Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Napló-pótló fórum

Napló-pótló (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
964. kisgé (válaszként erre: 963. - Anduca)
2007. júl. 6. 12:51

Hát akkor keríts rá időt, hogy egyedül légy néha, ha erre szükséged van, ez jogos!:))


Ja, tényleg, köszi, már nincs agyam most.....Akkor volt némi kapcsolat az irományommal és a témával.:)))))


Milyen intim dolgokat pakolgatsz Te?:))))))


Ó, hát én belül szebbnek tartom magamat, mint kívül és Te azért látsz szépnek, mert ez kisugárzik!:))))) Amúgy épp ma néztem a lábamat, tele van hajszálérrel, és olyan ronda és olyan "öreges".:(((

963. anduca (válaszként erre: 962. - Kisgé)
2007. júl. 6. 10:50

Én is örülnék, ha ritkán egyedül lehetnék...

Azért írtad le azokat a gondolatokat, mert a magány volt a téma és megosztottad velem a véleményedet és hogy neked milyen a kapcsolatod a magánnyal :)))

örülnék, ha az új lakásunkban egyedül lehetnék pl. 1 órát - el szeretnék rakodni a dolgaimmal, mert még mindig nem rakodtam ki a dobozokból, ládákból... Komolyan. Eddig nem tudtam, mert mindig van nálunk valaki. Ha én rakodok az intim :) dolgaimmal, akkor azokat senki ne lássa! :)

Kívül is szép vagy, akkor mennyire szép lehetsz belül?! :)

962. kisgé (válaszként erre: 961. - Anduca)
2007. júl. 6. 10:05

Magányra bnekem is van szükségem, de csak ritkán. Tudod, vízöntő vagyok, társasági lény!:))) Amúgy pont nemrég gondoltam végig, mennyi baráti társaságom van, meg emberek, akikről szívesen hallok, szívesen találkozom velük....rengeteg. Na meg azon is elgondolkodtam, hogy a vízöntő független jegy és vágyik is rá. Ha valaki be akarja zárni, azonnal elmenekül. Most pedig MELLETTE olyan az életem, mint eddig. Jövök-megyek, vagy együtt jövünk-megyünk, nekem ez kell. Aztán el tudok köteleződni, de ahhoz ez kell, hogy mehessek szabadon és önmagam lehessek és ezt a másik szeresse is. Na, nem tudom, ezt miért írtam le, de ha már leírtam, nerm törlöm ki!:))))


Oldd meg azt a magány témát, ha ennyire szükséged van rá, erre jó lenne a mozgás egyedül, nem?


Kénytelen vagyok bulizni!!!!!! Hívtak tegnapra is, sőt ma lánybúcsúba megyek, 105 éves leszek szombatra!:)))))


Én amúgy is belül szebb vagyok, mint kívül!:))))

961. anduca (válaszként erre: 960. - Kisgé)
2007. júl. 6. 09:14

Szia!

:)))))

Nekem az a pihenés, ha napközben van legalább 2 percem, amikor leülök és pl. olvasok, de tegnap egyáltalán nem volt olyan percem. Már azt is pihenésnek nevezném, ha legalább szintén 2 percet egyedül lehettem volna, de olyan sem volt. Néha vágyom a magányra. Legalább hetente lehetne 1 óra... :)) Nincs...

De jó, te még hétközben is bulizol! Ez aztán a pihenés! :))

...félhalott zombi 98 éves férfi... :DDD

Na, ezzel a mondatoddal nagyon elcsúfítottad magad! :)))

960. kisgé (válaszként erre: 959. - Anduca)
2007. júl. 6. 09:05

Szia!


Ne is haragudj, ez pihenés!!! Ahhoz képest, hogy én kikúsztam 7-kor az ágyból (mondjuk a héten minden nap minimum éjfélig fent vagyok és tevékeny vagyok), aztán kimázoltam az arcom, de még így is egy félhalott zombi 98 éves férfinak látszottam. Bementem dolgozni, ahol egész nap a gép előtt exceleket gyártottam, már ömlött a könnyem, aztán du hazavonszoltam magam, eldöltem az ágyban 20 percre, aztán felöltöztem, smink megint, 2 pohár bor és indulás bulizni, ahol még 2-3 pohár várt rám, meg jó társaság, aztán fél 1-kor haza, de forgott a szoba, így fél 2-ig nem tudtam aludni, na akkor elaludtam és reggel 7- kor megint csörgött az óra......NA, ehhez képest, Te pihentél!:))))))

959. anduca (válaszként erre: 958. - Kisgé)
2007. júl. 6. 07:56

Szia!

Nem pihentem :) Csak délig :)) Délelőtt 11-kor másztunk ki az ágyból, reggeliztünk délben, aztán elkészítettem az ebédet, amit 4-kor fogyasztottunk el :) Takarítottam, gyerekekkel voltam, látogatóban voltam és már vége is lett a napnak.

958. kisgé (válaszként erre: 957. - Anduca)
2007. júl. 4. 15:43

Fú, de jó neked!!!!

Én jövök!:)))

Neked is jó pihit, ha pihensz!

957. anduca (válaszként erre: 956. - Kisgé)
2007. júl. 4. 15:35

Hát, igen, jobb. A kezdeti stádium még nem árt. De ha nincs időben kezelve, akkor az idegeket is károsíthatja...

Nálunk holnap ünnep. Nem jövök munkába.

Kellemes napokat! :)

956. kisgé (válaszként erre: 955. - Anduca)
2007. júl. 4. 12:49
Nem találtam róla semmit! Ha gyógyítható antibiotikummal, akkor semmi gond, szépen lassan helyre fog jönni. Azért ez mindjárt jobb, mintha valami pszichés, vagy komoly betegség lenne, nem?
955. anduca (válaszként erre: 954. - Kisgé)
2007. júl. 4. 11:51

Szia!

Még nem gyógyítják őt semmire, még hétfőn vesznek tőle még egyszer vért... Basszus, már ne sokáig húzzák! Jobb minél hamarább hozzáfogni a gyógyításhoz antibiotikummal. Már áprilistól lázas... Igen, gyógyítható.

Találtál valamit? Nem biztos, hogy magyarul is pontosan ez a neve.

Amikor a kórházban tartották, nem találtak semmit, vért vettek, de akkor még nem volt meg az eredmény.

954. kisgé (válaszként erre: 953. - Anduca)
2007. júl. 4. 11:36

Szia!


Ez nem semmi! Nem hallottam róla!!! Meg is nézem a neten. ez gyógyítható??

Nekem még semmim nincs a kullancsomtól, de letelt a kritikus 3 hét!:)))

Azt hittem, már van véreredménye, mert mondtad, hogy semmit nem találtak....

953. anduca (válaszként erre: 952. - Kisgé)
2007. júl. 4. 11:28

Szia!

Felhívtam a barátnőmet, nem tudtunk sokat beszélni, mert munkában volt. Annyit megtudtam, hogy nem volt homeopatánál, de a vérvizsgálati eredményei megvannak. Kb. borelióza. Hallottál már róla? Utánanéztem a netem, kullancstól lehet elkapni. Emlékszel, amikor múltkor írogattunk a kullancsokról? :) Tényleg veszélyesek a kullancsok. Néhányan vírushordozók.

Nem tudtam vele mindent megbeszélni, le kellett tennie a telefont. Még meg akartam tőle kérdezni, hogy volt-e benne kullancs...

De a tünetei tényleg erre utalnak.

952. kisgé (válaszként erre: 951. - Anduca)
2007. júl. 3. 11:48

Ez beszarás! Mindenképp menjen el valami jó nem dokihoz! Homeopátia jó. engem nagyon helyretett!!!!!! Sztem dokihoz menjen, mert az elbeszélget vele és rávilágíthat problémákra. Az én homeopata dokim olyan, mint egy pszichológus, csak nem aakr begyógyszerezni.:)))


Ja, lekaptam a polcról, és használtam!:)))) Ma is talizunk a városban, négyesben valami párral.

951. anduca (válaszként erre: 950. - Kisgé)
2007. júl. 3. 10:53

Ja, az orvosok csak köhögés elleni gyógyszert adtak neki. Még egy érdekesség: azért került kórházba, mert sokáig lázas volt és nem találták az okát. A kórházban még csak hőemelkedése sem volt! Rögtön elmúlt a láza!

Küldtem őt homeopatikushoz, megígérte, hogy elmegy... Felhívom, rákérdezek.

Nyilván nem egyedül voltál éjjel, gondoltam is :) de akkor kivel? :) Azzal, akit arra a polcra tettél? :)

950. kisgé (válaszként erre: 949. - Anduca)
2007. júl. 3. 10:24

Ja, nagyon szoros a kapcsolat!:)))

Ha nem a szerelem, akkor egész más lehet, bár ha akkortól beteg, hogy esküvői ruhát próbált....lehet, hogy csak attól retteg legbelűl, hogy elveszíti párját, mint ahogy anyukáját is, nem tudom. El kéne mennnie valami jó természetgyógyászhoz, vagy valami guruhoz, aki jól ért az emberek nyelvén.

Legalább a szerelem rendben van, csak tudod, ez önmagában nem elég....:(


Nyilván nem egyedül, érteeeeeed....

949. anduca (válaszként erre: 948. - Kisgé)
2007. júl. 3. 10:14

Szia!

Szoros kapcsolat a volt kollégáiddal? :)

Szerintem is a stressz miatt beteg. De: tőlük szerelmesebb párt nem is láttam! Már nem is tudom, hány éve vannak együtt és még mindig érezni azt a lángolást, ahogy egymásra néznek, amilyen kedvesen egymáshoz szólnak, mint két galambocska :)

Én arra gondoltam, hogy talán az aggasztja a barátnőmet, hogy az anyukája már nem lesz az esküvőjén, kb. 2 éve elhunyt :( Nem tudom...

Az apukája sincs valami jó állapotban, elhagyja magát...

A barátnőm munkahelyet váltott, június 1-én. De ez talán nincs befolyással rá, mert az ő problémái már áprilisban kezdődtek, kb. akkor, amikor voltunk ruhát próbálni...

A szerelem ügyet kizárnám. Szeretik egymást.

Az orvosokban nem hiszek. Szerintem nem végzik jól a munkájukat.

Nagyon jó estéd volt? Egyedül vagy valakivel? :)

948. kisgé (válaszként erre: 947. - Anduca)
2007. júl. 3. 09:38

Szia!


Nem, nem komoly a munkám!:))) Volt egy fórum, előadásokkal, csapatmunkával, majd a luxusról voltak előadások, nagyon érdekes volt!

Igen, itt vagyok 15 m-re az előző munkahelyemtől, összefutok az emberekkel, amúgy meg a volt kollégáimmal egész szorosan tartom a kapcsolatot.:)))9 év alatt sok embert megismertem és a technikai részlegen eléggé menő csaj voltam, érted.:)))

A barátnőd szerintem stressz alapon lázas. Lehet, hogy retteg, hogy férjhez megy. Minden rendben van köztük??? Gondolj bele: nyomja a mellkasát valami, az azt jelenti nagy gondja van. A láz meg tiltakozás, vagy szerelem (másba). Nem lehet, hogy ez van???? Létezik, de csak ez lehet, ha nincs valami gyulladás, de ezt nyilván megnézték nála.

Na igen, nem jó egyedül, ha van melletted amúgy valaki. Nekem nagyon jó estém volt....

947. anduca (válaszként erre: 946. - Kisgé)
2007. júl. 3. 08:25

Szia!

Ilyen komoly munkád van, hogy konferenciákra is jársz? :) Az jó, ha érdekel és nem volt unalmas.

Nem, fogja kapni a nyugdíjpénzt és az mellett még a fizetést is, hiszen egy 40 éves férfi nem pihengethet otthon a hintaszékben! :)) Kinek lesz jó dolga...? :) Persze, a kassza nálam lesz :D

Milyen jó, hogy így gondolnak Rád a volt munkahelyeden!

Ja, a barátnődnek már most lesz az esküvője! Minden rendben van? Nem gondolta meg magát? :))

Mi is most szombaton megyünk egy esküvői vacsorára. A párom kollégája hívott meg minket.

Majd 2 hét múlva a barátnőm esküvőjére. Szegénykém, már lassan 3 hónapja beteg és nem tudják, mi a baja. Majdnem minden nap lázas vagy hőemelkedése van és vmi nyomja a mellkasát. Már kórházban is volt, nem derítették ki, mi lehet a baja. Szörnyű! Én ezt nem értem. Létezik ilyen?!

Kibírtam az egyedül alvást. Természetesen, megint most éjjel nagyokat villámlott és hangosan dörgött az ég úgy, mint múltkor is, amikor egyedül aludtam...

Tegnap este már főztem is /eddig mindig vagy az anyum, v. a mamám, v. az "anyósom" biztosította nekünk a vacsit/, tojásos gombapörköltet. Közben még gyerekekre is vigyáztam! :)) A szomszédban laknak az unokatesómék, a 2 gyerek /12 éves lány; 1,5 éves kisfiú/ átjött hozzám. Legalább nem unatkoztam egyedül.

946. kisgé (válaszként erre: 945. - Anduca)
2007. júl. 2. 17:55

Szia!


Ma konferencián voltam, nagyon érdekes volt.

Értem, akkor bérlitek.:)))

Nyugdíjas lesz 40 évesen a pasid, ez tök jó!:))) Főzhet és nevelheti a gyerekeket, amíg te karriert építesz.:)))

Én rengeteget pihentem, kivoltam, mint a liba, de most full of energy!:)) Kicsit átstruktuáltam gondolatvilágomat, helyére tettem a dolgokat, most jól vagyok. A héten kétszer is KELL bulizni mennem! :))) Csütörtökön meghívtak egy volt céges buliba, pénteken meg leánybúcsúba megyek, tudod, a barátnőm.


Szegény, akkor megint egyedül alvás....

945. anduca (válaszként erre: 944. - Kisgé)
2007. júl. 2. 09:51

Szia!

Nem saját lakás, most építette nekünk a község és béreljük.

Igen, már "lassan" mehet nyugdíjba :) Tudom, hülyén hangzik. Akik ilyen helyen dolgoznak mint ő és még pl. a katonák, tűzoltők, 15 ott ledolgozott év után megkapják a nyugdíjpénzt.

Hogy telt a hétvége?

Mi meghívtuk a szülőket hozzánk, hivatalosan megköszöntük a segítséget a lakással kapcsolatban. Sütöttem tortát, készítettem kenyérkéket :)

Vasárnap kellett menni dolgozni a páromnak. Nem szokott ilyenkor dolgozni, de múltkor felszólalt, amikor nem tetszett neki valami, így most már össze-vissza dobálják őt... Ma éjjelesre megy... Szintén nem szokott éjjel dolgozni...

Ugye, múltkor írtam, hogy havonta csak max.2-szer nem fogunk együtt aludni? Na, már nem úgy néz ki...

944. kisgé (válaszként erre: 943. - Anduca)
2007. jún. 29. 16:49
Akkor ez a lakás, amibe költöztök nem a saját megvett lakása? Én azt hittem, ezt vette. 12 év és mehet nyugdíjba?:))))
943. anduca (válaszként erre: 942. - Kisgé)
2007. jún. 29. 15:03

Ahol most lakunk, nekem kocsival 20-30 perc, szóval közel van. Az ő munkahelye messze van. Gondolkodott már párszor, hogy váltana munkahelyet, de ez itt neki egy biztos munkahely. Még kb. 12 évet kellene kibírni és utána fogja kapni a nyugdíjpénzt, akkor már nem fog kelleni eljárni olyan messzire dolgozni.

Azon is gondolkodtunk, hogy esetleg építkezni is lehetne közelebb a munkahelyéhez...

A lakást, amiben lakunk, béreljük.

Párszor ott marad a fővárosban, akkor a munkahelye biztosítja neki a szállást.

Szóval nem vett lakást.

942. kisgé (válaszként erre: 940. - Anduca)
2007. jún. 29. 11:45
Közelebb nem tudna dolgozni? Vagy nem gondoltatok közelebb költözni? Nyílván nem, ha ott vett lakást. Ez így felörli az embert, nem?
941. anduca (válaszként erre: 940. - Anduca)
2007. jún. 29. 11:04
nem nyert - talán így helyes
940. anduca (válaszként erre: 939. - Kisgé)
2007. jún. 29. 11:03

:)

Nem dolgozik sokat, kb. 8 órát naponta, csak messze van a munkahelye, nagyon sokat utazik.

Vonattal. Fárasztó minden nap. Ha kocsival utazna, ugyanannyi idő alatt érne oda - a fővárosban a reggeli és a délutáni dugók... Gondolom, Neked ez ismerős. Már kipróbálta kocsival is. Időt nem nyerett vele.

939. kisgé (válaszként erre: 938. - Anduca)
2007. jún. 29. 10:53

:))) Ezt olyan szépen leírtad és olyan igaz is. Igen. :))))


Nem csodálom, ki lehet készülni. Hány órát dolgozik egy nap?

938. anduca (válaszként erre: 937. - Kisgé)
2007. jún. 29. 10:33

Mindennek van jó és rossz oldala.

Ha akarok tartós kapcsolatot, akkor a pozitív oldala többek között az, hogy TARTÓS KAPCSOLATban élek, bármikor a "rendelkezésemre áll" stb. A negatív oldalát már említettem...

Na nincs tartós kapcsolatom, akkor a fent említett dolgok felcserélődnek... Akkor a negatív az, hogy nincs tartós kapcsolatom, "nem áll bármikor a rendelkezésre" stb. Pozitív: Biztos nem lesz olyan helyzet, amikor egy közös helységben van a pár, hogy a nő takarít, a férfi alszik. :)

Hát, igen, nem esik jól neki a koránkelés.

937. kisgé (válaszként erre: 936. - Anduca)
2007. jún. 29. 10:22

Nem hangzik jó, ez az ÉLET dolog.:)))))) Nekem látod, nincsenek ilyen gondjaim! :)))


Virgonc, mi? Tök szar ám, ha korán kell mindig kelni!

936. anduca (válaszként erre: 935. - Kisgé)
2007. jún. 29. 10:15

Hát, sajnos, ez az ÉLET.

"Lesz ez még így se..." :))

Na, jó. Most elhittem, hogy fáradt és álmos. Kíváncsi vagyok a hétvégére, amikor nem kell reggel fél 5-kor kelni...

Jövő héten kötelezően max. 21:30-kor lefektetem :))

A hét elején még virgonc volt :)) Hétvégén kialudta magát.

935. kisgé (válaszként erre: 934. - Anduca)
2007. jún. 29. 10:05
:)))) Házasélet, ez jó!:)))) Erre számíthatunk, mi?????
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook