Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi Update diéta 2010. október 5-től! Csatlakozik valaki? fórum

Norbi Update diéta 2010. október 5-től! Csatlakozik valaki? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2101. szonihuni (válaszként erre: 2100. - Clugie)
2011. ápr. 20. 13:37
32 vagyok. 10-12 kilo minusz a cél és akkor se leszek nádszál, marad tartalék. Ebből ment le 4-4 és fél. Mozgás van némi de majd tornázom is. Kb ennyi. 159 cm vagyok és 60-62 kilo szeretnék lenni
2100. clugie (válaszként erre: 2099. - Szonihuni)
2011. ápr. 20. 13:28

Szia, Szerintem ez mindenkinél másképp működik, de nálam kb. a 6. kilónál megállt a dolog és csak akkor indult be, ha drasztikusabbra vettem a diétát.

Biztos függ attól hány éves vagy, hány kilóról indulsz, sportolsz-e meg ilyenek.

2099. szonihuni
2011. ápr. 20. 10:41

Sziasztok!

Én a Norbi napi menüjét eszem 3 hete, most kezdtem a 4.-et. Eddig maximálisan elégedett vagyok, viszont van valaki aki sokáig csinálta? Tapasztalat?

Nekem az a gondom minden kurával, hogy egy idő után megszokja a szervezetem és nem fogyok tovább. Eddig még itt ez nem jött el, csak szeretném tudni hogy el fog e jönni. Holtpont tuti lesz, de hogy utána beindul e újra...

2098. szeszil74
2011. ápr. 19. 13:35
Krumpli helyett borsóval. Nagyon finom. Vagy ha szereted, akkor csicsókát.
2011. ápr. 19. 12:07

sziasztok, kérdésem lenne hogy a krumplisaláta helyett milyen más, majonézes salátát készíthetnék és U1 legyen?

tésztasaláták Norbi tésztával?

2096. szeszil74 (válaszként erre: 2095. - BBB1)
2011. ápr. 19. 08:52

Jó reggelt!


BBB1, itt a recept:


Mikrós kenyér:


1 egész tojás, 1 kis doboz tejföl v. natúr joghurt, pici édesítő, kb. 4 evőkanál U1-es liszt v. zabkorpa, esetleg zabpehelyliszt, kis kanál sütőpor, só, bors, aki szereti fokhagyma granulátum. Kikutyulni, vizezett tányérra öntve be a mikróba, 700 watt 6-7 perc.


(Én francia pirítóssütőben is készítettem már, úgy jobban bejön.)

2095. BBB1 (válaszként erre: 2081. - Szeszil74)
2011. ápr. 19. 07:44

Szia!

158cm vagyok és 65 kg voltam,most 64.A cm-ek jobban mennek le:-)

Jelenleg semmilyen kenyeret nem eszem,de ez hosszú távon nem megoldás szerintem,leírnád a mikrós kenyér receptjét?Köszönöm előre is!

2094. Gigitta
2011. ápr. 18. 22:17

Sziasztok!

El vagyok keseredve:(

Már 1 hónapja "élünk" az update szerint apával, de nálam nem mennek a kilók, de még a cm-k sem, pedig tornázom heti 3-4x(Norbi kick box) nem én nem eszem kenyeret, tésztát, rizst.

Valamit rosszul csinálnék?

De az apa sikerével azért dicsekszem, mert neki lement 3kg plusz a centik is ő nem tornázik még elég nagy a súlya de ő egész nap melózik (12 óra fizikai meló)úgyhogy neki megvan a mozgás.

Tudom, hogy a férfiaknak könnyebben mennek lefele a kilók, de nem értem nálam miért nem mozdul az a fránya mérleg lefele...

2093. clugie
2011. ápr. 18. 13:56

Sziasztok! Én is like! Manócska! jÓ HOGY NEM TŰNTÉL EL!!!!

A vírusnak és az étvágytalanságnak köszönhetően rekordokat döntöget a súlyom, tudom, hogy a válságban leadott kilók visszajönnek, de nagyon jó volt ma látni mennyi vagyok. 3 napi láz után össze is kapartam magam egy séta erejéig és megfogadtam, hogy itt az ideje visszatérni az update1 kajákhoz.

Szeszil, klassz, hogy ilyen jó mennek a dolgok, kíváncsi leszek a kisfiam is ilyen ügyi lesz-e szeptembertől.

2092. szeszil74 (válaszként erre: 2091. - Smukky)
2011. ápr. 18. 11:00
Ugye mondtam, hogy ettől is lehet fogyni??? Hisz addig sem eszel :DDDDDDDDd
2091. smukky (válaszként erre: 2090. - Manocska73)
2011. ápr. 18. 09:52

Kár, hogy itt nincs like gomb.. :D

Manocska utolsó sorát lájkolnám... :D

2090. manocska73 (válaszként erre: 2077. - Szeszil74)
2011. ápr. 18. 09:41

HELLÓ LÁNYOK!

MOSTANSÁG NINCS IDŐM A GÉP ELÉ ÜLNI, DE EZT NEM BÍRTAM KI, HOGY NE ÍRJAM MEG NEKTEK. VALAMIKOR RÉGEN OLVASTAM EGY ÚJSÁGBAN, HOGY EGY SZERETKEZÉS ALATT ANNYI KALÓRIÁT ÉGET EL AZ EMBERI SZERVEZET MINTHA, 50 MÁZSA SZENET HORDANA LE A PINCÉBE, HOGY MENNYIRE FELEL MEG A VALÓSÁGNAK AZT NEM TUDOM, MÉG NEM PRÓBÁLTAM. :)

DE HA ÍGY VOLNA MILYEN KLASSZ LENNE, SŐT ARRÓL NEM BESZÉLVE MÉG JÓ IS.

MI MÁR CSAK POÉNBÓL IS ÚGY KÉRDEZZÜK EGYMÁSTÓL LESZ MA ESTE SZÉN HORDÁS? :)

2089. judy1974
2011. ápr. 15. 12:50

Sziasztok Lányok!

Én is igyekszem up. szerint étkezni. Régóta odafigyelek rá 4 évvel ezelőtt 7 kg-t fogytam vele 4 hó alatt. Most év elején kezdtem intenzívebben, valamikor febr. végén mértem 58.2kg-t ma reggel pedig 56.5. Nem csinálom görcsösen, mozgok minden nap vmit, így úgy tűnik, hogy most is működik!

2088. szeszil74 (válaszként erre: 2087. - Clugie)
2011. ápr. 15. 12:38

Nálam csak annyit mozog a mérleg, hogy fél kiló ide-oda ugrál napról-napra... Na, most lebuktam, hogy majdnem minden nap ráállok arra a francra.


Clugie: köszönöm érdeklődésedet, egész hamar visszaszoktam a melóba. Igaz, nem pont oda kerültem vissza, de legalább ugyanabba a munkakörbe. Amilyen változások itt vannak, már ennek is örül az ember!!!!

Meg aztán az is sokat jelent, hogy Jázminnal semmi gond a bölcsiben, ez azért megnyugtató nap mint nap. Egy hónapja sikerült a cumiról is leszoknia, azóta kikerült a kiságyból, át a nagy ágyra, ja, és 3 napja éjszaka sincs rajta pelus. Hiába, kész nagylány már a drágám... Imádom.

2087. clugie (válaszként erre: 2085. - Bebozi)
2011. ápr. 15. 11:31

Nahát ez nagyon klassz!!! Ilyen léptekkel, hamar beérsz minket!!!

Szerintem függesszük fel a mérlegelést és Bebozit kiáltsuk ki első helyezettnek. Vagy van valaki akinél mozdult a mérleg mostanában? ;)

2086. smukky
2011. ápr. 15. 11:24

Sziasztok!

Nem tudom mikor lenne mérlegelés, de szerintem nincs sok értelme...vagy?! Akartok? :)

Talán jövő héttől jobb időnk lesz! Bizzunk benne!

2085. bebozi
2011. ápr. 15. 11:23

Sziasztok!!!Üdv az újaknak,én sem tűntem el csak van egy "kis"családi problémám ami miatt nincs igazán időm és energiám még bekapcsolni se a gépet! :(( De majd próbálok erőt gyűjteni...meg kell mondjam,hiányoztok...

Kitartást mindenkinek,mérlegelés ma van? jelentem 130kg vagyok ez van...de már azért lement 14kg!:S

2084. clugie (válaszként erre: 2083. - Szeszil74)
2011. ápr. 15. 11:18

Én is jó időt akarok és gyógyulni akarok!!! Hol az a jótündér?

Amúgy ez a vírus, pont fejfájással indult, ma a 3.napon pedig az orrom folyik nagyon és minden köhögésbe belehalok. :(

Szeszil, mi újság a munkahelyeden? Sikerült már teljesen visszaszoknod?

2083. szeszil74 (válaszként erre: 2082. - Clugie)
2011. ápr. 15. 08:21

Gyógyulj meg mihamarabb.


Nekem tegnap a fejem fájt piszokul, de betudtam az időjárásnak. Mert folyadékfogyasztás volt bőven, az nem lehetett az oka.

Ma sincs valami igazi tavaszi idő, a fenébe.


Jó időt akarok, biciklizni akarok...Ja, és még néhány kilót fogyni akarok :D (Tudom, ez nem időjárásfüggő)

2082. clugie
2011. ápr. 15. 08:15

BBB1! Üdv köztünk! Régi motorosoktól mindig kaphatsz 1-2 jó tanácsot :)

Őszintén mondom, nem tudom, ma van e a mérlegelés, én is inkább jövő hétre tippelnék.

Bár én ma talán picit kevesebb vagyok, de ezt csak a vírusos torokgyulladásnak köszönhetem. :(

2081. szeszil74 (válaszként erre: 2080. - BBB1)
2011. ápr. 15. 08:11

Szia BBB1!


ÜDV KÖZTÜNK! Ha bármiben tudunk, segítünk.

Kenyér helyett vagy vegyél Norbi kenyeret, vagy csinálj hamis, mikrós kenyeret. Este pedig max. "hungarocel". (Puff. búza)


Azért 1,5 hét után még ne várj csodát, kitartás a lelke az egésznek!


Hány centi és hány kiló vagy?


Jut eszembe, ma mérlegelés van, lányok??? Sosem bírom megjegyezni. Smukky, segíts!!! (Halkan jegyzem meg, jobb ha nem ma "mérlegelünk", mert ici-picit több vagyok!)


Szép napot Nektek!


Szilvi

2080. BBB1
2011. ápr. 15. 06:09

Sziasztok!

Másfél hete kezdtem a Norbi diétát, és egyúttal a tornát is, 10 kg-t szeretnék leadni. Jelenleg még nincs változás, de ez még szerintem belefér. Abszolút kenyérfüggő voltam(már ezt mondthatom), életmódváltás az biztos. Időnként nagyon nehéz, de úgy tapasztalom napról -napra könnyebb. Főleg ha a fehér nadrágomra gondolok, amibe szeretnék beleférni:-))

Erőt szeretnék kérni Tőletek, szorítsatok!

Na és persze majd sok-sok tanácsot.

Szép napot mindenkinek!

2079. smukky
2011. ápr. 14. 21:47

Szerintem a szex nem fogyaszt... :) De attól még jóóó :D

Húúú én is annyi kilófaló cuccot sütök, hogy nem mennek le a kilók. De régen ettünk már ilyen jókat!!! Viszont hizni sem hizunk, szval tök jó.

Tegnap is akartam csinálni kilófaló félbarna kenyeret, de inkább kivettem a tésztát a kenyérsütőből, és csináltam fokhagymás lepényt, meg mini pizzákat...Du 4kor...A fene aki ellen tud állni a meleg finomságokank...De most már ráállunk az aktivabb fogyási étrendre... :)

2078. clugie
2011. ápr. 14. 08:35

Szilvi, örülök, hogy ilyen jó estéd volt! ;)

Az a helyzet, hogy már régóta nem vagyok elég erős a sporthoz és a vacsi nélküli estékhez, pedig akkor ment igazán jól a fogyás amikor ezeket tudtam tartani.

Lazítok, de ennek ellenére, u1 és u2 kajákat eszem csak u2 is csak ebédre.

Régóta mondtátok a hamis kenyeret és most próbáltam ki.

Nagyon fini!!! :) És nem lehet elrontani :))))

Most, hogy van master lisztem, sütöttem vele sütiket és palacsintát is. Ez utóbbi brutál szakad, ha nem kevered fele fele arányban. Mondjuk én zablisztet is tettem bele, így már egész jó állaga lett.

2077. szeszil74
2011. ápr. 14. 08:09

Sziasztok!


Clugie: ha most nem érzed magad elég erősnek az Update-hoz, pihenj egy kicsit! Nem szabad nagyon görcsölni, mert sokkal rosszabb. Élj egy kicsit lazábban, aztán ismét keményíts be!


Bevallom, az este én is bűnöztem a Stand Up Humoresten, de hát egyszer élünk. Rendeltem egy kóla light-ot, és a birka pincér sima pepsit hozott ki. Nem akartam már cirkuszolni, így megittam. Aztán megkívántam egy kis rántott sajtot sült krumplival, hát rendeltem. A nagy kupac rizshez viszont hozzá sem nyúltam, azt nem kívántam.

Viszont - mivel állítólag a nevetés fogyaszt - legalább 5 kilótól szabadultam meg az este folyamán :)))))))))

Hihetetlen jó volt. Ennyit az elmúlt fél évben nem röhögtem, mint tegnap. Ez a Maksa Zoltán úgy hülye, ahogy van. És a jó értelemben! Eszméletlen egy pasi!!!!!!

Ja, és ha a szex is fogyaszt,..........


Szép napot Nektek! Puszi: Szilvi

2076. clugie
2011. ápr. 13. 16:39

Az új lendület nekem is jól jönne, már hetek óta ugyanott toporgok. Én 73-74 közé szorultam :) -5kg val már elégedett lennék. Ez volt az eredeti elképzelés is. Ez amit csinálok tényleg csak a súlytartásra jó, jó lenne, megint update1-es cuccokon élni, vacsi helyet futni stb.

Már alkudozok magammal, hogy majd megint ősszel fogyózok majd, mert akkor nagyon ment. :)

2075. smukky
2011. ápr. 12. 16:55

Sziasztok!

Tök jó, hogy mindenki itt van, de senki sem ir :)

Szeszil! Jó szórakozást a standupra!

Jelentem én sem fogyok, sokat bűnözök, de nem hizok. Én 67re álltam be egy jó ideje!

Shirley! Én is a 60at tűztem ki új célként, de nem tudom, hogy sikerül e valamikor elérnem...Ilyen hozzáállással biztosan nem! Úgyhogy új erőre kell kapnom, és új lendülettel nekiállni!

Ti hogy vagytok ezzel?:)

2074. szeszil74 (válaszként erre: 2073. - Shirley2)
2011. ápr. 12. 13:14

Persze, hogy nem baj!


Jó hír! Gyerekelhelyezés megoldva (mama jön), így apával megyünk a humorestre! Úgy várom már!!!!!!!!

2073. Shirley2
2011. ápr. 12. 10:37

Sziasztoook! Én is itt vagyok ám, élek, virulok, csak picit elfoglalt voltam az utóbbi időben. A fogyás nálam is álldogál, kb 65 kg körül lecövekeltem, de igyekszem változtatni a helyzeten, mert még ezt az 5 kg-ot le kéne szenvedni valahogy.

Szeszil, remélem nem baj, de bejelöltelek facebookon. :)

2072. kicsibéka (válaszként erre: 2070. - Szeszil74)
2011. ápr. 12. 10:07

De jó, imádom a stand up comedit! :)

Tuti jó este lesz bárkivel is mész majd!


Én szépen lassan fogyogatok, már csak 78,5 vagyok. (március 1-jén még 83,7 voltam)

E hónap 29.én ballagásra megyünk, addigra jó lenne még 2 kilót ledobni, és valami nagyon csini ruciban tündökölni! :) Rajta vagyok az ügyön.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook