Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi Update diéta 2010. október 5-től! Csatlakozik valaki? fórum

Norbi Update diéta 2010. október 5-től! Csatlakozik valaki? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
1891. Chloe1
2011. márc. 6. 17:43

Köszi! :)

A héten kezdtem...de a 7vége kicsit neccesre sikerült, cukrosat-finomliszteset ugyan nem ettem, csak a megengedett kaják mennyiségével van gondom .... :( rettentő édesszájú vagyok. 6-7kg a célom!

1890. smukky
2011. márc. 6. 17:39

Sziasztok!

Clugie! Lehet, hogy meghúzódott...Pihentesd pár napig!

Timmka :) Nyugodtan eheti Ákos is ezeket a kajákat, max az édesitő helyett fruktózt használj!

Chloe! Üdv köztünk! :)

Mikor kezdted? Hol tartasz? Célok?

1889. Chloe1
2011. márc. 6. 17:08
Sziasztok!Csatlakozhatok hozzátok??Eddig egy másik topicban próbálkoztam, de nem nagyon indult be az élet :)
1888. timmka85 (válaszként erre: 1887. - Kicsibéka)
2011. márc. 6. 16:41

Igazad van engem a nagymamám mindik kacsa zsíros kenyérrel tömőt a szülők pedig édesség!!

Remélem a gyerkőcöm látja mikor tornázom meg biciklizem és sokat sétálunk Ő is szeretni fogja a sportot !!

1887. kicsibéka (válaszként erre: 1886. - Timmka85)
2011. márc. 6. 16:32

Szerintem a kisfiad is nyugodtan eheti azt amit te! Sok zöldségtől, gyümölcstől, sovány hústól, tejterméktől és teljes kiőrlésű gabonától tuti nem lesz baja, sőt! Talán az ő esetében az édesítőszer helyett próbálj mézet vagy barna, esetleg nádcukrot használni!

Én nagyon örülnék, ha a szüleim anno engem is az egészséges táplálkozásra neveltek volna, nem pedig a sok csokit, cukrot és társait tömik belém! :(

1886. timmka85
2011. márc. 6. 16:08
Sziasztok szeretném kérdezni hogy ha főztök csak magatoknak vagy a család is eszik belőle?Azért kérdezem mert 2 vagyunk a kisfiammal és ő 28 hónapos lesz hogy külőn kéne főznöm vagy eheti amit én?Köszi a segítséget!
1885. clugie
2011. márc. 6. 11:39

Manócska! Tündéri a kislányod!!! Ez a fotó ékes darabja lesz a családi albumnak :))


Képzeljétek, tegnap elvittem a gyerekemet a MCDonalds-ba, szülinapi bulira és meg se kísértett a hamburger!!!! Sőt valamelyik nap nem volt itthon kenyerem és vágtam magamnak egy kis szelet fehér kenyeret. Azt gondoltam ennyit megérdemlek, de hihetetlen módon nem ízlett, sőt a felét se bírtam megenni... Hogy lehet ez???


Ma viszont nem vagyok valami happy, mert a tegnapi futkározástól nagyon megfájdult a combom és a csípőm... nem is tudom mi ez, nem izomláz, hanem éles fájdalom, ha ráhelyezem a testsúlyomat.... hogy fogok így tavasztól futni esténként?

1884. smukky
2011. márc. 6. 10:34

Sziasztok!

Manocska! Tök ari szegény a gipszes lábával :)

Kicsibéka! Látod, megy ez,csak csinálni kell :) Hajrá!!!

Clugie! Tuti számodra az első hely, de két hét múlva ha már bebozi is benne lesz, szerintem tarolni fog! :)

2011. márc. 6. 09:32

Sziasztok!


Tegnap ráálltam a mérlegre (sajna a pénteki mérlegelőről megint lemaradtam :( ), és úgy örülök, mert 4 nap alatt lement 70 deka! :D

Pedig még egy kis almás pite és steakburgonya is becsúszott! :S

Ezen felbuzdulva, ígérem nem lesz többet ilyen! :)

Manócska! : Nagyon aranyos a kislányod, megnéztem! :)

1882. bebozi
2011. márc. 5. 19:30
Gratula Clugie jaaa és persze a többi helyezettnek is!!!:)Megyek Manocska megnézem!Sziasztok! :)
2011. márc. 5. 12:20
dobtam egy képet az én kis bicebócámról :):P <3
1880. clugie
2011. márc. 5. 08:54

Feliratkoztam Dr Hummel hírlevelére, egész jókat ír, bemásolok nektek egy kis részt amiből kiderül miért kell tornázni.


"Túlélő automatánk, avagy fogyás helyett hízás


Barátaim sokszor panaszkodnak, hogy minél többet fogyóznak, annál jobban híznak! Hogyan lehetséges ez? Mindenkinek van egy napi energiaigénye, még akkor is, ha nem csinál semmit. Az automatánk rááll erre az értékre és megjegyzi! Mi van, ha hirtelen elkezdünk fogyózni? Ma kevesebb kalóriaértékű táplálékot veszünk magunkhoz, mint tegnap. Az automatánk tudomásul veszi ezt, és bekapcsol más energianyerő útvonalakat. A belső energiaraktárakban kezd keresgélni. De az energiaraktáraknál van egy felhasználási sorrend. Első a raktárak közül a máj glikogénraktára, ha üres a raktár, akkor továbbmegy az automata a fehérjeraktárakhoz, az izmokhoz, és elkezd energiát nyerni az izmok fehérjéinek lebontásából. De ennél a raktárnál vannak gátló mechanizmusok, csak a használaton kívüli izmokból vehet el fehérjét az energianyeréshez.


Zsírégetés helyett izomcsökkenés


Ha nincs olyan használaton kívüli izomzatunk, akkor továbbmegy a zsírraktárakhoz, és a zsírt égeti, hogy energiához jusson az alapanyagcsere. Mi a jó abban, hogy az üres glikogénraktárak után először a fehérjeforrásokat keresi, majd csak a legvégén a zsírraktárakat? Ha az izomszövet fehérjéit bontjuk, azzal csökken az izomszövetünk, de mivel egy gramm izomszövet négyszer akkora energiát fogyaszt a puszta létével, mint egy gramm zsírszövet, ezért az izom csökkentésével a napi energiaszükségletet is négyszer jobban csökkentjük mintha a zsírszövetet bontotta volna a szervezetünk."

1879. clugie (válaszként erre: 1875. - Smukky)
2011. márc. 5. 08:39

Utolsóból első? Biztos ez Smukky? :D :D :D

Jajjjjj sosem voltam még első!!! Úgy örülök, hogy most megfogadom nektek, hogy nem eszem semmit ma a mekibe amikor a fiamat a szülinapi zsúrra viszem!

Ezek szerint a 3 új versenyző csak a következő mérlegelőnél játszik. Bebozi! Nagyon nagy gratula, sztem tuti megdöntöttél minden fogyási rekordot!!!!

1878. 41fba44979 (válaszként erre: 1858. - Smukky)
2011. márc. 4. 22:01
Köszi szépen hétvégén megsütöm:)!!
1877. Rebeka2011 (válaszként erre: 1870. - Bebozi)
2011. márc. 4. 21:29
Óriási gratula, nagyon ügyes vagy!!!!
1876. smukky
2011. márc. 4. 21:17

Bebozi!

Le a kalappal! Ez biztos sok erőt ad a továbbiakhoz! :)

1875. smukky
2011. márc. 4. 21:15

Sziasztok!

Jelentem van 3 új tagunk a versenybe :)

Helyezések:

1. Clugie

2. Smukky

3. Shirley

4. Szeszil

5. Manocska


Gratula Clugie! :)

1874. Shirley2 (válaszként erre: 1870. - Bebozi)
2011. márc. 4. 20:27
Gratulálok!!! Megy ez, látod!! :)
1873. bebozi
2011. márc. 4. 20:14
Jaaaaahh!Szeszil lángosrecept???? :))) KÖÖÖÖÖÖssszzIIIII!!! ;))
1872. bebozi
2011. márc. 4. 20:11
Múlt hét hétfőn kezdtem,de én olyan messze vagyok az álomsúlyhoz...Nagyon sokról kezdtem sztem.azért ennyi!(144)De azért öörüüüülöööök! :)))
1871. szeszil74 (válaszként erre: 1870. - Bebozi)
2011. márc. 4. 19:30

Nagyon gratulálok! Mindez mennyi idő alatt ment le???

Én csak 20 dekát fogytam 2 hét alatt, de hát én már álomsúlynál vagyok, ha ebből fogyok, az már jutalom lesz. Csak több ne legyen soha.

De hát nem csoda, ma estére is U1-es lángost dobtam össze a csipet-csapatnak. Kettőt be is vágtam. Fokhagymás olaj, tejföl, sajt. És csodálkozom, hogy nem fogyok????

1870. bebozi
2011. márc. 4. 19:11

Sajnálom Rebeka,hogy nem jött össze de biztos egy tutibb vár rád!! :)

Bocsi Eper összekevertem a neveket! :),neked a receptest köszi!:)

Juuuuuhéééé ma mérekeztem el sem hiszem lemeeeent nyolc azaz nyooooolc kiló nyolcvan deka!!!!!!Na jó volt miből de akkor is naaaaagyon örülök!!!!! :)))) juuuuuhuuuuuuuuuuuuu!!!!!!! :))))))

1869. eper75 (válaszként erre: 1859. - Szeszil74)
2011. márc. 4. 18:48
Az nagyon jó lehet! Akkor veszed elő, amikor akarod, nem kell hozzá időpontot kérni, stb:))
2011. márc. 4. 16:57
Nekem ma 71kg.
1867. smukky (válaszként erre: 1865. - Bebozi)
2011. márc. 4. 14:03
Nem gond! Várom :)
2011. márc. 4. 11:17

Sziasztok! Jó régen voltam. Én most nem mérlegelek, bocsánat, mert nem szeretnék újabb negatív dolgot az életembe (nem jött össze a melóhely). De majd legközelebb. Nem hiszem, hogy híztam, mert a nadrágom még nem szorít :-))))


Ma reggel vigasztaltam meg magam egy sütivel: 50 dkg túró, 4 tojás sárgája és felvert habja, 2 dl szójatejszín, 1 ek nyírfacukor, pici só, 2 ek darált mogyoró, 2 ek zabkorpa. Ezeket összekeveri az ember, végén a felvert habot is. Lehet tenni bele apróra vágott gyümölcsöt, az nagyon feldobja, vagy mazsolát. Előmelegített sütőben 35-40 percig sül. Szilikonos tortaformába tettem, szép lett. Persze kicsit összeesik, mikor hűl, mert nincs benne liszt, de azért jó. Tejeskávéval kiváló :-))))

1865. bebozi
2011. márc. 4. 10:25

Smukky az a problémám az én mérlegem meghalt!!! :(

Gond ha délután adom le???

1864. smukky
2011. márc. 4. 09:02

Sziasztok!

Várom a mérlegelőket! :)

1863. clugie
2011. márc. 4. 08:59

Üdvözlet Timinek és Ritának!

Csajok ma van a mérlegelőnk! Nekem egy hónap alatt egyetlen kiló ment le, de így is nagyon büszke vagyok magamra! 5 hónap alatt 7 kg-val lettem kevesebb, de egy-két alkalomtól eltekintve nem kellett éheznem, sőt kifejezetten finomakat ehettem és ez nagyon klassz, mert soha sem gondoltam volna, hogy ezt így is lehet!!!

Ma rántott csirkecombot csinálok francia salival.

1862. bebozi
2011. márc. 3. 23:05

Sziasztok!Eper köszi a privit én meg csodálkoztam,hogy nincs hozzászólás!

Szia Timi légy üdvözölve!:) Kicsibéka 3-4 napig semmi????!!!Duuuurva,én is azért nem értem elvileg most lazábbnak kéne lenni sok zöld+gyümi!Majd csak változik!:( Csajooook holnaaaaap méééérleeegellléééés!!!Nekem az eeeelllssőőő!!!:)Na megyek fogyniii!!:) üdv mindenkinek!!!! :)

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook