Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Napló-pótló fórum

Napló-pótló (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
604. kisgé (válaszként erre: 603. - Anduca)
2007. febr. 22. 14:57
:)))) Ez jó, kocsi nélkül megálla z élet!:)))) Nagyon így van, hozzánő az ember fenekéhez, az tuti!!! Meddig nem lesz autód??
603. anduca (válaszként erre: 602. - Kisgé)
2007. febr. 22. 14:10

Nekem hétköznap elég a 6-7 óra, hétvégén kell az a 9 óra :)

Hétvégén akartam menni edzeni, de gyengélkedtem a náthám miatt, így csak a termálba jutottam el. Mivelhogy eléggé elkényelmesedtem és nem lesz autóm egy darabig, ezért az edzést is hanyagolni fogom... Tudod, 25 km-re van otthonról a munkahelyem, ha busszal utaznák, át kellene egyszer szállni és várni a következő buszra. Abban a városban, ahol át kellene szállni, van az edzőterem. Na, így picit bonyolult az utazás. Lehet, kiveszek szabadságot, mert nem lesz kocsim :)))

Esetleg ma elmegyek edzeni. Na, meglátom, mikor végzek itt munkában.

602. kisgé (válaszként erre: 601. - Anduca)
2007. febr. 22. 14:04

Végül is 6 óra alvás egy felnőttnek szinte elég is, de ugye tipus függő!:))

Kéne még járni, de most az anyagiak nehezek, a sportot nyomom tovább, az is segít.:)))

Jól van, legalább holnap kiderül.

601. anduca (válaszként erre: 600. - Kisgé)
2007. febr. 22. 13:59

Mostanában 6 óra alvás után felébredek magamtól. De azért még visszaalszom, amikor megtehetem.

Ha elfogy, utána is fogsz járni? Gondolom, megéri, hiszen vannak jó hatásai, írtad.

Én csak úgy "egészségesen" izgulok, ahogy kell, tudod :) Már várom, hogy minél hamarább vihessem szervizbe.

600. kisgé (válaszként erre: 599. - Anduca)
2007. febr. 22. 13:52

Az tök jó, ha energikus vagy, nekem ez a hypoxinak betudható!!!:)) Ma fogy el az ajándék bérletem, heti 2* jártam, a héten már 3 volt.

Ne izgulj, meglesz az!:))

599. anduca
2007. febr. 22. 13:50

Én is amúgy energikus vagyok, csak egy ici-picit vagyok "kókadt" :) Izgulok, hogy elfogadják-e holnap a biztosítási ügyet.

Még mindig hypoxizol? Hetente hányszor jársz? Az ajándékbérletet már elfogyasztottad? :)

598. kisgé (válaszként erre: 597. - Anduca)
2007. febr. 22. 12:56

Szióka!


Örülök, hogy nem vészes a helyzet!:))))

Az, hogy viccelődnek, hát hagy tegyék!:)))) Ne foglalkozz velük!:))))))


Én olyan energikus vagyok két napja, hogy ihajj. Szerintem ez a hypoxi hatása lehet, nem tudok másra gondolni! Reggel 6-kor ébredtem magamtól, hogy kialudtam magamat, pedig 7-ig szoktam aludni!

597. anduca (válaszként erre: 596. - Kisgé)
2007. febr. 22. 10:43

Jó reggelt! Jó napot! :)

Tegnap megnézte a szerelő a kocsikámat, kb. annyi összeget mondott, amire gondoltam... Szóval elmegy. De talán mindegy lesz, mennyiért csinálja meg, mert biztosítón keresztül lesz intézve kicsit "másképp"... Remélem, sikerül.

Holnap nézik meg az autómat a biztosítóból. A papirozás már kész, legalábbis azt hiszem, hogy már több papírt nem akarnak. Miután megnézték, elviszem a szerelőhöz.

Ja, a kollégáim cikiznek, de oda se neki, mert ők nem érdekelnek. Különben is, közülük páran már összetörtek kocsit. Mint a kisgyerekek, úgy vigyorognak az orruk alatt, én meg vissza és a buta megjegyzéseik... Szerintem jövő hétre átmegy rajtuk. Még, jó, hogy nem vagyok szőke. Akkor még egy fél évig szórakoznának rajtam. Voltam én is szőke egy ideig, de már nem vagyok. Tudod, mesélhetnének pár szőke viccet, ami kocsival kapcsolatos :)

Ezen is látszik, hogy nincs önbizalmuk, tutira arra gondolnak, hogy "jaj, de jó, legalább már ő is lenyúzta az autót, nem csak én, akkor én nem is vagyok olyan gyüge" :)))

Vagy csak hozzám akarnak szólni és nem tudnak mit mondani és ez az autós dolog most aktuális :)

Hogysmint? :)

596. kisgé (válaszként erre: 595. - Anduca)
2007. febr. 21. 16:37

Hát nagyon téved, csak megerősít abban, milyen értékem is van nekem és szeretném, ha mindenkinek lenne, jobb lenen ez a világ!:)))


Na, hajrá, majd tudosíts holnap!

595. anduca (válaszként erre: 594. - Kisgé)
2007. febr. 21. 15:51

:))) Azt hiszi, hogy olyankor meginogsz..., de téved! :)

Indulok a szervizbe, nézzék meg, kérek időpontot...

594. kisgé (válaszként erre: 593. - Anduca)
2007. febr. 21. 15:04

Igen, így van! Én már kaptam ilyetz: mire föl vagy Te ilyen magabiztos????

No comment!

593. anduca
2007. febr. 21. 14:48
Ugye, én is így gondolom, hogy biztos azt zavarja a magabiztos megjelenés, akiben nincsen meg az önbecsülés. A magabiztos emberektől általában tartanak az emberek...
592. kisgé (válaszként erre: 591. - Anduca)
2007. febr. 21. 14:10

Ez a hozzáállás!:)))


Értem, a párodat!:)))) Meg amit mondtál erről!:)))


Ja, értem. a magabiztosság nagyon jó és kell, csak akiben nincs meg, annak másban nem szimpi ez a tulajdonság általában!:))) Tudod, önbecsülés.....:))))

591. anduca
2007. febr. 21. 13:32

Amúgy szerintem is a tábla a hibás :))) Minek állt ott?! Ha látja, hogy megyek, akkor lépjen félre azzal a vaslábával! :)))

Nem azt írtam a párom filozofálásáról, hogy túl sok, hanem azt, hogy párszor túl sok :) Valamikor élvezem vele a beszélgetéseket. De amikor abban a filozofálásában túl sok az ellentmondás, akkor már nincs nagyon kedvem hozzá :) Pl. mondok valamit, ő tuti, hogy rámondja az ellenkezőjét, próbálja megközelíteni a másik oldalról és azt analizálja. Érthető voltam? :)

Ha meglátnak és még nem beszélnek velem, akkor az az 1.benyomás, hogy büszke, beképzelt vagyok. Talán a tartásom miatt? De hisz nem is esik az eső az orromba :) Állítólag magabiztos a megjelenésem. De ez jó, nem? Vagy csak az én szempontomból... Másokat talán irritál :)

De amint megszólalok, rájönnek, hogy nem is vagyok beképzelt, sőt, kedves vagyok :)

Megválaszoltam ezzel az utolsó mondatodat-kérdésedet? Jól értelmeztem?

590. kisgé (válaszként erre: 589. - Anduca)
2007. febr. 21. 13:04

szerintem mondjuk azt, hogy a tábla a hibás!!!!!! :))))

Látod, a párodból is túl sok, hogy filozófikus!:)))

Miért, az a benyomás rólad????

589. anduca
2007. febr. 21. 11:07

Biztos én fogom fizetni a kárt, mivelhogy köztem és a tábla között történt a baleset :) az én hibámból. A táblát nem hibáztathatom :( Igen, inkább optimistán nézem :) A kollégám megjegyezte, hogy nem is olyan pici az a karcolás :))) Ma megmutatom a szervizben, aztán majd meglátom, mi lesz a sorsa. Remélem, max. 4 nap alatt összedobják, mert nem bírnám ki az autóm nélkül :)

Persze, hogy nem baj, hogy filozófikus vagy :) Én szeretek olyan "mélyeket" beszélgetni :) Tudod, a párom is az :) Na, jó, ő azért párszor túlzásba viszi :)

Pl. sose gondoltam volna, hogy rólam az első benyomás az, hogy büszke, beképzelt vagyok :))) Egyáltalán nem vagyok az, de az később mindig kiderül :) Igaz, hogy volt már olyan 1.benyomás is, hogy nagyon kedves vagyok :)

588. kisgé (válaszként erre: 587. - Anduca)
2007. febr. 21. 10:49

Hát akkor majd a szervízbe megmondják, mennyi lesz a balhé. Cascod van, avgy neked kell kifizetni a kárt? Inkább optimistán nézd, nem?:))))

Az nem is érdekel, ha valaki nem ismer és úgy alkot véleményt rólam, én is mindig igyekszem nem ítélkezni, meg eldönteni egy emberről egy benyomás alapján. Persze ez nem mindig sikerül, de én inkább érzem az embereket, ha érted, hogy gondolom. Ja, filozófikus vagyok, de nem baj!:)))


Ja, csak aludtunk, de nem is tudnék mást elképzelni Vele már. Szeretem, mint embert, ezzel ő is így van és ennyi.:)))


Figyu, előfordul az emberrel, hogy dekoncentrált, tényleg ennyi történt, ennek örülj.:))))

587. anduca (válaszként erre: 586. - Kisgé)
2007. febr. 21. 09:30

Szia!

Picit behorpadt az ajtó az anyósülés felén. Pícit meg van karcolva. Picit a festék is lejött. Nem picit letörött a kilincs... Hirtelen nem is tudom felmérni a helyzetet. Ha optimistán nézek rá, akkor tényleg minden csak "picit". De ha pesszimistán, akkor "nagyon". :)))

Tipikus Vízöntő vagy - filozófikus :)

Aki nem ismer, az ne érdekeljen. A lényeg, hogy Te ismered a saját értékeidet és a szeretteid is megbecsülnek.

Akkor tényleg jóban lehettek az ex-szel, ha bealszol nála :) Tudom, csak aludtatok :)

Ezek szerint nem aludtad ki magadat, ha horrorfilm főszereplője voltál álmodban :)

Ma reggel úgy viselkedtem én is, mintha nem lennék kialudva - amikor megsúroltam a táblát... Basszus, de hogyan csináltam... Nem értem. Pedig én már hajnal 4-kor ki voltam aludva, akkor felébredtem, de aztán visszaaludtam. Fél 10-kor feküdtem le, szokásomtól eltérően. Egyébként fél 11-11 körül szoktam elaludni.

586. kisgé (válaszként erre: 585. - Anduca)
2007. febr. 21. 09:09

Jó reggelt!


Na, szépen kezdődött a reggeled. Örülj neki, hogy csak táblát súroltál és nem komolyabb baj történt. Mi baja lett a kocsidnak????


Pont attól nem vagyok szimpatikus embereknek, mert határozott vagyok, meg talpraesett és van, aki irígy arra, ami benne nincs meg, de másban megtalálja. Nem azt mondom, hogy mindenki utál, de rólam az első benyomás nem igazán jó szokott lenni.:)))) Ezzel meg úgy vagyok, felszínes emberek nem érdekelnek, akit még az első benyomás után is érdeklek, úgyis értéket talál bennem.:)) Jajjj, de filozófikus vagyok!!!!! Nekem mindig az jött be hosszú életem során, hogyha megismerkedtem 2 emberrel, az egyik nyitott volt, jó fej, rohadt szimpi, a másik csöndes és antipatikus, később kiderült, hogya z első az egy szarkavaró görény, míg a másiknak vannak értékei. Erre meg azt mondom, aki értékes, az vigyáz rájuk és nehezen mutogatja.:))))))



Én meg késő este értem haza. Épp exnél jártam, most jött haza egy 2 hetes útból és hozott ajit, meg néztük a tv-t, én bealudtam. Fölriadtam úgy 11 körül, hogy jaj, hol vagyok. Akkor hazavitt, de kiment az álom a szememből és elkezdtem nézni a 4400-at, ez egy viszonylag új sorozat, misztikus. Na, egész éjjel horror történeteket álmodtam, tovább álmodva a filmet, nagyon rossz volt, alig aludtam!:)))

585. anduca (válaszként erre: 584. - Kisgé)
2007. febr. 21. 08:20

Jó reggelt! :)

Kinek jó, kinek sz@r...

Röviden: megsúroltam egy "Tilos idegeneknek parkolni" táblát :D , amit a mi drága cégünk tett ki a cégünk parkolójába...

Előtte átfutott előttem egy fekete macska... Nem vagyok babonás... Útközben azon gondolkodtam, hogy milyen ügyes vagyok, még soha nem "bántottam" a kocsikámat, büszke voltam magamra és nőtt az önbizalmam... Ja, meg az is eszembe jutott, hogy a Toyota tartozik nekem valami pénzzel, múltkor adtam nekik előleget egy alkatrészre, ami aztán nem kellett, ők nem küldték még mindig vissza a pénzt... gondoltam, hisz legközelebb majd leszámítják a számlából...

Szóval ilyen hülye intőjelek voltak.

De ez szégyen, hogy egy táblát súrolok meg. Ha belegondolok, mennyi bonyolultabb dolog létezik az úton, mennyi véletlen és akkor én meg... :)))

Más:

Miért ne lennél szimpatikus? Ha nem adsz erőt, akkor is szimpatikus vagy. Mindjárt magamra veszem... Mert ám én sem tudok mindig erőt adni.

Az 5 állásinterjú is valami. Hiszen tettél magadért valamit. Biztos úgy érzed, hogy ez nem a maximum... Maximalista vagy?

584. kisgé (válaszként erre: 583. - Anduca)
2007. febr. 20. 16:38

Vagy erőt adok, vagy nem vagyok szimpatikus!:))))

Az érzelmeimet nem tudom lecsitítani. Nincs vele már kapcsolatom, csak baráti, de nem emiatt érzem amit érzek, csak nagyon szeretem, mint embert és ugyanannyira tudopm, mennyire nem jó pasi. Tehát nem vágyom vissza hozzá, nem kívánom, csak szeretem, érted?:)))

Állás ügyben azért mert másfél év alatt, mióta keresek, voltam kb. 5 állásinterjún, hát az semmi!!! :(

583. anduca
2007. febr. 20. 15:45

Ja, legalább a szád nagy :) Erőt adsz másnak :) Na, azért tettél is valamit, hogy ne topogj egy helyben munkaügyileg. Hiszen voltál állásinterjúkon, nemde?

Nem akarlak lebeszélni róla, de szerintem ha ex, akkor legyen ex. Talán jobb lenne, ha érzelmileg függetlenítenéd magad tőle. Tudod, bezárul egy ajtó a hátad mögött, kinyílik egy új ajtó előtted. Amíg ő ott van a szivedben, addig nem tudsz beengedni mást oda.

Hogy hogy nem tudod elhinni, hogy normális kapcsolatban élj? Nem bízol abban, hogy rátalálsz a Neked megfelelő pasira? Rossz hozzáállás... :)

582. kisgé (válaszként erre: 581. - Anduca)
2007. febr. 20. 15:14

Nincs elég önbizalmam sajna, akkor nem topognék évek óta egy helyben! :((( Csak a szám nagy!:)))


Na igen, ez tetszik, megfelel, vagy nem felel meg. Igen, kiraktam mindenkit, csak ott van még az ex-szerelmem, akitől érzelmileg, még nem függetlenedtem teljesen, sajnos, de ilyen a szerelem, legalább tudok szerelmes lenni, az is valami!:))) Nem hisztizek, megvan mindenem: lakás a fejem felett (ugyan albérlet, de az enyém,én fizetem és imádom), van mit ennem, van hová dolgozni járnom (ugyan már nem pálya, de kapok fizetést, jó a társaság) és rengeteg jó barátom van! Mi kell még? Már csak egy új állás, hogy kibillenjek a langyos kis tavamból, meg majd egy társ, de ezen sem nyüglődöm, majd jön, mikor kész leszek rá. amúgy fura, hogy ezt kérdezted, baromira nem tudom elhinni, hogy normális kapcsolatban éljek!:(

581. anduca (válaszként erre: 580. - Kisgé)
2007. febr. 20. 14:44

Igen, van önbizalmad :)

Hát, hogy létezik-e normális pasi... Szerintem egyik se teljesen normális /hisz férfiből van/, de van 2 csoport, az egyik: aki nekünk megfelel és a másik: aki nekünk nem felel meg :)

Persze, hogy léteznek normális kapcsolatok :) Elhiszed, hogy Rád is vár ilyen? Csak bízni kell benne és jön magától. Ja, a régi fölösleges férfiaktól meg kell szabadulni, el kell felejteni. Ha jól tudom, már tettél lépést ez felé. Csak így lehet tovább lépni. Akkor bukkansz rá a Neked megfelelő pasira.

:)

580. kisgé (válaszként erre: 579. - Anduca)
2007. febr. 20. 14:05

Láod, milyen önbizalmam van?:)))

Miért, akkor ezek szerint tényleg nincs normális pasi???? :))))) Tehát az nem lehet, hogy normális kapcsolatba éljek?:))))

579. anduca
2007. febr. 20. 13:33

Igen, tudom, hogy szép a mosolyod :) Igaz, hogy csak a fotókon láttalak, de így is :)

Biztos jobb így, hogy nincs pasid. Minek volna olyan kapcsolatod, amiben nem érzed jól magad...

578. kisgé (válaszként erre: 577. - Anduca)
2007. febr. 20. 13:24

Ja, pont így gondoltam, hogy Magyar vagy, de Szlovákiában élsz!:)))

Nyüglődöm, mint a hülye, de elegem van ebből!


Mert szép a mosolyom, tudod?:)))) Nincs azzal baj, tetszem én a férfiaknak, csak nekem kevés tetszik meg, vagy csak épp nem életük párjának akarnak!:))

577. anduca (válaszként erre: 576. - Kisgé)
2007. febr. 20. 13:14

A nemzetiségem magyar, de Szlovákiában születtem, itt is élek.

Ja, akkor nem értettük meg egymást :)))

5 pozíciót? Tényleg van önbizalmad! Csak így tovább! Aki mer, az nyer!

Látod, Te megtetszettél így is a férfiaknak, nem kellettek hozzá cicik se :)))

576. kisgé (válaszként erre: 575. - Anduca)
2007. febr. 20. 11:07

Tudom, hogy szlovákiai vagy!:))) Akkor nem Magyar vagy, aki Szlovákiában él?:))))


Ja, önbizalom, most 5 dögös pozíciót is megpályáztam!:)))


Na, én kaptam olyanokat, pedig csak egy mosolygós arc volt fent rólam, semmi cici kitesz, meg ilyenek, mint a többi csajnak. Ne tudd, milyen fotók voltak fönt egyik-másikról.

575. anduca (válaszként erre: 574. - Kisgé)
2007. febr. 20. 09:47

Halli, tudod, szlovákiai vagyok :) Már írtam valamikor régen Neked, sebaj :) Ezek szerint elég jól nyomom a magyart, hogy nem vetted észre :)))

Szlovákul fogok tanulni.

Pályázd meg azt az állást! Tudod, önbizalom! :)

Nekem egyáltalán nincs tapasztalatom ilyen társkereső hirdetésekben. Most, hogy írod, hát, tényleg nem jó ötlet :) Akkor csak úgy csevegni valamilyen oldalon, ahol pasik is vannak. Abban van egy kevés tapasztalatom, tök jó fej pasikkal írogattam kb. egy hónapig, egyáltalán nem kaptam olyan ajánlatokat, mint Te :) Abbahagytam az írogatást, mert rátaláltam valakire személyesen, akivel most is együtt vagyunk :)

❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook