Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Napló-pótló fórum

Napló-pótló (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
844. anduca
2007. máj. 15. 11:52

Na, most jöttem vissza shoppingolásból 2 csini rucival :)))

Tudom, hogy nem éppen ilyen ajándékkal kell meglepni a páromat eljegyzésre, de ez is egy kicsi meglepi lesz :)

Nem épp eljegyzésre való... De nekem megtetszett mindkettő :)

843. kisgé (válaszként erre: 842. - Anduca)
2007. máj. 15. 11:22
Jaja! Cselekedj, már csak 6 napod van rá!:))
842. anduca (válaszként erre: 841. - Kisgé)
2007. máj. 15. 10:31

:)))

Még nem találtam ki. De elgondolkodtató, amit írtál. Csak már cselekedjek is valamit, ne csak gondolkodjak, ugye? :)))

841. kisgé (válaszként erre: 840. - Anduca)
2007. máj. 15. 10:18

Wow, wz ám a munkamánia!:))))


Remélem kitalálod az ajándékot! Én meglepi utat vennék, mondjuk 4 nap Párizs, vagy Róma, vagy amit szerettek!

840. anduca (válaszként erre: 839. - Kisgé)
2007. máj. 15. 10:03

Addig sem unatkoztál :)))

Én meg annyira szeretek munkában lenni, hogy tegnap 11,5 órát itt voltam, ebédszünet nélkül.

Még bírom :)

839. kisgé (válaszként erre: 838. - Anduca)
2007. máj. 15. 09:43
Fel, de nagyon, 3 órát el is voltam a melóval, amit adott.
838. anduca (válaszként erre: 837. - Kisgé)
2007. máj. 14. 17:11
Felizgatott a kolléganőd? :)))
837. kisgé (válaszként erre: 836. - Anduca)
2007. máj. 14. 17:06

:)))


Hát ma megint bedobtak a mélyvízbe, mondtam is a kolléganőnek, hogy mindig fel tud izgatni olyan feladatokkal, amiket még az életben nem csináltam!:)))

836. anduca (válaszként erre: 835. - Kisgé)
2007. máj. 14. 15:04

Csak így tovább, ügyesen! :)

Jó érzés, ha belelátsz mélyebben is abba a munkába, amit csinálsz és fejleszted a tudásodat.

835. kisgé (válaszként erre: 834. - Anduca)
2007. máj. 11. 10:46

Na, priviben nem részleteztem a melót, most itt megteszem.

Az elő 1,5 hetem oktatással telt, jó sűrű volt. Azért 1,5 hét volt, mert volt 1 négy napos ünnep, ami miatt csak 3 napos volt a múlt hét. A mostani héten kezdtem effektív dolgozni, hát úgy megszórtak nehéz melókkal, hogy csak kapkodtam a fejemet. Mindenféle intézni valóm lett, plusz riportokat kellett gyártanom üzleti adatokból, kvázi piac alakulása, ilyenek, amit 3 rendszerből kell kinyernem. Na most nemnehéz, csak hogy mit honnan, hogyan, azt kell majd megtanulnom, de olyan szuperül intéztem a dolgokat, hogy megdícsért a kollégám, hogy nagyon jól és ügyesen megoldottam. DAGAD A MÁJAM!:))))

Tegnap meg lementem gyárlátogatásra, csomó érdekes dolgot hallottam a kutatás-fejlesztésről, termék fejlesztésről, megnéztük hogy készül a termék, milyen stratégia mentjén. Annyira jó érzés kompetensenek lenni végre, hogy értem a dolgokat, tanulok folyamatosan.......:))) Szóval boldog vagyok most és sokat fogok dolgozni, de ez az időszak erről szól. És hát a magánélet mikor jöjjön ugye, ha nem most, de mint tudjuk, mindenértt erősen küzdeni kell.:)))


g

834. anduca (válaszként erre: 832. - Kisgé)
2007. máj. 11. 10:15

Merre jártál? Mi járatban? Kinél? Kivel? :)

Mennyi dolgod volt :)

Na, most már írj! :)))

Én ma busszal jöttem :( Rosszalkodik az autócskám.

Ki akar esni a kereke vagy mifene...

Pedig erre most nincs pénzem, másra gyűjtök ;)

833. anduca (válaszként erre: 830. - Kisgé)
2007. máj. 11. 10:11

Ajaj!Pedig megnéztem párszor, írtál-e...

Lemaradtam :(

Nálunk 1-én és 8-án is ünnep volt. Emlékszel, 8-án volt a "fasisztás" ünnep :)

832. kisgé
2007. máj. 11. 09:34

Szia!


Mizujs? Előbukkantam. Tegnap vidéken voltam egész nap, előtte meg annyi dolgom volt a vidéki út miatt, hogy ihajj!

Mizu?

831. kisgé
2007. máj. 4. 09:23

Szis!


Ide már nem is írunk?:))

830. kisgé
2007. ápr. 30. 19:48

Szia!


Itt megint ünnep van, csak szerdán megyek dolgozóba. Hát kemény lesz, de használhatom végre az angolt.:))))


pussz

829. anduca (válaszként erre: 828. - Kisgé)
2007. ápr. 30. 08:27

Szia!

Tanulgass, ügyeskedj!

Az angol menni fog... :)

Oké, írj privit!

Puszi

828. kisgé (válaszként erre: 827. - Anduca)
2007. ápr. 26. 16:24

Szia!



Megvagyok, ritkán jövök.


Kemény itt az élet, most tanulok, hát mindent: marketing kutatás, brand-ek, mittudomén, tele az agyam. Jövő hét után egy 3 órás angol nyelvű megbeszélésem lesz, azt hogy fogom érteni.....


Majd írok privit eseményekről, ha lesz időm, jó?


Na, akkor tanuljhatok ezerrel!


Pussz

827. anduca
2007. ápr. 26. 14:39

Na, kihal a topik...

Kisgé, remélem, jól vagy!

Holnap megyek a fősulira, lesz valami előadás és próbatesztet is fogunk csinálni. Egész napos akció lesz.

826. anduca (válaszként erre: 825. - Kisgé)
2007. ápr. 24. 08:01

Szia!

Akkor ez egy utolsó tali volt?

A páromnak is megjött a meghívó. Ugyanazon a napon felvételizik ő is :) Tegnap kikérdezett, kb. a 75%-át tudtam :) Ez jó. Ja, amúgy ez a "szociális" suli. A közgazdaságtanira már nem is tanulok, mert ez a 3 hónap nagyon kevés a 2 sulira és erre a matekot nagyon kellene tudni...

Milyen volt az első és a második nap az új munkahelyeden?

825. kisgé (válaszként erre: 824. - Anduca)
2007. ápr. 23. 18:43

Szia!


Már el is múltak a fejlemények. Találkoztunk megint, de ennyi volt. Nem lesz semmi az egészből.:))))


Na, de ügyi vagy, hogy tanultál ennyit!!!!


Ma kezdtem új melóhelyen, most napközben nem nagyon leszek, de majd ha mmár biztosabb leszek a dolgaimban, tudok majd írni napközben is.

824. anduca (válaszként erre: 823. - Kisgé)
2007. ápr. 23. 08:55

Szia!

Már tényleg nem voltam itt akkor, amikor írtál...

Na, mik a fejlemények???

Tegnap voltam a barátnőmnél, nem annyira rossz a helyzet. Az apja eléggé megijesztette őt. Amúgy kapott gyógyszert, elvan, még dolgozgat is a ház körül stb.

Milyen volt a hétvégéd?

Mi szombaton voltunk Pozsonyban, ingyen volt a belépő a kulturális helyekre - múzeumokba, galériákba, állatkertbe stb. Voltunk egy múzeumban és az állatkertben, végül moziban is.

Pénteken sprinteltem. Szombaton egész nap lábon voltam. Vasárnap kocogtam és főleg tanultam, kb. 5 órát szünet nélkül. Érdekelt :) Megkaptam a meghívót a felvételire :) Június 11-én gondolj rám :) Most pénteken lesz bemutató előadás a tantárgyakból, próbatesztek stb. Ma befizetem és megyek oda egy kicsit okosodni :) A páromnak még nem jött :( Biztos ABC sorrendben küldözgetik, így ő az utolsók között lesz, több ideje lesz tanulni :)

823. kisgé (válaszként erre: 822. - Anduca)
2007. ápr. 20. 16:07

Szia!


Már lehet, hogy nem is leszel ma.:)

Ma beszéltünk, vannak fejlemények.....


Na, ez nem semmi sztori. Most a baárnőd milyen helyzetben van már!!!!!! Ez iszonyat!!!!! :(((


Na, jó 7végét!

822. anduca (válaszként erre: 821. - Kisgé)
2007. ápr. 20. 07:54

Jó reggelt!

Írtam, hogy várj reggelig! :)

Na, szépek vagytok a barátnőddel... :)) Micsoda?! Vért is hányt?!

Valamivel le kell foglalni magadat. Pont most nem jársz munkába...

A barátnőm anyukája 1 évvel ezelőtt tragikusan meghalt :( Az apuka összebarátkozott az alkohollal :( Na, ettől beteg :(

821. kisgé (válaszként erre: 820. - Anduca)
2007. ápr. 19. 17:01

Még mindig nem hívott!!!!! Sikerült lefoglalni magam, szomorú történettel, taliztam egy régi ismerőssel. Most jön a legjózanabb barátnőm, ő felpofoz, aztán jól van. Ember nem keres, ilyenkor mi van már, de TÉNYLEG!!!!!! Töb mint 1 napja nem jelentkezett, pontosan 29 órája. Nem gondol rám???????????????????????????


Barátnőm most épp nem hány vért, csak szédül. Nem megy orvoshoz és a gyomra ugye kampó......:(((((


Mi a helyzet annak a barátnődnek az apukájával???

820. anduca (válaszként erre: 819. - Kisgé)
2007. ápr. 19. 13:27

Szia!

Relax! :) Próbálj másra gondolni! :) Na, nem más valakire, hanem más dolgokkal foglalkozz, hogy nehogy bajod essék! :) Türelem...

A barátnőd hogy van?

Nem volt ruhapróba, átesik a következő hétre.

Nem túlórázom :) De így meg nem is nagyon dolgozom :) Szörnyű vagyok.

819. kisgé (válaszként erre: 818. - Anduca)
2007. ápr. 19. 12:55

Szia!


Mély érzések, kétségek, fájdalom, ez jellemez most..))) Néha úgy érzem nem élem túl, néha, hogy túl fogom élni. Az arcát látom egyfolytában, kész vagyok!:)))


Azóta sem volt ruha próba?

most már nem túlórázol, ugye? Főleg hogy legutóbb sem kellett volna.:))

818. anduca (válaszként erre: 817. - Kisgé)
2007. ápr. 18. 09:17

Jó reggelt!

Na, már biztos lekéstem rólad. Én is visszaírtam...

Ez a szerelem... Ilyen mély érzések...?

Én még nem tudom, hogy ma megyünk-e a barátnőmmel ruhát próbálni és még azt sem tudom, hogy a másik barátnőmnek milyenek lettek az eredményei...

Holnap okosabb leszek :)

Kellemes napot!

817. kisgé (válaszként erre: 816. - Anduca)
2007. ápr. 18. 08:59

Jó reggelt!


Én is válaszoltam prividre. Most még itt leszek egy kicsit, aztán megyek a világ másik felére a barátnőmhöz. Képzeld, szerelmes és tönkre van menve. Gyomorfekélye van és rosszul van. A szerelem öl, mindig mondom, érzem is.:))))))

Aztán később du meg találkozom egy másik barátnővel, ma ez a progi. Holnap kozmetika, aztán tali volt kedvenc főnökömmel egy dumcsira. Aztán pénteken bemegyek ex munkahelyemre, leszámolni, meg flangálni.:)))

816. anduca (válaszként erre: 815. - Kisgé)
2007. ápr. 18. 07:24

Szióka!

Privi elolvasva, visszaírva :)

A Napló-pótlód kéri a beszámolókat :)

815. kisgé (válaszként erre: 814. - Anduca)
2007. ápr. 17. 21:53

Helló!


Napközben nem voltam gépnél, keveset vagyok most itt.

Hát nagyon érdekesen alakult az életem. Megy privi.

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook