Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi Update diéta 2010. október 5-től! Csatlakozik valaki? fórum

Norbi Update diéta 2010. október 5-től! Csatlakozik valaki? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2071. clugie
2011. ápr. 12. 10:00

Sziasztok Csajok! Én is vagyok!!! És én sem fogytam, de nagy öröm, hogy nem is híztam, pedig nagyon link voltam a hétvégén. :)


Szeszil, gratula és érezzétek jól magatokat! Valahogy össze kell hozni az édeskettest, mozgósítsd a nagyikat és a barátnőket!

2070. szeszil74
2011. ápr. 12. 08:00

HAHÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ, LÁNYOKKKKKKKKKK!

Van itt valaki?


Én itt vagyok, és jelentem, nem fogytam :( És nem is híztam :)

Tegnap este - míg apa fürdette a kicsit - gyorsan lenyomtam 20 perc combot Rékával. Jól esett. Egyre jobban érzem a combizmaimat.


Képzeljétek, most kaptam visszajelzést a faceb..on, hogy nyertem egy belépőt holnap estére egy Stand up Comedy-jellegű humorestre, ahol Maksa Zoltán is fellép. Tök izgi vagyok! Bár még nem tudom, ki megy a családból, mert egyszerre ketten apával nem biztos,hogy meg tudjuk oldani. Pedig úgy lenne a legjobb. De akkor is boldog vagyok!!!!

2011. ápr. 7. 14:45

Jelentem én sem tűntem el! :)

Rendületlenül rendelem a norbis kaját és szépen lassan fogyogatok.

Már itt a kaszinóban is megfertőztem a játékosokat, már az egyik csaj is rendeli a kaját!

Ja és nem tudom mi a manó történt, de kevesebb mint a felét kellett csak fizetnem a heti kajáért! :) (4800.- helyett csak 2200.-)

A különbözetből majd meglepem magam valamivel!

2068. clugie
2011. ápr. 7. 09:00

Reggelire szerintem nem sok, de vacsira már az lenne.

Én 2 szelet kenyeret eszek reggelire (norbi vagy slim vagy tk. tönköly) 1 szeletet vacsira és nem nagyon fogyok mostanában.

Az aktív fogyás alatt én reggelire ettem ilyen kenyeret de vacsira csak salit, paradicsomot vagy más zöldséget, virslit, felvágottat vagy tojást de volt, hogy semmit. Ebédre pedig bármit amiben nincs rizs, krumpli, liszt, tészta.... nasinak pedig alma, narancs, édesítőszeres puding. Hát ennyi.

2011. ápr. 7. 08:51

pl reggelre ez így sok?


egy kis fej hagyma, kb 10 dkg uzsonnasonka összepirítva, rá 2 db tojás megsütve

2066. smukky
2011. ápr. 7. 08:49

Sziasztok!

Örülök, hogy azért irogatunk néha.. :)

Látod Clugie, megy ez, csak csinálni kell :)

Szeszil! Megcsináltam az 1. könyvből a lasagnet! Kicsit módositottam, mert alulra tésztát raktam! ISTENI FINOM lett!!!!!!! Egyszerű, gyors, finom, és filléres! Jah! És laktatóóóó :)

Encse! Ha aktivan szeretnél fogyni, én azt javasolnám, hogy hagyd el a kenyeret! Reggelire is. Én az aktiv fogyásom idején semmiféle kenyeret nem ettem. Sőt, mostanában is csak néha..Ha odafigyelsz, hogy egész nap 1eseket egyél, akkor nagy gond nem lehet az étkezésekkel, max a mennyiségekkel...Ird le, hogy mikor mit eszel, aztán majd hozzászólogatunk :)

2011. ápr. 7. 08:07

Sziasztok!

Ez jó Update reggelire?

egy kis fej hagyma, kb 10 dkg uzsonnasonka összepirítva, rá 2 db tojás megsütve, hozzá paradicsom és egy szelet ch csökkentett kenyér, nem a Norbis hanem a Slimmes kenyér


Nagyon nem akar beindulni a fogyás, lassan több mint egy hónapja csinálom és eddig -2 kg pedig van rajtam felesleg bőven sajnos, kb 25 kg szeretnék nyárig de nem megy és lassan el vagyok keseredve.


Leírná valaki hogy milyen egy napja kajálás szempontjából?


Köszi:)

2064. szeszil74
2011. ápr. 7. 07:59

Csodálatosan szép reggelt leánykák!


Én itt vagyok, nem olyan könnyű ám tőlem megszabadulni. Csak olvasó üzemmódban voltam, miután senki nem nagyon írt.


Az én súlyos még mindig stagnál, de most nem is mérem magam, mert "pirosbetűs-napok" vannak. Messzire elkerülöm a mérleget.


Clugie, örülök, hogy legalább Neked megyegetnek a kilók.


Múlt pénteken megcsináltam Réka 90 perces Alakreformját, egyre jobban bírom. De azóta nem tornáztam. Estére mindig olyan hulla vagyok, pedig napok óta készülök, hogy legalább a taposót előveszem. De mire rászánom magam, elalszom...


Puszi Nektek, Szilvi

2063. clugie
2011. ápr. 6. 22:24

Megjött a jóidő és azóta nem ülünk a gép előtt, ez így természetes. :) Nagyon sokáig nagyon aktív volt a kis fórumunk, ha összeadjuk az eddig elért mínuszokat szerintem megelőzzük a nagy fórumokat is!!!

Ha nem is olyan intenzitással, jó lenne, ha még itt lennénk egymásnak! Nekem nagyon sokat adtatok, kitartást, nevetést, ötleteket, tanácsokat. És ami a legfontosabb, hogy 7 egész kilóval könnyebb vagyok, mint amikor csatlakoztam hozzátok!!!!

2062. smukky
2011. ápr. 6. 21:11

Sziasztok!

Én is néha benézek, látom, hogy pangás van... :)

Én is visszafogytam 66,8ra...Semmi extra mozgást nem végzek, eszek amennyi jól esik, és igy is megyegetnek le a kilók... :)

Clugie! Ügyes vagy! Látod, nem kell stresszelni :)

2061. bebozi
2011. ápr. 6. 20:33

Sziasztok!

Clugie gratula ügyes vagy!Áhhh a Norbi kenyér baromi drága!!!(nekem) :S Én most a lidl-ben vettem ropogós rozskenyeret arra vagyok rákattanva,nem Norbis,de 150-ért vettem 25dkg-t.Nagyon jó,olyan kétszersültszerű.nincs benne cukor és teljeskiőrlésű rozslisztből készül.,nekem 2-3 szelet bőven elég belőle!A pufit már meguntam.Többiek hooooool vaaaaagytok!!!????

2060. clugie
2011. ápr. 6. 07:32

Örülök, hogy még nem adtuk fel! :)

Én kezdek újra beindulni, salit eszek vacsira na meg a jól bevált virslit, semmi nasizás, ebédre féladagok. Már csak a tornázásra kellene rávennem magam... hajajajaj....

Viszont voltam a munkahelyemen a bölcsipapírral és végre megkaptam az áhított dícséreteket. Na persze könnyebb vagyok mint szülés előtt és a frizum is más. Jelentem visszamentem 73kg-ra!!!


Sban felemelték a norbi kenyér árát, de már lehet kapni. Úgy látszik a határ a csillagos ég.... norbi boltban se olcsóbb sőt képzeljétek 2 nap múlva lejárót árulnak, mert nem viszi a kutya se.

2059. bebozi
2011. ápr. 2. 22:14

Sziasztok CSajok!!! :)Én nem tűntem el csak gép problémám adódott,pedig most volt újratelepítve! :(

Ühm-ühm mérlegelni nem mérlegeltem,mert elszaladtak a pici pacik és nem akartam elveszteni a maradék kedvem,de igérem összekapirgálom magam! :) Aaaamúúúúgy valami csak változott,mert jó rám a tavaly vett gatyóm,pedig akkor közel sem ért be,csak lusta voltam visszavinni! :))

2058. timmka85
2011. ápr. 2. 21:23

Sziasztok

Én csinálom nagy bedobással!

Csak nem mérlegelek!!

Most megfogatttam nincs mérleg 1 hónapig akkor maj kiváncsi leszek mit mutat!!

Kitartást nektek is!!

2057. clugie
2011. ápr. 2. 08:24

Csajok én elküldtem, de igazából nem sok értelme volt, mert nagyjából ugyan ott vagyok mint két hete. Nem adtam fel, de sokkal lazább vagyok, mint a nagy fogyások időszakában. Bejött a jó idő amit vártunk, de a hosszú tél miatt ki vagyok teljesen.

Most energiát gyűjtök aztán majd belehúzok ígérem!!!!

Többiek? Újak? Fel ne adjátok!

2056. Shirley2 (válaszként erre: 2055. - Smukky)
2011. ápr. 1. 21:44
Úúú.. elfelejtettem teljesen, mindjárt küldöm. :)
2055. smukky
2011. ápr. 1. 21:22

Sziasztok!

Mivel az utóbbi időben elég sokan "eltűntek", és csak 3an küldtek mérlegeredményt, szerintem hagyjuk a "versenyt"... Vagy? Mit gondoltok?

Hiába...megjött a jóidő :)

2054. smukky
2011. márc. 31. 12:24

Sziasztok!

Szeszil, és többiek! Holnap van mérés!!!

Jelentem én is pangok...Sokat vagyok kint a levegőn, és jó kedvel eszem az 1es kódú kajákat, és épp xarok bele, hogy nem fogyok, vagy lassan fogyok.. :) Torázni már kb. 2 hete nem tornáztam, de per pillanat ez sem érdekel :) Most ilyen hullámban vagyok! Szó sincs feladásról, csupán csak pihizek egyet, és ha a szemem megkiván még egy puff. rizst este, azt megeszem :)

Többiek? Mindenki el van tűnve....

2053. szeszil74
2011. márc. 31. 10:04
Mikor mérünk, lányok? Holnap, vagy jövő pénteken???
2052. szeszil74 (válaszként erre: 2051. - Eb8bb4fdc0)
2011. márc. 31. 07:51

Sziasztok!


Encse, a Norbis-sütik természetesen 1-es kódúak, így a nap 24 órájában fogyaszthatóak (mértékkel).


Mi újság lányok? Nagy a pangás! Mindenki a jó levegőn van???

2011. márc. 30. 21:19
Sziasztok, a Norbi-féle péksütemények milyen kódúak? mikor lehet őket enni? pl a barackos-túrós?
2050. smukky
2011. márc. 29. 14:54

Sziasztok!

Hétvégén én is bűnöztem :) Saját, ill. tesóm szülinapja is volt. A két torta, amit sütöttem, finom lett, de legközelebb a piskótákat kilófaló liszt helyett zabpehelylisztből fogom csinálni. Sokkal finomabb, és könnyebb a szerkezete...

Nem is a tortákkal volt a gond...Anyukám zserbójával, és egy kedves ismerős langyos leveles sajtos kiflijével.. 2 után már nem számoltam, hányat ettem :) Az esti vacsit ki is hagytuk, és csak ma reggel mertem ráállni a mérlegre, és ugyan annyit mutatott, mint utoljára. Úgyhogy tök örültem :)

Tegnap zöldnokit csináltam egy kis hamis carbonara szósszal. Nagyon finom lett. A kisfiam is ette ezerrel :) Holnap töltött káposztát fogok csinálni.

Többiek?

2049. Rebeka2011 (válaszként erre: 2047. - Kicsibéka)
2011. márc. 29. 09:53

De jó! Gratula! Én is erre a pillanatra vágyom, de nekem még nem jött el :-((((


De rajta vagyok :-))))

2048. bebozi
2011. márc. 29. 00:25
Gratulaa Kicsibéka!!! :))ÜGYES vagy!!! :)
2011. márc. 28. 12:01

Sziasztok csajok!


Látom ez a hétvége a bűnözésé volt sokmindenkinél!

Sajna nálam is! :(

Este lecsúszott egy kis mogyoró bundában meg babapiskóta!

De nem bánom annyira, mert így most feltöltöttem a ch-raktáramat. És úgy döntöttem, hogy minden hétvégén az egyik napon fogok bűnözni egy kicsit! (néha muszáj és így tudatosan talán jobb, mint ha falási rohamom lenne).

Ja és még aminek nagyon örülök: tegnap reggeli UTÁN ráálltam a mérlegre ééééééés: már 7essel kezdődik a súlyom!!!!!!!!! :)

2046. bebozi
2011. márc. 28. 09:13

Sziasztok!

Szomorúan de be kell valjam én is bűnöztem a hétvégénéééés nem kicsit!!! :( Én is így vagyok Eper folyton ehetném!!! :( Miiiit csiiinááááljjjaaaak????? :((

2045. eper75 (válaszként erre: 2035. - Clugie)
2011. márc. 27. 21:56
Nekem is bőven van még feleslegem, és szigorúbbnak kellene lennem magamhoz, mert az utóbbi hetekben lazán vettem a dolgokat!
2044. eper75 (válaszként erre: 2040. - Smukky)
2011. márc. 27. 21:54

Sziasztok!


Nálam most eléggé stagnál a fogyás, de nem csodálkozom, mostanában állandóan ehetnékem van:((


Én pénteken sütöttem meg az említett kenyeret, vagyis inkább cipócska lett, mert kivettem kb. a felét és pizzát csináltam belőle! Nagyon finom lett, percek alatt elfogyott:))

2043. szeszil74
2011. márc. 27. 20:35

A bulgur leginkább nekem a barnarizshez hasonlít. A köles? Ízben nem tudnám mihez hasonlítani, de én szeretem. És kiadós, mert 3x mennyiségű vízzel kell elkészíteni. Kuszkuszt még nem ettem, de gondolom hasonló lehet.

Rizs helyett szoktam egyébként készíteni őket.


Ma este volt egy ici-pici bűnözés, egy kisebb szelet krémest megettem. Ejnye-bejnye, Szilvike!!!

2042. smukky
2011. márc. 27. 20:25
Szeszil! Ez nagyon jól hangzik! Mondjuk a kölessel, a kuszkusszal, meg a bulgurral kapcsolatban szkeptikus vagyok... :) Sosem ettem még, azt sem tudom, milyennek kell lenniük. Izre lehet valamihez hasonlitani? :) Mit melyikkel lehet helyettesiteni? :)
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook