Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi Update diéta 2010. október 5-től! Csatlakozik valaki? fórum

Norbi Update diéta 2010. október 5-től! Csatlakozik valaki? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
1921. smukky
2011. márc. 8. 14:08

G-VJ!

Én sima zabpehelylisztből szoktam csinálni, ugyanúgy, mint a normált. Teljesen tökéletes lesz!Próbáld ki!

1920. szeszil74 (válaszként erre: 1919. - 7d6739e46c)
2011. márc. 8. 12:22
Szerintem nyugodtan használhatod!
2011. márc. 8. 12:20
Sziasztok!U piskótához szerintetek lehet használni a sima Norbi lisztet?mERT SÜTEMÉNYLISZTET ÍR,DE NEKEM CSAK 1 FAJTA U lisztem van.
2011. márc. 8. 12:08
sziasztok vagyok.sok munkám volt eddig azért nem voltam
1917. smukky (válaszként erre: 1916. - Eper75)
2011. márc. 8. 10:56
Dejónektek! :)
1916. eper75
2011. márc. 8. 10:00

Sziasztok!


Nekünk a héten Norbi főz:) Tegnap borsófőzelék volt fasírttal az ebéd a vacsi pedig light tejszínes zöldségleves. A borsófőzelék finom volt és elég nagy adag a gyerekkel ketten ettünk meg egy adagot. (Két adagot rendeltünk, nekem meg a fiamnak) A levesről nem tudok beszámolni, mert abból az egyiket a fiam a másikat a férjem ette meg:)

1915. smukky
2011. márc. 8. 09:31
Szia! Szerintem ha nem 20%os tejföllel csinálod, akkor beleférne részemről még az 1esbe, ha ebédre eszed. Ha t.k. tönkölyliszttel csinálnád, bátrabban enném a helyedben :)
2011. márc. 8. 08:17

sziasztok,

kérdésem lenne

Norbi szerint ez milyen kódnak felelne meg? paradicsom mártás: 1 nagy doboz 20% tejföl,4 ek paradicsompüré,1 ek tönkölybúza fehér liszt,1 tk édesítőszer, pici só és bors összefőzve +2db főt virsli hozzá érdekelne hogy 1es kódnak elmenne-e?

1913. szeszil74
2011. márc. 7. 21:03

Főztem a családnak finom őszibarack levest (cukros befőttből), aztán vettem a fagyóból elő sült kolbászt, és ahhoz csináltam nekik hagymás krumplit. Magamnak kölest.


Szerintem havi egy durumtésztától semmi bajod nem lesz, ha mellette nincs nagyon sok kihágás.


Mosoly, üdv köztünk!

1912. smukky
2011. márc. 7. 19:52

Jah! Szeszil! Én holnap cukorborsó főzeléket főzök, és virsli lesz mellé. Gondolom már túl vagy a dilemmán, szerintem már csináltál is valamit :)

Amúgy mi a véleményed a durumlisztből készült tésztáról? Ha kb. havonta egyszer ilyenből csinálok spagettit, nem lesz gond, vagy?

1911. smukky
2011. márc. 7. 19:51

Sziasztok!

Szeszil! Semmi gond! Sejtettem, hogy azzal kell, de gondoltam hátha...Azért ehető lett a dolog, csakhát... Meg kell szerznem a 3. könyvet... :(

Mosoly! Szerintem ha 5x1 órát tornázol egy héten, akkor lehet abban is valami,hogy az izomtömeged nő. Csinálj kardió mozgást!

1910. Mosoly30
2011. márc. 7. 15:15
Sziasztok! Én is csatlakoznék hozzátok, ha megengeditek. Tavaly jó pár hónapig updeteztem plussz tornáztam meg is lett az eredménye. Decembertől nem csináltam, rám is jött jó pár kiló. Most lassan egy hónapja csinálom 2kg ment le nagyon lassú.:(( Hetente 5* 1 órát tornázok B.Alexandrára arra gondolok azért nem szaladnak le rólam a kilók mert nő az izomtömegem. Vagy ezzel csak magamat nyugtatgatom szerintetek? Egyébként 90% csak u1 ennivalókat eszek.
1909. szeszil74
2011. márc. 7. 14:41

Smukky!


Igen, a kelt tésztakeverékből kellett volna. Hülye vagyok, hogy nem úgy írtam a receptet. De azt hittem, tudod. HA ÉLESZTŐ KELL VALAMIHEZ, AKKOR MINDIG A KELT TÉSZTÁS KEVERÉK KELL, mégha az a hülye Szeszil nem is írja :))

Bocsánatért esedezem!!!


Bebozi! Abszolút 1-es a kolbász, ha savanyúval eszed, semmilyen lelkiismeret-furdalásod ne legyen!


Ötlet holnapi ebédre? Olyat írjatok, ami 5 perc alatt kész :-)))

1908. smukky
2011. márc. 7. 14:35

Sziasztok!

Szeszil! Megcsináltam a lángost...Gondolom kelt tésztákhoz való kilófaló liszttel kell :) Mert én a simával kpróbálkoztam, de pfúúú...eleszegetjük, de feledhető :)

A tornára nehezen tudom rávenni magam...De szerintem este fogok!

Bebozi! Szerintem ez nem volt akkor a bűnözés, ez miatt még ne legyen ekkora lelkiismeret furdalásod :) Ha 1 tálba csokit ettél volna meg...na attól lehetne :)

Kicsibéka! Ügyi voltál, hogy nem engedtél a kisértésnek :) A mérleg majd meghálálja! :)

Little Pandúr! Szerintem ez nem olyan rossz ám!!! Csak kitartás, és szépen kullognak majd le a kilók :)

2011. márc. 7. 14:05

sziasztok!:)

Megvolt reggel a mérlegelés,hát 15.nap 91 kgtól kezdtem és 89,3 kg vagyis 14 nap alatt 1,7 kg-t fogytam...Most csak 10 dkg ment le ezen a héten,de -1-1 cm csípő és comb!:)

1906. kicsibéka (válaszként erre: 1905. - Bebozi)
2011. márc. 7. 13:02

Teljesen megértelek!

Én is ugyanígy voltam tegnap este. Szívem szerint bármi édességet megettem volna, utána sósat, aztán megint édeset, majd fűszereset és végül megint édeset! :S

De szerencsére az eszemre hallgattam és nem ettem semmit! :) Úgyhogy picit büszke is vagyok magamra!

De szerintem te sem vitted túlzásba az evést!

A kolbi, ha kenyér nélkül etted, akkor nagyon jóindulattal,de még elmegy! Ennyi neked is jár!

Ha tudsz tornázz ma egy kicsit, hátha az kompenzálja a bűntudatodat! :)

1905. bebozi
2011. márc. 7. 12:50

Üdv az újaknak!!!Chloe még én sem mozgok de próbálom rábeszélni magam.Shirley hova tűntél,hiányoltalak!

Szeszil köszi a receptet! :)pHUUU CSAJOK veletek is szokott olyan lenni,hogy ennétek mindegy mi az csak kaja legyen vagy csak én hülyültem meg???? :S Tegnap olyan zabálhatnékom volt...pedig délben ettem rendesen,husi levest+2kanál tört krumpli(:S)+csirke alsó comb sütve+savanyú mégis délután olyan éhség tört rám mint állat...meg is ettem egy-kétszál?kolbit sütve de nem kenyérrel,savanyúval mondhatom úgy is adtam a sz.rnak egy pofont!:S Nagyon mérges vagyok magamra!Bocsi a kifakadásért! :) Naahh mindegy haaaajjjrráááá csaaajjjoookkk!!!! :))))

1904. kicsibéka (válaszként erre: 1903. - Rebeka2011)
2011. márc. 7. 11:10
Hasonlóképp!:(
2011. márc. 7. 10:00
Én még nem :-(((( De tervezem :-))))
1902. Chloe1
2011. márc. 7. 09:54

Sziasztok!Látom használjátok a kilófalólisztet, én még nem próbáltam ki, többnyire u1lisztet használok, illetve egyideje már diawell-t.


Itt mindenki sportol a diéta mellé?

1901. smukky
2011. márc. 7. 08:21

Sziasztok!

Üdv Little Pandúr! Üdv köztünk! Holnap mérlegelsz? Ird majd meg, hogy mi lett az első 15 nap eredménye! :)

Szeszil! Tök jól hangzik ez a lángos recept, de műkszik kilófaló liszttel is? Kicsit szkeptikus vagyok, nem tudom milyen ételekbe helyettesithető az U1 liszt helyett. Erre pl. álmomban sem gondoltam volna... :)

Shirley! Mi a helyzet?

1900. Shirley2
2011. márc. 6. 21:40
Sziasztok! Üdv az újaknak! :)
2011. márc. 6. 20:46

sziasztok!:)

Csatlakozhatnék én is?:):)18 éves,gimis lány vagyok.91 kg-val kezdtem az Update-t.Holnap lesz a 15.napom.és holnap lesz a mérlegelés!:)

Eddig a 90 napossal próbálkoztam állandóan,20 kg-t fogytam,de utána vissza is jött:\...és persze jojo jött:\

1898. szeszil74
2011. márc. 6. 20:07
Fenéket 25 dkg élesztő, csak 2,5 dkg.
1897. szeszil74
2011. márc. 6. 20:06

Sziasztok!


ÜDV AZ ÚJAKNAK!! Örülök, hogy egyre többen vagyunk!


Kacsazsíros kenyér, nyam-nyam. Jó kis lilahagymával.


Bizony én is örültem volna anno, ha egészségesen táplálnak kis gyerekként. Akkor nem leszek akkora, és olyan, mint jó édesanyám. Még most - hogy lefogytam 15 kilót - sem tudom őt rávenni egy kis diétára, pedig már az orvos is javasolta neki.


Van egy elmaradásom, LÁNGOS recept:

50 dkg U1-es liszt (vagy kilófaló lisztkeverék)

25 dkg élesztő

1 tojás

2,5 dl tej

1/2 pohár kis tejföl

1 csapott evőkanál só.

Élesztőt felfuttatni 1 dl tejben (egy kevés gyümölcscukrot tegyetek bele, hogy felfusson), összekeverni a többivel, 30 perc pihi, aztán kinyújtani, pohárral szaggatni, sütni.

Én lusta nő létemre a kenyérsütőre bíztam az összekeverést :)) Isteni jó!!!


Mai ebéd: diétás lasagne. Lasagne tészta híján sütöttem néhány palacsintát zabpehelylisztből, és azzal helyettesítettem. Nagyon jó lett.


Torna: pénteken Gladiátor I-II., ma délután pedig Kiképzés (60 perc), + ismét csípőspaprikakrémes tekercselés + szauna.


Tegnap este én is bűnöztem, a család sült krumplit kívánt, hát nem bírtam megállni, hogy ne egyek belőle. Ők jól megdübbentették ketchuppal, majonézzel, reszelt sajttal, és csak "csupaszon" élvezkedtem :))

1896. timmka85 (válaszként erre: 1892. - Kicsibéka)
2011. márc. 6. 18:13
Igen ebben igazad van én is probálom az olyan dolgokat javítani amit ugy gondolom hogy nálam "elrontottak"!Tőkéletes ugy se lesz az ember de mindig a maximumot szeretnénk!
1895. timmka85 (válaszként erre: 1890. - Smukky)
2011. márc. 6. 18:11
Szia ha ráérsz kéne beszélnünk!!Kéne egy -két alap jó tanács!
1894. Chloe1
2011. márc. 6. 17:55
tudom és szoktam is élni vele, pláne hogy nagy sütő vagyok...de a fogyókúra nem lesz sikeres ha megeszem napi szinten 1-2sütit, vagy t.rudit stb...hiába 1es kód .. +energiabevitel... sajna, ez így van, beszéltem pénteken egy dietetikussal erről. régebben lefogytam 15kg-t(igaz, a végén már nagyon drasztikusan nem ettem semmit szinte), abból visszajött most 6-7... sport nálam megvan heti szinten 5-6szor... csak az édességevés kerülhetne el, lehet az is közrejátszik, hogy lelkileg nem vagyok/voltam túl jó passzban... na, nem akartam litániét írni, bocsi :D
1893. kicsibéka (válaszként erre: 1891. - Chloe1)
2011. márc. 6. 17:51

Én nagyjából kipuskáztam a Norbis oldalról, hogy ők mekkora mennyiségű kaját küldenek és a kis digitális konyhai mérlegemen kimérem magamnak.

Sajna én is nagyon édesszájú vagyok, de van egy csomó recept amiket te is elkészíthetsz és bűntetlenül ehetsz!

Én pont most is a recepteket írom össze egy füzetbe. (jobban szeretem, ha nem a gépen van)

1892. kicsibéka (válaszként erre: 1888. - Timmka85)
2011. márc. 6. 17:46

Húúú, pedig milyen jó is az kacsazsíros kenyér! De jobb lenne, ha eleve nem tudnám mi az és akkor most a nyálam sem csorogna! :D

Igen, a sport is nagyon fontos!

Ez a másik amit nálam (is) elrontottak!

Elég sok ismerősöm van aki kiskora óta sportol(akár versenyszerűen, akár hobbyból) és ők valahogy teljesen másként állnak egy csomó dologhoz (pl: kitartás, csapatszellem, önkontroll és nekik a sport nem kötelesség vagy nyűg, hanem életmód).

Arra legalább jó volt hogy "elrontottak", hogy én már tudni fogom mit kell másképp csinálnom! :)

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook