveit!

Ma suliba voltam, délután sétáltunk egy kicsit a családdal, utána pedig sütöttem egy kilófaló feketeerdő tortát,és egy kilófalósitott sacher tortát. Holnap lesznek megvágva, kiváncsi leszek a sacherra... Majd megirom, milyen lett!

Többiek? Merre vagytok? Eléggé punnyad mindenki...

2039. smukky
2011. márc. 26. 20:50

Clugie! Próbálj meg többször keveset enni. Sose egyél annyit, hogy jól lakj! Mellé ha még mozogsz is valamit,hidd el, be fog indulni!

Encse!

Én nem ismerem egyiket sem, hasonlitsd össze a kettő csomagolásán lévő tápanyag adatokat! Lehet, hogy nem sokkal több benne a szénhidrát, de lehet, hogy jóval kevesebb benne a rost, ezért nem laktat úgy, mint a norbis kenyér.

2038. clugie
2011. márc. 26. 07:54

Smukky, lehet, hogy igazad van, többektől hallom ezt az energia hiányt :), de olyan elkeserítő, hogy nem változtattam a kaján és mégsem fogyok már 1 hónapja, sőt, ha picit lazítok a szénhidrátbevitelen még megy is felfele.

Tudom, hogy megint tornáznom kellene és akkor talán a kedvem is megjönne...

Valahogy muszáj lesz rávenni magam :))))


Encse! Én is vettem Slim kenyeret amikor nem volt Norbis. Finom és nem sokkal több a szénhidrát mint a Norbisban DE nem olcsóbb és nem laktatóbb!!!! Csak 250grammos a csomag és mindig dupla annyit kellett megegyek belőle mint a Norbis kenyérből. Nem tudom a többieknek mi a véleménye???

2011. márc. 25. 20:59

sziasztok,

kérdésem lenne: Norbi kenyere=slim kenyérrel? helyettesíthetem a Norbi kenyerét a slim kenyérrel?

2036. smukky
2011. márc. 25. 15:21

Clugie! Lehet ám, hogy ez a tavaszi fáradtságnak nevezett valami is befolyásolja a kedved, azt, hogy nincs energiád, stb..

Lazulj el pár napra, pihenj, és meglátod, utána másképp fogod látni a dolgokat!

2035. clugie
2011. márc. 25. 09:08
Köszi Lányok!!!!! Nem adom fel, legalábbis a régi életmódomhoz nem fogok visszatérni az biztos. De már hetekkel ezelőtt elszállt a lelkesedésem és azóta nem is tornázom, valahogy nincs energiám, hogy rávegyem magam. Nem akarom visszahízni a leadott kilókat, mert még így is iszonyú sok van rajtam...
2034. bebozi
2011. márc. 24. 21:22
Clugie neeeee aaaaddd föööööölll!!! HAJJJRRRÁÁÁÁ!!!! :)
2033. bebozi (válaszként erre: 2020. - Smukky)
2011. márc. 24. 21:10

Sziasztok!!Végre van gééépeeem!! :)

Smukky próbáld ki a kínaí kelt,nekünk jobban bejön,mint a sali(az naon zöld ízű ),szoktam hozzá csinálni hamis "brassóit"+egy kis fokhagymás-ubis öntet fincsiiii!!! :)) Köszi a tippet megpróbálom! :)

2032. smukky
2011. márc. 24. 21:08

Sziasztok!

Bocs, én is kicsit el vagyok havazva...

Clugie! Szeszil jól mondja! Nem szabad föladni! A hamis kenyeret én is ajánlom! Próbáld ki bundás kenyérnek! Tuti tuti :) Vagy szerintem tarts egy pár nap "pihenőt", és utána újúlt erővel térj vissza az udpate-osok táborába, de úgy, hogy ne görcsölj!!! Éld csak az életed, figyelj oda a kajákra,és hidd el, menni fognak lefelé a kilók!

Csak ne add föl! Mindenkinek vannak mélypontjai, hullámvölgyei, de nem éri meg föladni! Nekem is megállt a fogyásom, bűnözök is még egy pár napig, de utána megemberelem magam, és belehúzok!

És ha bárkiben van egy kis elkeseredés, nyugodtan irja ki magából! Nem csak jópofizni lehet itt a fórumon! Elvégre azért vagyunk, hogy segitsük egymást, és erőt adjunk annak, akinek szüksége van rá!

Úgyhogy tényleg ne add föl :)

2031. szeszil74
2011. márc. 24. 10:08

Clugie!


Ne keseredj el!!!! Nem éri meg. Az meg, hogy nem vették észre a többi anyukák a játszin, hogy mennyit fogytál, ne foglalkozz velük. Lényeg, hogy téged boldoggá tesz, hogy fogysz!!!

Ha nem kapsz kenyeret, süss a mikróban "hamis kenyeret". Fejből nem tudom a receptjét, de ha a google-ba beütöd, kidobja azonnal. Ezt bármikor fogyaszthatod, így nem gond, ha épp hiánycikk a Norbi kenyér.

Egyébként én is ráálltam tegnap a mérlegre, és 60,9-et mutatott, pedig múlt pénteken 60,0 volt. Letojom, majd beindul, ha akar. Minél jobban görcsölök rajta, hogy mióta stagnálok, annál rosszabb lesz.

Szóval fel a fejjel, mi itt vagyunk, és bizony néha a negatív dolgokat is ki kell beszélni magunkból, mert akkor megnyugszunk. Azt pedig végképp felejtsd el, hogy feladod!!!!!!!!!

2030. clugie
2011. márc. 24. 08:56

Háááát, csajok, én mostanában már majdnem teljesen feladtam az update-et.

Bejött a tavasz és ahelyett, hogy nekiindultam volna a gyalogtúrának meg a futásnak, egész nap a játszótéren vagyok a fiammal, és itt ott bekapkodok valamit, hogy ne legyek éhes.

Valami összeesküvés folytán norbikenyeret se lehet nálunk kapni hetek óta, így tk kenyeret és slim kenyeret eszek.

Naná, hogy egy kiló vissza is ugrott, pedig nem is nassoltam semmit...

Szóval, most eléggé elkeseredtem, mert ezek szerint életem végéig élhetek az update cuccokon, ha nem akarok újra 80kg fölött lenni.

Ja, és hiába vettem le a nagykabátot, elmaradt a várva várt siker, mert már senki se emlékszik milyen dagi voltam tavaly nyáron. :)

Bocs, hogy ilyen negatív sorokkal tarkítom az oldalt, remélem hamar visszanyerem a lelkesedésem...

2029. szeszil74 (válaszként erre: 2028. - Smukky)
2011. márc. 23. 11:21

Én itt vagyok, kivel mi újság?

Tegnap este szaunáztam csípős paprikakrémes tekercseléssel, hát alig vártam, hogy leteljen a 40 perc.

Mai ebéd: zellerkrémleves, pirított csirkemáj + mikróban főtt zabpehellyel lesz.

2028. smukky
2011. márc. 23. 11:04
Na kivel mi a helyzet? Sehol senki??
2027. smukky (válaszként erre: 2026. - Kicsibéka)
2011. márc. 22. 18:42

Csak ha már 3-4 napja nem voltam :)

Általában másnap reggelre hat, de hasmenést nem okoz ám! :)

2026. kicsibéka (válaszként erre: 2025. - Smukky)
2011. márc. 22. 14:30

Jó ötlet!

Mindenképp kíméletesre gondoltam,mert a melóhelyen elég ciki lenne 2 percenként a wc-be szaladgálni.

Rendszeresen iszod ezt a teát vagy csak akkor ha szükségét érzed?

2025. smukky
2011. márc. 22. 13:44

Kicsibéka! Ha valami kiméletes hashajtót szeretnél, szerintem teljesen alkalmas egy erre alkalmas tea! Én a salaktalanitót iszom, nekem be szokott válni. És mégsem gyógyszer...

Próbáld ki!

2024. kicsibéka (válaszként erre: 2019. - Bebozi)
2011. márc. 22. 11:57

Szia!


Sajnos tudom miről beszélsz, pedig én mostanában sok zöldséget, gyümölcsöt és rostot eszem. És a napi 2-3 liter cukormentes folyadékom is megvan.

Mégis örülök, ha 3 NAPONTA el tudok menni wc-re.

Néha megpróbálom becsapni a szervezetem úgy, hogy tízóraira eszem egy narancsot és iszom mellé egy kávét. Néha segít, néha nem... :(

Már gondolkodtam rajta, hogy veszek valamilyen kíméletes hashajtót. Ti szedtek ilyesmit vagy mi a véleményetek?

2011. márc. 22. 11:52

Sziasztok!


Picit el vagyok keseredve, mert valahogy visszajött 1,5 kiló! :(

Nem értem hogyan, mert nagyon betartottam mindent.

CSAJOK! Akik rendelitek a kaját, nem sok amit küldenek?

Ezentúl szerintem csak a felét fogom megenni ebédre, a másik felét vacsira. Eddig napi 5x ettem, ezentúl "csak" 4x fogok. Szerintetek jó lesz így?

2022. szeszil74 (válaszként erre: 2021. - Smukky)
2011. márc. 22. 10:04

Rá se ránts, Smukky! Majd lemegy!


Amikor a nagylányom is benyalta a fosós vírust, - igaz, nála 2 napig tartott - de örömmel tudatta, hogy fogyott több mint 2 kilót. Mondtam neki, hogy az csak a beleidből jött ki, a zsír sajna ugyanúgy rajtad maradt.


Mit esztek ma? Én készítettem fagyasztott vegyes gyümölcsből tejszínes gyümilevest, + rántott karfiol U1 majom-mézzel :)))

2021. smukky
2011. márc. 22. 09:30

Sziasztok!

Jelentem visszajött a 2 kg, ami a betegséggel lement. Gondoltam, hogy igy lesz, ezért nem is vagyok nagyon elkeseredve :)

2020. smukky
2011. márc. 21. 17:26

Sziasztok!

Bebozi! Próbálj meg több zabpelyhet enni (tejbezabi, vagy natúr joghurtba), ill. több friss zöldséget- gyümölcsöt (rostot). Csak igyál rá eleget! Hidd el, jobb lesz a helyzet!

Nekem ha nagyon gáz már, akkor iszok egy salaktalanitó teát (Naturland).

Múltkro csináltam egy tök fini salit, gondoltam megosztom veletek! :) Ilyenkor nem szoktam nagyon salátát venni, mert általában semmi izük sincs, és csak megundorodom tőlük :) Igy hát vettem egy kisebb fej káposztát, amit legyalultam, besóztam, és állni hagytam. Kinyomkodtam a levét, gyalultam még hozzá uborkát, és öntöttem hozzá egy konzerv kukoricát. Lidlis light-os saliöntettel ettük kétpofára a sült pulykaszárny mellé. Isteni volt! :) Mindemellett pedig a káposztában szerintem több a vitamin is, mint a saliban!

2019. bebozi
2011. márc. 21. 14:47
Sziasztok Én is gratulálok a többieknek!! Ha elfelejtettem volna! :)) Nem tudom miért,de néha nekem is olyan zabálhatnékom vaaaan! :( Kicsit ciki a kérdés,de nektek nincs gond a toalettre menéssel??Én azt hittem,hogy nem lessz vele gond,dee tévedtem! :(
2018. eper75 (válaszként erre: 2014. - Smukky)
2011. márc. 21. 11:17
Én napközben még elvagyok valahogy, de este.....
2017. eper75 (válaszként erre: 2014. - Smukky)
2011. márc. 21. 11:17

Sziasztok!


ÓÓÓ, jó nekem a 3. hely is:) Annyit bűnöztem, hogy csodálkozom, hogy egyáltalán lement valamennyi! De mától vasszigor:)))

2016. szeszil74 (válaszként erre: 2015. - Smukky)
2011. márc. 21. 08:47

Sziasztok!


Smukky! Gratulálok! Jó sütés-főzést kívánok. Én tegnap almás pitét csináltam, meg sajtos zabpehelytallért.

Tegnap délután torna: Réka 40 perc teljes átmozgatás + 20 perc has.

2015. smukky
2011. márc. 20. 22:21

Szeszil!

Megvan "A KÖNYV" ! :) Már alig várom, hogy kipróbáljak belőle valamit! :)

2014. smukky
2011. márc. 20. 22:20

Ügyik voltatok!

Eper! Veheted magad 2.nak is :)

Mondjuk csüt. éjjel óta, amita megszabadultam a -2 kg-tól, még csak 20 dkg jött vissza, pedig már majdnem normálisan étekezek! Vacsit nem kivánok esténként, aminek örülök :)

2013. eper75 (válaszként erre: 2011. - Bebozi)
2011. márc. 18. 18:56
Gratulálok!!!!
2012. eper75
2011. márc. 18. 18:56
:)))éééén harmadik????:)))) Örülök neki:)
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook