Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Napló-pótló fórum

Napló-pótló (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
664. kisgé (válaszként erre: 660. - Anduca)
2007. márc. 12. 16:17

Szombaton amúgy munkanap volt, ezért interjúztunk. Ja, holnap megyek, de nem 100%, hogy sikerül bármelyik is!


Miért ne sikerülne a felvételi? Még csomó időd van, ha készülsz rá, menni fog. :))


Ja, Istvánnal azóta nem találkoztam ám.

663. kisgé (válaszként erre: 662. - Anduca)
2007. márc. 12. 16:16
Hát ez igazán nekik nehéz, sajnos én is voltam jó pár fiatal ember temetésén, nagyon szar!!!!!
662. anduca (válaszként erre: 661. - Kisgé)
2007. márc. 12. 14:37
Ugye? Durva! Én átvészelem, sajnos már párszor részt vettem temetésen. Remélem, a szülei és a testvére is átvészeli. Meg persze az édes kis keresztfiam.
661. kisgé (válaszként erre: 660. - Anduca)
2007. márc. 12. 14:05

Na, ez nem semmi!!!! Sajnálom, remélem átvészeled!

Még írok, most mennem kell

660. anduca
2007. márc. 12. 12:34

Igen, ketten voltunk keresztszülők. Fejbelőtte magát :( Kiderült, hogy a barátnője nem szereti és csak a pénze miatt van vele, közben meg most júniusra tervezték az esküvőt :( Eddig azt hittem, hogy ilyen csak a romantikus drámafilmekben van :( Pedig a fiú megváltozott ő végette, mert azelőtt ő olyan "macho-macsó" volt, váltogatta a nőket, nem is csodálom, nagyon jóképű, tipikus szépfiú... volt :(

1,5 napig kómában feküdt a kórházban...

Holnap lesz a temetés, remélem, gubancmentes lesz. A barátnőjét nem szeretnék ott látni a szülei, testvére...

Fú, már a 3.körre mész? Még szombaton is vannak állásinterjúk?

Bizony, kell felvételizni 3 tantárgyból... Ja, még egy sulira jelentkeztem, ha a közgazdaságtani nem sikerül, ilyen szociális munkásra, állítólag ott könnyebb a felvételi - szóval ott is lesz felvételi, ajánlottak 8 könyvet átnézni :)

Június közepén-végén lesznek a felvételik.

Azt hittem, elég jól tudok németül, a tesztek lapozgatása közben rájöttem, hogy nem tudok. Matek detto. A közgazdaságtant egy picivel jobban tudom, egy kis tanulás és menni fog.

659. kisgé (válaszként erre: 658. - Anduca)
2007. márc. 12. 10:47

Szia!


A keresztfiad Keresztapaja? Akkkor Ti ketten voltatok a keresztszülők??? Ez iszonyat. Mi történt vele, vagy nem tudni???? :((( Nem csodálom, ha szar kedved van! :(((


Holnap megyek a fő cél melóhelyre harmadik körre, szombaton voltam a másikon, de egyre jobban úgy érzem, hogy a "fő cél" jönne be, nem ez a másik. :) Aztán ki tudja, hová vesznek fel és hogy döntök majd akkor, mikor ott a frankó.....


Ja, hogy felvételizned kell, ebből a 3 tárgyból??? Azt hittem, hogy már felvettek. Mikor lesz a felvételi???? Én is jártam előkészítőre és sikerült, pedig a matek tudásom nálam senkinek nem szarabb, mint amilyen nekem volt, végül is sikerült!:)))

658. anduca (válaszként erre: 657. - Kisgé)
2007. márc. 12. 10:33

Szia!

Egy ismerősöm-rokonom, pontosabban a keresztfiam keresztapja öngyilkos lett :( 35 évesen... Júniusban lett volna az esküvőjük az élettársával. Olyan hihetetlen.

Én is most menstruálok... Szerencsére, nem vagyok depis :) Kedden lesz a temetés. Akkor biztos depis leszek :(

Én szombaton voltam edzeni. Micsoda izomlázam van :) Ja, hétvégén motoroztunk a párommal :) Attól is izomlázam van :) Erősen kapaszkodtam, az megterhelte a kezeimet, vállamat, hátamat :)

Németet, közgazdaságtant és matekot lapozgattam, de hétvégén már tanultam is. Eszméletlen, amit találtam a könyvekben. Valahogy nagyon el vannak bújva azok az információk az agyacskámban, elő kell kapirgálni, mert így nem lesz jó vége. Eddig úgy látom, hogy nem vesznek fel a fősulira... Még sokat kell tanulnom.

Ezen a héten is mész állásinterjúkra, ugye?

Istvánnal taliztál? :)

657. kisgé (válaszként erre: 656. - Anduca)
2007. márc. 12. 10:10

Szia!


Mi a baj??????????????


Én menstruálok, reggel olyan depui voltam, de most már alakulok!!!!


Múlt héten háromszor is voltam edzeni, nagyon jó volt!:))) Állások alakulnak, szerintem a jövő hétre tudom, hogy megyek-e, vagy maradok, vagy mi lesz.


Milyen tárgyat lapozgattál?

656. anduca
2007. márc. 9. 15:23

Helló!

Nem írtam, mert nincs jó kedvem :(

Amúgy jól vagyok :) Tegnap már végre elkezdtem tanulni a fősulira. Pontosabban: átlapoztam a könyveket és tátva maradt a szám :) Rájöttem, hogy mennyi mindent nem tudok :)

Kisgé, hogy vagy? Mi van Veled?

655. kisgé (válaszként erre: 654. - Anduca)
2007. márc. 8. 13:45

Azért az nem járja, hogy 1,5 hétig ott volt, most meg majd vissza kell vinned!:(

Igen, szerencsére jókedvű, ritkán panaszkodik, pedig bőven lenne miért!

654. anduca (válaszként erre: 653. - Kisgé)
2007. márc. 8. 13:24

Hát, nem vagyok teljesen megelégedve a festő munkájával, talán jövő héten visszaviszem a kocsit reggel és délutánra kész lesz az a 2 hiba, amit találtunk. Így egyeztünk meg. Elég béna hiba volt tőle, hogy így "elsiette" és most meg utólag kijavítja... Úgy elsiette, hogy elhúzódott a munka :)

Akkor a mamád olyan jókedvű nénike?

653. kisgé (válaszként erre: 652. - Anduca)
2007. márc. 8. 13:15

Na végre, megint kényelemben lehetsz! Na és szép lett?

De mamám nagyon jó hangulatban volt, tehát sikerrel jártam!:)))

Ja, több nem volt ez mint kis izé.:)))

652. anduca (válaszként erre: 651. - Kisgé)
2007. márc. 8. 09:45

Jó reggelt!

Jó érzés, hogy megint kocsikázhatok :)

Tegnap nem volt szerencséd Istvánnal... Persze, tudom, elsősorban a mamádhoz jársz.

Kis izé? :))) Ez jó.

651. kisgé (válaszként erre: 650. - Anduca)
2007. márc. 8. 09:42

Jó reggelt!


Na, milyen az autód megint?

István nem volt ott, soha nem tudom, hogy dolgozik, meg a mamához megyek elsősorban.:)))


Nem nevezhető románcnak, valami kis izé volt, de ez egy idióta, nem tudok rá haragudni, olyan hülye!:))))

650. anduca (válaszként erre: 649. - Kisgé)
2007. márc. 7. 09:55

Igen, mehetek érte! :)

És ma ott lesz az István? :)

Ja, értem - testi vonzalom :) Nemrég volt egy románcotok? Nem is vagy szingli! :)))

Ha idióta gondolkodásilag, akkor biztos nagyon jól elszórakoztok :)))

649. kisgé (válaszként erre: 648. - Anduca)
2007. márc. 7. 09:50

Haha! akkor megkérik a kezemet!!!!!!! Hurrá!!!!!! ma mehetsz érte????

Ma épp megyek nagyihoz, így volt tervezve, de István nincs mindig ott!!!!

Hát ez nem hancúr volt, szegény nem bírja ki, hogy ne érjen hozzám, de ez csak egyfajta vonzalom a részéről. Nem jártam vele soha, csak volt egy románcunk nem rég. Elég idióta gondolkodásilag!:)))

Az álmom feldobott, csak kicsit nyúzott vagyok, de kiheverem!:)))

648. anduca (válaszként erre: 647. - Kisgé)
2007. márc. 7. 09:44

Most jön a vicc:

ebben a pillanatban hívott fel a szerelő :) Mehetek a kocsimért! :))) Na jó, ez nem vicc :)))

Na, akkor hogy is van ezzel a szinglis dologgal? :)) Mindig van remény... :)

Szerintem ma meglátogathatnád a nagyit :) És persze Istvánt :)) Biztos szerencsével járnál, hiszen ma elkészült a kocsim :)))

Szóval ti az exszel csak úgy hancúroztok :))

Nyúzott vagy? :( Én meg azt hittem, hogy feldobott az álmod...

647. kisgé (válaszként erre: 646. - Anduca)
2007. márc. 7. 09:32

Na igen, elcseszted. Látod már leszingliztek itt a szingli lét előnyei hátrányai topikban, életben nem lesz autód!:))))))

Jaj, ez csak egy álom, de a nagyim nagyon belém ültette a dolgot, férjhez akar adni hozzá!:))))) Sajnos kicsit inkább nyúzott vagyok, de attól még ragyoghatok.:))))

Tegnap egy expróbálkozásom járt nálam,valamit megcsinálni a lakásban és nem akartam beengedni a szobámba, mert kupi volt, elkapott, tudod birkóztunk, én sikoltoztam, majd ledöntött az ágyra. Mondom megmaszírozhatnád a nyakam, nagyon fájt. Megmaszírozta, felálltam, megköszöntem, és közöltem, hogy ennyit az intimitásról. Jót röhögtünk ezen. Mondtam neki, most kaptam egy kis törődést, elég szánalmas....:))))) De nem ezért vagyok nyúzott, valamiért kb. 1 hete rosszul alszom, feszült vagyok, lehet, hogy az állásmizéria miatt, nem tudom...

646. anduca (válaszként erre: 645. - Kisgé)
2007. márc. 7. 09:28

Szia! :)

Na, ezt elcsesztem :)))

Jaj, ez tök izgi! Igggen szorítok! Mikor mész legközelebb a nagyi után? Menj ma! :) Majd kérek beszámolót :)

Hú, most akkor egész nap mosolyogni fogsz :)))

Néha én is nagyon átérzem az álmomat és egész nap a hatása alatt vagyok.

Most biztos ragyogsz :)))

645. kisgé (válaszként erre: 644. - Anduca)
2007. márc. 7. 09:23

Jó reggelt!


Látod? Hiba volt összekötnöd az én férjhez menésemet az autód elkészülésével, nem tudom mi lesz így veled!:))))))))))


Jaj, ne tudd, olyan jót álmodtam!!!! Kár, hogy nem igaz, de valahogy érzelemhez kell jutnom! :))) Meséltem ugye, hogy nagyim kórházban van már egy ideje, de csak azért mert zajlik az öregotthonban való elhelyezése. Van ott egy ápoló fiú; István. István nagyon jól bánik az öreglányokkal, poénkodik velük, mindig vidám, fütyörészik és mindenki imádja. Mamám egyenesen szerelmes belé, István is imádja a mamát, mert mindig mama is hülyéskedik vele. Mama egy ideje el kezte mondogatni, hogy tetszem az ápoló fiúnak, de most már nagyon emlegeti a dolgot és lássuk be, István gyerek helyes gyerek és nagyon sokra becsülöm, azért hogy képes nap mint nap-már bocs, de a gennyben, szarban turkálni és mindezt fütyörészve, mosolyogva. Mindig is felnéztem az ilyen emberekre. vasárnap is bent voltam mamánál, Istvánunk is ott volt(mellesleg egyfolytában bámul áthatóan). Mama integetett neki, míg oda nem jött hozzánk és tök sokat beszélgettünk minden féléről hármasban, mama ragyogott, hogy beszélgetek a sráccal. Most éjjel azt álmodtam, hogy a mama nem volt a kórházban, hanem otthon volt, de vért kellett venni tőle, meg tőlem is, így bementünk Istvánhoz, aki bevitt a szobájába és átkarolt, meg ölelgetett és éreztem, hogy szeret és álmomban én is szerettem. Ezt totál részletesen álmodtam meg! :)))) Tök jó volt.:)))

644. anduca (válaszként erre: 643. - Kisgé)
2007. márc. 7. 08:52

Jó reggelt!

Még mindig semmi...

Semmi hír az autómról :( Kissé zavar :)

643. kisgé (válaszként erre: 642. - Anduca)
2007. márc. 6. 10:46
Azt azért nem mondtam, hanem kész lesz az autód!:)))
642. anduca (válaszként erre: 641. - Kisgé)
2007. márc. 6. 10:45

:)))

Köszi boszi, úgy legyen! :) Hiszek Neked :)

Akkor szerinted ma megkérik a kezedet?

641. kisgé (válaszként erre: 640. - Anduca)
2007. márc. 6. 10:35

Hát tudod, én sem vagyok valami türelem-bálvány, de néha kivárok. Most már évek óta várok, lehet, hogy proaktívabb leszek!:)))

Ma biztos kész lesz, látom a varázsgömbömben!:))))

640. anduca (válaszként erre: 639. - Kisgé)
2007. márc. 6. 10:17

Szia!

Nem tudom, Te hogy vagy ezzel, de én eléggé türelmetlen típus vagyok :) Telibe rákérdezek, minnél hamarább tisztázni akarom a dolgokat :)

De látod, hiába vagyok én az aktívabb, ha nekem csak ígérgetnek... :)

639. kisgé (válaszként erre: 638. - Anduca)
2007. márc. 6. 10:06

Szia!


Te hívtad fel? Ez csalás! Én nem kérettem meg magamat, így könnyű!:)))

638. anduca (válaszként erre: 637. - Kisgé)
2007. márc. 6. 06:59

Jó reggelt! :)

Én hívtam neki...

Te megkéretted a kezed? :)

Na, nekem mára ígérte...

Kíváncsi vagyok...

637. kisgé (válaszként erre: 636. - Anduca)
2007. márc. 5. 16:33
Na, még mindig nem hívott????? Engem még mindig nem kértek meg!:)))
636. anduca (válaszként erre: 635. - Kisgé)
2007. márc. 5. 15:28

Ki vagy készülve? :))) Na ne má´! :)))

Ne csüggedj! :) Szerintem amint kész lesz az autóm, akkorra találsz magadnak férjet is! :)))

Én is szugerálom Neked a férjet! :)))

...még nem hívott...

635. kisgé (válaszként erre: 634. - Anduca)
2007. márc. 5. 14:27

Még nem, képzeld, ki vagyok készülve!:))))


Drukkolok, hogy hívjanak, szugerálom őket!:)))

❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook