Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Napló-pótló fórum

Napló-pótló (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
994. kisgé (válaszként erre: 993. - Anduca)
2007. júl. 18. 12:46

Hát igen, most már gyilkos az idő!

Aha, 2 hét egyben, pont rám is férne!

Hát ketten megyünk.


:))) Igen, nem az a vékony, vagy az a mackós típus. :))

Jaj, igen, énekeltem, meg most is.....

993. anduca (válaszként erre: 992. - Kisgé)
2007. júl. 18. 11:32

Szió!

Reggel még nincs annyira meleg, ki lehet bírni légkondi nélkül. De ha már közeledünk a délhez... Pl. most már eléggé meleg van. A légkondis iroda ajtaja nyitva van... Egy picit érezni...

30-án utaztok és még utána kivennél +1 hetet?

Kivel/kikkel mész, ha nem titok? :)

Szerintem is pont jó :) Igen, izmos. De nincs felfújódva :) Természetes izmai vannak :) Pont jók :))

Tegnap megint jó napod volt :) Énekeltél? :))

992. kisgé (válaszként erre: 991. - Anduca)
2007. júl. 18. 09:32

Szióka!


Hát most reggel jó volt a légkondi, mikor beértem, de én allergiás vagyok rá, kiszárítja a nyálkahártyámat és nekiállok nyüglődni: torokfájás, köhögés, nátha.

30-áén utaZUNK és 1 hétre, valszinüleg 2 hét szabi lesz belőle, rám fér.


Tényleg nem vékony, olyan pont jó, gondolom, izmos is.:)))


Aha, szeretek is szerepelni, na nem mániákusan, tehát nem akarok mindig szerepelni, csak ha van rá lehetőség, vagy megkérnek, akkor szerepelek.


Tegnap exszel láttuk a Jézuskrisztus szupersztárt, meg vagyok halva tőle, nagyon jó volt!!!!

991. anduca (válaszként erre: 990. - Kisgé)
2007. júl. 18. 07:03

Szia!

Ja, nálatok van légkondi.

Nálunk csak a szomszéd irodában... Olyan kedvesek, hogy nyitva tartják az ajtót, hozzánk is jöjjön a hideg.

Ó! Te meg éppen 30-án mész el? Hova? Mennyi időre?

A párom egyáltalán nem vékony :) Ha az lenne, talán már letámadta volna valami gyilkos a börtönben... :) :(

Minden nap tornázik, hozzá tartozik a munkájához.

Várj, hiszen még rajta vannak a képek az adatlapomon, nézd meg! Szerinted?

Nőfély :D Ez jó. Szupi érzés lehet, hogy így elő tudsz adni annyi ember előtt és még jól is szórakoznak a poénjaidon és a mimikáidon :)

990. kisgé (válaszként erre: 989. - Anduca)
2007. júl. 17. 11:28

Itt az irodában, kis pulcsiban ülök, prüszkölök, folyik az orrom, a k. légkondi miatt. Esküszöm, kint jobban érzem magamat!!!!

Én 30-án megyek utazóba, tehát vagy két hétig nem fogunk itt találkozni.:)

Már egyszer voltam NŐfély egy esküvőn, egy másik barátnőméknél. Azért izgulok előtte, de közben már nem. Sőt, volt lyan, hogy 350 fős rendezvényen én voltam a beszélő ember, mert szakmai kérdések voltak, azokat én olvastam be és én vezényeltem a dolgot. Először be voltam szarva, a végén meg már poénokat is mondtam, meg a hangsúlyom olyan volt. Olyan vagyok amúgy, hogy minden kiül az arcomra, és ezen sokan röhögnek, a mimikáimon.


A párod vékony, igaz??

989. anduca (válaszként erre: 988. - Kisgé)
2007. júl. 17. 09:34

Szia!

Itt is nagyon meleg van.

Hétfőn - 23-án megyünk kirándulni. De előtte még esküvőre megyünk.

Te ilyen belevaló csajszi vagy? :) Mondjuk, tudtam ezt Rólad... :) Nem vagy szégyenlős, se lámpalázas.

Akkor jó buli volt. Kb. mennyien voltatok? Ha ilyen programok voltak, biztos elég sokan...

Bizony, ez nem light-os husi :) De a páromat meg kell tömni, ne éhezzen :))

988. kisgé (válaszként erre: 987. - Anduca)
2007. júl. 17. 09:13

Helló!


Itt máér harmadfokú hőségriadó van, még soha nem volt ilyen. Vizet osztanak mindenhol....

Mikor is mentek kirándulni?


Esküvő nagyon kis interaktív volt, csomó programmal. Én voltam a ceremónia mester, tehát én beszéltem a mikrofonba.:))) Volt meglepi zene nekik, amire lassúztak. keringőztek, meg Salsáztak, akkor énekelt a szüleiknek az egyik barátnőjük, akkor küldtünk kedvenc számot neki, aztán a vőlegényt elkapták a haverjai, táncolnia kellett, közben elrabolták a menyasszonyt és váltságdíj gyanánt énekelnie kellett.....nagyon jó volt.

De jól hangzik ez a husi, de nem épp lájtos!:)))

987. anduca (válaszként erre: 986. - Kisgé)
2007. júl. 16. 11:15

Szia!

Bizony, jó lesz a pihenés, mert amilyen kaki helyzet van már itt, a munkában, legszivesebben már most eltűnnék.

Na, itt is hőség lesz.

Ja, csak magadban énekeltél? Az úgy nem is annyira érdekes :))

Szóval jó volt az esküvő, szupi. Mesélj, hogy volt, mi volt... A képeket várom :)

A sörös hús jól sikerült :) Husit meghempergettem sós, borsos lisztben, rádobtam a szalonnára és a hagymára, megsütöttem egy kicsit, aztán felöntöttem sörrel, pároltam 40 percig, végül tejföllel nyakon öntöttem :)

986. kisgé (válaszként erre: 985. - Anduca)
2007. júl. 16. 09:54

Szia!


Jó a belföld is, lényeg, a pihenés! Én két hét múlva megyek nyaralni, már várjuk nagyon!

Itt tényleg 40 fok lesz, ma még csak 37...:))) Hétvégén jön egy hidegfront és lemegy egész 30 fokra....brrrrrrr


Én totál magamban énekeltem, sztem nem hallották!:))


Nagyon jó volt az esküvő, majd teszek fel képet, de még nincsen!:))


Na milyen volt a sörös hús?

985. anduca (válaszként erre: 984. - Kisgé)
2007. júl. 13. 10:12

Szia!

Annyira azért nem vagyok erőben, hogy lenyomjalak :) Vagy hogy értsem azt a lenyomást? :D

Belföldön maradunk, de elmegyünk messzire, fel, északra, a lengyel határ közelébe. Még nem voltam ott, nem tudom, mire számíthatok, szeretem a meglepetéseket :) Állítólag nagyon szép hely. Majd beszámolok róla :)

Igaz, jövő hétre 30 valahány fokot mondtak. Nálatok 42-t?! Tyű! Tiszta bolond már ez az idő!

Jaj, de jó, énekelgettél magadnak! :) Hangosan legalább? Hallották a többiek is? Nem szóltak Rád? :P

A sörös húsról majd beszámolok, hogy végül mit ökörködtem ki vele :)

Valószínűleg nálatok nincs ilyen konzerv... Vagy csak nem vetted észre, mert nem szoksz fogyasztani félkész ételeket... Ez ilyen lötty direkt a spagettire :)

984. kisgé (válaszként erre: 983. - Anduca)
2007. júl. 13. 10:03

Szia!


Jobb is, mert még lenyomsz!:)))

Na és hová kirándultok? Mi 30-án megyünk 1 hétre!

Azért mert átmenetileg 20 fok volt......jövő héten lesz 42, aztán bírjuk csak!

Tegnap voltam este színházba, annyira jó volt! Jekyll és Hyde musicallt néztük barátnőimmel, én már évekkel ezelőtt láttam, végig énekeltem, emrt ez a kedvencem, megint nagyon jó volt!


Persze, hogy kipróbálom!!! Azt is, meg ez a sörös is nagyon jól hangzik!!!! Ez a morca-della fogalmam nincs micsoda!:))

983. anduca (válaszként erre: 982. - Kisgé)
2007. júl. 13. 07:05

Szia!

Na, jó, nem ugrok Rád :)

Kb. 19-től fogok szabizni :) 23-án dobunk egy egyhetes kirándulást :)

Persze, hogy nem jó. De a próbaideje még nem járt le, ezért igyekszik jól végezni a munkáját :(

Hol van 42 fok?! Nálunk mostanában csak 20 fok körül van.

Az szupi, hogy alacsony a GI-je :) Kipróbálod a receptet? :)

Az csak "10 perces" spagetti :) A párom kérésére :) A morca-della konzerv - sűrített paradicsom és kevés kicsi bab v. szója... hú, nem is tudom :) Felmelegítem és rádobom a megfőtt spagettire, sajtot reszelek rá és kész.

Kb. minden másnap főzök, de nem mindig úgy sikerül.

Tegnap megcsináltam a zabkochot. Este 9-kor a párom megéhezett, ezért ez lett a 2.vacsi. A másik fele megmaradt mára. Holnapra vmi csibit fogok készíteni :) Szalonnát megpirítom, rádobom a csirkét, megpirítom, felöntöm sörrel, abban megpárolom még, végül tejfölt öntök rá. Ez az elképzelésem, még nem csináltam ilyet, majd meglátom, mi lesz belőle, lehet, hogy még változik is a terv.

982. kisgé (válaszként erre: 981. - Anduca)
2007. júl. 12. 12:33

Hello!


:)))) Ne ugorj rám, vegyél végre ki szabit! Mikor mentek nyaralni?????:)))


Az nem jó, hogy nem eszik, csak stressz, semmi kaja, kikészíti a gyomrát!


Harisnya 42 fokban??? Neeeemmmmmmm


Aszalt szivának pont kicsi a GI-je, hihi.:)))) Sonka meg jó....


Milyen az a spagetti, hogy készíted el? Minden nap főzöl??

981. anduca (válaszként erre: 978. - Kisgé)
2007. júl. 12. 09:37

Szia még egyszer! :))

Diétáznia is kellett? :( A barátnőm az új munkahelyén akaratlanul fogyizik :( Nincs ideje enni :( Bankban dolgozik és járnak hozzá a kliensek non-stop. Nem meri otthagyni a kolléganőjét egyedül, mert hozzá is sokan sorakoznak.

Nem fogsz hordani miniszoknyát? Esetleg valami csini harisnyával? Az talán kissé el is takarja.

Sonkával? Az aszalt szilva "rendben van"? Elég magas a ch tartalma és gondolom, a GI-je is...

Ma morca-dellás spagetti lesz és sütök zabkochot holnapra.

980. anduca (válaszként erre: 979. - Kisgé)
2007. júl. 12. 09:27

Szia!

Mi az hogy megint?! Vigyázz, mert erre ugrok! :)

Megvan az összes tavalyi szabim - 20 nap és az összes új - 20 nap. Ebben az évben még 40 napot kivehetek. Ilyen gyakran vagyok szabin... :)

979. kisgé
2007. júl. 12. 09:25

Szia!


Már megint szabin vagy?:))))

978. kisgé (válaszként erre: 977. - Anduca)
2007. júl. 11. 16:28

Aha, meggyógyult, de nem semmi diétát kellett csinálnia, meg hónapokig gyógyszereket szedni.

El lehet időszakosan, de hát tudod, pénz, meg fájdalom......bele kéne törődnöm, hogy a miniszoknya már nem az én viseletem!!! :(((


Hm....szalonnás.....ismerek light szalonnát ám!:)))))) Pl. helyette sonkával....

977. anduca (válaszként erre: 976. - Kisgé)
2007. júl. 11. 15:18

Szia!

Már egészséges az az ismerősöd?

Hát, akkor azokat sem lehet véglegesen eltüntetni? :(

Tudom, hogy Te light-os kajákat szoksz enni, szerintem ez eléggé az, azért írtam le :)

A szalonnás-aszaltszilvás husit nem írtam le, amit múltkor csináltam, az már nem light-os :))

976. kisgé (válaszként erre: 975. - Anduca)
2007. júl. 11. 14:55

Szia!


Ja, tényleg, onnan volt ismerős, egyik ismerősömnek is volt, először azt hitték, fekély.

Ja, a nagyobbakat orvos tudja eltüntetni, inyekciózással és az fáj is, meg vissza is jön....


Jól hangzik a kaja, majd kipróbálom én is!:))


Aha, priviben elmondom.

975. anduca (válaszként erre: 974. - Kisgé)
2007. júl. 10. 13:56

:)

Fertőzés, gyomorbaktérium.

Éppen a nagyobbakat nem tudja eltüntetni? :(

Tegnap finomat sütöttem. Megint :)

Tepsibe leraktam a sózott, borsozott pulykahusit, megraktam vajbabbal, leöntöttem tejföllel, amibe tojást kevertem, megszórtam curry-val és sajtot reszeltem rá. Erre még egy ugyanilyen sort. Megsütöttem. Curry-s rizzsel ettük. Nyami :) Maradt mára is húsból, csak egy kevés rizst kell még hozzá főznöm.

Lakásügyben mi a helyzet? Léptél valamit?

974. kisgé (válaszként erre: 973. - Anduca)
2007. júl. 10. 13:31

Szia!


Na látod, nem rázott le végleg!:))) A helicobakter az mi is, az olyan ismerős!!!


Naná, hogy házi!!!!

Hát 4-6 kezelés szokott lenni, egy kezelés alatt az összes felületet kezeli, de mondta, hogy csak bizonyos tipust tud eltűntetni és lehet, hogy azt nem is érdemes. A nagyobbak, amik randák, azok lilák és azt nem tudja ezzel a módszerrel, de majd megmutatom neki..

973. anduca (válaszként erre: 972. - Kisgé)
2007. júl. 10. 11:48

Szia!

Képzeld, tegnap felhívott a barátnőm! :) Eljött hozzám :) Hétfőn vettek tőle vért megint. Közben azt is mondták, hogy talán helicobakter... De ez sem biztos... Kullancs nem csípte meg őt, csak nagyon régen. Várjuk a véreredményt.

Igazad volt, elfoglalt volt - munka, esküvő.

21-én - szombaton reggel megyek őt felöltöztetni. Ennyi lesz a munkám.

Pálinka? Legalább házi? :)) Az durva!

Fú... 1 kezelés 7000? Még nem tudod, mennyi kezelésre kell majd menned, csak ha megnézi a lábaidat...

972. kisgé (válaszként erre: 971. - Anduca)
2007. júl. 9. 16:10

Ne légy elégedetlen! Az nem jó!:)))

Hát én is magam intézek mindent, meg gondolom Te is, nehéz így....

Ja, bort, mert a többi nagyon megárt! :)) Szoktam még pálinkázni is, na az durva szokott lenni!

Úgy néz ki, egy kezelés 7000, mindet nem tudja eltüntetni viszont, majd megnézi a lábamat.....

971. anduca (válaszként erre: 970. - Kisgé)
2007. júl. 9. 15:06

:) Igen, folyton elégedetlen vagyok :(

Igazad lehet, hogy biztos elfoglalt. De már 100x megmondtam neki, hogy én segítek neki, szóljon, mit segíthetek. Talán egyedül akarnak mindent lerendezni...

Te csak bort szoksz inni? Inkább nem kevered, mi lenne ha még kevernéd is, ugye? :))

Ha nagyon hatásos az az eljárás, akkor biztos valamibe kerül :) :(

970. kisgé (válaszként erre: 969. - Anduca)
2007. júl. 9. 13:12

Tudod, mindig az kell, ami nincsen!:)))


Biztos nagyon elfoglalt szegény, az esküvő, a munkája.....

Nem vettem le, csak szombat este, a többi időt egyedül törltöttem..))

Hát csüt este megittam 4 pohár bort, amitől konkrétan fejre álltam! Forgott a szoba, meg minden. Aztán pénteken keményen melóztam, majd mentem a lánybúcsura. Ott már keveset ittam, nem is ártott meg, csak minden tagom fájt szombaton a fáradtságtól!

Ez valami villanófényes eljárás a hajszáerreimre, a kopzmetikusom csinálja is, azt mondta, nagyon hatásos. Kérdés, mennyibe kerül!!!

969. anduca (válaszként erre: 968. - Kisgé)
2007. júl. 9. 12:57

Tudom, majd egyszer a társaság fog hiányozni és nem fogok akarni egyedül lenni. Amúgy akiket nagyon kedvelek, azokkal szivesen vagyok :) Csak hát nem válogathatom ki, kivel akarok lenni, kivel nem.

Nem a barátnőmnek volt. Neki 21-én lesz. A párom kollégájának volt. A barátnőm azóta sem jelentkezett. Mindig én hívom, utoljára már kétszer küldtem neki SMS-t, amikre nem válaszolt

:( Nem tudom, mire gondoljak. Nem szokunk sülve-főve együtt lenni, de azért jelentkezhetne ő is néha... Most hétvégén fogjuk vinni a nászajándékot nekik, legalábbis úgy beszéltük meg múltkor, hogy az esküvő előtt 1 héttel. Előtte felhívom őt, ha ő nem hívna...

Ja, a bulik után elfáradtál :) A polcról levetted a pasit 7végén? :))

968. kisgé (válaszként erre: 967. - Anduca)
2007. júl. 9. 12:51

Inkább ne akarj egyedül lenni egyáltalán, úgy sokkal jobb lesz!:)))

Ennek a barátnődnek volt az esküvője, aki beteg most? Mi van vele?

Én a hétvégén ugyan takarítottam, meg főztem is, de inkább lajháros mozgásom volt, mert olyan nagyon fáradt voltam a csütörtöki, meg pénteki buli után....:))

967. anduca (válaszként erre: 966. - Kisgé)
2007. júl. 9. 10:47

Szia!

Felfogom úgy, hogy sokan szeretnek :)

Attól még ugyanúgy járnak hozzám minden nap és nem lehetek egyedül... :)

Szombaton nem voltunk otthon, esküvőn voltunk, délutáni ebéd is volt :) Mindenből ettem... De jól laktam! Zene nem volt, így le sem tudtam táncolni :)

Vasárnap ebédet készítettem, takarítottam, rakodtam, sürögem-forogtam a lakásban.

Igen, tangából van akármennyi :))

Lézeres kezelésre fogsz menni?

966. kisgé (válaszként erre: 965. - Anduca)
2007. júl. 9. 10:24

Hello!


Na igen, fogd fel úgy, hogy sokan szeretnek és sokan akarnak látni!:)))))

250 tanga????? Ha hetekig nem mosol, is van tiszta bugyid!:)))

Ne tudd, nagyon ronda lett a lábam, egyre több értágulat van rajta és nagyon csúnya! Most tudok egy módszert, amivel el lehet tüntetni, meg is kérdem, mennyibe fáj az nekem, legalább a nagyobbakat el kéne tüntetnem.


Milyen volt a hétvége?

Nekünk megvolt a lánybúcsú és nagyon jól sikerült!

965. anduca (válaszként erre: 964. - Kisgé)
2007. júl. 6. 13:37

Mit tegyek, ha kopognak az ajtón és az ablakon, vagy akár kopogás nélkül is bejönnek - az "anyósomék", a párom kishuga, az unokatesóm gyerekei a szomszédból? Minden nap valaki. Hiába zárom be az ajtót. Valamelyik nap egyedül voltam otthon, még a rolókat is lehúzva hagytam, hogy azt higgyék, senki nincs otthon. Akkor is megtaláltak. Mobilon. Nem hazudtam, bevallottam, hogy otthon vagyok. Pár perc múlva kopogás az ajtón...

Hát, nekem intim dolog pl. a 250 db tangám :D, a melltartóim, a harisnyáim, a leveleim stb. :)) Ha ezeket pakolgatom, ne túrjon már bele senki. Nem? :) Körülöttem nagyon segítőkészek a gyerekek, szivesen turkálnak/turkálnának a cuccaim között.

De szépen megfogalmaztad, nagyon tetszik! :) A belső kisugárzás... :)

Anya, ne depizz!

Mindjárt én is elkezdem a narancsbőrömmel, folytatom a "krokodil" bőrömmel és aztán már be sem fejezem :))

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook