Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Napló-pótló fórum

Napló-pótló (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
784. kisgé (válaszként erre: 778. - Anduca)
2007. ápr. 5. 09:42

Jó reggelt!


Na és mit csináltatok tanulás helyett?:)))


Megyek barátnőmhöz vasárnap Gárdonyba és hétfőn jövök majd haza. Isteni idő lesz, majd napozunk, főzünk, lazítunk. Ilyen a szingli élet! :)))

783. 2db8a1ae1c (válaszként erre: 782. - Anduca)
2007. ápr. 5. 09:35

azt én is nagyon remélem. Reggel hallgattam-néztem az időjósokat, és nagyon jó időt jósoltak..

Akkor mind a két napot ott töltenétek? Nekünk csak egy napos kirándulás lesz, bár legszívesebben mindkét napon házon kívül lennék.

782. anduca (válaszként erre: 781. - 2db8a1ae1c)
2007. ápr. 5. 09:28

Ma intéződik a szállás :) Vagy lesz vagy nem lesz :) Délután már fogom tudni, remélem.

Reméljük, hogy szép idő lesz!

781. 2db8a1ae1c (válaszként erre: 780. - Anduca)
2007. ápr. 5. 09:24

Látom-látom. Jól teszitek, hiszen ez volt a célja a fórumnak. Örülök nektek.

Igen, most jó a kedvem, biztosan érzem ezt a pár napot is, ami ezután következik egy kis pihit.

Tudod már, hogy mi lesz a programotok Húsvétkor?

780. anduca (válaszként erre: 779. - 2db8a1ae1c)
2007. ápr. 5. 09:08

Jééé, szia! :)

Látod? Mi tartjuk a frontot Kisgével :)

Akkor most jól érzed magad, felszabadulva, ugye?

Nekem egyelőre átlagos napom van. A legjobb kolléganőm, aki a barátnőm is egyben, ma nincs itt a munkában :( Ez miatt nem volt kedvem reggel kimászni az ágyból :) De már itt vagyok :)

Itt az utolsó munkanap a héten, nincs kedvem dolgozni, a fejem is fáj egy kicsit.

Amúgy? Hogy vagy? Mi van Veled?

2007. ápr. 5. 09:04

Sziasztok! Remélem jól vagytok! Már tényleg jó régen nem írtam ide, igazad van Anduca...

Nekem eddig nagyon jó a napom. Elintéződött a munkahelyen egy olyan feladatom, amit már régen sinre kellett volna tenni, -nem rajtam múlott-, és most végre kész. Ma már jöhet bármi...Veletek mizujs?

778. anduca (válaszként erre: 777. - Kisgé)
2007. ápr. 5. 08:02

Jó reggelt!

Elhiszem, hogy nem direkt írtad úgy. De a tudatalattidban ott volt! :)))

Jaj, a párom olyan visszahúzó erő. Már tegnap délután bejelentette, hogy este ne tanuljunk... Nem is tanultunk... De tegnapelőtt egyedül matekoztam :))) Persze, nem ment egyedül annyira jól, elkelt volna a segítség :)))

Hol leszel Húsvétkor? Te jövő héten szabizol?

777. kisgé (válaszként erre: 776. - Anduca)
2007. ápr. 4. 14:11
Jaj, ezt nem iylen összefüggésben írtam ám, vagy mit is mondana erre Freud????? :))))Csak nem láttam és úgy láttam volna!:)
776. anduca (válaszként erre: 775. - Kisgé)
2007. ápr. 4. 12:55

Már hallottam az integrálásról és a deriválásról... :)

Ha nem szeretsz egyedül, akkor felesleges is elkezdeni :) Értem :)

Érdekes, hogy erről a matekozásról pont az István jut az eszedbe :)))

775. kisgé (válaszként erre: 774. - Anduca)
2007. ápr. 4. 12:37

Aha, deriválás, integrálás és a kedvencem a valószínűség számitás....brrrrrrrrrr.

Hát matekozni egyedül nem jó, így nem tudom elkezdeni, érted!:))))


Már 1 hete nem láttam Istvánt, ma is voltam kórházba, ő nem volt.:( Mindegy, kezdem elfelejteni ezt a hülyeséget.

774. anduca
2007. ápr. 4. 09:47

A fősulin még ettől is durvább matek lesz?! Gondoltam. Csak nem tudok elképzelni ettől még durvábbat...

Addig jó, amíg csak írni vagy lusta. De ha betartod a kajálást és a mozgást, akkor ügyes vagy!

Talán attól vagy feszült, mert nem "matekozol"? :)

A matek is olyan, hogy nehéz elkezdeni, aztán ha már elkezdted, már megyeget a dolog :))

773. kisgé (válaszként erre: 772. - Anduca)
2007. ápr. 4. 09:40

Logaritmus....az csak a kezdet, a fősulin még jobban elveszted majd a fonalat!:))))


Nem írom, mert lusta vagyok, de tartom és kardiózom is. Hétfőn voltam kocogni és gyalogolni, ma terembe megyek és fele taposást, fele gyaloglást tervezek 45 percben! Aztán egy jó pezsgőfürdőt. Valahogy most olyan kis feszült vagyok, ugye nekem nincs kivel matekoznom, egyedül meg nincs kedvem elkezdeni!:))))

772. anduca (válaszként erre: 771. - Kisgé)
2007. ápr. 4. 09:28

Szia!

Hát, igen. Ha velem akar élni, azt kell ennie, amit főzök neki :)

Jó a matek?! Mire is? :) Főleg a logaritmusok meg a kotangens...

Nem írod a naplódba a kajádat... Még B.A.-zol? Kardiózol is?

771. kisgé (válaszként erre: 770. - Anduca)
2007. ápr. 4. 09:23

Jó reggelt!


akkor majd megszokja a tiédet, senki nem főz ugyanúgy, mint a másik ember! Nehéz dolgod lesz vele, de megoldjátok, nem?:))))

Jó is az a matek, én mit szenvedtem vele, úristen!!!!

770. anduca (válaszként erre: 769. - Kisgé)
2007. ápr. 4. 08:28

Jó reggelt!

Ha mindkettőre felvesznek, :))) akkor a közgazdaságtant választom.

Nem szokom megmondani, mi van az ételben. De érzik, hogy más... A párom különben nagyon válogatós és nem eszik meg mindent. De húst minden nap enne. Pl. ha húsleves, aki házitészta legyen benne és paradicsomlevet kell beleönteni. Na, ez is újdonság volt számomra. A lencselevesem is fura volt neki, mert én nem tettem bele ecetet és rántást sem... De megette... Még szép, szerintem nagyon finom volt. Oké, ő is mondta, hogy finom, ha már rákérdeztem, hogy: Nem ízlik?

Az izomláz a nem matekozástól van :)

Na, de tegnap matekoztam... A fenébe a matekkal! :)

769. kisgé (válaszként erre: 768. - Anduca)
2007. ápr. 3. 16:09

Mi van, ha mindkettőre felvesznek?:))))

Úgy kell egészségesen főzni, hogy nem kell megmondani, mi van benne. Ha jó receptjeid vannak, észre sem fogja venni. Vagy ha ez nem működik, kérj türelmet, hogy próbálja meg, neki sem árt az, ha így eszik. Meg jól össze lehet állítani a dolgokat, mert a husokat nem kell másképp csinálni, mindent salival ettem, páromnak meg sütöttem krumplit hozzá. Az édességet meg vagy külön ettük, vagy ő csinált nekem light édességeket, tehát ő is megette.


Na, mitől van???? A matekozástól????

768. anduca (válaszként erre: 767. - Kisgé)
2007. ápr. 3. 14:18

Természetesen bízom abban, hogy felvesznek. Tanulok is, hogy felvegyenek. De tisztában vagyok a tudásommal is :( Kevés ez a 3-4 hónap felkészülés arra a 2 sulira.

Oké, köszi. Majd ha lesz külön háztartásom, egészségesen fogok főzni. Legalább magamnak. Az a gond, hogy mindenki hozzászokott az anyuka főztjéhez, az igazi otthonos kajákhoz. Szoktam experimentálni, kajákat egészségesen főzni, rögtön észrevették. Már a páromtól is többször hallottam: az anyu nem így szokja ezt csinálni... :) Remélem, majd nem fogja minden egészséges kajánál a fejemhez vágni... Aztán majd főzhetek kétfélét...

Van izomlázam, de nem attól a sok sétától és bicajozástól :)) ...

767. kisgé (válaszként erre: 766. - Anduca)
2007. ápr. 3. 14:05

Sikeülni fog az, semmi kishitűség!:)))

Barna rizsliszt, nagyon kevés olaj és tej az mehet, vagy tejföl...


Ja, nincs izomlázad????:))

766. anduca (válaszként erre: 765. - Kisgé)
2007. ápr. 3. 13:58

Bizony! Ha egyáltalán felvesznek valamelyikre. Ezen már mi is gondolkodtunk. Elég vicces helyzet lenne... :) :(

Csak barna rizslisztet teszel bele? Tejet nem? Vagy olajat? Gondolom, nem...

Ugye, milyen sokat mozogtam tegnap? :))

765. kisgé (válaszként erre: 764. - Anduca)
2007. ápr. 3. 13:46

Ja, akkor együtt is jártok majd suliba?:))) Mi van, ha Téged egyikre, őt a másikra veszik fel?


Na igen,a matek az mindig ilyen...betűk és számok, de főleg számok!:)))


Hm.....tökfőzelék. Úgy kívánom mostanában a főzelékeket!!!! Én barna rizsliszttel szoktam rántani és ugyanolyan mint a fehér liszt, csak egészségesebb.

10 perc séta, 5 perc bicikli??? Nagy mozgás!:))))))

764. anduca (válaszként erre: 763. - Kisgé)
2007. ápr. 3. 09:56

Hát, hogy mit csináltunk tanulás helyett, azt inkább nem írom le :)) Szégyenlős vagyok :)) Hahaha :))

ő is arra a 2 sulira jelentkezett, ahova én :) így együtt tanulhatunk :)

Én tanulgatok. Mostanában megint van kedvem, szerencsére :) Vasárnap a másik sulira tanultam: filozófia, pszichológia...

Tegnap matekozni akartunk, de már elmúlt 9 óra és már nem nagyon fogott az agyunk, belenéztünk a könyvbe, néztünk nagyot, hogy mi van?! Mik azok a számok és betűk?! - na erről ennyit... Ennyit matekoztunk :)

Tegnap én is sétáltam egy 10 percet és bicajoztam egy 5 percet :)) Anyu bicajáért mentem el :)

Én vasárnap voltam kocogni. Akkor is szép idő volt.

Tegnap tökfőzeléket főztem - ez lesz a mai ebédje a hugomnak és az apumnak. "Anyusan" csináltam - nem egészségesen. Megkóstoltam, finom lett. Csak éppen a fehér liszt a bibi benne, amivel besűrítettem.

Én tegnap ébredtem fel pontosan az ébresztő előtt 3 perccel :) Hát még szép, hiszen vasárnap már fél 10-kor lefeküdtem, mert nem randiztam a párommal.

Ugye, épp írtam, hogy minden nap találkozunk?Vasárnap nem taliztunk a veszekedés miatt.

Na, jó hosszút írtam :)

763. kisgé (válaszként erre: 762. - Anduca)
2007. ápr. 3. 09:42

Szia!


Ez de aranyos sztori!:)))Nagyon egy rugóra járt az agyatok. Na és mit csináltatok tanulás helyett?:))))))

Ő is jár előkészítőre, vagy már suliba? Te hogy állsza tanulással?


Én képzeld, két napja végre megiont jól tudok aludni. Vasárnap este 10-kor bealudtam és hétfőn reggel 7-ig aludtam, mint a kisangyal. Tegnap ugyan éjfélkor feküdtem le, de ma 7-kor a csipogásra ébredtem, nem volt ilyen vagy 1 hónapja, mindig fent voltam az órám csipogása előtt.

Este voltam futni is, meg sütöttem teljeskiőrlésű lisztből pitát és olyan boldog voltam, sikerült.:))) Meg kicsit angoloztam is.

Micsoda örömök, meg este.....szingli módra.:)

762. anduca (válaszként erre: 761. - Kisgé)
2007. ápr. 3. 09:18

Jó reggelt!

Tegnap már jóban voltunk a párommal :)) Mi, ha meg akarjuk beszélni a problémát, valahogy nem tudjuk... szóban nem tudjuk megoldani. Tegnap egyáltalán nem beszéltünk róla és így minden rendben volt...

Tegnap írt SMS-t, hogy megvárjon-e, visszaírtam, hogy igen. A megbeszélt helyre korán mentem, ezért gondoltam, elsétálok a fagyizóhoz egy fagyira. Egyszercsak mit veszek észre? Ott ül a padon a fagyizó előtt :) Hogy összehozott minket a sors :) ő is hamarább érkezett és ott várt - tanult :) Már messziről mosolyogtunk egymásra :)

Meg is kérdezte, hogy kérek-e fagyit. Mondtam neki, hogy fagyizni jöttem ide :) Akkor fagyiztunk egyet, aztán haza mentünk. Este taliztunk, tanulni akartunk, nem sok tanulás lett belőle ;)

Hogy telt az estéd? Hogy ébredtél? Frissen? Fáradtan?

761. kisgé (válaszként erre: 760. - Anduca)
2007. ápr. 3. 09:04

Jó reggelt!


A színház is fárasztó volt, meg azt hiszem az elmúlt 3 hét volt fárasztó. 2 napja alszom úgy, mint régen, eddig nagyon izgága voltam, így elfáradtam!:))

760. anduca (válaszként erre: 759. - Kisgé)
2007. ápr. 2. 16:00

Én is így vagyok vele... A keresztfiam kedvéért mégis... :)

Csak gyorsan írtam az utolsó mondatot, mert vártak rám, így az egészet összeraktam és buli lett belőle :) - a színházból :) Talán fárasztó volt a színház...? :)

759. kisgé (válaszként erre: 758. - Anduca)
2007. ápr. 2. 15:40

:))) Egy motorversenyen nem tudom, ki kedvéért állnék órákig!:)))

Nem buliztam, csak színházban voltam, pénteken voltam vacsizni, de éjfélkor már otthon voltam.

758. anduca (válaszként erre: 757. - Kisgé)
2007. ápr. 2. 15:37

Szia!

Hülyeségen... No comment...

Igen, én is nagyon örülök, hogy sokat vagyok a keresztfiammal, de lehetnék többet is... :) Legalábbis jó lenne, ha még többet lehetnék :) Valahogy nagyon szeretem őt :) Az ő kedvéért órák hosszat tudtam egy helyben állni és nézni a motoros versenyt :) Szivesen csináltam.

Szombati buli után elfáradtál :)

757. kisgé (válaszként erre: 756. - Anduca)
2007. ápr. 2. 13:40

Helló!


Már megint min veszekedtetek, de komolyan????

Keresztfiaddal jó sokat vagy, ez tök jó!:)))


Hát, hogy mi volt velem tegnap, nem tudom, egész nap csak aludtam volna!

756. anduca (válaszként erre: 755. - Kisgé)
2007. ápr. 2. 10:52

Jó reggelt!

Szombaton voltunk motor kiállításon :) A keresztfiammal és a párommal. Szuper volt. A keresztfiam annyira örült, egy csomó fotót csináltam róla, ahogy ül a motorokon :) Aztán elmentünk moziba is.

A vasárnapom eléggé sz@r volt - a párommal kapcsolatos. Már megint összevesztünk úgy, hogy este már nem is találkoztunk. Ez az utóbbi egy hónap nagyon kritikus. Tudom, hogy a Vízöntők nem szeretnek veszekedni... :)

Csak délután voltunk együtt futni.

Délután és este tanultam. Most érdekelt a tanulás és volt is hozzá energiám.

Neked is a szombatod volt pörgős és a vasárnapod pihenős... :)

755. kisgé (válaszként erre: 754. - Anduca)
2007. ápr. 2. 10:00

Jó reggelt!


Szegénykém, akkor nehéz a helyzet! Ne veszekedjetek, egy vízöntő nem szeret veszekedni!:))))

Jaj, ez a szerelem téma, kemény. :))))


hogy telt a 7vége?


Én voltam színházban, egy barátommal vacsizni, ünnepelni és tegnap teljesen fáradtan szédelegtem otthon.

❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook