Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Napló-pótló fórum

Napló-pótló (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯
574. kisgé (válaszként erre: 573. - Anduca)
2007. febr. 20. 09:20

Szia!


Ja, hogy ott kint fogsz tanulni! Akkor nem magyarul, igaz?


Itt egy állat állás, itt nézegetem és nem merem megpályázni, fluent english kell hozzá....:)) Nekem az lesz, amint használnom kell napi szinten a nyelvet.:))

Vakon randizni? Hogy? Hirdessemmeg magam: eladó egy 32 éves, csinos, értelmes, jó fej csaj, aki nem talál magának pasit....:))) ÁÁÁÁ, nem az én műfajom. Egyszer regisztráltam egy társkeresőn, mert rádumáltak, 3 napig voltam fent, annyira nem éreztem azt, hogy találkozni akarnék bármelyikkel is és ne tudd, milyen üziket kaptam: Mikor cumizol le édes????? Na, szerinted????? Szóval no randi és néha bizonytalan vagyok, most az én hibám, valamit rosszul gondolok a pasikról és ezért nagy ívben kerülnek, vagy nem, nem az én hibám, nehéz olyannal összefutni, aki hozzám illik....:))))

573. anduca (válaszként erre: 572. - Kisgé)
2007. febr. 20. 09:16

Szia!

Bocsi, azt teljesen nem tudom Neked lefordítani magyarra, hogy melyik fősuli :) Valójában, ha lefordítom, ugyanaz: közgazdasági főiskola :) Ekonomická univerzita Bratislava - pozsonyi fősuli, de én Dunaszerdahelyre fogok járni, ott is van kirendeltsége. Nem tudom, érthető voltam-e :))) Egyáltalán erre voltál kíváncsi, vagy valami másra? :))) Lehet, hogy én nem értettem meg a kérdést? :)))

Ja, így már értem a tegnap délelőtti szűkszavúságod. Hát, itt nálam is elég nagy az unalom. Semmi új a nap alatt... A munkából nincs hiányom, de már eléggé monoton így 7 éven keresztül. Ezért én is sokszor olyan "nyomi" vagyok :)

A pasi ügyben meg annyit, hogy ha bármilyen ismeretlennel randizol, az elején az is izgalmas, mert új, még hogyha a végére már teljesen el is unod magadat vele, de legalább volt aznap valami izgalom... Hm? Próbáltál csak úgy "vakon" valakivel randizni?

572. kisgé (válaszként erre: 571. - Anduca)
2007. febr. 19. 16:18

De melyik fősuli?


Ja, nem csak olyan nyomi voltam délelőtt és olyan semmilyen hangulatom. Az a bajom, hoghy nagyon unom már a munkámat, a társaság jó, a pénz jó, de semmilyen kihívás nincs benne. Teljesen be vagyok ettől fáradva, lustulva. Jó lenne, ha sikerülne valamelyik pályázatom, mert hiába lettem én is közgazdász? Meló mellett tanultam, mint állat és még egy jobb állást sem tudok összehozni. Ez frusztrál engem, úgy 3 éve inmáron és tudod, érzem is, hogy nincs erőm elhagyni a langyos kis vizemet. Mikor Decemberben volt az a szupi állásinterjú, azért voltam olyan izgatott....

Az a helyzet, hogy unatkozom, unom és én pörögni szeretek. Na, ez az egyik bajom, a pasikról ne is beszéljünk. Jó lenne csak randizni valakivel, aki izgalmas, hogy tudod, érezzem az izgalmat az új miatt, meg úgy egyáltalán....:))))

571. anduca (válaszként erre: 570. - Kisgé)
2007. febr. 19. 14:02

Közgazdaságtan.

De szűkszavú vagy...

Minden okés vagy valami gubanc? Ja, gondolom, gubanc mindig van...

Írj valamit, hiszen ez itt a napló-pótló! :)

570. kisgé (válaszként erre: 569. - Anduca)
2007. febr. 19. 12:46

Na, tök jó! Melyik suli?

Vigyázz, emrt ez a fejfájás az influenza előjele volt nálam. Szedjél sok C vitamint. Termál fürdő? Az klassz lehet.

Hát telnek múlnak...:))

569. anduca
2007. febr. 19. 10:23

Szia!

Ma adom fel postán a cuccokat fősulira :)

Amúgy megint kezdek benáthásodni. Múltkor is a túlórázások után úgy legyengültem...

Voltunk termálfürdőben szombaton és vasárnap is.

Szombaton akartam menni edzeni, de gyenge voltam, fejem fájt kegyetlenül, így nem mentem.

Ez a hetem már normálisabb lesz. Remélem.

Veled mi a helyzet? Hogy teltek a napjaid?

568. kisgé (válaszként erre: 567. - Anduca)
2007. febr. 19. 09:50

Szia!


Mi a helyzet???

567. anduca (válaszként erre: 566. - Kisgé)
2007. febr. 14. 16:29

Jól "beszélsz". :)

Köszönöm a biztató szavaidat.

566. kisgé (válaszként erre: 565. - Anduca)
2007. febr. 14. 16:20
Semmire sincs garancia és ha ezt elfogadod, akkor nem fogsz félni. Nem szabad azon gondolkodni, meddig tart, hanem élvezni, ami van és amíg van és mindent megtenni, hogy jó legyen.
565. anduca (válaszként erre: 564. - Kisgé)
2007. febr. 14. 16:11

Hú, az engem is nagyon érdekel! De az a pénz...

Le a kalappal az olyan nő előtt.

Hogy mitől félek? Hát...

egyszer már összeköltöztem valakivel, akivel, azt hittem, hogy örökre együtt maradunk... már nem vagyunk együtt...

Az a pici félelem bennem maradt. De nem vészes :)

564. kisgé (válaszként erre: 563. - Anduca)
2007. febr. 14. 16:05

Mitől félsz? Ne félj, csak vágj bele!:)))


Na, akkor már van egy vigyázó!:))) Láttam én 3 gyerekes anyukát, aki dolgozott, épp vált és megcsinálta a fősulit, akkor bárkinek megy!:))


Hú, érdekelne a táplálkozás tudomány, dietetikus, meg ilyenek, de ehhez 4 évet kell tanulni, félévente 200ezerért......

563. anduca
2007. febr. 14. 15:42

Várom az összeköltözést, de van bennem félelem is...

Igen, sokan vannak, akik megcsinálták a fősulit baba mellett. Már az apu felajánlotta, hogy amíg suliban leszek, fog vigyázni a babára :))) Ugye, még nincs se suli, se baba :)))

A lényeg az, hogy arra kell gondolni, hogy sikerülni fog és nem kell arra gondolni, amitől félek, a rossz gondolatokra, mert az visszahúz...

És mi minden érdekel Téged?

562. kisgé (válaszként erre: 561. - Anduca)
2007. febr. 14. 13:27

Látod, ez is csak az önbecsülésen múlik!:))


Tök jó, nemsokára összebútoroztok, biztos várod már. Ha dolgozni nem kell, akkor baba és suli megfér, max. halasztasz kicsit, nem?

Nekemmár van egy, én most olyat tanulnék, ami nagyon érdekel, na ezt kell kitalálnom.

561. anduca (válaszként erre: 560. - Kisgé)
2007. febr. 14. 11:56

Igen, írogattunk róla.

Közgazdaságtanra. Hát, pénzem nekem is épp, hogy csak jut rá... Remélem, hogy jut. Valamikor nyáron összeköltözünk a barátommal............

Ott is lesznek kiadások.

A suli nem zárja ki a babát, de viszont győzni kell egyszerre mindkettőt. De legyünk optimisták: Győzni fogom! :)

A Te terveidben is benne van a fősuli? Akkor nem csak én halasztgattam :)

560. kisgé (válaszként erre: 559. - Anduca)
2007. febr. 14. 11:23

Hát tudod, manapság csak a sportban izzadok meg, de hidd el, nem annyira feszültség oldó, mint más!:))))

A határozottság az olyan, amit el lehet sajátítani. Nem így születtem, jó nyilván van egy alapom hozzá, de főként az önbecsülés megszerzésével együtt jár, amiről már írogattunk itt.

Milyen fösulira mész????? A a fősuli nem zárja ki a babát!!!! Én is akarok menni, de idén nincs rá pénzem, majd jövőre és addig ki is találom, mit akarok!!!!

559. anduca (válaszként erre: 558. - Kisgé)
2007. febr. 14. 10:59

Köszi a gratulációt.

Igen, ő is vízöntő :) Nagyon jó ember :)

Az izzadás az jó dolog :) Csak nem mindegy, miben izzad meg az ember :))

Amúgy hány percig tekersz?

De jó Neked, hogy határozott vagy! Ez a tulajdonság nekem is kell, nagyon rám férne!

Nálam mizu? Talán ma vagy holnap töltöm ki a jelentkezőívet a fősulira :) Megőrültem... :) Már lassan a gyereknevelésen kellene gondolkodnom, nem "lekötni" magamat 5 évre :)) Nem baj, megpróbálom. Nagyon izgulok. Kíváncsi vagyok, fogom-e győzni. Amúgy a párommal együtt, egy suliba szeretnénk járni :)

Munkában megint túlórázós-koránkelős hetem van...

558. kisgé (válaszként erre: 557. - Anduca)
2007. febr. 14. 10:22

Szia!:)))


Jó sok kérdés!:))


Először is Boldog Névnapot utólag és boldog Valentin napot a pároknak (nekem ugye nem aktuális most)!

Párod is vízöntő!!!! De jó neked, egy színes, jó fej emberrel vagy együtt!:))))


Hát most legyen nyugi egy darabig, aztán jöhet a normálisabb fajtája!:))

Diéta megy, bár most bűnözgettem, de visszaállok. Hipoxira ma megyek épp, ez lesz a 4. alkalom, szerintem már változtak a dolgok, nagyon szépen megizzadok közben!!!!

Lelkileg elég jól vagyok határozott döntéseim folytán, meg sokat olvasok, jövök-megyek, intézkedek. :))

Buli valszinüleg nem lesz, anyagi helyzetem miatt.:))

Melót meg kitartóan keresek és jó lesz már találni!!!!


Nálad mizu?

557. anduca (válaszként erre: 556. - Kisgé)
2007. febr. 14. 10:02

Szia! :)

Már jó régen jártunk errefelé :(

Persze, már átment rajtam. Jól gondoltam, hogy nem fog sokáig tartani, max. 3 nap :)

Nálunk ünneplős időszak volt. Szombaton hugom névnapja, vasárnap a párom szülinapja, hétfőn a barátnőm szülinapja, tegnap jártunk egy és negyed éve a párommal, ja, a nagyszuleim tegnap köszöntöttek fel névnapomra, ami januárban volt, ma Valentin :)

Jó érzés lelkileg szabadnak, tisztának lenni, ugye? :) Akkor most egy darabig pasit látni sem akarsz? :) Vagy a normálisabb fajtája jöhet? :)

Amúgy hogy megvagy? Diéta, hypoxi? Lelkileg minden okés? Nagyid hogy van? Új munkahely nincs a láthatáron vagy most nem is keresel? Szülinapi buli volt/lesz?

Hú, teliraktalak kérdésekkel...

556. kisgé
2007. febr. 14. 09:46

Sziasztok!


Mi a helyzet Veletek?

Anduca, túl vagy a kírízisen? Melitta, hogy vagy, fogyi hogy megy???


Én kitakarítottam vérszívó pasikat az életemből, most szabad vagyok és könnyű!:)))

555. kisgé (válaszként erre: 554. - Anduca)
2007. febr. 5. 11:24
Hát hajrá, ne add fel! Persze, nem lehetünk mindig feldobva és totál boldogok!:))))
554. anduca (válaszként erre: 553. - Kisgé)
2007. febr. 5. 10:56

Most épp az ovulációs időszakomban vagyok :D

Nekem ez valahogy nem is a mensim szerint van, figyeltem.

Úgy minden összejött, mindent túlreagálok. Nem tudom, hogy miért vagyok érzékenyebb :(

De minden csoda 3 napig tart, én mindig ehhez tartom magamat. Szóval ennek a hülye lelkiállapotomnak is már lassan vége lesz... :)

553. kisgé (válaszként erre: 552. - Anduca)
2007. febr. 5. 10:49

Nem jön a mensid véletlenül? Én akkor vagyok ilyen. De tudod az okát, mitől van ez?


Ja, szombat tali, vasárnap gyógyi.:))

552. anduca (válaszként erre: 551. - Kisgé)
2007. febr. 5. 10:20

Akkor már voltál, végre. Hány órát tekertél?

Nekem úgy minden összejött. Nagyon feszült vagyok, mindenen kiakadok, minden, mindenki idegesít... Valahogy így jellemezném magamat. Aztán persze nem úgy reagálok dolgokra, ahogy kellene, mindenkivel összeveszek, megbánom és depis vagyok ettől :( Nem volt velem a párom, mert inkább nem akartam vele lenni. De este találkoztunk. Nagy csend uralkodott :(

Ma reggel későn értem munkába, mert nem bírtam felkelni, visszaaludtam, pedig hétvégén sokat aludtam. De ebből nincs gond.

Egész hétvégén hoxa tali?! :) Szombaton tali, vasárnap pihenés, gyógyulás? :)

551. kisgé (válaszként erre: 550. - Anduca)
2007. febr. 5. 09:59

Szia!


Pénteken voltam először, nagyon jól bírtam, máris vékonyabb vagyok!:)))

Mi volt veled vasárnap???? Mi volt a baj? Párod nem volt veled???


Nagyon jó volt a hoxa tali, mást sem csináltam egész hétvégén!:))

550. anduca (válaszként erre: 549. - Kisgé)
2007. febr. 5. 09:50

Szia!

Na, hipoxi volt vagy lesz?

Én pénteken voltam edzeni. Kicsit túlzásba vittem, megéreztem, hogy majdnem 2 hetet kihagytam.

Szombaton termálürdőben voltam.

Vasárnap egész délután aludtam, elkapott a depi.

Milyen volt a hétvégéd? Milyen volt a Hoxa buli?

549. kisgé (válaszként erre: 544. - Anduca)
2007. febr. 1. 10:33

Szió!


Még nem tudom, mert valami elromlott a gépen, várom, hogy hívjon a csajszi, remélem a héten már el tudom kezdeni, olyan izgatott vagyok, sokat várok tőle! Igen, szülinapomra kaptam 7 alkalmat.:))

548. anduca (válaszként erre: 547. - 2db8a1ae1c)
2007. febr. 1. 09:49
Szinte minden nap együtt vagyunk. Talán 2 hetente 1 nap nem. Akkor, amikor reggel fél 5-től dolgozik. 80 km-re van a munkahelye, ezért inkább ott marad aludni, nem jön haza, ha olyan korán kezd. De csak hétvégeken alszunk együtt. Nekem így megfelel. :)
547. 2db8a1ae1c (válaszként erre: 546. - Anduca)
2007. febr. 1. 09:36

:) sokat éjszakázik szegénykém, bár ez mindkettőnknek nagyon rossz. Mondtam neki, ha elköltözünk a házikónkban, és tényleg csak ketten leszünk, akkor váltania kell, mert félek egyedül aludni. Sőt, ha már sötétedik, egyedül egy lakásban nem szívesen maradok.

Te gyakran vagy nélküle?

546. anduca (válaszként erre: 545. - 2db8a1ae1c)
2007. febr. 1. 09:26

Azt, hogy reggel 5-kor jött haza, nem irigylem.

De azt, hogy most alszik, azt nagyon :)

545. 2db8a1ae1c (válaszként erre: 543. - Anduca)
2007. febr. 1. 09:24
Bizony, hogy jó a párodnak. Viszont az enyémnek sem rossz, mivel ő alszik. Regggel 5-kor jött haza. És ma este is megy. És én egyedül alszom ma is...:(
❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook