Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Napló-pótló fórum

Napló-pótló (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯
634. anduca (válaszként erre: 633. - Kisgé)
2007. márc. 5. 14:13

Na, jelentkezett már valaki? :)

A szervizből még mindig nem hívtak :(

633. kisgé (válaszként erre: 632. - Anduca)
2007. márc. 5. 13:52

Ja, hátha jelentkezik valaki!:))))


Igen, fura lenne előre ruhát beszerezni!:)))


Na, legyen már autód, szegényke!!!!!!

632. anduca (válaszként erre: 631. - Kisgé)
2007. márc. 5. 10:47

:)))

Ez jó! Szép naggyal is írtad, hogy mindenki lássa, hogy KISGÉ FÉRJET KERES! :)

De csak a ruha végett - ezt csak kicsivel írjuk :)

Én is láttam neten egy ruhát, amibe beleszerettem, de szerintem már lekéstem róla. Egy csaj árulta, egyszer volt rajta és most eladó. Valahogy elvarázsolt az a ruha. Meg se tudom mondani, hogy pontosan mi tetszik rajta. Tetszik és kész. De már nem lesz az enyém :( Szépen néznék ki, ha már most megvenném és eltenném az esküvőmre, amit még nem is tudom mikor lesz és lesz-e egyáltalán :)

Mi csütörtökön megyünk a barátnőmmel a ruhát kiválasztani. Látod? Minden egy hét különbséggel :) Az esküvő és a ruha is :)

Akkor ügyes vagy, hogy már ennyi 2.köröd lesz! Csak így tovább!

Nincs autóm :((

Állítólag ma lesz...

631. kisgé
2007. márc. 5. 10:36

Szia!


Megvan már az autód?????

Voltam tesztet írni, ami sikeres volt, sokkal jobb lett, mint számítottam és be is hívtak második körre. Lesz 2 interjúm holnap és 2 csütörtökön!:)))

Voltunk ruhát nézni, hát gyönyörű, amit választott, dobtam egy hátast, sőt, megtaláltam az én ruhámat is, most ezerrel férjet keresek, mert már csak fél évig van meg az a modell, pont olyan, mint én, amilyen nekem való!!!!!


Úgyhogy FÉRJET KERESEK!!!!!


:))))

630. anduca (válaszként erre: 629. - Kisgé)
2007. márc. 5. 07:59

Jó reggelt!

Pénteken voltál interjún? Hogy sikerült? Ma is mész?

Megvolt a ruhanézés? :) Az én barátnőm július 21-én :)

629. kisgé (válaszként erre: 628. - Anduca)
2007. márc. 1. 19:33

Ja, képzeld, magyar szöveget kell elemeznem és lesz egy számolós teszt is. Nagyon komoly a multi, jó angol tudás kell, meg minden, ahhoz hogy bekerüljön az ember.

De jó, mi is pont ruhát nézünk szombaton, egy barátnőm esküszik Júli 14-én. A tiéd is pont akkor?????

Még nem néztem meg a kocsidat, holnap megnézem!

628. anduca (válaszként erre: 627. - Kisgé)
2007. márc. 1. 10:53

Akkor jó, ha jobban vagy :)

Na, megnézted a Paseot? Igen? Te is zöld kocsival jársz? :)

Micsoda? Tesztet kell írnod? Akkor ez komoly állásinterjú. Vagy csak én nem vagyok képben ilyen dolgokról? :)

Az utolsó mondatodhoz ennyit: én is kíváncsi vagyok :)))

Tegnap voltunk moziban a barátnőmékkel és közben beszélt az esküvőjük tervezéséről /nem film közben :)/. Megkért, hogy majd menjek vele segíteni kiválasztani a ruhát :) 2-t lefoglalt, nem tudott választani. Buli lesz :) Júliusban megyek az esküvőjükre :)

627. kisgé (válaszként erre: 626. - Anduca)
2007. márc. 1. 10:43

Szióka!:))


Ma már sokkal jobban vagyok, a tegnapi nap rémálom volt!:)))

Nem néztem meg a kocsidat, de meg is nézem!:))) Imádom a zöldes színeket, a mi suzukink is zöldes!:))))

Holnap megyek tesztet írni-ez az első kör, lesz vagy3-4.....:)))


Majd mikor betöltöd a 30 éves korodat, azért megnézem, mit mondasz arra, hogy nincs ezzel baj.......:))))

626. anduca (válaszként erre: 625. - Kisgé)
2007. márc. 1. 10:24

Jó reggelt! :) Jó napot! :)

Nem, én nem mosolygok a korodon, pár évecske múlva én is annyi leszek, ha megérem, egyáltalán nincs semmi gond azzal a korral.

Megkerested neten a kocsimat? Vagy csak úgy gondolod? :) Amúgy az, jópofa :) Olyan zöldes színű metalíza. Olyan kellemes színű. A kollégák hülyéskednek velem, hogy: milyen színűre festik? Pirosra? Mert olyan színűt biztos nem tudnak bekeverni, amilyen az igazi színe. Nincs igazuk :) Mindent lehet :)

Ma már jobban vagy? Mész interjúra?

625. kisgé (válaszként erre: 624. - Anduca)
2007. febr. 28. 19:24

Na látod, akkor tényleg csibike vagy!:))) Ne mosolyogj a koromon, én legalább már ezt is megértem!:)))

Jópofa kocsi lehet és különleges is! Milyen szinű?


Csak elhalasztottuk, persze, meg tudtuk beszélni. Jobban tettem, hogy ki sem mozdultam, egész nap szédültem, most már jobb.


Na pussz

624. anduca (válaszként erre: 623. - Kisgé)
2007. febr. 28. 11:40

Igen, ráadásul még fiatalabbnak is néznek engemet. Most voltál 27? :))) Bocsi, ez nem gúnyos mosoly volt :)))

A Toyota Paseo nagyon ritka autó, nem új, az öregebb verzióját a 90-es évek elejétől gyártották, az enyém az újabb, 99-es. Behozatal. Sportautó. 4 személyes.

Lemondtad az interjút? Sajnálom :( Elhalasztottad? Meg lehetett velük egyezni?

Pihengess! Gyógyulj meg! Oké, csibi? :D

623. kisgé (válaszként erre: 622. - Anduca)
2007. febr. 28. 11:09

:))))) De ha még fiatalnak is nézel ki, akkor tényleg csibike vagy!:))))))) Mi az, hogy harmincas?????? Most voltam 27!!!!! :))))

Majd úgy is írom, mikor megyünk, ha nem jön közbe senkinek semmi nyűg!:)))

Nem ismerem ezt a fajtát? Ő új viszonylag?


Lemondtam az interjút, szédülök, szarul vagyok még, inkább itthon pihengetek, hogy hamar meggyógyuljak és hadra fogható legyek!:)))

622. anduca (válaszként erre: 621. - Kisgé)
2007. febr. 28. 10:28

Te-te-te! Én, kis csibe?! :) Te sem panaszkodhatsz! Az évek nem számítanak, hiába vagy 30-as, ha 20-asnak nézel ki, csibi! :)

Akkor talán megyek Komárnoba áprilisban :) Majd még írj, hogy mikor.

Valószínű, hogy én is bediliznék itt az irodában, ha nem volna net, főleg ez a portál!

A kis sérültet Toyota Paseo-nak hívják.

621. kisgé
2007. febr. 28. 10:20

A volt osztálytársamhoz megyünk mulatni 2 napra Komáromba és tuti átnézünk Komárnóba is.:)))Ha jól emlékszem, Áprilisban megyünk.


Most mit csináljak, ez van sajna. Megyek interjúra, de legalább kicsit kimozdulok innen, mert kezdek bedilizni a bezártságtól. :))) Nem kell sokat mennem, mert 1 busszal megyek és ott vagyok!


Biztos jól van a kis autócskád!:))) Milyen típus???



26?!?!?! Te uilyen kis csibe vagy?????:))))))))

620. anduca (válaszként erre: 619. - Kisgé)
2007. febr. 28. 10:01

Szia! :)

Igen, nem ciki :) Csak valahogy mindig kijön belőlem a romantika, ha akarom, ha nem :)

Ilyen betegen erőlteted magad? Bírod az interjúkat? ügyeskedj!

Igen, szombaton 26 leszek...

Én még talán egyszer fogok menni fogdokihoz ezen kívül.

Miért nem vittél magaddal esernyőt, ejnye-bejnye! Most hogy fogsz kinézni...? :))

Ma elküldtem a kollégámat a szerelőhöz a kilinccsel - ezt rendelnem kellett. Már várom, hogy visszaérjen és tudósítson, hogy van az autócskám :)

Nem írtad, mi járatban leszel Komárnoban. Majd írj, hogy mikor készülsz.

619. kisgé (válaszként erre: 618. - Anduca)
2007. febr. 28. 09:46

Jó reggelt!


Nem ciki romantikusnak lenni ám!:))))))

Betegácsiban vagyok, tegnap dőlt rólam a víz és remegek, eléggé gyenge vagyok, de szerencsére annyira jól vagyok, hogy el tudok menni interjúkra. Ma is lesz egy.


Szombaton lesz szülinapod??? Hányadik is?:)))))


Fogdokit én letuttam egy kis időre, remélem!:))))


Már szerda van, nemsokára lesz autóka. Itt is esik, nincs is esernyőm és csinibe kell buszoznom, mert a belvárosba én nem megyek kocsival!

618. anduca (válaszként erre: 617. - Kisgé)
2007. febr. 28. 07:30

Jó reggelt! :)

Romantikával kapcsolatban: Picit nem figyeltem oda és elárultam magam :) hogy romantikus vagyok :)

Nem dolgozol? A betegség miatt vagy az állásinterjúk miatt? Gondolom, már jól vagy, hiszen remekelsz az állásinterjúkon :)

Ja, akkor tutira felvettek volna rögtön, ha rákérdeztél volna, hogy nős-e a főnök :) ugyanis nemcsak munkát keresel, hanem férjet is :)) 2

legyet 1 csapásra :))

Akkor a következő héten mennek a 2.körök.../na, ezt jól megfogalmaztam/.

Hát, a fogdoki túrni-fúrni fog a számban :)

Bizony, busszal. De: délután mindig van fuvarom, szóval, csak reggel járok busszal :)

Hát, már nagyon rég használtam az esernyőmet...

Ma kellett. Természetesen ezen a héten éppen olyan idő van, hogy jó lenne autóval járni :))

Á, most hétvégén szerintem nem megyek, mert még nincs kocsim. De kb.szombaton lesz kész - mint szülinapi ajándék :)) Jé, vagyishogy nem tudom megyek-e. Lehet, hogy kapok meglepit a barátomtól, mint tavaly a szülinapomra - egy hétvégét a fürdőben :) Álmodjak :)

De jó, az utolsó mondatoddal megleptél! :)

Mit fogsz csinálni Komárnoban? A volt osztálytársaidat látogatod meg? Nem éppen közel lakom Komárnohoz, de nem is messze :) Nem tudom, mennyi km, de olyan 60-70 km talán...

Már lassan itt a tavasz :)

617. kisgé (válaszként erre: 616. - Anduca)
2007. febr. 27. 17:10

Most az sem hiányzik, hogy hiányozzon! HIHI!

Nyugodtan lehetsz romantikus, én az vagyok, csak iszonyat jól palástolom, akkor olyan védtelen vagyok!:))))


Nem dolgozom, szerintem a héten már....

Voltam interjún, nagyon szimpi volt, ez nem egy multi, egy kissebb cég, de tetszett a hozzáállásuk nagyon. Keddre vissza is hívtak következő interjúra a főnökkel, aki a nőci elmondása szerint egy 35 éves kellemes férfi, akivel jó együtt dolgozni. Erre a barátnőm kérdi, miután ezt meséltem neki: Na és ennek a kellemes férfinak van felesége? Mondom, Te, nem kérdeztem, de végül is mondhattam volna: juj, és nős a főnök, mert épp férjet is keresek, közben csavargathattam volna szőke tincseimet!:))))))))


Fú, mit csinál a fogdoki?????? Busszal, fú, öcsém, nem bírnám!:)))) Mész megint termálba????


Komárnótól messze laksz? Tavasszal megyek oda, esetleg beköszönhetnék hozzád!:))))

616. anduca (válaszként erre: 615. - Kisgé)
2007. febr. 27. 11:03

Ha még nem hiányoznak, úgy is jó... Majd fognak :) Vagyis majd fog valaki hiányozni :) Egy valaki :) Hú, most romantikus voltam? Nem akartam az lenni :)

Értem, nem panasz :)

Igen, 3 napot. Pénteken nem jövök melóba, fogorvoshoz megyek és megengedek magamnak egy nap szabadot :) Busszal megyek oda is...

Na, hol voltál? Dolgoztál? Mikor mész?

615. kisgé (válaszként erre: 614. - Anduca)
2007. febr. 27. 10:57

Jaja, gyötrődöm, az tuti! Ez jó, kiizzadom a pasikat! :)))) Lehet, hogy így van!!!! Most csöppet sem hiányoznak, nem tudom, jó-e így....


Igen, tuom, el kell innem, de olyan nehezen maradok nyugodt és vidám, erre sok energiám megy el, mikor semmi olyan nem történik, ami generálhatná a jó kedvet, csak én vagyok erre magamnak, meg a sok-sok barát. Nem panasz!!!!!:))))

Már kedd van, még 3 napot kell buszoznod!:))))

614. anduca (válaszként erre: 613. - Kisgé)
2007. febr. 27. 09:26

:))) szófosás :))) ja, igen, az :)))

Naná, hogy kibírom :) Ha huszonvalahány évet kibírtam autó nélkül... :)) akkor ezt az egy hetet is biztos kibírom :)

Már megint belázasodtál? Basszus, mi van Veled? Valami gyötör Téged... Vagy így jönnek ki Rajtad a pasik :))) Kiizzadod őket és kész! :)))

Ma is mész? Mikor? Még orvoshoz is?

Minden napod szépen be van osztva :)

Nem hiszed el teljesen? Az meg hogy lehet? Azt el kell hinned, hogy leadod azt a pár kilót. Mennyi kell még? 3 kg?

Mindig arra összpontosíts, ami jelenleg a legfontosabb és éppen ami boldoggá tesz!

Más dolgok nem kavarhatnak be, ne hagyd! Mellőzni kell minden negatívat :)

613. kisgé (válaszként erre: 612. - Anduca)
2007. febr. 27. 09:04

Szófosásom van!:))))

Na, azt az egy hetet féllábon is kibirod!!!!!! HAJRÁ!:))))


Szombaton megint belázasodtam, így itthon vagyok, csütörtökön megyek dolgozni. Ma megyek interjúra, le akartam mondani, de orvoshoz is oda kell mennem, így gondoltam csak kibírok 1,5 órát talpon, már jobban vagyok sokkal. Meg holnap is megyek, meg pénteken is megyek.....:))))) Mind első kör, ami azért jó, mert kb. párhuzamosan zajlik és így majd kb. egyszerre alakul ki. Mondjuk első benyomásnál nekem már el szokott dőlni. Már csak a fogyásomban kéne beindulni, valahogy nem hiszem el teljesen, hogy sikerül leadnom ezt a pár kilót!:( De most nem ez mozgat! a pasik sem mozgatnak most! Csak a meló!:))))

Köszi a jó kívánságokat!!!

612. anduca (válaszként erre: 611. - Kisgé)
2007. febr. 27. 08:59

Szia!

Fú, baby, jóó sokat írtál :)) De az nem baj, nagyon is jóó :)))

Én buszocskáztam :) Kell azt is, néha :) Kb. hétvégén lesz kész az autóm.

Te, rendesen beindultál! Vagy beindultak Rád :)

Ez szupi, hogy így válogathatsz a melóhelyek között. Szerintem úgy van, hogy ha valamit akarsz, erősen koncentrálsz rá, magad eldöntöd 100%-ra és hiszel is benne, akkor sikerül. Te ezt tetted. Mindig valahogy kisegít minket a sors. Ha már úgy érezzük, hogy elegünk van a rutinból, akkor közbelép valami, hogy pöröghessünk. Ez az élet rendje :) A lényeg, hogy az élet nem hagy minket unatkozni :)

Jaj, de jó, hogy Nálad már mozdult valami! :) Szorítok Neked, hogy sikerüljön megkapnod a számodra megfelelő állást! Hiszen Te azt megérdemled!

Akkor ma pihi? Ma nem mész állásinterjúra, csak holnap?

611. kisgé (válaszként erre: 610. - Anduca)
2007. febr. 27. 08:33

Szia!


Na! Hogy áll az autód????? Hogy mész dolgozni, szegénykém????


Hát nem jól sikerült az az interjú, mert angolul nagyon szar voltam, teljesen leblokkoltam, úgy izgultam és ott az angol a legfontosabb, úgy kell ügyfelekkel kapcsolatot tartani. De sebaj, azóta van még 3 interjú időpontom!


mágikus sztori! Úgy kezdődött, hogy múlt hét kedden este hoztam egy döntést, hogy mindenképp váltani fogok, mert boldogtalan vagyok, elemészt az egyhangúság és az unalom-amiről múltkor is írtam-és szükségem van változtatásra! Ettől az egész életem meg fog változni!!!! Azt is eldöntöttem, hogy nem a csúcs állásra pályázom-ami nekem a Decemberi volt: Épületüzemeltető és beszerző. Ez azért tetszett, mert én imádok szervezni, koordinálni. Az épületek körül nekem kellett volna intéznem mindent: recepció működés, takarító brigád irányítása, iroda állag megőrzés...stb....3 a beszerzőknek segíteni, tendereztetni, tárgyalni, új folyamatot kidolgozni. Na ez a szakmám (közgaztdász kereskedelmi szakon), és pörgős, pont ilyen állásra vágyom. Szóval ilyesmi állásra ácsingóztam mindig. De ilyen lehetőség nem jön minden nap és engem nem néznek meg, mert hiába van diplomám, nincsen gyakorlatom benne, semmi. Lényeg a lényeg, döntöttem, hogy nem várok az állom állásra, elvállalok egy szakmai asszisztensi melót is, mert abban van szakmázás, és az már előrelépés nekem és pénzben is maradhat kb az, amit most keresek-mert eddig ugye többet akartam, hogy előre léphessek, de ez sem így megy manapság. Szóval ez volt a döntés, szerdán taliztam napközben egy barátnőmmel, a szemben lévő irodaházban dolgozik (ahol Budaörsön dolgozom, ott egy iroda park van, több 10 kissebb és nagyobb cég van ott-imádom a helyet, mert szép zöld, totál be vab építve a város és nekem 10 percnyire van lakhelyemtől). Nos megpendítettte, hogy lenne egy szakmai asszisztensi pozíció náluk, pályázzam meg. mondom, elgondolkodom. Közben szokásos módon pályázgattam a napi rutin szerint ide-oda. Csütörtökre, már eldöntöttem hogy pályázom barinőm javaslatára oda (az is egy multi, jó fizetéssel, juttatással, fiatal társaság), délután felhívtak a DHL-től, hogy pénteken tudnék-e menni interjúra. Na ezen voltam pénteken, a meló is izgi, mert a logisztikai részen kéne kapcsolatot tartani külföldi beszállító cégekkel és intézni a szállítással, raktározással kapcsolatos felmerülő dolgokat. Míg bent ültem az állásinterjún, hívott egy fejvadász, akik kiajánlották a decemberi melót, aztán egy másikat is, ami nem tetszett és felajánlott szintén Budaörsön egy kereskedelmi asszisztensi munkát! Dobtam egy hátast, Eddig hónapokig szinte be sem hívnak, most meg 2 állásajánlat Budaörsön, ahol szeretek dolgozni, 1 nem messze onnan. Mondom oké.....de még nincs vége!!!! Tegnap délelőtt ültem és angol fogalmazást írogattam, készültem a héten lévő 2 interjúra, erre ahogy befejeztem, csörög a telefon, egy fejvadász az és mondja, pályáztam hozzájuk. emlékeztem is, hogy nézegettem a honlapjukat és csúcs állások voltak, olyanok, amire sem gyakorlatom nincs, sem megfelelő angolom, de elszállt az agyam és megpályáztam vagy 5 ilyen pozíciót. A csajszi kérdi, interjúztathat-e most telefonon angolul, mondom: YEAH....folyékonyan beszéltem, mert ugye előtte pont ezeket írtam össze, csak néha belenézve beszéltem neki jelenlegi munkámról. Eztán behívott interjúra holnapra. Ha nem is a csúcsszuper állásra hívott be, de megnéz és a fejvadászoknál az a tuti, hogy ha jó benyomást keltek, emlékeznek rám és hívogatnak, már van egy ilyen cég, akik hívogatnak és totál kedvesek és mindig dícsérnek, hogy milyen jó véleményük van rólam, ezért ajánlanak. Ez meg tök jól esik.


Jaj, bocs, hogy regényt írtam, de le akartam írni, hogy milyen az, mikor az ember döntést hoz!!!!!! Szerinted véletlen, hogy 4 állás interjúm van 1 hét alatt, ebből 3 megfelelő helyszínen?????? Na meg ez az angol téma is!!!!!

Most nagyon reménykedem, sőt, bízom, hisz erre mutat minden. Jön a tavasz, lesz új állásom, új környezet, új emberek, tuti megpezsdül az életem és nagy szükségem van rá.

610. anduca
2007. febr. 23. 15:02

Szia!

Ez nagyszerű! Hogy remekeltél?

Az autót csak hétfőn fogadják be a szervizbe :(

Tudatosítanom kellene, hogy semmi nincs kész "1 perc alatt", mindig minden elhúzódik.

Kellemes hétvégét!

609. kisgé (válaszként erre: 608. - Anduca)
2007. febr. 23. 14:54

Szia!


Nekem középfokú nyelvvizsgám van belőle, de nem kell használnom, így csapnivaló most a tudásom.

Képzeld, ma voltam egy interjún és jövő héten megyek másik kettőre, annyira jó érzés, most érzem, hogy elindul valami!!!!!


Na jó tárgyalást és jó 7 végét!

608. anduca (válaszként erre: 606. - Kisgé)
2007. febr. 23. 10:45

Veled mi a helyzet?

Írod, hogy olyan munkahelyet keresel, ahol felhasználhatod az angol tudásodat. Én csak 3 évig tanultam angolul, gyenge tanárunk volt. Németül jobban tudok. De viszont pár perce elintéztem egy angol hívást, mert nem volt itt a kolléganőm, aki angol tolmácsként van itt alkalmazva. 5 percig beszélgettem angolul. Nem gondoltam volna magamról, megértettük egymást. Persze számlákkal, átutalásokkal kapcsolatban - szóval én át tudtam adni az információkat, mert ezzel én dolgozom. Tuti tele volt hibákkal a szövegem, de legalább járt a szám és felfogta, mit beszélek :)

Na, indulok a talira a biztosítós manusszal...

607. anduca (válaszként erre: 606. - Kisgé)
2007. febr. 23. 09:08

Jó reggelt!

11-re megyek, a biztosító megnézi az autómat. Utána felhívom a szerelőt, hogy ma számítson rám. A papirozás már tegnap megvolt a biztosítóval. Ma felmérik a kárt, lefotózzák.

606. kisgé (válaszként erre: 605. - Anduca)
2007. febr. 23. 08:54

Jó reggelt!


Na, mi volt a szerelőnél??? Sikerül a papírozás??

605. anduca (válaszként erre: 604. - Kisgé)
2007. febr. 22. 15:42

Ugye? :)

Megkért a szerelő, hogy ne akarjam tudni, mikorra lesz kész :) Pontosan nem tudja megmondani, sok mindentől függ, mert nem mindent ő fog csinálni. ő kikalimpálja, tovább adja a festőnek... De max. 1 hét. Min. 3 nap. Aztán úgyis hívok neki, ha már nagyon fog hiányozni a kocsim :)

❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook