Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Napló-pótló fórum

Napló-pótló (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
874. kisgé (válaszként erre: 873. - Anduca)
2007. máj. 29. 16:11

Jó, majd készítek fotókat már!!!

Igen, nagyon meglepnek, mondjuk egy ilyen mindig meglep!:)))

Hordtál kabátot? Itt 35 fok volt árnyékban, reggel 9-kor már, nagyon durva volt!

873. anduca (válaszként erre: 872. - Kisgé)
2007. máj. 29. 11:57

Szia!

Szexibb leszel mint a menyasszony :D

A fotókról majd ne felejtkezz el :)

Hát, ha már beszéltek arról, hogy szeretnének babát, akkor biztos már közben is próbálkoztak... Nem mondhatták, hogy talán lesz babánk :)

Szóval megleptek :)

Nálam már szerencsére elmúlt az álomkór.

Itt reggel 7 előtt 11 fok volt. Durva. Most nem is tudom, milyen idő van kint, de 20 foktól több biztos nincs. Tegnap már hozzánk is ideért az eső.

Természetesen akkor, amikor én szandálban és pántos felsőben vagyok. Múlt héten még kabátot is hordtam péntek kivételével :)

872. kisgé (válaszként erre: 871. - Anduca)
2007. máj. 29. 11:31

Szia!


Nyúlik az anyag?:)))) Hm...meggondolom!:)))

Van rucim az esküvőre, amire megyünk. Nem leszünk koszorús lányok, így nem kell bazi nagy flanc, ennek örülök, mert nincs 20 ezrem egy ruhára. Még télen turkáltam egy szép barna, térdig érő, áttetsző H&M ruhát, dögös, cicimutogatós, felül flitteres és az áttetsző rész alatt van bélés. Tök jól áll, abban leszek. :)


Tökre örültem ennek a terhességnek, csak fura, hogy babájuk lesz, pedig beszélnek róla egy ideje, de ezek szerint cselekedtek is!:)))

Amúgy jól vagyok, én egész múlt héten ájuldoztam, este bealudtam, hulla fáradt voltam. Most nagyon jó ez a 25 fok, élvezem, hogy nem folyik a víz minden honnan belőlem!:))

871. anduca
2007. máj. 24. 13:04

Szia!

Igen, ez tényleg jó :)

Ne ess túlzásokba, jó? Persze, dupla akkora vagy mint én... Ekkora hülyeséget! No-no! Ja, én vagyok fele akkora mint te. Így sem igaz.

Amúgy nyúlik az anyag. Beleférnél.

Ohhh! Igen, ő a szerelmét adta!

Jé! Gratu a barátnődnek! Egészséges babát és mamát!

Amúgy... Hogy vagy?

Én minden nap úgy pottyanok be az ajtón otthon, annyira fáradt és álmos vagyok. Mint az élő-halott. Ettől a melegtől.

870. kisgé (válaszként erre: 869. - Anduca)
2007. máj. 24. 11:55

Szió!


Begbocsájtok!:)))) ez olyan jó nem? Hogy nincs bennem harag és bosszúvágy...:)))


Persze, kölcsizd a ruhádat, igaz nem tudom majd felvenni, mert fele akkora vagy mint én, de jól fogok kinézni benne!:)))))


Ő is adott ajándékot, egy gyűrűt és a szerelmét...jajj de szépen írtam! :)))))


Ma írt egy barátnőm, hogy 14 hetes terhes, hát totál elérzékenyültem!!!!!!! :)))))


Jaj, most olyan édes volt, priviben leírom.:)

869. anduca (válaszként erre: 868. - Kisgé)
2007. máj. 24. 10:38

:))) Akkor megbocsájtod a vakságomat? :)

Tetszik Neked is a ruha? Kölcsizzem?

Az ajándékot megköszönte, mondta, hogy szép, de nem kellett volna :)) Tudom, hogy nem kellett volna :))

Hát, nem tudom, mikor lesz az esküvő. Majd valamikor :)

A melóban ahhoz értesz, amihez épp kell érteni :) Nem? Akkor az úgy tökéletes :)

Nyugodtabb vagy? Amúgy, minden a régi? :) Mindenki a régi? :)))

868. kisgé (válaszként erre: 867. - Anduca)
2007. máj. 23. 15:48

Szégyeld is magadat!:))))))) Jaj, nehogy!:))) Szerelmesen az ember nem lát dolgokat!

Illik hozzád a ruha, nem tudom, Te mennyire vagy kislányos!:)))

De tuti lehetett!!!! Én is akarok ilyet!!!:)))) Ajándéknak mit szólt a párod??? Esküvő mikor lesz vajon???

Á, még sehol nem vagyok a melóban, mondjuk azt, van amit már értek.:)))

Érzelmeim hullámoznak, most nyugodtabb vagyok, mondjuk azt.

867. anduca
2007. máj. 23. 14:54

Ooopsz! Létezik ez? Már megint nem vettem észre, hogy írtál, pedig mindig nézem. Komolyan :)

Amúgy tényleg sok volt a meló. De tegnap délután leadtam a munkát, ma fellélegezhetek :)

Amit a pozitív és mosoly topikba írtam, visszavonom. Na, most már szégyenlem magamat.

Jaj, ne má´! Nem ám, hogy elérzékenyülsz :) Köszönjük a dicséretet! :)

Olyan kislányos az a ruha? :)

Na, jó, ha nincs bajod a fehér szandállal :)

Csak nem értettem, miért tetted fel a kérdést és miért "vigyorogtál" annyit :)))

Az eljegyzés vasárnap 13 órától volt, persze, 10 perccel hamarább jöttek, épp az apu ingjét vasaltam... A párom mondott nekem egy gyönyörű verset, amit ő szerkesztett össze több gondolatból, az érzéseit foglalta belé és a kezem megkérését. Teljesen meg voltam lepődve. Annyira, hogy elfelejtettem meg6ódni :)) Állítólag mindenki pityergett, csak én nem. Szép, mi? De hát hogy pityereghetnék, ha látom, hogy mennyire zavarban van, reszkettek a kezei meg minden... Úgy aggódtam érte :) Hozott nekem egy szép virágcsokrot is, anyunak is, hugomnak is, apumnak minőségi bort.

A szülők a szülőkkel is nagyon jól elszórakoztak. Finomakat ettünk - az előző 2 nap főzéssel, sütéssel, takarítással telt.

Kb. ennyi.

Ja, kicsit elkéstem az ajándékkal, az ebéd után jutott az eszembe :)

Te hogy megvagy? Már totálisan benne vagy a munkában? :)

Érzelmi téren mi a helyzet?

866. kisgé
2007. máj. 23. 10:41

H4elló!


Mizu???? Sok a ameló, hogy nem írsz???

865. kisgé (válaszként erre: 863. - Anduca)
2007. máj. 21. 11:39
Nagyon édes, ez a ruha és nagyon jól áll, jó választás volt. Meg Ti is édesek vagytok!:)))) Megint elérzékenyülök mindjárt!!!!
864. kisgé (válaszként erre: 863. - Anduca)
2007. máj. 21. 11:37

Helló!


Ki mondta, hogy bajom van, he?:)))))))

Csak kérdeztem. Nem tettem fel képet, semmi időm nem volt semmire!


Mesélj, milyen volt a party???

863. anduca (válaszként erre: 862. - Kisgé)
2007. máj. 21. 06:48

Mi a gondod a fehér szandállal a ruhámhoz? :))) Hm? Szerinted mit kellett volna hozzá felvenni?

Szerintem jó volt az összhang :)

Teszek fel én is képeket, de a szandi nincs rajta... Képzeld hozzá! :)

Igen, a bronz tényleg megy azokhoz a színekhez. Először megvetted a cipellőt és ahhoz veszed majd meg a ruhát? :)

Megnézem, hátha tettél fel képet...

862. kisgé (válaszként erre: 861. - Anduca)
2007. máj. 18. 13:10

Hát, akkor ki kell jól gondolni, mi legyen a kocsival!!!


fehér szandi? A ruhához?:))))

Én olyan gyönyörű bronz színű szandit vettem, egy álom, jó drága is volt, de megyek tudod esküvőre, ugyan ruhám nincs, de a cipi már megvan hozzá. Mondjuk olyan a színe, hogy megy a zöldhöz, barnához, amilyen ruhát akarok, de még a világoshoz is megy. Majd lefotózom, felrakom a képet!:)))

861. anduca (válaszként erre: 859. - Kisgé)
2007. máj. 18. 10:20

Szia!

Most még nem intézkedek a kocsival kapcsolatban, mással foglalkozom :) Amúgy a csapágy a bűnös. De ott az a rész úgy ki van kopva, h pár évecskén belül megint ki kell cserélni a csapágyat. Szóval úgy gondoltam, h talán meg is érné megvenni azt a törött Paseo-t, amit láttam neten, hogy árulnak és ha az eleje egyáltalán nem volt törve, akkor ki lehetne cserélni az egész elejét - karok, csapágy stb. ... Vagy rendelek csapágyat és kész, aztán 2 év múlva megint... Vagy most rendelek csapágyat, beszereltetem és eladom a kocsit... :(

Manikűr, aztán megyek hajfestéket venni, fehér szandált és egy melltartót venni, ha lesz nekem megfelelő :)

860. kisgé (válaszként erre: 857. - 12667dcac6)
2007. máj. 18. 09:33
Szia! Megvagyok köszi, írok majd privit, nagyon kevés időm van!:)))
859. kisgé (válaszként erre: 858. - Anduca)
2007. máj. 18. 09:33

Szia!


Meddig nem lesz kocsi? Mi a baja, tudod már?


Na, szuper, manikür, miegymás!

858. anduca (válaszként erre: 856. - Kisgé)
2007. máj. 18. 06:29

Szia!

Á, ne is mondd... Szerdán én is este 7-ig dolgoztam reggel fél 7-től.

Amióta nincs kocsim, azóta kómás vagyok. 5 előtt kelek és szerdán 20:45-re értem haza.

Remélem, fog tetszeni neki a medál.

Oké, majd küldök képeket! :)

Ma fél 2-kor lelépek, megyek manikűröshöz :)

Te se vidd túlzásba a munkát! ;)

857. 12667dcac6 (válaszként erre: 856. - Kisgé)
2007. máj. 17. 17:16
Szia szia!!!!!!!!!!!!!!!Megláttam a neved és gyorsan megkerestelek.Jól vagy???????????????
856. kisgé (válaszként erre: 855. - Anduca)
2007. máj. 17. 17:14

Szia!


Bocsi, tegnap 18:30-ig dolgoztam, ma 9 helyett 8 előttől és most fejeztem be a melót!:)))


Na, ez tök jó, a medálból többet is lehet hordani!!!!


Nagyon jó, a hajpánt, fotót kérek ám majd!!!!

855. anduca
2007. máj. 17. 14:33

Na, megvan az ajándék :)

Egy kicsi arany medál - amulett - szerencsét hozó elefánt :)

Tegnap vettem magamnak hajpántot a ruhához. Találd ki, milyent! :)

Pöttyöset :)

854. anduca (válaszként erre: 853. - Kisgé)
2007. máj. 16. 09:27

Igen? Akkor jó :)

Még semmi. Esetleg medált vennék neki...? Abból is 2 van neki. De az még elférne a láncán és valami kicsit...

Képzeld, nem tudtam belole kiszedni, hogy mikor akar szabizni, azt mondta, hogy ezen a héten nem akar ezen gondolkodni, most inkább az eljegyzésen jár az esze. Így nem tudok betervezni utazást.

853. kisgé (válaszként erre: 852. - Anduca)
2007. máj. 16. 09:23

Jó reggelt!


valahogy én is pöttyösre szavaztam látatlanban!:)))


Ajándékkal mi a szitu?

852. anduca (válaszként erre: 851. - Kisgé)
2007. máj. 16. 08:21

Jó reggelt!

Kiválasztottuk közösen: hugom, anyu, apu és én.

Pöttyös! :)

851. kisgé (válaszként erre: 850. - Anduca)
2007. máj. 15. 17:51
:)))) Jól van, csak hajrá!:)))
850. anduca (válaszként erre: 847. - Kisgé)
2007. máj. 15. 16:46
Még párszor felveszem, megnézegetem magam a tükörben, magam mellé képzelem a páromat, és ha okés a kép, a ruha megfelelő lesz az alkalomra :)
849. kisgé (válaszként erre: 848. - LACKNER30)
2007. máj. 15. 16:30
Mire kérdezel rá?
2007. máj. 15. 16:03
????
847. kisgé (válaszként erre: 846. - Anduca)
2007. máj. 15. 15:13

De jó! Pont olyat kaptál, ez tetszik!


Szerintem, ami illik a személyiségedhez és amiben jól érzed magad. Szerintem ez is lehet egy alkalmi ruci, simán!

846. anduca (válaszként erre: 845. - Kisgé)
2007. máj. 15. 14:15

:)))

Hm... nekem? Igen, nekem.

Hát, nem éppen eljegyzésre valók, szerintem.

Szexi ruhák...

Eléggé kivágott a dekoltázs és a hát része. Térdig érő. Hasonlóak.

Amikor elindultam bevásárolni, a barátnőm megkérdezte, hogy van-e elképzelésem, milyent veszek. Mondtam nincs, olyant veszek, ami fog tetszeni, akár piros pöttyös is lehet.

Képzeld, az egyik piros pöttyös :) Csak azért is. Ekkora szerencsét. Múltkor láttunk a barátommal hasonló ruhát és neki nagyon tetszett, meg is akarta nekem venni, de akkor már nem találta ott. Akkor én most vettem hasonlót. Piros ruha, fehér nagy pöttyökkel. A másik is piros, fehér pici virágokkal - talán.

Majd megmutatom anyunak. Kb. le fog beszélni róla :)

Talán kosztümöt kellene vennem? Mindegy, a hangulatomtól fog függeni, mit veszek fel :)

845. kisgé (válaszként erre: 844. - Anduca)
2007. máj. 15. 13:52
Oh, ez nagyon szép ajándék NEKED! :))) Milyeneket vettél?
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook