Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi Update diéta 2010. október 5-től! Csatlakozik valaki? fórum

Norbi Update diéta 2010. október 5-től! Csatlakozik valaki? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
1951. kicsibéka (válaszként erre: 1950. - Smukky)
2011. márc. 10. 16:23

Nah, megint tanutam valamit.

De nem csak az odakozmált ételmaradék rákkeltő az olajban? Ezt már én sem értem!

Csak az a gáz, hogy én utálom a zsír szagát, pláne ha sütnek benne. Nagyon hányingerem lesz tőle.

Na mindegy, amennyit én sütök nem hiszem, hogy bajom lesz az olívaolajtól!

Jövő hétre rendeltem végre UPDATE1 kajákat!

Le sem írom miket, mert csak csorogna a nyálunk! :)

1950. smukky
2011. márc. 10. 14:36

Sziasztok!

Encse! Határozottan U1, de szerintem olcsóbban kijössz, ha áztatott zabpelyhet teszel bele a drága norbi kenyér helyett...

Az oliva olajban sütésről Norbi változtatott a véleményén...Sütés közben olyan anyagok szabadulnak fel benne, ami rákot okozhat. Fészbúkon azt irta, hogy olivába ne süssünk, akkor már inkább jó házi zsirban. Tökre nem értem már ezt a zsir-olaj témát? Akkor most a zsir a barátunk?

Clugie! Igen, 70 alatt vagyok picivel...De az új célom már 60 :) A hódiát szedi egy pár ismerősöm, jó nekik, de szerintem ha abbahagyják, visszajönnek majd a kilók...

Dorka! Én nem tornázom túl sokat, annyit, hogy megunjam, de most rendszeresiteni fogom, meg a futást is :)

1949. dorka79
2011. márc. 10. 13:31

Sziasztok!

Köszi Csajok!Egyébként szoktalak Titeket olvasni és Ti adtátok az erőt nekem,hogy újra belevágjak.

Most tervezem az itthoni tornát,de nekem az a bajom vele,hogy egy idő után unalmassá válik és esetleg ami nem tetszik feladat,azt kihagyom:(

Aki régóta otthon tornázik,annak mi a titka?

1948. clugie
2011. márc. 10. 13:08

Üdv Dorkának!

Bebozi, én a korpát bioboltban veszem, de tuti nem volt ilyen drága.

Smukky, én is gondolkodtam a drasztikusabb dolgokon, legutóbb a hoodiát (étvágycsökkentőt) akartam kipróbálni, de szerencsére lebeszéltek róla. Klassz, hogy jársz futni és hogy van társad hozzá!

Jól emlékszem, hogy te most 70 körül vagy?

Vivienke, te hogy állsz? Megjavult a mérleged? ;)

1947. bebozi
2011. márc. 10. 12:39

Üdv az újaknak!!! :))

Encse én nem tettem bele semmilyen kenyeret,befűszereztem a pulykahusit,mint a fasírtot szoktuk és teflonserpenyőben kicsit nyomkodva lapítva sütöttem így egy kicsit hajaz a hamburgerhusira . :) De ha u1 kenyeret használsz akkor u1.

Hajrááá uuutooolllssóóó kiloookkkalll küzdőőőők meeennnii fffooooogg!!!!!:))) kitaaartááááásss!!!

jahhh csajok most akartam venni zabkorpát az minennütt ilyen drága vagy csak én néztem rossz helyen????:( (990ft/0,5kg)

1946. kicsibéka (válaszként erre: 1945. - Eb8bb4fdc0)
2011. márc. 10. 12:24

Ez így abszolute U1! :)

Ha még esetleg olíva olajon sütnéd az lenne az igazi!

2011. márc. 10. 12:13
Ha a fasír darált pulykamellből (1kg) hozzá Norbi kenyere (250g) és 3 db tojásból készítem pici olajon sütőm, Norbi 1-2-3 kódú lesz? nem panírozom.
1944. Mosoly30 (válaszként erre: 1938. - Szeszil74)
2011. márc. 10. 08:21
Én is nagyon gondolkozok ezen a Solidea fitness-harisnyán. Csak nagyon drága és ha nem válik be hát...
1943. smukky
2011. márc. 9. 21:02
Én most kezdem megérteni Szeszil küzdelmét...DE nem adom fel! Kitartó leszek, és leszámolok minden egyes kilóval :)
1942. dorka79 (válaszként erre: 1940. - Smukky)
2011. márc. 9. 21:01

Köszönöm a receptet,kipróbálom majd!:)

Egyébként már én is gondoltam a villám diétára,mert nekem is már csak 6kg-ot kell leadnom,de egyik sem tetszett igazán.Tényleg ezek az utolsó kilók mennek le a legnehezebben:((

1941. smukky
2011. márc. 9. 20:40

Szeszil!

Én amikor először csináltam töltött kápit, és begyúrtam a gombócokat sima zabpehellyel, kemények maradtak, azt olvastam, hogy ilyenkor a húsból veszi el a nedvességet...ezért utána már minden gombócba (töltött kápi, paradicsomos húsgombóc, fasirt) beáztatom kicsit. Sokkal lazább lesz a szerkezete!

Kitoloncoltam a villámdiétás ötletet a fejemből, ma nagyon odafigyeltem a kajálásra, és Timmkával kocogtunk fél órát. Holnap tornázok, pénteken meg megint futni fogunk. Ha ez nem hoz eredményt, akkor semmi :)

1940. smukky
2011. márc. 9. 20:36

Szia Dorka! Üdv újra köztünk!

Először amikor csináltam, nekem is szakadt, ezért csak dobni tudtam. Múlt héten csináltam megint, 3 tojás, pici só, kb. 2 dl tej, kb. fél liter ásványviz, vagy több. és folyamatosan kevertem bele a z.lisztet. Amikor még nem elég palacsintatésztás állagú, akkor állni kell hagyni, mert folyamatosan "dagad"...Én folyamatosan higitottam még, miközben sütöttem már, mert túl sűrű volt... Minden sütés előtt hangyabokányi oliva olajjal kikentem a sütőt, és nem ragadt le, nem szakadt, szépen tudtam forditani!

Legközelebb már biztos jobban fog neked is sikerülni!

1939. dorka79
2011. márc. 9. 19:38

Sziasztok!

Már jó pár hónappal ezelőtt jártam itt nálatok,de akkor éppen a cigi lerakással küzdöttem és nem ment a kettő egyszerre.....viszont most úgy érzem menni fog és ha nem gond jövök hozzátok én is:)

Tegnap sütöttem zabpehelylisztből palacsintát,de leragadt,szakadt...minden baja volt:(

Van jó receptetek ehhez?Megköszönném!

1938. szeszil74
2011. márc. 9. 18:55

Sziasztok!

Újabb gondolat foglalkoztat. Próbálta már valaki a Réka által javasolt Solidea fitness-harisnyát? A Facebook-on rákérdeztem, sokan dícsérik. Csak húzós az ára, 11-14 ezer között van, hossztól függően.


Kaptam ma apától U1-es majonézt, és néhány péksütit. Gyorsan össze is dobok egy kis majonézes vöröskáposzta salátát holnap ebédre.


Én a zabpelyhet töltöttkáposztába is használom rizs helyett, de sosem áztatom be. Majd megdagad fővés közben a finom lében.


Encse: tökfőzelék (ha nem lisztes) 1-es kód, viszont a barna rizs már nem annyira ajánlott. Csak mértékkel ehető.


Smukky: én nem "villámdiétáznék", mert úgyis visszajön, amit előtte "kipucsít" belőled.

Én is hasonlóképpen vagyok, 60 kiló körül mozgok, és 56-57 szeretnék lenni. És azt főleg combból és vádliból szeretném leadni (mert mellből már nem tudok, sajna). De az istennek nem akar csökkenni a súlyom jó ideje már.

2011. márc. 9. 16:46
sziasztok szép estét nektek hogy megy a fogyi náam stagnál de a mozgás megvan
1936. smukky
2011. márc. 9. 14:54

Eper! Próbáld ki beáztatva, ég és a föld :)

Encse! A barna rizs 2, a tökfőzelék attól függ, hogy hogy készül, de ha csupa U1 hozzávalóval, akkor 1! Szerintem...

Clugie! Ahogy mondod...a tavasszal jön a pánik is...

Tudom, hogy igazatok van,és először próbálok is tenni érte a szokásos módon. Ma csak 1es kódú kajákat ettem, tegnap tornáztam, este pedig Timmkával megyünk futni. Ha ennek nem lesz meg az eredménye, na akkor fog elborulni az agyam...

Úgyhogy drukkoljatok :)

1935. eper75 (válaszként erre: 1930. - Smukky)
2011. márc. 9. 14:50

Nem mondom, hogy puha volt, de megettük:)) Majd kipróbálom beáztatva is, köszi!

Amikor először csináltam zabpelyhes palacsintát, akkor beáztattam a zabpelyhet és egy tál tejszerű "izé" lett belőle! Aztán derült ki, hogy instant zabpehely volt:)))) (a töltöt paprikába nem olyat teszek:))

2011. márc. 9. 14:13

sziasztok,


kérdésem lenne:

barna rizs és a tökfőzelék milyen kódú?

1933. clugie (válaszként erre: 1931. - Smukky)
2011. márc. 9. 13:44

Smukky! Szerintem se a villámdiéta a megoldás. Tudod az utolsó kilók mennek a legnehezebben. Ha csak u1-est eszel és tornázol biztos lesz valami eredmény. Türelem!!! Ez eddig is bejött!!!

Jön a tavasz!!! És vele a pánik??? :D


Én ma túrógombócot ettem, kis fruktózzal édesítettem, isteni finom volt. A kisfiam is benyomott kettőt. :)

1932. Shirley2 (válaszként erre: 1931. - Smukky)
2011. márc. 9. 12:59

Ne csináld, nem érsz el vele sokat. Legyél türelmes. :)

Nekem is csak vánszorognak a kilók már, de megbarátkoztam a ténnyel. :D

1931. smukky
2011. márc. 9. 11:15

Szerintetek hülye vagyok, hogy az utolsó pár kilót valami "villámdiétával" akarom leadni? Nagyon türelmetlen vagyok, és nem megy úgy a fogyás. Tiszta hülyének érzem magam, ugyanakkor meg tehetetlennek is...A tornát rendszeresiteni fogom, reggelire is csak U1-eket ettem ma már. Ha napokon belül nem lesz eredmény, lehet méregtelenitek néhány napon át...5 kg-t minimum le kellen még adnom...

Mi a véleményetek? Valakinek esetleg valami jó ötlet? Utána természetesen maradna az udpate életmód, sőt közben is tartanám!

1930. smukky
2011. márc. 9. 11:12
Eper! Próbáld meg, hogy egy kicst beáztatod, és kinyomkodod! Nem lesz kemény a gombóc. Vagy neked nem az? :)
1929. eper75 (válaszként erre: 1927. - Kicsibéka)
2011. márc. 9. 11:01

Sziasztok!


Én csak annyit változtattam a régi töltött paprikámon, hogy mostmár pulykából csinálom és a rizs helyett én is zabpelyhet teszek bele, bár én nem áztatom, és cukor helyett nyírfacukor vagy xilit.

Aranygaluska:)))))

1928. smukky
2011. márc. 9. 09:57

Szia!

Én nem a könyvből csináltam, hanem a normál receptet alakitottam át. Beáztatott zabpehellyel, és édesitővel csináltam. Ennyi...

Az aranygaluskára beneveznék :) Beugrok érte Pécsre :)

2011. márc. 9. 09:20

Sziasztok!

Csajok! Ti csináltatok már a norbis szakácskönyvből töltött paprikát?

Azt szeretnék ebédre, de mindig félek ettől a könyvtől az arányok miatt.

Meg csinálok U1 aranygaluskát vaníliamártással! Nyami! :)))))

1926. kicsibéka (válaszként erre: 1925. - Smukky)
2011. márc. 9. 09:18

Szia!

Futással azért óvatosan, mert oké, hogy süt a nap de még elég hideg van! :(

(Bár vannak akik télen a -10-ben is futnak).

Én is úgy szeretnék szeretni futni, de valahogy nem megy. Nem köt le, unatkozom közben, jah meg a lábaim elkezdenek önálló életet élni!

Most egyenlőre marad az itthoni torna!

1925. smukky
2011. márc. 8. 22:18

Sziasztok!

Nőnap :) A páromtól egy doboz raffaellot kaptam :) Majd beiktatok a reggelekre egyet-egyet :)

Torna mára kipipálva..rég tornáztam már, de most nagyon jól esett! Na túlzásba nem vittem, de rá kell szánnom magam heti 3 alkalomra, mert igencsak belassult a fogyásom, és az úszógumimnak is hadat üzentem ezennel :)

Többiek! Esetleg valakinek van valami tuti tippje az úszógumi leépitésére? :)Timmkával neki akarunk állni futni, én azt mondtam neki, várjuk meg a jobb időt. Hát itt van! Elvileg nem szabadna, hogy legyen kifogás...

1924. szeszil74
2011. márc. 8. 18:49

Én is boldog nőnapot kívánunk magunknak :))


Bebozi! Ennél rosszabb sose történjen Veled, minthogy kifogysz a ruháidból. Én is olyan boldogan hajigálom a szekrényből a gatyákat kifelé, hogy ez is bő derékban, az is bő csípőben.


Egyébként tényleg finom a piskóta zabpehelylisztből. Ha meg beledobtok egy-két evőkanál darálatlan mákot, és egy zöld színű mandulaaromát, totál úgy néz ki, mint a kivi. És finom!

1923. clugie
2011. márc. 8. 18:17
A Dohány utcai pékségben (Blaha Lujza térnél) torkos csütörtök lesz -20% lesz minden sütiből.
1922. bebozi
2011. márc. 8. 15:17

Először is boldog NŐNAPOT kívánok mindnyájunknak!!! :) Másodszor köszi a biztatást a folytatáshoz,a "bűnözésem" után!! :))Harmadszor,igyekszem Smukky,hogy a jövő héten taroljak!!! :))))

Jaaaah képzeljétek a barátném azt mondta kezd gáz lenni a régi farmerem....tényleg kicsit az!!!Tök jóóóóóó!!!!:D

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook