Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Napló-pótló fórum

Napló-pótló (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
694. 5e67f791bc (válaszként erre: 692. - Kisgé)
2007. márc. 19. 16:16

En is nagyon drukkolok Neked! Tudod, csak pozitivan! :)))))))))))

Es gratulalok hozza!

693. anduca (válaszként erre: 692. - Kisgé)
2007. márc. 19. 15:11

Pezsgőfürdő mint kardió? :)

Jé, az szuper!

Már hívtak? Drukkolok!

692. kisgé (válaszként erre: 691. - Anduca)
2007. márc. 19. 14:07

Ja, most súlyzózni nem fogok, vagy ha lesz időm, akkor igen, első a 40 perc kardió. Ma megyek egy nagyon nívós helyre, tök jó pezsgőfüdrőjük van!


Hóvirág, az szép, de ugye, hm.....:))))


Képzeld, hívott a barátnőm, hogy sikerült az a melóhely, amit szerettem volna. Totál görcsben vagyok, nemsoká felhívnak hivatalosan, hogy ajánlatot tegyenek és ugye sok múlik a lóvén..... Jaj, nagyon drukkolj! :))

691. anduca (válaszként erre: 690. - Kisgé)
2007. márc. 19. 12:40

Igen, valószínűleg pszichés.

Súlyzózni nem fogsz?

Szombaton voltam edzeni.

Vasárnap erdőben sétáltam, szedtem hóvirágot :) Psszt :)

Ennyi mozgásom volt a sok sütihez :)

690. kisgé (válaszként erre: 689. - Anduca)
2007. márc. 19. 11:59

Lehet, hogy pszichés. Mondjuk keveset ettem minden alkalommal, az tény, de nem eszem sokkal másképp, mint eddig.:)))

Lehet, hogy több energia kell, ez nem baj, ha kell, eszem 7*!:)))

689. anduca (válaszként erre: 688. - Kisgé)
2007. márc. 19. 09:51

Meg is néztem a naplódat. Nem értem, miért vagy éhes. Hiszen elég sokat ettél és gyakran.

Talán azért, mert most nagyon energikus vagy és a testednek több energiára van szüksége...

Súlyzózás nem lesz, csak kardió vagy aerob?

Ja, lemaradt a kakaópor :) Így már jobban hasonlít a csokitortára :)

688. kisgé (válaszként erre: 687. - Anduca)
2007. márc. 19. 09:38

Helló!


Igen, most valamiért nagyon jól vagyok!

Pont most írtam be a naplómba, a tegnapi menümet, nézd meg.:))) Heti 3 kardiót tervezek emellé. Viszont valamiért rohadt éhes vagyok!!!!!


Nem biztos, hogy elkérte, vagy komolyan gondolta, tök bizonytalan az egész. Megvan a lehetősége, lehet, hogy semmit nem akarna......


De jó, ha jóban vagytok!!!!!


Ja, kell bele 3 dkg cukrozatlan kakaópor is.:)))) És úgy kell csinálni, ahogy a rendes piskótát....

687. anduca (válaszként erre: 686. - Kisgé)
2007. márc. 19. 09:29

Szia!

Mindjárt kicsattansz az energiától! Teljesen érzem! :)

Mikor kezdted Alexandrát? A naplódba nem fogod írni, mit eszel, mit tornázol?

Köszi a receptet :) De hol van benne a csoki? :)))

Igen, most jóban vagyunk :))

Jé, kérte a telefon számodat? :) Ez jó jel.

Biztos kérte, vagy csak a mamád kitalálta? :)))

Bocsi :)

686. kisgé (válaszként erre: 685. - Anduca)
2007. márc. 19. 09:20

Jó reggelt!


Vége van, de olyan kipihent vagyok és energikus, hogy ide nekem a világot!:)))))


Fú, az a csokitorta, isteni! Most Alexandra első szakaszozom, nem ehetek tojást sem, de azt a tortát fogom 10 nap elteltével először megcsinálni: 7 tojás, 10 dkg darált mogyi, v. dió és 4 ek tk liszt, meg édesítő. Totál light!:))))


Amúgy meg elkezdtem fogyni, látszik is, érzem is, mérleg is elindult lefelé. Szerintem attól, hogy pörgök ezerrel az álláson, meg jobb a kedvem, mert nem eszem sokkal lájtosabban amúgy......


70.?? Az nagyon szép kor!


Barátoddal jóban vagytok most?:))


Aha, meg a szívem is, képzeld, láttam szombaton, de nem berszéltünk, csak integettünk messziről egymásnak. Leírtam mamának a tel. számomat, erre mondta, hogy jó, mert István kérte. Mondtam, jó, add neki oda. Nem tudom, oda adta-e, vagy fel hívna-e, de eddig nem történt semmi!

685. anduca (válaszként erre: 684. - Kisgé)
2007. márc. 19. 09:15

Jó reggelt!

Vége van az édes szabadnapoknak?

Lightos csokitorta? Hm... Micsoda kaják! :)

Tegnap én is ettem sok sütit, tortát - egyáltalán nem lightosakat... A barátom nagyija ünnepelte a 70-esét.

Még mindig lángol a tested? :)))

684. kisgé (válaszként erre: 683. - Anduca)
2007. márc. 16. 22:02

Megszámoltuk, 2 nap alatt 10 fée kaját csináltunk!:))) Még lájtos csokitortát is!:))

Jó is az, jó kis veszekedés, kell az, nekem nincs kivel!:)))


Mit lépjek, drága, ez van, majd csak lesz valaki. Egy barátnőm mondta, kezdjek ki vele. Mondom hogy? Mondjam azt: megmérnéd az én lázam is, úgy érzem, lángol a testem...:)))))))

683. anduca (válaszként erre: 682. - Kisgé)
2007. márc. 16. 09:26

Szia!

Valakinek hobbija a főzés... :)

Ma én is kialudtam magamat, jól aludtam, pedig csak 6,5 órát aludtam. De mosolyogva ébredtem negyed 5-kor :) Ez jó. Igaz, hogy így már 9-kor elalszok a könyvek fölött... :)

Minden francon tudunk veszekedni :) Igen, Neked jó :) Na, jó, nekem is :) Még ha veszekedünk is :) Valahogy ez már nem tud aggasztani mostanában. Mélyen legbelül érzem, hogy a veszekedések ellenére úgyis együtt maradunk :)

Az tényleg fura, hogy már megint vele ébredtél :) Vagyis nem vele, csak az arcával :)) Lépni kell! :D

682. kisgé
2007. márc. 16. 09:19

Szia!


Megint tök jót aludtam! Úgy rám fért már. :)) Tegnap egész nap főztünk.....Ma is egész nap főzünk, őrület!:)))

Megint István arcával ébredtem, ez olyan fura. Valahogy annyira irreálisnak tűnik annak esélye, bármi is történne, így meg nem jó ez az egész!:))


Min tudtok ennyit veszekedni???? De jó, hogy most nekem nem kell...:))))

681. anduca
2007. márc. 15. 10:18

Ez egy jó kis női kiruccanás?

Tegnap kibékültünk, ma reggel megint volt egy kis összezördülés. Ez most ilyen időszak :) Majd átmegy rajtunk :)

Jó szórakozást, pihenést! Puszó

680. kisgé (válaszként erre: 678. - Anduca)
2007. márc. 15. 10:04

Itt mindig jókat alszom!:))))

Jajj, reggel az ő arcával ébredtem, kész vagyok!:)))))

Most reggelizünk, aztán főzünk sokat, aztán fogyókúrát állítunk össze, napozunk...Ez megy 2 napig, imádom. Majd még benézek, jó melót addig is.

Barátoddal remélem már rendben vagytok! Pussz!

679. anduca (válaszként erre: 677. - Kisgé)
2007. márc. 15. 10:03

:))

Biztos mindig erősen koncentrál, beszugerálja az agyacskádba őt :) De az is lehet, hogy maga István akar beférkőzni oda :))

678. anduca (válaszként erre: 676. - Kisgé)
2007. márc. 15. 10:01

Szia!

De jó Neked! :)

Jó, tudom, hülye kérdés volt :D Amikor küldtem már tudtam :) Még szép, hogy ott lakik :) Hiba került a készülékembe :))

És mi jót csinálsz? Jó tudom, most netezel :D

Mit fogsz csinálni? Mi a program?

677. kisgé
2007. márc. 15. 09:57
Megint álmodtam vele, mama nagyon elültette nekem a pasit!!!! A boszorka!:))))
676. kisgé (válaszként erre: 675. - Anduca)
2007. márc. 15. 09:57

Csak 25 km-re utaztam Pesttől.:))) Már itt vagyok, végre akkorát aludtam!!!


Ha Pesten dolgozik, nyilván itt is lakik.:))))

675. anduca (válaszként erre: 674. - Kisgé)
2007. márc. 14. 13:17

Hova utazol el?

De már Mo-n lakik?

674. kisgé (válaszként erre: 673. - Anduca)
2007. márc. 14. 12:48

Alapvető különbségek vannak köztünk, nehéz áthidalni!:))


Hát akkor jó munkát,én elutazom és olyan jót fogok pihizni!!!!


Mama kezdte ezt az Isvános dolgot, ő miatta figyeltem fel rá. Nem tudok róla semmit, azt hiszem Ukrajnából jött, ő is határon túli Magyar.:)))

Most már tegeződünk, tegnap 3* is beszélgettünk, de csak mamáról.

673. anduca (válaszként erre: 672. - Kisgé)
2007. márc. 14. 11:49

Ugye? Ezt a férfiak nem értik. Kár. Pedig mennyivel kevesebb veszekedés lehetne, ha ezt tudatosítanák.

Akkor jó pihizést Neked! Én majd dolgozom helyetted, túlórázós napjaim lesznek...

Hát, nagyon aranyos a nagyid! :)) "Nála jobb férjet nem találsz" :)) A mamád tudja, hogy István nagyon is tetszik Neked?

Valamit kellene kezdeni ezzel az Istvánnal... :) Mennyire ismered őt? Tudsz valamit a múltjáról? Vagy annyira nem mélyedtetek még bele a beszélgetésbe?

672. kisgé (válaszként erre: 671. - Anduca)
2007. márc. 14. 11:31

Biztos megviselt a mensi is, a szomorúság....ezen mit nem ért a párod???? Férfiak!!!! Nem tudom, miért nem értik ezeket!!!!!


Nálunk most 4 napos ünnep lesz, tehát nyomokban leszek csak fent a neten. Majd úgy is mondom a híreket.:)))


Remélem, jövő héten is látom Istvánunkat! Tegnap nagyi nagyon komolyan rám nézett és közölte: Gabikám! István nagyon jó ember és vicces. Nála jobb férjet nem találsz, gondolkodj el rajta, hogy hozzámész. Mondom: Mama, mit gondolkodjak ezen? Ehhez ké ember kell. Azt mondja: Tudom én azt!!!!

:))))

671. anduca (válaszként erre: 670. - Kisgé)
2007. márc. 14. 10:48

Hát, egész nap totál ideges voltam, nem tudom, miért. Valamiért nagyon tartottam a temetéstől. Ott is reszkettem, láttam, hogy a 11 éves keresztfiam sír... Meg meleg is volt. Aznap nem sok kaja ment le a torkomon. De talán attól voltam rosszul, hogy meleg volt és rajtam nem éppen tavaszi kabát volt.

összevesztünk, mert ő nincs tisztában pl. azzal, hogy engem kiborít a temetés, nem is akart elkísérni és hasonló dolgok. Tegnap este is találkoztunk, én még a temetés hatása alatt voltam, ő meg tovább durcáskodott. Talán azt hitte, hogy én is durcáskodom, közben meg csak szomorú és fáradt voltam. De ez majd rendeződik. Talán várja, hogy én tegyem meg az első lépést... De már megint én?! :D

Így tegnap nem is tudtam tanulni :(

Akkor most már megpihensz az interjúktól... Majd számolj be jövő héten, mennyien akarnak Téged! :)

670. kisgé (válaszként erre: 669. - Anduca)
2007. márc. 14. 10:24

Jaj, szegénykém, ennyire kiborultál?????

Miért vesztetek össze?


Hát csak úgy van ez a dolog, szeretek a szemébe nézni!:))


Letudtam mindet, végre, már fárasztó volt. Jövő héten derül ki, megyek-e, vagy maradok.:))

669. anduca (válaszként erre: 668. - Kisgé)
2007. márc. 14. 09:56

Jó reggelt!

Igen, már jobban vagyok :)

A temetésen én akartam támogatni, vigasztalni a keresztfiamat, erre majdnem én szorultam támogatásra, kis híján összeestem. De még időben ittam folyadékot és leültem. Szép vagyok...

Most "csak" a párommal vagyok összeveszve, de majd csak kibékülünk :)

Wow! :D Tényleg? :) Az jó érzés :)

Állásinterjúk??

668. kisgé
2007. márc. 14. 09:51

Jó reggelt!


Jobban vagy már????????


Voltam tegnap nagyinál és találkoztam Istvánnal, azt hiszem, szerelmes vagyok belé!:)))))

667. anduca (válaszként erre: 666. - Kisgé)
2007. márc. 13. 10:20

Szia!

Nekem a menstruációm a csúcsra ért... Tök depi vagyok.

Holnap biztos jobb lesz :)

Szép napot Neked is!

666. kisgé (válaszként erre: 665. - Anduca)
2007. márc. 13. 09:31

Szióka!


Tanulj csak és legyen is kedved hozzá, mert az nagyon jó!!!:)))

Bizti elkerültük egymást. Ma csak nyomokban leszek itt, de holnap majd írok, ma is megyek a kórházba! SZÉP napot!:)))

665. anduca (válaszként erre: 664. - Kisgé)
2007. márc. 12. 17:00

Ja, így már értem. Olvastam is itt, hogy valahol valaki írta, hogy szombaton munkanap...

Nálunk ilyen, szerencsére, nincs :)

Hát, azért nem vagyok biztos abban, hogy felvesznek, mert 2 sulira készülök és csak pár napja kezdtem a tanulást, 3 hónapom van rá... De bízok benne, ezért is nagy kedvvel tanulok :)

Elkerültétek egymást?

Kellemes estét! Megyek haza, először futok, majd tanulok.

❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook