Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen érzés szeretőnek lenni? fórum

Milyen érzés szeretőnek lenni? (beszélgetős fórum)


72. fe20557d00 (válaszként erre: 67. - Aa307eecc0)
2007. szept. 8. 13:58

A volt férjem akart volna már visszatáncolni...,ha én nem adom be a válást a mai napg mellettem van.

Tüske már nincs bennem....,hisz én választottam hogy kilépek ebből.

A véleményem amikor még nem voltam férjnél is ez volt nem ez miatt lett ilyen,bár átélve nyilván jobban elmélyült bennem,amit addig is gondoltam.

71. fe20557d00 (válaszként erre: 66. - Opium)
2007. szept. 8. 13:54
Senkit nem kell felelőségre vonni,én nem ezt írtam.Tényleg rohadtul nem értesz és valóban két csövön beszélünk.
70. 0c97fbb607 (válaszként erre: 69. - 1a50c86bb0)
2007. szept. 8. 11:04

Mert tettek egy ígéretet,mert van mögöttük x év,mert valójában nem akarják megbántani őket,mert az anyagi helyzetük nem engedi meg ,hogy kilépjenek,mert vannak gyerekeik akiket szintén nem akarnak elhagyni,mert.........rengeteg ok van rá....

Azt hiszik jobb úgy,pedig nem jobb.A tiszta helyzet sokkal jobb.

2007. szept. 8. 11:01

En ugy gondolom, hogy az lenne ilyen esetben a korrekt, amikor a hazas fel beleszeret egy harmadikba, hogy a tarsaval tisztazza a helyzetet.

Vajon a ferfiak miert keptelenek erre? Miert ragaszkodnak megis a feleseghez?

68. eva25
2007. szept. 8. 10:56

Jó és rosz.

Mindig csak másodhegedüs lenni, nem valami jó, főleg ha évekig hitegetnek. Mindig a feleség az első, a szerető a második. Ha megtudja a feleség, akkor még vége is lehet, mert a feleséget nem hagyják el, nincs rá bátorságuk, nekik csak szex partner kell.

És azt hogy "szeretlek", hát nem tudják kimondani a kedves férfiak,elvi okokból. Isteni komplexus miatt.

Tapasztalatból mondom, voltam már évekig szerető. Soha többé nem leszek.

67. aa307eecc0 (válaszként erre: 62. - Fe20557d00)
2007. szept. 8. 10:51
Én nem azt mondtam, hogy nagyon megértem a szeretőket, nekem is vannak elveim, csak én egyszer egy szerelem kedvéért feladtam azt. akkor az egyszer számomra megérte, de nem áll szándékomban mégegyszer nős ember barátnője lenni, mert mégiscsak az az igazi, ha valakinek én vagyok az első és egyetlen.olyan ismerősöm is van, aki lelkiismeretfurdalás és szerelem nélkül landol egyik nős pasi ágyából a másikba. ezzel én sem értek egyet, és nem hinném, hogy én tudnék ilyen életmódot folytatni, nem is akarok. benned is biztos kisebb lenne a tüske, ha a volt férjed máshogy tálalja, hogy talált vki mást, és a barátnője pedig nem bombáz a "kedves" telefonjaival.
66. opium (válaszként erre: 65. - Fe20557d00)
2007. szept. 8. 10:45

Ugyan milyen alapon figyelmeztessek én valakit, akit ráadásul nem is ismerek arra, hogy felelősen kéne viselkednie? Felnőtt, remélhetőleg tudja mit csinál. És miből gondolod, hogy egy idenent rávehetsz arra, hogy a Te értékrended szerint éljen?

Nehogy már elbeszéljünk egymás mellett...

65. fe20557d00 (válaszként erre: 63. - Opium)
2007. szept. 8. 10:40
Figyelj!Azért mert azt mondod valakinek hogy van felelősége igenis egy helyzetben az nem egyenlő az ítélkezéssel!!!
2007. szept. 8. 10:38
Amúgy meg ha esetleg kerülök szeretői helyzetbe ígérem jelentkezem!!Megosztani az élményeimet...,de majd ti is ha a másik helyzetbe biztos jót dumcsizunk akkor is;))
63. opium (válaszként erre: 58. - Fe20557d00)
2007. szept. 8. 10:38
Sok minden van, ami nekem nem tetszik, nem összeegyeztethető az értékrendemmel, számomra emészhetetlen, de mivel kizárt hogy kívülálóként egy helyzet, egy állapot minden egyes részletét ismerjem, és a helyzetet kísérő érzésivel, okaival is tisztában legyek, nem ítélkezem.
62. fe20557d00 (válaszként erre: 59. - Aa307eecc0)
2007. szept. 8. 10:35

Vannak , voltak és lesznek ilyen ismerőseim,akik a véleményemet ismerik.A véleményem megint más mint a velük való kapcsolatom.

És tudod hány olyan ismerősöm van aki ugyanezt mondta hogy ha megcsalná a férje elhagyja...mégse volt rá képes!!!

És tudod hány tönkre ment embert láttam a környeztembe akiket egy félre járás a földbe sűlyeztett!!No komment,egyszerűen ha tehetem elkerülöm ezt a helyzetet ami nem egyenlő az ítélkezéssel.

61. opium (válaszként erre: 57. - 1a50c86bb0)
2007. szept. 8. 10:32
Ezt én is gondoltam kb 8 hónappal ezelőtt.
60. fe20557d00 (válaszként erre: 50. - Aa307eecc0)
2007. szept. 8. 10:28
A szavaidból sokminden kitűnik.Más képzelegni dolgokról és lehetekt felállítani és teljesen més megélni.Ha egyszer a férjed megcsal és ugganilyen véleménnyel tudsz maradni a szeretők irányába esküszöm kalapot emelk!Ha meg nem csal meg akkor boldog ember vagy és jó párt választottál,egymásra találtatok!
2007. szept. 8. 10:27
Én is belegondoltam a másik oldalba, biztos nem fogom vállon veregetni a férjem, hanem fogom magam, és szépen elhagyom őt.persze ez nem ilyen egyszerű, de a mai fejemmel úgy gondolom, hogy megpróbálom majd élni az életem nélküle, és ha megy, akkor válás, ha nem, akkor beszélgethetünk aról, hogy esetleg megmentsük a dolgot. persze most nagyon sarkítva írtam le a dolgot. egy szó, mint száz, és úgy gondolom, hogy mindenki a saját életével legyen elfoglalva, biztos mindenkinek megvan a maga baja, azok felett lehet ítélkezni, aki nekünk árt, mások dolgába meg ugye nem látunk bele. pl. van egy régi férfi ismerősöm, néha egy társaságban vagyunk, én nagyon kedvelem őt, jófej, stb.. és nemrég mondta egy ismerősöm, hogy az illető előszerettel kacsintgat ki a házasságáb ól. én azóta, ha találkozunk, nem viselkedek vele másként, ugyanúgy elbeszélgetek vele, mint eddig, ugyanúgy leülök vele egy asztalhoz, nyilván nem fogom tőle megkérdezni, hogy: hé,te tényleg ilyen kis szemét vagy? marhára nem érdekel, az ő magánügye, semmi közöm hozzá. ti nem állnátok szóba az ilyen ismerősötökkel, vagy mi? csak kíváncsiságból kérdezem, ha nem, az se baj.
58. fe20557d00 (válaszként erre: 56. - Opium)
2007. szept. 8. 10:25
Itt kérlek senki nem beszél halál biztos dolgokról.Csak emberi érzésekről,helyzetekről amivel nyilván mindenki úgy vesz részt amit eddig megélt, tapasztalt.Egy tapasztalás az egész világról alkotott vélemyényedet összedöntheti....,és igenis vannak dolgok amiket elítélünk,ha nem így volna nem lenne bennünk lelkiismeret,erkölcsi mérték...stb,de pont azért mert ahányan vagyunk annyi féle fajta ez is!Ezért kerülhet valaki ilyen olyan szerepbe.
57. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 56. - Opium)
2007. szept. 8. 10:21
Minden ember mas. A helyzeteket ki lehet hagyni, a kinalkozo alkalmakat elkerulni. Bizonyara en vagyok csak ilyen vaskalapos, hogy az elveim elobbre valok, mint az osztoneim. Biztos le is maradok sok elvezetrol, de talan banatrol es megszegyenulesrol is.
56. opium (válaszként erre: 55. - 1a50c86bb0)
2007. szept. 8. 10:18
Én mindkét oldalon álltam már, de ettől még nem fogom azt mondani valamiről, hogy az halálbizosan úgy van, ahogy én gondolom. Tudod, nem minden, amit az emberek többsége felháborodottan elítél, gonoszságból, aljasságból történik... van az úgy, hogy olyan helyzetbe csöppensz, hogy magad sem érted hogyan jutottál el oda, mi volt annyira erős, hogy egy csapásra megsemmisítette az addigi elveidet, amikhez foggal-körömmel ragaszkodtál.
55. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 54. - Opium)
2007. szept. 8. 10:12
Nem azert "itelkeznek" emberek, mert meg nem volt benne reszuk, hanem mert esetleg belegondolnak a masik oldalba is, vagy mert eppen ok allnak a masik oldalon. Azt is lefogadom, hogy barki is volt szereto valaha, ha egyszer atveri majd a ferje, nem fogja magat vallon veregetni, hogy nyugi, a megcsalo fel es a macaja is csak szeretetre vagyo emberi lenyek.
54. opium
2007. szept. 8. 10:08
Olyan jól meg lehet saccolni a hozzászólásokból, hogy ki volt szerető és ki nem. Aki már volt, az beszél róla, aki nem, az csak ítélkezik. Hát így van ez...
53. aa307eecc0 (válaszként erre: 52. - 1a50c86bb0)
2007. szept. 8. 09:49
Ezt arról az oldalról is meg lehet közelíteni, hogy sok feleség homokba dugja a fejét, mindent elnéz a férjének.
2007. szept. 8. 09:46
A nok a szeretetert sok mindenre kepesek, es sok mindent kepesek elviselni es gyakorlatilag barmilyen meltatlan helyzetbe belemennek.
51. aa307eecc0 (válaszként erre: 49. - 1a50c86bb0)
2007. szept. 8. 09:44
én nem hitegetem magam, igen, van rá példa az én környetemben is, és speciel nekik nagyonis bejött a dolog. persze erre sincs recept.
50. aa307eecc0 (válaszként erre: 44. - Fe20557d00)
2007. szept. 8. 09:41
lehet, hogy meg fog csalni a jövendőbeli férjem, lehet, hogy én is őt, stb... persze nem így megy senki a házasságba, de egyvalamit nagyonis megtanultam ebből a kapcsolatból:sosem lehet tudni,mit hoz az élet, és nem ítélhetsz el számodra idegeneket, mert nem tudhatod milyenek is ők valójában. Persze, akinek személyes tapasztalata van megcsalt feleségként, férjként stb.. az ítélje el saját párját, meg a szeretőt, is ha ő is úgy viselkedett, ahogy egy inteligens ember nem viselkedik. mindenki a saját életébe lát bele, máséba nem.
49. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 46. - Aa307eecc0)
2007. szept. 8. 09:37
Nem-e? Siman, ha a szerelem valoban akkora. Van ra pelda eleg, de sokszor a nok ezzel hitegetik es vigasztaljak magukat.
48. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 44. - Fe20557d00)
2007. szept. 8. 09:35
Tapasztalatom szerint mindenki vissza szokta kapni, amit ad. Ebben az esetben meg is erdemlik.
2007. szept. 8. 09:35
Nem hinném azt ha valakit a férje a háta mögött csal és az kiderül,akkor a szerető felé pozitív érzéseket táplálunk,MÉGHA NEM IS Ő A HIBÁS,hanem elsősorban a félre lépő pasi.
46. aa307eecc0 (válaszként erre: 42. - 1a50c86bb0)
2007. szept. 8. 09:35
azért az nem úgy működik, hogy egy nálam 14 évvel idősebb férfi egyik pillanatról a másikra ott hagy csapot-papot, gyereket, 16 évnyi házasságot egy fiatal kis hölgyikéért, akit 6 hónapja ismer.
2007. szept. 8. 09:34
Bizonyara felemelo, hogy az asszony mos es foz ra, a penzt is haza adja, es neha lelep percekre, orakra, aztan este bebujik az asszony melle is. Hat ha az ilyen kapcsolat tud szerelem lenni... . Szerintem csak a nok gondoljak igy. Ha egy ferfi igazan szerelmes, az mindent otthagy es megy a micsodaja utan.
44. fe20557d00 (válaszként erre: 43. - Aa307eecc0)
2007. szept. 8. 09:34
Én meg amondó vagyok és leszek.Aki egyszre volt szerető élje maeg a másik oldalát is a férjével,úgy kerek az hogy véleményt alkotunk bármiről is.
2007. szept. 8. 09:32
jaaj, biztos van, aki így oldja meg a problémáit, én csak konkrétan erről az egy személyről tudok beszélni, és ő nem problémamegoldásból volt velem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook