Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Napló-pótló fórum

Napló-pótló (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
814. anduca (válaszként erre: 813. - Kisgé)
2007. ápr. 16. 06:48

Jó reggelt!

Mi a nagy helyzet? :)))

813. kisgé (válaszként erre: 812. - Anduca)
2007. ápr. 13. 14:44

Hát, ennek a helynek sokat köszönhetek. Ez a hely inspirált, hogy tovább tanuljak, csomót tanultam a multi létről (hahahaha) és sok jó fej ember lett a barátom!!!!

7 év, az tudod, választó vonal.

2 hét múlva lesz buli, 70 embert hívtunk meg, nagy ihajj lesz, egy volt kollégánk koncertezik épp, nagyon jó lesz!!!!

812. anduca (válaszként erre: 811. - Kisgé)
2007. ápr. 13. 12:14

Szia!

örülök, hogy jobban vagy, alakulsz.

9 év, az tényleg sok. Azt lehet mondani, hogy az a munkahely volt az életed. Legalábbis az életed nagy része. Hiszen majdnem minden nap ott tartózkodtál, a napjaid nagy részét ott töltötted. Én sem tudom elképzelni, ha innét elmennék, hogy érezném magamat. Én 7 éve dolgozom itt.

Túlórák vannak, de mellette sokat netezek, szóval szinte feleslegesen vagyok itt 10-12 órát...

De nincs kedvem :( Nem bírok egyhúzomban olyan sokat dolgozni.

Ma van az utolsó napod a munkahelyeden? Lesz megint búcsúbuli? Vagy már csak szomorúan elbúcsúzol mindenkitől és kész, vége?

811. kisgé (válaszként erre: 810. - Anduca)
2007. ápr. 13. 10:45

Szia!


Hát a barátnőm nincs azóta sem jól, én már alakulok azért. Nem mondom, hogy csúcs, de alakulok. A helyzetnek nincs is köze holmi idióta pasikhoz, hanem az a bajom, hogy elmegyek a cégemtől és ilyen érzelmi dolgok rohantak meg. Végig szaladt a fejemben az elmúlt 9 év, amíg itt voltam, és hát fú, nem volt semmi. Több minden történt velem az elmúlt 9 évben, mint előtte a 23-ban.:)))


Most akkor tolod a túlórát???? :( Szegényke! Tarts ki, péntek van!

810. anduca (válaszként erre: 809. - Kisgé)
2007. ápr. 12. 09:49

Jó reggelt!

Valahogy senkinek sincs jó kedve, jó napja mostanában :( Már jobban van a barátnőd?

Na, mégis csak sikerült az üvöltve éneklés! :))

Hú, akkor ez egy picit nehéz helyzet, hogy az idióta a főbérlőd.

Akkor jó, hogy a királyfi még a közelben tartózkodik :)

Nem jött meg a kedvem a munkához :( De ma már többet produkálok mint tegnap. Bejöttem hamarább és tovább is leszek :( Pár napig megint túlórázni fogok :( Pedig nincs kedvem :(

Fú, mennyi :( jel. :)

Tegnap este nagyon fáradt voltam és megint nem tanultam :( Ez így nem lesz jó... Olyan kevés ez a 24 óra/nap.

A munkára fordított időt kellene csökkenteni! Ezt támogatnám! :)

De voltam tegnap futni! Legalább valami hasznosat is csináltam :) Lehet, hogy attól fáradtam el :)

809. kisgé
2007. ápr. 12. 09:24

Jó reggelt!


Jajj, de rossz napom volt tegnap. Este felhívtam a barátnőmet, ő közölte, hogy meg akar ma halni, mondom, akkor igyunk. Jött értem, felmentünk a hegyre kocsival, ahol látni az egész várost, közben István a királyt énekeltünk ordítva persze. Aztán nála ettünk ittunk és hazamentem. Beszéltem az idiótával is, mondtam neki, el lehet kerülni a lakás környékét. Bevallotta, hogy összeköltözött a nőjével, és azért viselkedik velem úgy, mert én provokálom. Na ezen kiakadtam, lent álltunk a többiekkel, üveges szemekkel magam elé nézve: én vagyok....én vagyok...mi vagyok????? Mondták, szőke vagyok, de egy provokátor, ez a lényeg. ÁÁÁÁÁÁ

A pasi amúgy a főbérlőm és mikor mondtam, hogy szeretném megkérni, hogy többé ne jönnön a lakásba, akkor megjegyezte, hogy de ez az ő lakása, mondom szarok rá, ne jöjjön. Azt mondta jó.:))))) Az anyjának fizetek úgy is, tehát nem kell jönnie. Még mindig bánt a dolog, de elmúlik. Meg stresszelek amiatt, hogy elmegyek innen, legbelül ez van.


István a királyfi, még ott dolgozik, mert hétfőn, mikor anyám bement a mamáshoz, akkor bezzeg ott volt a kis.....:))))


Na, már megjött a kedved a munkához????

808. anduca (válaszként erre: 807. - Kisgé)
2007. ápr. 11. 14:13

Ja, még rád szólnak, hogy csendesebben, ne zavard őket, amikor ők összpontosítanak a túlélésre, a dugóból kikerülésre :)

Egyáltalán még ott dolgozik?

Ugye? :)

Jaj, basszus! Nekem meg már elegem van a munkából! Jobbnál jobb telefonokat kapok: +100 rakásnyi munkát... Nagyon nincs kedvem hozzá. Ma még a kevés munkához sincs kedvem, nem még a sokhoz.

807. kisgé (válaszként erre: 806. - Anduca)
2007. ápr. 11. 14:07

Dugóban üvöltve énekelni nagyon nehéz, mert hogy ugye állsz és melletted is állnak és ugyan időnként üvöltve énekeltem, fde furcsán néztek rám az emberek a másik kocsiból!:)))) Babakocsis csávó nagyon-nagyon felhúzott!!!!!

István királyfi eltűnt, bújócskázunk, ez van.


A szépséged mindenhogy megmaradna!:))) Igen érdekes volt a haj, amit a barátod csinált!:)

806. anduca (válaszként erre: 805. - Kisgé)
2007. ápr. 11. 13:37

Ó, nem énekelhettél üvöltve :( Micsoda örömtől fosztott meg ez a dugó :)

Pasi kezébe babakocsit... ááá :) Legalább a gyerekére vigyázhatna, ha már magára nem képes.

A királyfival sem találkoztál? Ez tényleg nem jött be. De legalább meglátogattad a mamád.

Csak kicsit vagy okos? :)

Elképzelni én is el tudom magamat rövid hajjal, de szerintem vesztenék a szépségemből :D Pfúj! :) hahaha.

Nem mondhatnám, hogy konzervatív vagyok. Persze, vannak bizonyos dolgok, amikben az vagyok.

Keresek egy képet, ahol érdekesre sikeredett a hajam. A párom tűzte fel nekem, csak úgy 1 mp alatt és egy picit össze is kuszálódott :) Tetszik az a frizura. Majd elküldöm.

805. kisgé (válaszként erre: 804. - Anduca)
2007. ápr. 11. 13:20

Na, ez nem jött be! Akkora dugó volt, hogy 20 perc alatt 1 óra alatt értem oda. Száguldani kell az énekléshez! Ráadásul a zebrán elindult babakocsival egy pasi úgy, hogy nem nézte, hogy én épp odaérek. Olyan fékezés volt, hogy majdnem kiszálltam az ablakon. Még közelben sem volt, hogy belássam az utat, úgy szentségeltem neki, az meg ki volt akadva. Mondtam, ha magad után húzod a gyereket, akkor oké, mert téged ütlek el, de ha magad előtt tolod....

Aztán István sem volt ott, a királyfi (ez nagyon tetszik!) 3 hete nem láttam, ennyit a nagy őről!:(((

Sajnos kicsit én is okos vagyok, bár ne lennék!:))))


Nem tudom, el tudlak képzelni rövidebb hajjal simán, de én ilyen tipus vagyok! Azért Te sem tűnsz olyan nagyon konzervatívnak, vagy az vagy?:))))))))))))))

804. anduca (válaszként erre: 803. - Kisgé)
2007. ápr. 11. 10:01

Köszi, baby! :)) Na, passzolna nekem a rövid haj?

Hé, nem volt hasmenésem! :) Csak fájt a hasikám.

Asszem a mensi miatt... Ennyire nem szokott fájni. Ja, öregszem :)

Igen, pár Vízöntő ku.va okos! :) Tapasztaltam. Az én párom sokszor az :)

Mamihoz mész, beteszed István a királyt és talizol Istvánnal, a királyfival :)

Ez tetszik - üvöltve énekelni :) Ma én is hangosan énekeltem vezetés közben :)

803. kisgé (válaszként erre: 802. - Anduca)
2007. ápr. 11. 09:45

Na, megjött a ép, tök helyes csajszi vagy! Nem udvarolok, érted. Most már legalább van arc a leveleid mellé!:))))

Aha, fejfájás, hasmenés, lábfájás.......az öregkor, érted!:))))


ÁÁÁ, már benéztem a pozitív és mosolyba, kész is lett mindenki! :))))))) Igen, személyesen kéne dühöngenem, de én tudom, mi lenne a vége, ledöntene a lábamról, nem vesz komolyan! Vízöntő a lekem, abból aa szabadabb fajtából és okos, kurva okos és kész, ez egy végzetes kombináció, de a kalapács jó ötlet!!!! Összeköltözika nőjével és hozzám jár, feneket paskolni, mert nem bírja ki, hogy ne érintsen meg, ha ott vagyok, a köcsögláda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Megyek mamihoz, közbe beteszem az István a királya cd-t és üvöltve fogok énekelni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Du jövök!

802. anduca (válaszként erre: 801. - Kisgé)
2007. ápr. 11. 09:39

Szia!

Arra a mail címre, ami az adatlapodon van. Nemrég küldtem, talán még nem értek oda.

Ugye, mindig csak szórakozunk tanulás helyett. De már itt a tavasz, süt a napocska, kinek van kedve tanulni... :)

Mentségünkre: a páromnak nagyon fájt a feje már 2.napja, nem tudjuk, mitől... Nekem meg a hasam és a lábaim fájtak... Így nem lehet tanulni :)

Elköltözött a csávó? Hát, biztos a nőhöz! Hova máshova...? Igazad van, kapja be! :) Pfuj! Nna!

Még nem volt elég a dühöngésből? Látogasd meg a dühöngő topikot is! :) A pozitív és mosoly topikot inkább ne! :))

Kidühöngenéd magad személyesen is a csávóval, nem? Mondjuk, valami kalapáccsal a kezedben a fején... :D

801. kisgé (válaszként erre: 800. - Anduca)
2007. ápr. 11. 09:26

Jó reggelt!!!


Hová küldted fotókat??? Nem kaptam, vagy nem tudom???

Milyen Mr. Bean?:))) Semmi tanulás, csak mindig szórakozás???:)))


ÁÁÁÁÁ, kész vagyok az ürgétől, most veszekszem vele, azt nem szeretik, lekopik. Azt akarja igen, de van benne más is. Csak AZért nem teker ennyit valaki. Azért kapcsolatot nem akar, de egy ilyennel én sem. Kapja be. Tegnap bedühödtem rá, nagyon. Anyjával dumcsiztam és mondta, elköltözött a csávó, mivel a csávó nem mondott nekem semmit, feltételezem, összeköltözött a nőjével és akkor kapja be, hogy ekkora egy jellemtelen görény! Mert az és amikor ezt megmondom neki, akkor lelkifurdalása lesz és vérig van sértv és papol a férfiak és nők különbségéről, ami igen nagy, de fogalma nincs mit csinál. Hülyegyerek!:))))


Na, kidühöngtem magam, de még nem volt elég!!!!!

800. anduca (válaszként erre: 799. - Kisgé)
2007. ápr. 11. 09:01

Jó reggelt!

Mentek a fotók... :D

Ja, a mandrónak van barátnője... Akkor mi a fenének koslat utánad? khm... :) Vonzalom... Vagy ő csak "azt" akarná? :)

Na, tegnap sem volt matekozás... Se így, se úgy :)

Pozsonyban voltunk moziban, megnéztük a Mr.Bean-t :)

799. kisgé (válaszként erre: 798. - Anduca)
2007. ápr. 10. 15:41

Igen, szeretek csajozni, így hívjuk a barátnőimmel: csajozzunk. Ez takarja az összes szolgáltatást, amit felsoroltam. Persze, ingyen van, csak barátok számára.

Szerintem mindenkinek jól áll a rövid haj, csak a stílusához nem biztos, hogy illik ám. Esetleg küldenél nekem fotót magadról??? Én még nem láttalak!:))


Hát a szívemet széjjel zúzná, ha hagynám. Nem diktálhat semmit, mert barátnője van, akit akkor szerzett vissza (mert 1 évig külön voltak, mert ő becsajozott mással), amíg velem is volt. Hm? Úgy voltunk csak együtt, hogy veszett vonzalom, első látásra. Ájszakákat átbeszélgettünk, neki olyan dolgokat tudok elmondani, amit senki másnak soha nem tudtam. Ha együtt vagyunk, én otthon érzem magam, de megmondta; vonzódik hozzám, de ez kevés ahhoz, hogy több legyen. Kipakoltam már 10*, már semmi nincs köztünk több mint 4 hónapja, ő mindig jön és nem akarna békén hagyni és én nem bíztatom. Igazán nem értem mit akar, szexet sem kap, tehát oké, vonzódik, de ha kicsit is törődne velem, békén hagyna!!!!!! A szívem ezek után mit diktáljon??? Régen szenvedtem volna mellette és megelégedtem volna a 2 hetenkénti találkákkal, de most nem alkuszom. Ezt érzi a mocsadék, azért jön és megvagyok én nélküle, meg ha ott van, is tudok magamon uralkodni, de jön a tavasz, igényeim lennének, el is tudom nyomni, de ha ott van...............na, érted.:)))))

798. anduca (válaszként erre: 797. - Kisgé)
2007. ápr. 10. 15:30

Akkor Te ügyes vagy ilyen nőcis dolgokban :)

Irigylem a barátnőidet :) Gondolom, a szolgáltatásaid ingyen vannak :)

Igen, jól áll Neked a rövid haj. Nekem mindig hosszú hajam volt, szerintem és mások szerint is, nem állna jól nekem a rövid haj.

A szived mit diktál a pasi-ügyben? :)

797. kisgé (válaszként erre: 796. - Anduca)
2007. ápr. 10. 14:55

Ja, én konkrétan a matekozásra gondoltam!:)))) A kapcsolatok már csak ilyenek. Én egy régi ürgével küzdök, nem hagy békén soha. A baj, hogy vonzódom hozzá, csak az eszem diktálja, hogy kerüljem el....

Ja, én teljes szolgáltató vagyok, amúgy imádom ezt csinálni, barátnőkkel szoktunk, mg sminkelek is és enyém a legszebb francia manikűr!:)))


De, elég sokat vágtak belőle. Fent van egy képem, hogy új haj, na kb. akkora, de ennél most jóval hosszabb volt már. Jön a tavasz, imádom a rövid hajat, sztem jól is áll és nincs vele nyűg.

796. anduca (válaszként erre: 795. - Kisgé)
2007. ápr. 10. 14:01

Igen, szép kirándulás volt.

A barátommal ugyanaz a helyzet mint eddig. Vannak derűs napok, de borúsak is... Nem matekoztunk, ha tényleg arra gondolsz :) Nem volt tanulás. A közgazdaságtan könyvet és a német teszteket a szótárral vittem magammal. De hogy minek...? :) Nem volt rá időm :) :(

Akkor elvoltál Te is :) Te ilyen kozmetikus, pedikűrös, manikűrös, fodrász vagy? :))

De nem történt valami drasztikus változás a hajadban...? Csak egy kicsit lenyírták, nem? :)

Mikor is kezdesz az új munkahelyeden? Jövő héten?

795. kisgé (válaszként erre: 794. - Anduca)
2007. ápr. 10. 13:52

Szép kirándulás lehetett!:))) Barátoddal minden oké? Volt matekozás?:)))))


Szombaton kiterülve hevertem, mamát látogattam csak meg. Vasárnap takarítottam, mostam, aztán mentem barátnőmhöz Gárdonyba, ott megcsináltam kezén-lábán a körmöt, mad kiszedtem a szemöldökét, és beszárítottam a haját. Tv-ztünk, ettünk finomat, napon ültünk, jó volt. Aztán tegnap hazamentem és bealudtam! :))


Levágták a hajamat pénteken, mindenki mondja, új hely, új haj?:)))

794. anduca (válaszként erre: 793. - Kisgé)
2007. ápr. 10. 10:02

Szia!

Végül sikerült szállást szerezni, csüt.este fél 7-kor! :) Pénteken délben elindultunk Selmecbányára - Közép-Szlovákia. Tegnap délután értünk haza. Jó is volt. Sokat sétáltunk a macskaköves utakon a régi házak között és túráztunk is az erdőben, dimbes-dombos tájakon és tavak körül :)

Olyan idő volt, hogy volt rajtam hosszúujjú és kabát is. Ha fújt a szél, kellett a kabát, ha nem fújt a szél, akkor meg a hosszúujjút is levetettem volna. Felmentünk egy magas dombra, ahonnét szépen láttuk a várost, a várakat, templomokat. Ott napoztattuk az arcunkat.

Most is éget a napocska? De jó, hogy Te már érzed. Én 6-kor még nem éreztem :(

Hogy teltek szabadnapjaid? Az alváson kívül még mi jót csináltál?

793. kisgé (válaszként erre: 792. - Anduca)
2007. ápr. 10. 09:52

Jó reggelt!


Hogy telt a húsvét?


Jaj, ne tudd meg, milyen volt. Még szombaton is kivoltam! Viszont csomót aludtam a 3 napban, kezdem behozni a lemaradásokat!

Őrület ez a nyári idő, előbb majd megfőttem a napon!

792. anduca (válaszként erre: 791. - Kisgé)
2007. ápr. 10. 06:57

Jó reggelt!

:D És pontosabban mi is történt? :) Csak beittál? Vagy volt még valami balhé?

:)

791. kisgé (válaszként erre: 789. - Anduca)
2007. ápr. 6. 10:58

Jó reggelt!


Nagyon nagy jajom van! Tegnap volt búcsú buli, nagyon sokat ittunk és a barátnőm éttermében voltunk, ő is és a pultosa is beivott és együtt örjöngtek velünk, nagyon jól érezték magunkat, csak most kész vagyok!:)))

790. anduca
2007. ápr. 5. 15:47
Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok!
789. anduca (válaszként erre: 784. - Kisgé)
2007. ápr. 5. 10:17

Szia!

Beszélgettünk, tévéztünk... :)

Én már csak ma vagyok itt, legközelebb kedden jövök, ha jövök...

Remélem, tényleg jó idő lesz és napozhatunk :)

788. 2db8a1ae1c (válaszként erre: 787. - Kisgé)
2007. ápr. 5. 09:54
Milyen lesz az új munkahely? Lehet már tudni róla valamit? Pasitéren viszont lehet, hogy igazad van, hogy most nem pasizol, jó a szingli élet. Én jól érzem magam nagyon a párommal, de néha hiányzik nekem is az a korszakom.
787. kisgé (válaszként erre: 786. - 2db8a1ae1c)
2007. ápr. 5. 09:50

Na, ez tök jó, ha tartod a fogyást!:)

Hát nekem telnek. Munkahelyet váltok, nem pasizom és tolom a fogyit, meg a sportot. :)))

786. 2db8a1ae1c (válaszként erre: 785. - Kisgé)
2007. ápr. 5. 09:47
Szia! Fogyival? Minden oké. A látványos kilóim eltűntek, most azok távoltartásán vagyok. De nem olyan görcsösen, mint eddig. Nincs lelifurdalás egy csoki miatt.. És te hogy vagy, hogyan telnek napjaid?
785. kisgé (válaszként erre: 783. - 2db8a1ae1c)
2007. ápr. 5. 09:43

Szióka!


De rg jártál erre!:)))) Remélem, azért jól vagy! Fogyival mizujs?

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook