Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi Update diéta 2010. október 5-től! Csatlakozik valaki? fórum

Norbi Update diéta 2010. október 5-től! Csatlakozik valaki? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
2011. bebozi
2011. márc. 18. 18:33
Jaaaaaahhhhuuuuu!!! :))) Még soha nem nyertem semmit,kösziiiiiiiiii!!!!! :))
2010. smukky
2011. márc. 18. 18:25

Sziasztok! Ime az eredmény Manocska eredménye nélkül...Nem tudom, hova tűnhetett megint...Remélem nincs náluk gond!

Szval...

1. Bebozi

2. Smukky

3. Shirley- Eper

4. Szeszil

5. Clugie


Az én második helyezésemet ne vegyétek komolyan, én sem veszem. Jelentem ma már ettem szilárdat is, kekszet- ropit! Reggel óta kutya bajom! Kopp-kopp...

2009. szeszil74
2011. márc. 18. 15:16
Elfelejtettem említeni, hogy nagyon finom az Alakreform menü, és bőséges. A mainak csak a felét ettem meg, így a holnapi ebédem is megoldott :)
2008. szeszil74
2011. márc. 18. 15:15

Helló leányzók!


Szösz, üdv köztünk!


Smukky, kíváncsian várjuk a mérlegelés eredményét.

2007. clugie
2011. márc. 18. 10:58

Szösz! Üdv a klubban! Én nem rendeltem még sosem kaját, itthon főzök és igyekszem úgy csinálni, hogy a család is megegye és az update elveknek is megfeleljen. Mennyiről indulsz és mik a tervek?


Szeszil! legalább te nem híztál :)

Csak 40dkg-val vagyok több mint 2 hete, de ez így nem fogyi max. súlytartás... Na, de majd 2 hét múlva. :)

2006. eper75 (válaszként erre: 1999. - Kicsibéka)
2011. márc. 18. 09:56
Én is így vagyok vele, hogy ha pl. elcsúszok a dolgaimmal, és későn állok neki főzni, akkor bekapok ezt-azt. Mondjuk így annyi a macera, hogy a családnak azért főznöm kell, de annyi baj legyen:)
2005. eper75
2011. márc. 18. 09:53

Sziasztok!


Elküldtem a súlyomat a mérlegeléshez:( Múlt héten olyan szépen fogytam (U14-el) aztán a hét elejére nem rendeltem kaját és hát bűnözgettem kicsit, vissza is jött kb. 1 kg, úgyhogy mostantól megint Norbiék főznek nekem:)

Hosszú idő után tornáztam is, jobban mondva gyalogoltam Leslie Sansone dvd-re, és azt kell mondjam, jó volt, jó kis izomlázam van:)

2004. bebozi
2011. márc. 17. 19:04

Sziasztok!

Szia Szösz,üdv köztünk jó helyen vagy a csajok nagyon jó fejek,segítünk amiben tudunk! ;) Tartóóóósaaan vééééékooony az milyen?? Mármint vékonynak lenni??? :) Na maajd megtudjátok..(én örülnék a kissé elhízottnak is!) :)) KITARTÁST!!! :)

Smukky iiilyeen durván a babérjaimra törni??!! ;) Na jó félre a tréfát,jobbulást neked én majd gyúrok a következő mérlegelésre!!! :D

2003. szösz007 (válaszként erre: 2002. - Kicsibéka)
2011. márc. 17. 18:35

annyira kedvesek vagytok

örülök, hogy itt vagyok veletek, itt figyelünk a hozzánk hasonlókra


én szinte minden fogyimódszert kipróbáltam, és mindegyik módszerrel fogytam, persze addig amíg tartottam....

turmixok

tabletták

zsírégetők

mozgással kombinálva persze


és amint abbahagytam ....kész ..vége mindennnekk.


a norbi update és a 90 napos fogyi nagyon tetszett, mert mindig ehettem valamit

ez tetszett benne, mivel imádok enni

szeretem az ételek ízét

és a mozgás szerintem elengedhetetlen

legalábbis nálam

ha nem mozogtam csak álltam egy helyben

aztán jött a vizsgaidőszak (könyvelőből tanítóvá váltam), akkor ette, ültem, tanultam és hííztam vissza

vagy betegség a suliban lévő sok baci miatt....akkor meg az edzés maradt ki

tehát, ha kicsit megtorpanok akkor máris jön a hidegzuhany....

ti hogy vagytok tartósan vékonyak??????

2002. kicsibéka (válaszként erre: 2001. - Smukky)
2011. márc. 17. 17:28

Jó a szó tesó! :)

És ha van esetleg egy kis segítséged Szösz, akkor még könnyebb. (pl párod, anyukád, barátnők...).

Régebben mivel sikerült sokat fogynod és mi volt az ami miatt nem tudtad tartani?

2001. smukky
2011. márc. 17. 16:31

Sziasztok!

Remélem, hogy igy legalább a holnap 1. hely az enyém lesz :) De ilyen áron nem kellene :)

Szösz! Ha időről időre visszatérsz a régi életmódodhoz, időről időre vissza fognak jönni a kilók! Próbálj meg hosszútávon életmódot váltani,csak igy lehetsz tartósan eredményes! Bármi kérdésed van, mindannyian szivesen segitünk! És hidd el, ebben az életmódban mindenre van megoldás! :)

Ugye csajok? :)

2000. szösz007 (válaszként erre: 1999. - Kicsibéka)
2011. márc. 17. 16:23

szióka!

én már sajna folyamatos visszaeső vagyok:(

mindig lefogyok

aztán sajna visszajön a súly

ha por kerül a gépezetbe, azaz, ha visszatérek a régi étrendemhez

vagy nincs időm mozogni:::::::)

és most inkább lelki erőt gyűjtök az újabb nagy menethez:)

1999. kicsibéka (válaszként erre: 1998. - Szösz007)
2011. márc. 17. 15:59

Szia!

Üdv a klubban!!! :)

Nem, nem mindenki rendeli a kaját, sőt többen vannak aki nem.

Én most már a rendelősök közé tartozom, mert nekem is mindig elbukott a fogyóm,össze vissza ettem amit találtam, ha nem volt norbis kaja a közelemben.

Így meg mindig van mihez nyúlnom.

Van aki drágállja, szerintem nem olyan vészes (na jó azért szerintem is lehetne olcsóbb), de persze ez pénztárcafüggő!

A kajákat az étlapjukról válogatom össze (csak u1-eseket) és neten megrendelem.

Ez így most nekem nagyon kényelmes! :)

Te mióta csinálod? Vagy még csak tapasztalatokat gyűjtesz?

1998. szösz007
2011. márc. 17. 15:51

Sziasztok!

szép napot mindenkinek!

nem tudom mennyire vagytok összeszokott csapat, és csatlakozhatok-e?

mindenki rendeli a kaját?

és mennyiért?

melyiket?

nekem sajna kevés időm van főzőcskézni és ezért mindig itt bukik el a fogyókúrám?????

milyen tanácsokkal tudtok segíteni

köszi előre is:)

1997. szeszil74
2011. márc. 17. 15:43

Smukky! Jobbulást! Akkor Tiéd lesz holnap az első hely??????

Clugie: tudod, az utolsó hely viszont az enyém.


Én is ennék valami finit. Na, majd ha hazamegyek, feltépem a hűtőt, és keresek valamit (természetesen nekem valót).

1996. clugie (válaszként erre: 1995. - Smukky)
2011. márc. 17. 15:26

Jobbulást! Ez a legkomolyabb fogyókúra :)

De te legalább nem kívánod a nasit. Én majd megőrülök ma, nem tudom mi van velem, reggel óta csak nassolnék... biztos ez az idő.

Holnap mérünk? Utsó leszek :)

1995. smukky
2011. márc. 17. 13:35

Sziasztok!

Jelentem, egy éjszaka alatt megszabadultam 2 kg-tól! Benyalhattam a fosós-hányós virust, de lakopogom, reggel 8 óta bennem marad a cola light :) Remélem ilyen gyors lefolyású volt ez az egész...Iszonyat volt az éjszakám, most meg olyan gyenge vagyok, mint a molyfing, és néha úgy forog velem minden, mintha körhintán ülnék...

1994. kicsibéka (válaszként erre: 1993. - Bebozi)
2011. márc. 17. 11:23

Hehe, tényleg, erre nem is gondoltam! :D

Pedig még nem vagyunk rajta a babaprojekten, úgyhogy akkor visszaszívom, hogy béka nőne a pocimban. :)

Szerintem annyira nem vészesek az árak és jó nagy adagot adnak. Akár még uzsira is marad belőle vagy egy pici vacsi.

Én kiszámoltam, hogy így kb mindennel együtt (pudingok, gyümölcs, tk kenyér vagy zsemle, szalámi, stb...)kb 1300-at költök a napi kajámra.

Úgyhogy én még spórolok is! :)

Eddig csak édességre több ezret költöttünk hetente (ritkán naponta is akár), így meg meg van mindenem.

Naponta 5x eszem és nem vagyok éhes sosem.

És már nem is csábít más kaja! :)

1993. bebozi (válaszként erre: 1992. - Kicsibéka)
2011. márc. 17. 11:11
Phuuu de jóó hangzanak!!Egész megéheztem,már én is ondolkoztam rajta,de nekem egy kicsit húzós anyagilag.De gondoltam kérek egy hetes menüt szülinapomra! :)) Csak kipróbálni bár biztos jó ahogy tőletek hallom.Aaaah a víztől már én kezdek kilenni nekem az ivással még nincs bajom....dehogy óránként kell pipilni attól kész vagyok!!! :)) De sokan mondják,hogy az nagyon fontos!!! Béka nől a hasadban??? XD :D "kicsibéka"??? :D
1992. kicsibéka (válaszként erre: 1991. - Bebozi)
2011. márc. 17. 10:18

Szia!


Nekem ma U1-es túróstésztám jött meg vacsira tiramisu, de rendeltem több napra amit ma kaptam.(rántott sajt franciasalival és erdélyi rakott káposzta).

Napközben még eszem majd gyümölcsöt, meg norbis pudingot, iszom egy tejeskávét és legurítom a szokásos 2-3 liter vizemet. (lassan béka nő a hasamban :D)

1991. bebozi
2011. márc. 17. 09:59
Sziasztok,nagy nagy gratulaaaa mindnyájótoknak!!!Ügyik vagytok!!! ;)) Most pénteken van a mérlegelés??? Hááát úgy érzem most nem ment le olyan sok: :( Ti mit főztök? Én csirkepörit gondoltam savanyúval,levesről még gőzöm sincs! :)
1990. smukky (válaszként erre: 1989. - Kicsibéka)
2011. márc. 16. 20:40

Valóban ez a hihetetlen, hogy az ember olyan kajákat ehet, amikért egy fogyókúra során csak a nyáluk csoroghat...Mi a párommal nagyon is élvezzük az életmódváltás. Pl. olyan sütiket/tortákat sütök, amiket normál változatban az életben nem sütöttem volna meg, mert túl nagy kihivásnak tűnt. Pl. feketeerdő torta :)

Az meg tök jó, hogy már nagyok rád a ruhák! És lesz ez még rosszabb is! :)

2011. márc. 16. 18:58

Gratula Szeszi, ügyi vagy! :)

Neked is Smukky!

Akkor ezek szerint mindenki szépen fogyogat!

Nekem is megérkezett az update kajám! NAGGGGYON FINNNOM VOLT! :)

Holnap tiramisut is kapok, az lesz a vacsim. (ez nekem még midig olyan hihetetlen, hogy sütivel lehet fogyni, meg ilyen kajákkal).

Viszont a ruháim határozottan nagyok kezdenek lenni, pedig még csak kicsivel több, mint 2 hete csinálom!

Jah, és a legjobb visszajelzés, hogy a pasik úgy megnéznek, hogy már néha kellemetlen. (bár ez legyen a legnagyobb bajom :D)

Nem is merek belegondolni, hogy mi lesz, ha még lemegy egy tizes amit szeretnék!

1988. bebozi
2011. márc. 15. 21:32

Sziasztok!

Szeszil köszi szépen,kipróbálom! :) Hááát ez a rész is ismerős én most a picúrral csinálom,nem tudom hogy hogy csinálja de mindig eltűnik!Már egy egész készletet vettem belőle,de amikor nagyon kellene akkor tuti nincs meg egyik se!!! :)) (JA a cumi!) :) Nálunk az elvétel még odébb van,mégcsak egy éves múlt. :)

1987. szeszil74
2011. márc. 15. 15:52

Sziasztok!


Bebozi: egy (vagy két) nagy doboz tejfölt kibontasz, és összekeverés nélkül kiborítod egy konyharuhába, és beleteszed egy szűrőbe. Jól összefogod. Alá egy edény, ami felfogja a csöpögő savót. Minimum két napra hűtőbe teszed, és amikor már egybeállt, akkor kész. Nekem 2 nagy doboz tejfölből kb. 36 dkg krémsajt lett.


Ja, és a felfogott savó állítólag jó kenyérsütéshez.


Ma délután végre tornáztam. RÉKA 20 perc comb, 20 perc felsőtest, 40 perc extra popsi, vagyis az Alakreform egyik DVD-je végig. Aztán az oly sokat emlegetett Rekongem paprikakrém + folpack, és zsupsz, be a szaunába. Még mindig ég a se..em. :))

Akkor is 60 kiló alá akarok menni, ha beledöglöm is. Irgum-burgum-fakanál (így káromkodnak a lányomék a bölcsiben, nekem nagyon tetszik.)


Tudom én, hogy jobb egy kicsit a cumizás, mint az ujjszopás, de akkor is, mikor hajnalban keresgélem a sötét szobában???? Na, remélem ez már a múlté lesz. Eddig még lekopogom műxik a dolog. Kicsit nyávog néha utána, de elviselhető. Azért a holnapi napra leszek kíváncsi, hogy fog a bölcsiben aludni.

1986. timmka85 (válaszként erre: 1985. - Timmka85)
2011. márc. 15. 10:34
Futni ez kimaradt!
1985. timmka85 (válaszként erre: 1984. - Smukky)
2011. márc. 15. 10:34

Szia

Akkor szerda?

Áki nem influenzás már 2 szer voltunk ügyeleten és nem adtak neki semmit azt mondták ha roszabodik a betegsége akkor vigyem vissza!

De holnap akkor mennyünk!!

1984. smukky
2011. márc. 14. 21:13

Sziasztok!

Timmka! Holnap nekem nem ok, sok a program! Ákival mi van? Influenza, vagy mi?

Kicsibéka! Ügyi vagy! Remélem doppingol! Szerintem ha rendeled a kaját, hatásosabb lesz a fogyás...De majd meglátod!

Szeszil! Szerintem is "örülj", hogy cumis volt a kislányod, az én kisfiam is az ujjá szopja...Már előre félek, mert én is kb. 6-7 éves koromig szoptam, mire rájöttem, hogy gáz :)

A tiramisu túlzottan jól hangzik :) nyami-nyami!!!

Képzeld! Szülinapomra megkapom Judit 3. könyvét :) Már alig várom!

1983. bebozi (válaszként erre: 1982. - Szeszil74)
2011. márc. 14. 20:08
Szeszil! Hogy csinálsz a tejfölből krémsajtot?? :) Nagyon jól hangzik ez a tiramisu összeszaladt aszámban a nyál,pedig nem vagyok az az édesszájú! :)) Phhhuu kicsit "irigy"vagyok ötössel?? Hát gratula és kitartás! :) "Szegény" kislány vagy inkább a katicát sajnáljam??? XD (Biztos nagyon fogja úútáálni őket!) ;) De azért kitartást neked!! Az én nagyfiam az megoldotta ő eleve az ujját szopta.(az sokkal rosszabb,nem lehet elvenni) :(
1982. szeszil74
2011. márc. 14. 15:34

Sziasztok!


Kicsibéka! Szerintem csak betekerve hatásos, mert úgy tudsz alatta izzadni, és a méreganyagok ezáltal tudnak távozni. És nagyon sok folyadékot kell előtte inni.

Én hiába iszom, ha csak simán betekerem magam a paprikakrémre, akkor sem izzadok, hiába bugyolálom be magam még 2-3 takaróval. Nálam akkor hatásos, ha betekerve beülök a szaunába. Na az már kemény.

Készítettem a napokban házi krémsajtot (tejfölből), és abból tiramisut. Épp most ettük meg a végét.

Diétás piskóta felcsíkozva, kávés-tejes-édesítős kutyulékba mártva, sorba letenni, rá a krémsajt és egy jó nagy adag cukormentes tejszín keveréke (ez is édesítős), kakaópor, és ismétlés előlről. Mennyei!!!


Kicsibéka ügyes vagy! Sajna nekem még kellene egy kilót fogyni ahhoz, hogy 5-össel kezdődjön a súlyom. Sosem fogom elérni.

A héten 3 napra Alakreform menüt rendeltem, kíváncsi leszek, milyen. A kolléganőim dícsérik. Finom és bőséges.


Ma egész délelőtt annyit pörögtem a konyhában, hogy ebéd után már nem volt kedvem tornázni. Meg a kisebbik leánykám sem valami együttműködő alvás terén, ugyanis 2 napja CUMI NÉLKÜL alszik, és nem mindig akar lefeküdni. De kitartok, és nem adom vissza neki. Hisz elvitte a katicabogár messzire :-)))

Este azért megpróbálok taposni, ha lesz energiám.

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook