Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Napló-pótló fórum

Napló-pótló (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
934. anduca (válaszként erre: 933. - Kisgé)
2007. jún. 29. 09:57

Szia!

Biztos nyugtalanít Téged a dolog, azért is van hasmenésed. Izgulsz, mi lesz tovább, ideges vagy... Nem? :(

Én tegnap este otthon már végre csináltam valamit. Kiraktam 1-2 dísztárgyat a ládáimból és felnyaltam mindenhol a padlót. Közben a párom számítógépezett és aztán meg lefeküdt aludni... Ez a házasélet :D

Állítólag fáradt és álmos volt. Igaz, a napi 5 óra alvás kevés. Tegnap már kidőlt tőle.

933. kisgé (válaszként erre: 932. - Anduca)
2007. jún. 29. 09:33

Szia!


Én meg nagyon furán érzem magamat!:)))

Tegnap estém is jó volt, régi kollégákkal taliztam és olyan jól telt az este. Illetékes fiatalemberrel nem nagyon beszéltem, megmondtam neki, nem tudok vele beszélni, mert csak bántanám. Tegnap du óta nem beszéltünk, megy a hasam és nem tudom most mi van.

932. anduca (válaszként erre: 931. - Kisgé)
2007. jún. 28. 13:21

Szia, te nagyon perverz! :D

Nekem nem fáj a fejem, csak kicsit furán érzem magamat, mintha szédülnék. Amúgy jól vagyok :)

Szédelegsz? :)

Ezek szerint jól telt a tegnapi estéd.

Hozzánk sorba jöttek a vendégek és aztán meg mi voltunk a vendégek több helyen... Egyáltalán nem unatkoztam. Szinte csak aludni járok haza.

931. kisgé (válaszként erre: 930. - Anduca)
2007. jún. 28. 12:58

Szia!


Hát nekem olyan fura napom van. Neked fáj a fejed?

Jaj én nem kicsit vagyok perverz, már ha statisztikáról van szó!:)))

Hát én hamar hozzá tudnék szokni valakivel aludni, egyelőre ez most nincs. Tudok egyedül aludni, inkább így mondom.

Tegnap voltunk színházban, tudod, és beittunk a barátnőmmel, de nem sokat, csak most szédelgek.-.))) A darab vegyes volt, valamikor nagyon jó, valamikor nagyon szar. Ott ült Roman Polanski a nézőtéren, ő rendezte a darabot és jegyzetelt.:)))

930. anduca (válaszként erre: 929. - Kisgé)
2007. jún. 28. 10:20

Szia!

Ma milyen napod van? Ugye, nem fejfájós?

Te kis perverz :)) A kollégáid elég szókimondók, nem?

Te az egyedül alváshoz vagy hozzászokva, ugye?

Hétköznap én is. De már nem :) Olyan jól esik a reggeli puszi. Igaz, hogy korán kapom, valamikor 5 óra előtt, de utána még visszaalszom.

929. kisgé (válaszként erre: 928. - Anduca)
2007. jún. 26. 16:55

Nekem is jobban fogna az agyam, ha nem fájna és akarnék elaludni!:)))

De gyönyörű chart-ot gyártottam excelbe, csak úgy önszorgalomból! Perverznek hívnak csak, mert szeretek táblázatokat toszogatni, meg ilyen rajzokat készíteni!:))

Na, az nagyon jó, hogy nem sűrűn kell egyedül aludnod, ha az ember megszokja, akkor már nem tud aludni a másik nélkül. Én nem vagyok most így!:)))

928. anduca (válaszként erre: 927. - Kisgé)
2007. jún. 26. 11:51

Ezek ilyen különleges építésű bérlakások. Egynek kell venni, de úgy vannak építve mint sorház :)

Annyira még nem vagyok jóban a szomszéddal, hogy kulcsot adjak neki :)

A párom nem dolgozott éjjel, ma hajnaltól dolgozott, ezért inkább ott maradt Pozsonyban, mert hajnalban nem tudott volna oda eljutni. Kb. 70 km. Ez csak havonta kb. 2-szer lesz.

Jobban fog az agyam ilyen időben és nagyobb energiám van dolgozni.

Tegnap a nagy hőségben meg sem tudtam mozdulni.

927. kisgé (válaszként erre: 926. - Anduca)
2007. jún. 26. 11:39

Ja, hogy sorház???? Na ezt nem jól képzeltem el!:))) Akkor adj kulcsot a szomszédnak, ha kizárnád magad....:))


Párod éjszaka dolgozott?


Igen, nagyon jó, hogy mami jobban van!!!!


Jaj, itt olyan hidegfront van, hogy már van bennem egy gyógyszer, most meg szédülök, mint állat. Jobb ígya z idő, átvészeljük a mai napot és szépen 25 fok lesz, az bőven elég!

926. anduca (válaszként erre: 925. - Kisgé)
2007. jún. 26. 08:54

Szia!

A mi szomszédunk nem ad kulcsot, mert mindenkinek külön bejáratja van :) Úgy képzeld el ezeket a lakásokat, hogy egymáshoz építettek 4 házat és nincs közös főbejárat. De cukrot biztos adna :))

Bizony, októberben a kisbaba lesz a fő szomszédunk. Kíváncsi vagyok, mennyire szigetelnek a falak...

Tegnap vettünk egy kicsi szőnyeget a hálóba és egy lámpát szintén a hálóba :)

Nálatok is lehűlt a levegő?

Tegnap nagyon villámlott és dörgött az ég, esett is az eső.

Éjjel egyedül voltam a lakásban. A közelben sehol senki...

De jó, hogy a mamád jobban van!

925. kisgé (válaszként erre: 924. - Anduca)
2007. jún. 26. 08:45

Hello!


A jó szomszéd nagyon király tud lenni, ad cukrot, ha elfogy és beenged, ha kizárod magadat a lakásodból.:)

Kisbaba? Az nem jó szomszéd!:)))


Mamám ott cirkulált tegnap a folyosón, meglátott és ilyenkor mindig örömmel vegyült panaszos hangon közli: GABIKAAAAA

Már nem volt lázas 2 estéje, tehát úgy néz ki, alakul, tegnap a kedvenc ápolója kiengedte sétálni is...

924. anduca (válaszként erre: 923. - Kisgé)
2007. jún. 25. 15:06

Már valamelyik szomszédomat ismertem is és akit még nem ismertem, azzal már beszélgettem. Minden okés lesz, úgy néz ki :)

Jó, hogy a hálószobánk el van szigetelve, mert a szomszédunkban októberben kisbaba fog születni. Érted.

Jól van a mamád? Szupi.

Ugye? Alig ittál, tényleg.

923. kisgé (válaszként erre: 922. - Anduca)
2007. jún. 25. 13:33

Wow, hát így könnyű! Tök jó, hogy 4 család lesz csak a házban, remélem jó fejek lesznek!:))))

Az nagyon tuti, hogy a háló el van szigetelve!!!!!:))))

Már cirkulál a mami a folyosón, előbb hallgattam a híreket!

Tényleg, az volt a bajom, hogy alig ittam!!!!!!

922. anduca (válaszként erre: 921. - Kisgé)
2007. jún. 25. 11:23

Még nincs szomszédunk. Még senki nem költözött be, csak mi vagyunk ilyen ügyesek :)) 4 lakás van egybeépítve külön bejáratokkal. Mi az egyik szélén vagyunk. A hálónál nem lesz szomszéd :))

De most az ebédlőben a nyikorgós fekvőhelyünknél van szomszéd, csak ritkán jár, még festenek :)

Nem baj, ha drága, csak segítsen!

Alig ittál valamit. :)

921. kisgé (válaszként erre: 920. - Anduca)
2007. jún. 25. 11:11

Ja, igen, az ÁFA..:)))

Nyikorog is???? Legalább mesimernek a szomszédok!


Ja, harcolni kell, mert drága dolog!!!

Hú, totál kész voltam, iszogattam pénteken, kb 2-3 pohár bort, meg tegnap 1 sört, tehát semmi zsírégetés nem volt most!:))

920. anduca (válaszként erre: 919. - Kisgé)
2007. jún. 25. 10:58

Nálunk havonta 25-én ÁFA... Ez előtt kell nagyon nyomnom az ipart :)

Persze, azt az 1 hónapot még kibírjuk azon a nyikorgós garnitúrán :)

Még az antibiotikumért is harcolni kell?! ...

Ja, álomszuszék voltál 7végén, azért voltál kómás? Biztos kimerültél. Sok volt a stressz. Mamádért agódtál. Bocsi, azt hittem, h az alkohol égette a zsírt :)

919. kisgé (válaszként erre: 918. - Anduca)
2007. jún. 25. 10:12

Már megint hóvége van?:)))

Hát, 1 hónap és itt a matrac, végül is nem olyan vészes a helyzet.:))))

Bizony, vannak kémeim, akik kiharcolták neki az antibiotikumot, mert azért harcolni kell, érted! Ez sem elég neki!

Totál kóma voltam, egész hétvégén csak aludtam: szombat délután vagy kétszer, szombat este már 11-kor aludtam, vasárnap is többször elaludtam.

918. anduca (válaszként erre: 917. - Kisgé)
2007. jún. 25. 10:00

Szia!

Sok volt a munka, de már lazább a helyzet :)

Már múlt szombattól ott alszunk. Az ebédlőben van kihúzhatós ülőgarnitúra. Olyan szép kockásra alszom magam :))

Bizony, minden évben jönnek Patakyék, kb. 5-6 helyen is tartanak koncertet.

Neked még kémeid is vannak a kórházban? :)

Ez nem jó hír, hogy nem érzi jól magát a mamád :(

Gyógyulást kívánok neki!

Már megint kómás voltál? :D

Min veszekedtetek? Vele-I?

917. kisgé (válaszként erre: 916. - Anduca)
2007. jún. 25. 09:44

Hello!


Nem nagyon voltál itt a múlt hét vége felé.

Máér kész is a háló? Ez nagyon tuti! És akkor min aludtatok???

Edda koncert?? Arrafelé?:))) Tök jó!

Mamám épp nagyon nincs jól, már 1 hete minden este belázasodik, valszinüleg tüdőgyuszi. Amúgy azt mondják jól van, bár kémeim azt mondják, nagyon le van épülve. Én kedden voltam bent nála, meg szerdán, kedden lett ott előttem rosszul, faszán éreztem magam, másnapra nekem is bajom volt, legyengültem, meg hasmenés, lehet, elkaptam valamit. Szerdán beszaladtam hozzá, mert aggódtam, akkor már jobb állapotban volt, de azóta is lázas. Ma megyek megint.

Fú, hétvégémet fél kómába és állandó veszekedéssel töltöttem....

916. anduca (válaszként erre: 915. - Kisgé)
2007. jún. 25. 09:36

Szia!

Ugye? Végre volt egy jó hetem... :)

Hát, érdekes volt ott aludni :) Reggel, amikor kimásztam az ágyból, még tökölődtem, párszor körbesétáltam az egész lakást, azt sem tudtam, merre induljak el, hol van a fürdőszoba :D

Nagyon izgi :D

Már egészben áll a hálószoba - szekrény, ágy..., pont befért minden :) Nagyon csini :) De még nem tudtunk az ágyikóban aludni, mert még nincs matrac... Rendelni kellett, várunk még 1 hónapot

:(

Tegnap voltunk EDDA koncerten :) Szupi volt :)

Hogy van a mamád?

Hogy indult ez a heted? Remélem, nem vagy fáradt :)

915. kisgé (válaszként erre: 914. - Anduca)
2007. jún. 20. 15:59

Hello!


Jaj, csupa jó dolgok történtek! A kocsid jó hamar elkészült, ahhoz képest, mennyit állt szegény, parlagon.

Na és milyen volt ott aludni?

Hát ez haláli, hogy pont azt árazták le, totál nagy szerencse!:)))

Nem, nem, a zsírt bontja az alkohol! Amúgy az alkholisták mind vékonyak!:)))) Végülis ezt az anorexiánál is el lehet mondani!:)))

Zajlik az élet, hétvége is jó volt, végig nem egyedül voltam. A hetem szarul indult, mert olyan fáradt vagyok egyfolytában, hogy majd elalszom, plusz mamám rosszul volt tegnap, amit pont végig néztem, ez nem segítette elő az éjszakai nyugodt alvásomat.:( De már jobban van, ma is meglátogatom!!!

914. anduca (válaszként erre: 913. - Kisgé)
2007. jún. 20. 14:40

Szia!

Igen, szombaton beköltöztünk és ott aludtunk! :))

A szekrények még üresek, a cuccaim zsákban, dobozokban vannak :)

Tegnap voltam a kocsimért, ma azzal jöttem :)

Múlt hétvégén kinéztünk magunknak egy hálószobát, picit drága volt. Úgy döntöttünk, hogy megvesszük, de meg akartuk várni az árleszállítást. Sikerült, tegnap le is szállították épp azt :) Micsoda véletlen. Lefoglaltattam :)

:D a zsír lebontja az alkoholt? :)

Lányok! Ne fogyizzatok! Legyetek alkoholisták! :))) Jó kis szlogen :D

Mi jót csináltál hétvégén és az elmúlt napokban?

913. kisgé (válaszként erre: 912. - Anduca)
2007. jún. 18. 10:51

Hellóka!


A zsírt lebontja az alkohol!:)))

Most nem volt gyomorrontás, de azért nem unatkoztam így sem.


Beköltöztetek már???

912. anduca (válaszként erre: 911. - Kisgé)
2007. jún. 15. 15:52

:D

Zsír+pálinka... Hűha! :)

Kellemes hétvégét!

Aztán ám nem hogy megint gyomorrontásod lesz! :)

911. kisgé (válaszként erre: 910. - Anduca)
2007. jún. 15. 14:36

Ja, nagyon vágom ám a témát!:)))) Na igen, de én a zsírosra jó sok pálnikát ittam, de az sem segített!:)))

Hú, tökre kívánok mindent: tök, brokkoli, pari, ubi, gomba....

910. anduca (válaszként erre: 909. - Kisgé)
2007. jún. 15. 14:23

Én Neked írtam, h szabad-e zsíros ételeket enni! :) Hétvégén attól volt gyomorrontásod...

Tényleg el vagy varázsolva :D

Előbb el kezdtem enni a graham kiflimet pár uborkakarikával, valahogy nem bír lemenni és még csak nem is ízlik. Olyan töménynek érzem. Valami light-os kellene, amiben sok folyadék van. Milyen zöldségeket eszel?

909. kisgé (válaszként erre: 908. - Anduca)
2007. jún. 15. 14:16

Szia!


Valahogy el vagyok varázsolva!:)))

Hát én is nagyon remélem! Ha 2,5 hét múlva semmi bajom, akkor nem.:)))

Itt is meleg van ugyan, de én nem ettől vagyok kómás!:))))

Ne egyél, mert még kómásabb leszel!:)))) Én most zöldségben élem ki magam, az esik legjobban!

908. anduca (válaszként erre: 907. - Kisgé)
2007. jún. 15. 13:36

Szia!

Most Te nem találtad meg a topikot? :)

Remélem, nem fertőzött meg a csunya kullancs! :)

Igen, a párom is volt.

Én is eléggé kómás vagyok a melegtől.

Szabad zsíros ételeket enni?! :)) Kilengés a diétában? :))

907. kisgé (válaszként erre: 905. - Anduca)
2007. jún. 15. 13:01

Szia!


A kullancs ha fertőzött volt, tök mindegy meddig volt bennem.:))

Na, akkor nemsokára kiderül az eredmény! Párod is volt ugye?


Na, most vagyok igazán fáradt! Állítólag fáradtnak is nézek ki, tehát szarul.:)))


Rossz zsírosat ettem, azért volt ki a gyomrom 3 napig!:))

906. anduca
2007. jún. 15. 11:46

Halihó!

Mi a helyzet?

Meleg van! Sok a munkám! Nincs kedvem dolgozni!

905. anduca (válaszként erre: 904. - Kisgé)
2007. jún. 12. 12:18

Az egytől ne félj, főleg, ha már nincs is benned :)

A háló... a bordó szín dominál sötét diófával (majdnem fekete). De nagyon szép.

Nem mindig olyan a felvételi. Van olyan is, hogy muszáj elérni bizonyos pontszámot, mert különben egyáltalán nem kerülsz be, vagy pedig olyan is, hogy több tantárgyból felvételizel és mindegyik tantárgyból meg kell lenni bizonyos pontszámnak.

Pár nap és kiderül, megnézem a neten.

2 héten belül értesítenek is írásban.

Elfáradtál? :))) Így is lehet nevezni... :)

Ó, gyomorrontás? Biztos valami rossz ételt ettél meg :)))

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook