Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Napló-pótló fórum

Napló-pótló (beszélgetős fórum)


4. Jeannie (válaszként erre: 3. - 2db8a1ae1c)
2006. nov. 9. 09:00
Legtobb forumban tenyleg csk elirkalnak egymas mellett a forumozok.Kivetel akik ismerik egymast.Ezert nemszoktam nagyon irkalni. Ugyhogy jo otletnek tartom,csk bekene mar indulnia :)
2006. nov. 9. 08:06
Megpróbálom leírni, hogy mire gondoltam..Ügyintézőként dolgozom, és amikor "szabad időm" van napközben, itt vagyok. És úgy ítélem, hogy nem vagyok egyedül a naponta többszöri látogatásokkal itt. Nem sok mindenkit ismerek az oldalon, de gondoltam, ha lenne egy olyan fórum, ahol a "történéseinket" (örömök, bánatok, pillanatnyi hangulatok) leírhatnánk, több infot kaphatnánk sorstársaktól :) , véleményzehetnénk, és talán több barátság alakulna ki ezáltal. Erre azért gondoltam, mert a legtöbb fórumban csak be-be írunk, ritka az, amikor hozzászólunk mások írásaihoz, tehát nem beszélgetünk.
2. Hoxa
2006. nov. 8. 16:20

Szia Melitta!

Nem értem a fórum célját. De még meggyőzhetsz róla, hogy ez jó! :)

Hoxa

2006. nov. 8. 16:12
legyen ez egy olyan fórum, ahová akár félóránként írunk pici bejegyzéseket, amelyeket szívesen megosztanánk másokkal -és merjünk másoknak tanácsot-ötletet adni

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook