Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen érzés szeretőnek lenni? fórum

Milyen érzés szeretőnek lenni? (beszélgetős fórum)


2007. szept. 8. 09:28
Megsem hagyott ott csapot-papot es rohant hozzad. Persze mindenki azt mond, amit akar.
41. fe20557d00 (válaszként erre: 38. - Aa307eecc0)
2007. szept. 8. 09:27
Már bocs,de a bizalmi részével nagyon nem értek egyet veled.Azt a férfit akit el lehet a feleségétől gyerekeitől szertni,abban a férfiban mi alapján bizol???Ugye nem a titkolózást mondod megint no mert az pont hogy nem az őszínteségét erősíti egy embernek.Max ha nem arra gondolsz hogy egy titkos szövetség egy haradik fél háta mögött...hmmm .Én evvel csak azt mondom hogy van a pasinak egy problémamegoldó képessége,hogy nyit kifele,ha már nem kerek otthon minden.Miből gondolod a most boldogságban élő volt szeretőt,ha egyszer már jönnek a gondok,ami mindig jön előbb utóbb akkor nem ezt a ptoblémamegoldást válsztja majd?
40. aa307eecc0 (válaszként erre: 37. - 1a50c86bb0)
2007. szept. 8. 09:26
Nem "összejártunk". de ezt úgyis csak ő meg én tudjuk, hogy mit is jelentett ez az egész, egy vadidgen úgyse érti, nem is kell, és se látok bele más életébe, és nem is akarok.
2007. szept. 8. 09:26
Beloled miert nem lett a felesege es a gyerekei anyja, ha nem vagyok tul indiszkret?
2007. szept. 8. 09:22
És nem hinném, hogy megalázottan élem le az életem emiatt, egy percig nem éreztem magam megalázva mellette, sőt, életem egyik legszebb és legszeretetteljesebb kapcsolata volt, és ezzel sztem ő sincs másként. és vannak ismerőseim, akik alőször szeretők voltak, azóta pedig ugyannak a férfinak a feleségei, és a gyerekeik anyja. tehát mégsem voltak alkalmatlanok...sőt, én azt látom, hogy sokkal jobban bíznak egymásban, mert amíg a titkos kapcsolat tartott, egy nagyon erős bizalmi viszony alakult ki köztük, és ez a házasságukban is megmaradt, mert ismerik a páruk "másik" énjét is. Perzse biztos van, akiknek nagyon is motiváló dolog a pénz, és tényleg csak a szexről szól a dolog(sőt, lehet, h. ők vannak többségben), de nem mindenkinél.
37. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 36. - Aa307eecc0)
2007. szept. 8. 09:15
Parod? Talan a felesegevel nem volt egyutt (fekudt egy agyban, hogy melyebbre ne menjek), mialatt veled osszejart?
36. aa307eecc0 (válaszként erre: 35. - Teráz)
2007. szept. 8. 09:11
Ne haragudj, de szerintem nagyon szűklátókörűen ítéled meg ezt a dolgot.A prostituált pénzért szexel a férfiakkal, egy szeretői kapcsolat meg igenis lehet szerelmen és bizalmon alapuló kapcsolat. Tapasztalatból mondom. Nem hinném, hogy alkalmatlan lennék feleségnek és anyának, attól még, hogy egyszer egy nős ember szerelme voltam. És semmiféle anyagi dolog nem játszott szerepet a kapcsolatban, attól függetlenül, hogy az illető elég jól el van eresztve pénzügyileg, dehát meg is dolgozik érte. Ha szükségem valamire(legyen az ékszer, ruha, parfüm stb..) magamnak veszem meg, nem kell nekem ahhoz férfi. És nemcsak szexuális pótlék vagy ilyesmi voltam. Nem is vettem magamra a hozzászólásod, mert tisztában vagyok vele, hoy rám és a-sajnos-volt páromra(mert igenis az volt) egy szó sem igaz belőle, csak leírtam a véleményem.
35. Teráz
2007. szept. 7. 21:16

Fontos leszögezni, hogy szeretőt elsősorban a közép- és felső- osztályba tartozó férfiak tartanak. A többieknek nincs sok esélyük: adott időpontban járnak dolgozni, nem tudnak az irodából, a munkahelyről kimenni, anyagilag sem engedhetik meg maguknak ... a szerető fogalma majdnem azonos a prostituált fogalmával,sok embertársam véleménye szerint is.A szerető általában alkalmatlan feleségnek,anyának, háziasszonynak!Csak " arra " a dologra jó.

Nagyon megalázott státuszban szenvedve éli életét.

34. shilla
2007. aug. 26. 15:45
Ha csak harmadik vagy és neked nincs senkid mellette, megalázó, bármennyire is imádjon a másik. Kegyetlen érzés, hogy akit szeretsz, minden nap más mellett fekszik le aludni, más gondoskodik róla, mással van közös élete. Nagyon rövid ideig bírtam csak, pedig a lelki társam, a párom találtam meg, akire egész életemben vártam. Még így sem ment. Sztem nagyon alacsony önbecsülés kell ahhoz, hogy valaki ezt bírja, így boldog legyen.
2007. aug. 25. 20:07
Magányos és boldogtalan érzés.
2007. aug. 15. 06:45

Az attól függ.

Ha olyan nőről van szó, akinek csak alkalomadtán van ideje, akkor nagyon jó szeretőnek lennie, mert akkor van is párja, meg nincs is.


De ha valaki társra vágyik, akkor nem ajánlatos az ilyen kaland. Mindenesetre jobb szeretőnek lenni, mint egyedül keseregni.

31. mandella (válaszként erre: 29. - Df407f1c2a)
2007. aug. 14. 11:23

"a poklok pokla"


ez tényleg így van

30. mandella (válaszként erre: 22. - Picur33)
2007. aug. 14. 11:22

:(((((((

hát igen

29. df407f1c2a (válaszként erre: 1. - Bea70)
2007. aug. 14. 11:18
Jó is,Rossz is,Elfogadható és Elfogadhatatlan,általában Átmeneti,És ha vége az a poklok pokla
2007. aug. 10. 17:51
egyszerre nagyon jó, és nagyon rossz. de szerencsére nekem nagyon sok szépet adott az a kapcsolat, nem bántam meg semmit.
2007. aug. 9. 15:32

Én nem szeretnék senkivel sem osztozni a pasimon (ki is adnám az útját, ha megtudnám, h szeretője van!). Éppen ezért én sem lennék senki szeretője!

Tinikoromban jöttem össze olyan pasival, akinek volt már barátnője, de vagy engem választott,vagy hagytam inkább őket békén. Aki csak szórakozik a csajokkal, és félrekacsintgat, olyan nem kellett sosem! Egy pasi legyen CSAK az enyém!!! :-))



Titkosvallomás is azt írta, amit "fiatal korában" csinált, azóta már biztos benőtt a feje lágya! ;-)

(Bocsi, ha sértő volt!)

2007. aug. 9. 15:20
igaz te is :)
25. fe20557d00 (válaszként erre: 24. - 175c71a378)
2007. aug. 9. 15:19
Igen!Én is az voltam.Szerencsére nem vagyunk egyformák:-)
2007. aug. 9. 15:16
CSak öszinte volt..
23. fe20557d00 (válaszként erre: 6. - E7a6785cc7)
2007. aug. 9. 15:01
Bocsi,de totál nem szimpi amit írtál.Csak nehogy egyszer a te pasiddal szórakozzon valaki így mert az egójának jót tesz...(De gondolom te úgy érzed veled ilyen nem történhet meg)
2007. aug. 9. 14:38

Sziasztok!

Tapasztalatból tudom, hogy kegyetlen. Mégegyszer nem vállalnék ilyen kapcsolatot. Inkább legyek egyedül örökre, de szerető többet nem leszek. Megalázó helyzetben hogyan lehetne tiszta érzelmekről beszélni? Karácsonykor kihez szólnál? Szilveszterkor kivel kívánnád a Boldog Új Évet? Vagy csak egyszerűen, kihez bújnál éjszaka?

2007. aug. 9. 14:28

Szeretőnek lenni? Nos volt hasonlóban részem. És mit mondjak. Azok a pillanatok feledhetetlenek. Mert nem számításból/muszályságból van együtt a két fél, (mivel nincs közös ügyük-gyerek, hitel, család)


Tehát a pillanatok azok jók, de ha az ember belegondol az egészbe, az eléggé padlóra tudja vágni. Legalábbis velem így van.


De még mindíg jobb mintha nem lenne az embernek semmilyen sikerélménye:) És ki tudja, bárhogyan alakulhat.


A jó munkához idő kell, a jó kapcsolathoz meg "áldozat" ??

20. b650e19110 (válaszként erre: 17. - B11a46e73c)
2007. aug. 8. 08:23
Mindketten vesztesek lettetek... buta büszkeség miatt...
19. Bea70 (válaszként erre: 5. - Teráz)
2007. aug. 8. 07:45
Igen, nyomasztó, elkeserító, kilátástalan, reménytelen.....de szeretem, még nem tudom elengedni, csak szenvedek.
2007. aug. 8. 06:23
Az attól függ, hogy ezt az élményt valaki egyedülállóként / szingliként éli meg, vagy egy férj / feleség mellett házasként.
2007. aug. 8. 00:48

rossz érzés!velem egyszer nagyon kicseszett a sors,mai napig bánt a dolog!

én 19voltam ö 22volt,mindketten szabadok!egymásba gabajodtunk,de rendessen,sehogy nem jött össze a dolog,én tul büszke voltam a kezdeményezéshez,ö meg hogy könyörögjön!fél évig csak rezegtem a jelenlététöl,szinte rosszul lettem ha rám nézett,istenem mennyire szerettem....

egy este utánnam jött autoval,kérte hogy száljak be,erre én nyomatékossan megkértem,ha beszélgetni akar jöjjön gyalog,ugyis hazafelé mentem!benne volt,de elöbb haza vitte a vidéki rokonát,mire vissza ért már nem voltam a megbeszélt helyen,vagyis ott elbujtam,hogy miért?én sem tudom,talán megijedtem!másnap a munkahelyemen fenhangon meséltem a storyt,mivel a bejáratnak háttal áltam nem láttam hogy ott áll és hallgatja:(itt neki szakadt a film,még az este a szemem láttára össze jött egy kis békával,én meg marha csak néztem!késöbb elmondta várta hogy közbe lépjek!másnap a csajszi megjelent nála,neki nem kellett,de egynek megtette,megakarta mutatni,hogy nem csesztem ki vele!pár nap mulva meghalt a fiu apja,a csaj vigaszképp éjszakára vele maradt:(pár hét mulva bejelentette hogy terhes!pedig akkor hazudott,ez meg bevette,ugyhogy nála maradt a lány,ekkor még jobban vonzodott hozzám mint valaha,de a hir hallatán én totál össze zavarodtam,ugyhogy elküldtem,pedig oda voltam érte!szenvedtem,de elakartam felejteni,nemhagyta,ahogy nézett,ahogy hozzám szolt...kénytelen voltam elviselni,mert, boltban dolgoztam,ö meg a szomszédban lakott,akaratlanul is tudtam mi zajlik náluk!elkezdett kerekedni a csaj pocakja,igen de elég késön,két honapnak utána maradt terhes,ez a végén derült ki,amikor nov.1 volt a termin és dec.23-án szült!

egy este bulin voltunk a barátnöimmel,én a sebeimet gyogyitgatva elégjol beittam.felkerestem a drágát,még az este össze jöttünk,soha nem felejtem el azt a pillanatott.5-honapig találkozgattunk,boldog voltam,pedig tudtam ,tölem máshoz megy haza,bántott hogy nem lehet az enyém,pedig csak egy szavamba került volna,de nem tudtam elvenni egy gyerek apját,inkább lassan toltam el magamtol!végig néztem az esküvöjét,majd át szenvedtem a kislánya születését,aki az én nevemet kapta!és sirtam,sirtam.....majd kiadtam az utját.a vesztes én voltam!

16. 189e7a0266 (válaszként erre: 6. - E7a6785cc7)
2007. aug. 8. 00:30
Ez tetszik. :-) Bár kicsit szadista jellege van: ha képes rá, akkor megtanulja, milyen a kistolgáltatottság. :-D Ez jó! De azért mégsem követem, ha nem gond.
2007. aug. 7. 22:57
sose próbáltam és nem is fogom
14. c8017655dd (válaszként erre: 13. - Mandella)
2007. aug. 7. 22:45
SZIA ne hidd hogy könnyü volt jött utánam mint 1 kis kutya,fogtam gyorsan mást hogy lássa komolyan gondolom,de nem zavarta ő akkor is jött!!
13. mandella (válaszként erre: 12. - C8017655dd)
2007. aug. 7. 21:24

"szeretem, de inkább elengedtem"


hát igen. ez van most bennem is. egy ideje. de mikor lesz már vége ennek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook