Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Napló-pótló fórum

Napló-pótló (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
754. anduca (válaszként erre: 753. - Kisgé)
2007. márc. 30. 15:09

Ha én beiktatnék, abból megint csak veszekedés lenne :) Mert ő minden nap velem akar lenni. És akkor én nem? Mert szünetet akarok? :)

Aha, ez így nehéz :))

Ugye? Az a hülye megszokás. Minek létezik...

753. kisgé (válaszként erre: 752. - Anduca)
2007. márc. 30. 14:52

Ja, értem. Nehéz lehet Nektek!:))))


Akkor iktass be pár nap szünetet.

Miért nem olyan a szerelem, hogy folyamatosan szárnyalunk tőle?????? Úgy utálom, mikor már megszokott a másik!

752. anduca
2007. márc. 30. 12:55

:)))

Pontosabban arra gondolok, hogy talán azért veszekedünk gyakran, mert minden nap együtt vagyunk. Ha pár napig nem látnánk egymást, talán jobban örülnénk egymásnak...

751. kisgé (válaszként erre: 750. - Anduca)
2007. márc. 30. 12:47
Ja, hogy Te azon aggódsz, sokat vagytok együtt???:))) Látod, én semmin nem agódom, csak hogy le ne törjön a körmöm!:)Ö)))
750. anduca (válaszként erre: 749. - Kisgé)
2007. márc. 30. 11:10

Aha, igen. De ezek normális érzések. Ez a szerelemmel együtt jár. Attól is szerelem a szerelem :)

Én meg már most, amikor nem sűrűn támadnak ilyen érzéseim, aggódom, hogy ez így esetleg nincs rendben, mert már sok, hogy mindig együtt vagyunk stb. ... :)

Bonyolult dolog. Minden ember más, de mégis vannak hasonlóságok :)

749. kisgé (válaszként erre: 748. - Anduca)
2007. márc. 30. 10:53
Pontosan! Meg mindig vele aludni, mellette ébredni, de ugye ez nem így megy, a másik esetleg nem így gondolja, akor izgulni, mi lesz, szeret-e annyira, mint én őt....
748. anduca (válaszként erre: 747. - Kisgé)
2007. márc. 30. 10:05

Szerintem azok az érzések rendben vannak. De nem tartanak örökké...

Legalábbis én is így érzek az első hónapokban. Pl. erős érzésem támad, hogy most azonnal vele akarok lenni. De az sokszor lehetetlen és ezért nehezen viselem, minden rajta jár az eszem, muszáj felhívni telefonon legalább vagy egy SMS-t küldeni, amire rögtön választ várok :)

Valami ilyesmire gondoltál? :)

747. kisgé (válaszként erre: 746. - Anduca)
2007. márc. 30. 09:30

Nincs nekem azzal bajom, hogy elmúlik a szerelem, nem ettől félek én. Tök reálisan látom a dolgokat, tudom, hogy vége egyszer.

Én attól félek, amit akkor érzek, nem birok meglenni a másik nélkül, képtelen vagyok másra gondolni és akkor nagyon szenvedek. Már rég éreztem ilyet, úgyhogy most jól vagyok! Elgyengülök olyankor, így egymagamban erősebb vagyok, így érzem.

746. anduca
2007. márc. 30. 09:22

Természetesen :) Én értem, hogy nem értem :) Na, ez egy összemixelt izé lett :)

Szegény fiú! Lehet, hogy nincs is neki semmi baja és Te meg kifogásokat keresel :)) Ja, nem mersz szerelembe esni. Félsz.

Tudatosítani kell, hogy a szerelem nem tart sokáig, de a szeretet megmaradhat.

Sajna, én is úgy vagyok vele, hogy sokat gondolkodom, hogy biztos jó így nekem, biztos örökre ebben a kapcsolatban akarok élni... Ha véletlenül valamiben nem értünk egyet, esetleg összeveszünk valamin, mindig elbizonytalanodom. Nekem meg fel kellene fogni, hogy nem létezik tökéletes kapcsolat :)

745. kisgé (válaszként erre: 744. - Anduca)
2007. márc. 30. 09:13

:))))))

De Te azért érted, hogy nem érted???

Nem tudom, milyen kifogásokat soroljak már fel a fiú ellen. Amúgy csak a szerelem ellen hadakozok, más baj nincs, csak még annyi, nem akarok több olyan kapcsolatot, ahol csak van valami, aztán semmi. Elegem van már ezekből, inkább ne legyen semmi, senkivel és akkor jól megvagyok!!!

744. anduca (válaszként erre: 743. - Kisgé)
2007. márc. 30. 09:11

Jó reggelt!

Jól értettem, hogy nem értettem! :))) Érted? :) Ha nem érted, akkor jól érted :)))

Na, bekattantam :))

Ezt a mondatomat vedd figyelembe: jól értettem, hogy nem értettem és hogy ösznye-visznya írtál, nem tudtad pontosan megfogalmazni.

:)

743. kisgé (válaszként erre: 742. - Anduca)
2007. márc. 30. 09:07

Jó reggelt!


De ha én nem tudom megfogalmazni,akkor Te miért érted?????:)))

742. anduca (válaszként erre: 741. - Kisgé)
2007. márc. 29. 15:49

Akkor jól értettem :)))

Én is úgy gondolom. Szerintem még egymásba botlunk.

741. kisgé (válaszként erre: 740. - Anduca)
2007. márc. 29. 15:45

Talán, munka, világ, nem tudom megfogalmazni.....


Hát, időnként el tudnak távolodni az emberek egymástól, de ha igazi barátság, akkor egymásra találtok még!

740. anduca (válaszként erre: 739. - Kisgé)
2007. márc. 29. 15:43

Jaj, miket írsz! :)))

Jól értem, hogy Te főleg a munkára gondoltál azzal kapcsolatban? Világ=munka, elfoglaltság? Hm... Vagy mi van? :)))

Nem teljesen külföldön él. 2 hét külföld, 2 hét otthon... Sms-ezni szoktunk, de már azt se. Mert mindig megkérdeztem, mikor jön haza, mikor talizhatunk, jött válasz is, de nem taliztunk :( Nem talált rám időt. Én meg már nem erőltetem. Kb. 1 évvel ezelőtt taliztunk. Azóta talán nem is. Együtt ünnepeltük a szülinapunkat. Csak úgy spontán. Írtam neki, h mikor talizhatunk, visszaírt, hogy az unokatesójával mennek ki a bárba, megyek-e. Mentem.

739. kisgé (válaszként erre: 738. - Anduca)
2007. márc. 29. 15:30

Én is írtam és elszállt! :(

Én azt írtam, nem tudom, de úgy érzem, más világ vagyunk Istvánnal, vagy csak nem ismertem még ilyen fiút. Ápoló, tök más életet él mint én. Néha olyan fura érzésem van, szoktam is mondani: multi-picsa vagyok.:)))) Nem a kedvencem ez a világ, de jókat lehet röhögni. Itt fizetnek annyit, hogy megéljek egyedül, jó a hangulat, ügyelnek is arra, hogy jól érezzem magamat és nem merevek a szabályok, illetve ez nem igaz, nem merev az irányítás, demokrácia van.:))) Persze a góré mondja meg a végsőt, de azért meghallgatnak legalább. Szóval multi-kulti, egész más világ. :)))


Így más, ha külföldön él!!!! Így tényleg nehéz......azért leveleztek, meg ilyenek?

738. anduca (válaszként erre: 737. - Kisgé)
2007. márc. 29. 13:45

Előbb írtam egy kis regényt. Elszállt :(((

Nem fogok káromkodni.

Ja, akkor még nem költözik oda. Majd 80 évesen :)

Azért nem tartjuk a kapcsolatot, mert külföldön dolgozik. Ha haza jön, otthon segít az anyukájának, aki egyedül maradt. Van egy hatalmas emeletes házuk és egy hatalmas kertjük. Néha a barátjával is kell lennie. Habár, mostanában elég gyakran váltogatja őket. Talán a fiúknak nem jön be a távkapcsolat. Hívogattam őt, hogy mikor lesz ideje rám is, egyeztettük az időpontokat, egyszer neki nem felelt meg, másszor nekem nem. De főleg ő volt az elfoglalt. Mondtam neki, ha haza jön és lesz ideje, hívjon fel, talizzunk..........

737. kisgé (válaszként erre: 735. - Anduca)
2007. márc. 29. 13:07

Csak kiruccan oda, mondta, majd meglátom milyen szuper!:))

Miért nem tartjátok a kapcsolatot?

736. anduca (válaszként erre: 734. - Kisgé)
2007. márc. 29. 09:09

:D Én mint élő napló :) Hogy élő, az még úgy igaz is, de hogy napló... :) Á, szerintem nem baj :)

Hogy 8 évvel fiatalabb, azon van a lényeg? Mert hogy nem ismered, az nem baj, hisz még megismerheted, ha mindketten akarjátok. De ha nem ismered, akkor honnét tudod, hogy más világban él? Vagy mit értesz más világ alatt?

Látom, optimistán veszed a dolgokat :) Tutira a személyiséged jobban érdekli őt mint a melleid :))

735. anduca (válaszként erre: 733. - Kisgé)
2007. márc. 29. 09:01

Szia!

Hát, ez nagyon jó :)))

De tényleg vesz ott házikót? :) Oda is költözik vagy csak hétvégeken, kiruccanásra fogja használni? Lehet, hogy 80 éves koráig megunja Kőszeget és majd hallani sem akar róla :)

Nekem is van egy barátnőm, akit már szinte születésem óta ismerek, a legjobb barátnők voltunk, de már nem tartjuk a kapcsolatot. Szintén csak itt-ott összefutunk, de akkor nagyon jót tudunk dumcsizni, röhögni.

734. kisgé (válaszként erre: 732. - Anduca)
2007. márc. 29. 08:56

Tetszik hát, de nem hiszem, hogy egy 8!!!!! évvel fiatalabb pasival létesítnék viszonyt, aki más világban él, mint én és nem is ismerem!!!!!

Asszem flörtölünk, igen.

Az volt a nagy dolog, hogy legutóbb egy kissé kivágott fölső volt rajtam, ne durvát képzelj el, csak úgy szolidan. Ha ilyen felsőbe vagyok, a férfiak beszélgetés közben csak odanéznek, mégha régi kollégáim is, ő nem nézett oda, csak a szemembe. Tudom, erre a meleg haverjaim azt mondanák, tuti meleg, de én inkább azt szeretném hinni, a személyiségemet jobban értékeli, mint a melleimet.:)))))))) Aztán volt, hogy zártabb pólóban voltam és oda nézett, de aznap emlékszem mindent megvizsgált rajtam, láttam a szemét, ahogy az arcomat fürkészi mindenhol, meg végig nézett rajtam, meg ilyenem!


Jaj, Te vagy az élő naplóm és még válaszolsz is. Nem baj?:)))

733. kisgé
2007. márc. 29. 08:52

Szia!



Este olyan jót röhögtem. Van egy barátom, akit 19 éves koromtól (tehát pár éve) ismerek, 13 éve......nem semmi. Na mindegy, az a lényeg, ugyan volt köztünk régen egy kis izzás, de inkább barátok vagyunk. Van, hogy éjszakát átdumálunk, filozofálunk, sírunk, nevetünk. Aztán van, hogy 1 évig nem hallok felőle, de mindig felbukkanunk és ezt tudom is. Már évek óta azt mondogatja, fent fog lakni öreg korában a hegyen, Kőszegen. Múltkor meg is beszéltük, hogy 80 évesen én is ott élek majd, ülünk a teraszon, szívjuk a cigit és jófajta bort, meg pálinkát kortyolgatunk.- Este hívott, hogy lehet, hogy vesz Kőszegen egy faházat, kis erdő résszel. Mondom basszus, itt az álmod, nagyon örülök. Akkor ülünk 80 évesen bölcsen a hegyen......azt mondta, ha addigra nem lesz bölcs, könyörög, lőjem fejbe.:))) Azt mondta, azzal simán megbirkózik, hogy impotens lesz( szereti a csajokat, nem kicsit), de ha nem lesz bölcs, lőjem agyon!:))))) Nagyon jót röhögtem!!!!!

732. anduca (válaszként erre: 731. - Kisgé)
2007. márc. 29. 08:50

Jó reggelt!

Igen, a nők hamarabb érnek.

Hiszen Ti flörtölgettek egymással! :))

Szóval tetszik a fiú, de nem akarsz vele szorosabb kapcsolatot létesíteni...

731. kisgé (válaszként erre: 730. - Anduca)
2007. márc. 28. 17:22

Ja, túl komoly vagyok nekik! Ez egyébként baj, de nekik, nem nekem!:))))

Ez jó, ott hagyott? Pedig csak 2 év különbség, de a nők hamarabb érnek, az tuti!:)))


Voltam kórházban, képzeld. István is ott volt, most nem sokat beszéltünk, nagyon dolgozott, de találtam egy kis üzenetet. Van egy papír, amire mindig felírom, mikor megyek legközelebb, hogy a mama tudja. Ezt István is el szokta olvasni,mindig ráírok valami kis baromságot is. Legutóbb azt írtam: Gabriella szerdán jön, mert sajna nagyon sok dolga van. Erre ma ott volt egy másik írással: nagyon elfoglalt lehet!

Én meg odaírtam, hogy az is vagyok, nem hiszi? De mindig jövök, ahogy tudok. Tőle kértem tollat, meg mondtam neki, felírtam, mikor jövök legközelebb, olyan furán nézett rám, olyan zavarban volt, vagy csak én akartam úgy látni, nem tudom. Valamiért tetszik nekem a fiú.....:)))

730. anduca (válaszként erre: 729. - Kisgé)
2007. márc. 28. 10:54

Hiszen Te 20 évesnek nézel ki, szerintem is.

Ha megmondod a pasiknak a korodat és ledöbbennek, utána odébb állnak? :))

Velem ez egyszer megtörtént, de már régen. Diszkóban táncoltam, odajött hozzám egy helyes fiú, táncoltunk, váltottunk talán 2 mondatot, utána megkérdezte hány éves vagyok, megmondtam és otthagyott :)) Én 17 voltam, ő 15 :))

10ezer Ft-tal? Az is valami... :) Sőt, kezdetnek nem rossz. Kevesebb nem lesz, már csak több lehet :)

729. kisgé (válaszként erre: 728. - Anduca)
2007. márc. 28. 10:31

Jó reggelt!:)


Egyébként a kor nem zavart, ha valaki sokkal öregebb, az jobban zavar, mint az, ha fiatalabb. Így is mindenki ledöbben, ha megmondom a koromat!:)))

Nem érzem a pasik hiányát valahogy...tök jól evagyok, hogy van új állásom! A szerelem amúgy is meghülyít!:))))


Sajna olyan nem létezik, esetleg a szex és drog iparban...:)))


Aha, kerek nettó 10ezer Ft-tal:)))

728. anduca (válaszként erre: 727. - Kisgé)
2007. márc. 28. 08:00

Jó reggelt!

Én? 22 éves? :DDD Az már picit régen volt :)

Nem kell pasi? Te tudod... :)

Havonta fizetés emelés? Olyan hol létezik? :o

:))

De az új helyeden többet fogsz kapni már az 1.hónapban is mint a jelenlegi munkahelyeden, nemde?

727. kisgé (válaszként erre: 726. - Anduca)
2007. márc. 27. 16:26

Jó, de Te meg vagy 22 éves!:)))))

Mit kezdjek egy ilyen sráccal? Csak vonzódunk, ennyi!:(

Nekem most olyan szinten nem hiányzik pasi, vagy akárki, iszonyat, hogy mennyire nem.:((((


Ja, az a baj, nem emelnek havonta fizut, kb 1 év múlva. Nem baj, valahogy majd megoldódik.

726. anduca
2007. márc. 27. 15:42

:)))

24 éves? :) Az én barátom is annyi :))

Nem akarsz tőle semmit? :( Én meg már itt izgultam, hogy kialakul köztetek valamilyen szoros kapcsolat :))

A tartozás nem jó dolog :( De gondolj arra, hogy 1 év múlva mennyi pénzed lesz! Már nem fog kelleni félre rakni a tartozásra :)) Ja és itt lesz az új munkahelyed is hamarosan, ahonnét dőlni fog a pénz :))

725. kisgé (válaszként erre: 724. - Anduca)
2007. márc. 27. 15:17

Ezt jó hallani!:)))))


Milyen arányai vannak????? Ezt Te honnan tudod, én még csak ruhában láttam!:))))) Nem hiszem, hogy akarok tőle bármit, nem tudom, 24 éves, én meg már nem.....mondjuk ez nem zavarna, meg az sem, hogy Erdélyi, meg az sem, hogy ápoló, nem tudom mi, de valami miatt nem akarok semmit.:(


Jaj, most kicsit idegbeteg vagyok. Van egy nagyobb összegű tartozásom exnek, annak idején kisegített. Most hozzá jön közel 150ezer tartozás, a le nem töltött tanulmányi szerződésemből és nagyon frusztrál a tartozás, meg szeretnék szabadulni tőle. Viszont a havi bérem elég jó, de nem élvezhetem, mert rakhatok félre a tartozásokra, kb. 1 év míg megadom és akkor nem jött közbe egyéb. Most emiatt ideges vagyok, de majd megnyugszom, egy barátnőmmel már kitaláltuk, mit fogunk tenni, igyekszünk pénzt szerezni pluszban.

❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook