Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalt a férjem, én megbocsátottam, nem válunk, de lehetünk ezután boldogok? fórum

Megcsalt a férjem, én megbocsátottam, nem válunk, de lehetünk ezután boldogok? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
514. Doro77 (válaszként erre: 512. - 9242a6388c)
2009. nov. 18. 10:46

..igen,ha nem tudod,hogy az akit megismertél nős,akkor természetesen nem vagy hibás!pár hétről írsz,tehát nem pl. 2hétről.

az biztos hogy arról a férfi dönt tart-e szeretőt vagy sem,onnantól kezdve az ő hibája CSAK ÉS KIZÁRÓLAG,ha eldöntötte szeretője lesz,de én a saját életemről írtam,amikor írtam,hogy javarészt a nő a hibás.mert az első találkozáskor ami úgy történt simán leszólította a párom,(aki 11 évvel fiatalabb tőle)és kérte el a telszámát,akkor még talán nem,de amikor felhívta "teázni"akkor már elmondta a párom,hogy nős van 2 gyerek,és kisebb surlódások vannak,és csak beszélgettek.mikor már 3xra sem támadta le a párom,csak sírt neki rólam,hogy én milyen vagyok,és biztosan nerm szeretem és megcsalom,akkor sokallt be a nő gondolom,és mnet be a szobába vagy nem tudom hova,hogy ruha nem volt rajta,és kapta el a műszert,aztán meg feküdt mint egy darab fa 2 perc és vége.

Erről írtam,és nem azért mert magamnak akarom szépíteni a helyzetet,hanem mert tudom milyen igényei vannak a páromnak,és milyen kaliberű pasi ha értitek mire gondolok,tehát tudom hogy ő a büdös életbe nem kefélte volna meg magától,hogy ő kezdi el,mert konkrétan nem tetszett neki,ráncos volt,és gnóm,de nem muszáj nektek elhinni,elég abszurd helyzet de valóban ez volt.


abba igazad van,hogy ha nem megy bele a férjem.

igen nem kellett volna belemennie,de ő valóban ennyire naiv,hogy nem godnolta egy átlagos,idősebb nagyiról,hogy kefélhetnékje van.

513. Doro77
2009. nov. 18. 10:37

én is voltam már 86 kg, és sokan akartak velem dugni, de komolyan járni nem. És nem véletlenül. Ha nincs az emberben valami plussz, pl. a stilusa, illetve az emberi mivoltja, és ezek után extra dolog, mint szép nagy cicik :) vagy jó fenék, vagy izléses "gitár" alak, akkor esélye sincs egy komoly és tartós kapcsolatra,



remélem érthető voltam,mert már látom előre hogy feni a fogát diamondbunny :) ezekre a mondatokra.

Remélem látja a HA szót,tehát ha semmi extra nincs valakiben csak egyszerűen kövér,arra értettem hogy nincs esélye komolykapcsolatra.

512. 9242a6388c (válaszként erre: 511. - Doro77)
2009. nov. 18. 10:36

Sok mindenben igazad van... de arról, hogy tart-e szeretőt vagy nem, mindig a férfi dönt..

Az is igaz, hogy egy szép és okos nő nem elégedhet meg a második szereppel, és DB sem elégedhetne meg ezzel a szereppel, mert szerintem egy okos( irásaiból ez jön le), jó fej nő...

Az is jogos, hogy az a nő akit megcsaltak, és ő még szerei a férjét,dühüs és megbántot.

De ha nincs kereslet, nincs piac!!! Ha a férjed, vagy bárki férje, nem megy bele a dolgokba, akkor nincs szerető!!!

Képzed voltam szerető, 2o éves koroban, és én kis naiv nem is tudtam róla,pár hét után derült ki számomra, hogy nős az illető!!! Nem hiszem, hogy hibás voltam...

511. Doro77
2009. nov. 18. 10:18

..én nem neked címet diamondbunny,ha nem látnád,hanem mindenkinek.

én azt sem mondtam bányarém vagy.

azt mondtam amik TÉNYEK,az ÉN ISMERTSÉGEMBEN ÉS ÉLETEMBEN.

Azt sem írtam,hogy direkt csúnya nőt keresnek a férjek.

Egyébként szerény vélemény szerint,a nagyon szép és jó nők,akiknek persze van sütnivalójuk is,azok nem mennek bele egy olyan "kapcsolatba" ahol ők csak másodikok lehetnek.Talán azok mennek bele,akiknek nem jó az önképük,mert pl. van súlyfeleslegük,vagy egyéb problémájuk,akkor örülnek ha egyáltalán szóba áll velük valaki,és ha az pont nős,letojják,sőt még talán önbizalmat is ad nekik,hogy ők mennyire nyerők az asszonnyal szemben.pedig ez egyáltalán nincs így,persze vannak kivételek,mikor a pasi szerelmes lesz a szeretőbe,és meri vállalni azt hogy elhagyja a családot és újat kezd,de előbb vagy utóbb kiderül,hogy azuok sem mások mint a feleség volt.

Mellesleg egy szép és jó és okos nőnek,nem hiszem,hogy más asszony "használt" férje kellene,aki már ráadásul mondjuk 40-50 éves,nagyhasú,és kopaszodó,hacsak nem egy "kurváról" van szó,és a pénz motiválja,mint kitartottat,és néha kibírja a szexet egy ilyen kaliberű pasival,ha az cserébe autót,lakást és ruhákat vesz neki.

Tehát sokféle ember,és körülmény van.

És az,hogyha egy nőt megcsal a férje akiben bízott,akkor ne csodálkozzatok,hogy esetleg elkeseredett és kiábrándult lesz,és ki van élezve az olyan beszólásokra illetve nőkre-csajokra,akik a szerető szerepét töltik be.

Azért valljuk be,hogy akiket megcsaltak,gondolok itt a fórumírokra,hogy mind kivagyunk már idegileg és lelkileg,ha vissza is építjük a közös életünket a férjünkkel,ha nem,és elválunk,akkor is egy megtépázott nőről van szó,aki megalázva érzi magát mind emberileg,mint pedig nőként.

Mégha nem is kellene így érezni magát,akkor is ezt érzi,csak vagy bevallja valaki,vagy nem.

És vagy bevallja valaki,mint pl. szamóca,vagy nem,mint pl. itt sokan,de mindannyian haragszunk arra,aki a férjünk és közénk állt.És hiába mondjátok hogy nem a szeretőt kell hibáztatni,persze nem is kell, de azért ő is kell ahhoz hogy megtörténjen a dolog.Nálunk,ha az a vén kurva nem vetkőzik le és mászik rá a férjemre, a fejemet teszem rá,hogy maga az aktus nem következik be,mert a párom biztos,hogy nem kezdeményezett volna,hisz nem akarta,és gondoljatok bármit,én ismerem a férjem és tudom hogy ez így van.

A másik,22 évesen én is azthittem,hogy enyém a világ.Eszembe se jutott mondjuk olyan fórumot olvasni,hogy "megcsalt a férjem,együtt vagyunk,de mi lesz ezután?",persze azért sem mert nem voltam egy nős hapsi szeretője.

De nem tudhatjuk,hogy mi llesz majd pl. diamondbunny-val,10-15 év múlva,mondjuk 2-3 gyerekkel,és hogy majd más néven,vagy ezen hogy fog ő is tanácsot kérni,vagy mennyire lesz elkeseredett mikor kiderül a férje csalja pont egy 22 éves picsával.Tehát erről ennyit.Én sem gondoltam sohasem hogy ez megtörténthet velünk,és röhögjetek csak,a férjem sem.Ő is csalódott magában,és ezt nem elhioszem mint naiva,hanem tudom,mert ismerem,és tudom mit tet meg értem,sőt sokkal többet adott,és nyújott nekem mint én neki,és itt nem a szexre gondolok.

Tehát igazából,ha belegondolunk,akkor diamondbunnyí még csak 22 éves,de már 2 éve szerető,tehát 20 éves volt akkor,és ha jól vettem ki,kb. 15-20 év van köztük a "párjával"?!

Háát elgondolkodtató.20 évesen bealkudni egy ilyen dologba?!Hülye lettem volna,inkább egy hozzámillő,valóban szerelmes pasival voltam,és voltam boldog,az hogy nem tudtam hogy x év múlva mi lesz az egy dolog,de mint írtam eddigi hozzászólásaimban,ahhoz hogy egy házasságban történjék megcsalás,ahhoz mindkét félnek hibáznia kell,és az már a sok hibának,stb. a következménye,aminek nem kellene úgy történnie attól függetlenül,de megtörténik.


Az hogy szamóca leírta őszintén,hogy köztük jól működik a szex,és elég sűrűn is van,az egy dolog,de ezért nem kellene kicikizni,mint szexidolt...........

mert a leírtak alapján te ugyanezt írtad magadról,hogy nagyon jól működik a szex köztetek,stb,tehát akkor te is szexidol vagy?:)

egy megcsalt,átvert,éás megbántott nőnek pont nem arra van szükége,hogy 22 éves szeretők,vagy inkább balekok mondják meg hogy mit rontottak el,és mi az ami miatt megcsalták őket,hiszen ők még annyit sem tudnak a szerelemről és odaadásról,és arról milyen az mikor 2 ember összeköti az életét,és csak ők vannak,milyen mikor gyerekeket vállalnak,milyenek a hétköznapok és egyáltalán miről i szól ez az egész "kapcsolatosdi".

Az,hogy szexuális életet élnek valakivel,az nem jelenti azt,hogy érettik a dologhoz.De erre majd úgyis akkor jönnek rá,amikor már betöltiuk minimum a 30. életévüket és elmondhatják,hogy van mögöttük 10 év együttélés,nem pedig 2-3 hónap.

Az alakról annyit, nem tudom,ki honnan vette,hogy ki hány kg,pl. diamondbunny 86,hogy azért 86 kg-osan,persze attól is függ hogy hány centi magas vagy,nem könnyű komoly társat találni,ezt azért tudom,mert én is voltam már 86 kg,és sokan akartak velem dugni,de komolyan járni nem.És nem véletlenül.Ha nincs az emberben valami plussz,pl. a stilusa,illetve az emberi mivoltja,és ezek után extra dolog,mint szép nagy cicik :) vagy jó fenék,vagy izléses "gitár" alak,akkor esélye sincs egy komoly és tartós kapcsolatra,és talán megelégszik egy idősebb pasival,aki ugyan házas,de nem számít,mert néha azért velem is van,és akkor elhiszem én vagyok a legjobb nő a világon.

Remélem nem bántotam meg semmit,és amiket írok,azt vagy sajátr megtapasztalásból,vagy közeli barátok tapasztalata alapján,tehát nemcsak a semmibe és a semmiről beszélek.

2009. nov. 18. 09:57
Ismertem az " ellenfelemet ".
509. 9242a6388c (válaszként erre: 506. - Anyuca66)
2009. nov. 18. 09:28
:).
508. 7130b15964 (válaszként erre: 506. - Anyuca66)
2009. nov. 18. 09:24
:D
507. 7130b15964 (válaszként erre: 501. - A00c344bac)
2009. nov. 18. 09:21

Akkor csak azt szeretném megkérdezni, hogy ha ez mind igaz, hogy mi a fenéért választottál olyan krapekot, aki még egy nálad rondábbat butábbat is meg...? És miért ragaszkodsz annyira hozzá? Szereted, ha megaláznak?


Nem lép félre minden nős pasi, csak az olyanok, mint a tied. Ha hiszed, ha nem vannak, másmilyen férfi is, csak te azokat nem ismered.


Mint ahogy vannak gyönyörű, okos és önző szeretők is, lenyúlják, ami nekik kell, aztán a többivel nem foglalkoznak...

506. anyuca66 (válaszként erre: 501. - A00c344bac)
2009. nov. 18. 09:03
MINDEN úgy igaz ahogy leírtad. Csúnyábbak, butábbak stb.
505. a6d5a14c21 (válaszként erre: 503. - Doro77)
2009. nov. 18. 08:39

Ne is haragudj,de én ezt visszautasítom:)Én nem írtam arról,ki hány kiló,ki hogy néz ki,nem próbáltam ezzel vagdalkozni,igaz nem is annyira érdekel a hölgy,hogy utána olvasgassak:)


Én meghagyok mindenkit abban a hitben,hogy egy bányarém vagyok:)meg az összes többi szerető is,valójában a pasik,ilyenkor direkt ronda,csúnya nőket keresnek:D

Ha ezen múlik a lelki béke,ám legyen:)Sőt,még azt is elhiszem,hogy Szamóca viszont maga a megtestesült szex idol:).

504. 9242a6388c (válaszként erre: 501. - A00c344bac)
2009. nov. 18. 08:31
Miért gondolod, hogy minden férfi , férj megcsalja a feleségét...???? Mert ahol te élsz minden férj megcsalta??? Soraidból süt a megbántotság, keserűség, ami érthető, hiszen megcsaltak...de nem minden pasi ilyen!!!
503. Doro77
2009. nov. 18. 08:22

Érdekeseket írtok.

Ki hány kg stb.

Szerintem lehet hogy tényleg nem a kinézetben rejlik az hogy azért csalnak meg a férjek minket,mert jobb az akivel megcsalnak.Lefgalábbis többnyire de nyilván vannak kivételek,ahol már mondjuk az asszony üti a 150-et,és akkor már kisebbel megy el,bár ez sem biztos,hogy csak azért.

Szóval,valóban igaza van szamócának,a környezetemben,és nálunk is,a "szerető" sokkal csúnyább és kövérebb volt.

De.

Az ok,valószinűleg az,hogy az új nő még nem kezd el úgy viselkedni mint a feleség,neki mindig jó amit a pasi akar,mindent megtesz,lemond,előadja magát olyannak hogy a pasi azthihesse ő nagyon megértő,közben majd megpukkan ugyanúgy ahogy az asszony is,csak az már nem fogja vissza magát.Nos a szerető igen,hiszen lehet pont azt hallghatja a férjtől--szeretőjétől,hogy az asszony mennyire nem megértő,és ilyen meg olyan,na,hát nyiulván nem fog ő is úgy viselkedni,pedig ugyanolyan mint a többi nő,csak mivel nem mindennapos,és órás az együttlétük,visszafogja magát.

Pl. Nálunk mint utólag kiderült,nem is a saját nevét mondta a nő mikor "felszedte" a párom..(gondolom dugni akart,de elsőre nem jött össze így tovább tepert,hiába tudta meg,nős,gyerekek vannak, aztán pl. dohányzott,de a párom előtt sosem,mégcsak érezni sem lehetett rajta,de képes volt ezt is eltitkolni,csak hogy jó szinben legyen(egyébként én nem bagózom és a párom sem)

fütőtte hogy én miért hívom fel a párom,mivel sofőr,gyerekekért hogy menjünk a suli-oviba,hogy hol van merre jár, de közben szépen ő ugyanezt csinálta,csak nem direktbe,

és arról beszélt utólag a nő,ő nem érti azokat a nőket akik nem engedik el a párjukat kocsmázni,stb,ő biztosan elengedné...ahhhha addig míg nem lakik nála...hahaha.

Szóval a szeretők kedvesebbnek tünek esetleg,és megértőbbnek,nincs velük annyi baj,látszólag persze,mert nem mondják,egy ideig gondolom, de aztán rájön a pasi,hogy ez sem különb az asszonynál,sőt,csak épp az asszonyt szeretem is.

De persze gonbdolhatja ezt másképp is bárki.

502. a00c344bac (válaszként erre: 472. - A6d5a14c21)
2009. nov. 18. 06:57
az a baj ,hogy te csak a saját véleményedre vagy kíváncsi:)))és amit te írsz azok szerinted pont úgy vannak ahogy írod és csak azokkal jössz ki akik igazat adnak neked:)))én már túl tettem magam rajta,igazad van idő kellet hozzá,de megkeseredett csak te lehetsz szerintem, mert tudod jól,ha belegondolsz soha nem lehet a tiéd akit szeretsz:))és az igaz ,te nem lehetsz egyszerű ember:)))barátnők már nem leszünk:)))))legfeljebb csak titokban:))))))))))
501. a00c344bac (válaszként erre: 472. - A6d5a14c21)
2009. nov. 18. 06:40
hát a naplódra ,már nem vagyok kíváncsi:))de,azért a természetrendjéhez volna fűzni vallom:))az én férjem is fiatalabb lánnyal volt aki 96kg volt:))és elég ronda.lehet a legtöbbször a feleség 10-20évvel öregebb,de szeretők mindig rondábbak szoktak lenni a feleségnél,ha fiatal ha öreg. akiket én ismerek és szeretőjük van a felesége sokkal szebb mint a szeretője. szerinted mért bujkálnak a szeretővel a nős pasik?? mert még ők is szégyenkeznek miatta:))és mondjuk téged is jó ,hogy egy fiatalabb hozzád illő pasi észre sem vesz:))86kg :))tudom most fogytál:))mert ha ugye a fiattal pasi is belegondol abba ,hogy ha szülsz gyereket neki akkor már 186kg leszel:))jó mondjuk a feleségnek sem kellene kövérnek lenni ,de aki már szült 2-3gyereket annál meg van az esélye:))a nős pasinak meg mindegy úgy sem látja vele senki ,mert titkos:))és minden nős pasi félre lép szerintem ,mert mindenki ezt csinálja .márt csak azért is mert,meg a kíváncsiság ,meg az öregség ,stb....mert ahol én élek nem ismerek olyat aki nem csalta meg a feleségét,legalább egyszer,de van aki többször is ..
500. a00c344bac (válaszként erre: 472. - A6d5a14c21)
2009. nov. 18. 06:04
én is csak a véleményemet írtam le:))rád mért haragudnék nem veled csalt meg a férjem:)))csak azért írtam ,mert szerintem ennek felesem igaz. azt mondod tud rólad a felesége,lehet kiderült ,hogy vagy ,de gondolom azóta azt hiszi a felesége vége,mert azért nem engedné meg ennyi év után ,hogy szeretője legyen a férjének. és ahogy te is leírtad megmondta neked szereti a feleségét és nem hadja a el érted. és ha neki hazudik akit szeret ,neked mért ne hazudna???én férjem is 4honapig szórakozott egy fiatalabb lánnyal és többször volt is köztük sex,de ő is megmondta a lánynak szeret engem,de a te párod is hazudik mint minden pasi .ha férj,ha szerető. mert az én férjem is azt mondta a lánynak ,hogy nincs annyi sex ,meg stb...de közben meg volt mégpedig sok :))állandóan sexeltünk és nagyon aranyos volt velem :))))ezért nem is vettem észre semmit. és ezért is bocsájtottam meg neki ,mert nem hanyagolt el engem,hanem túl kedves is volt .és ha a férjem nem mondja el akkor még most is tartana.és ha arra lányra nem haragszom akkor te rád mért tenném:))mert beszéltem vele telefonon és elmondott mindent,hogy mit mondott neki a férjem. és azt is megmondta neki ahogy neked is a szerelmed, hogy engem szeret .
499. 7130b15964 (válaszként erre: 498. - A6d5a14c21)
2009. nov. 17. 20:33

Vannak ezek a jópofa törpenyulak, azokat is érdemes megnézni, itt a hoxán is szoktak eladókat hírdetni! :D


Szerintem neked még bőven van időd sok rövid kitérőre, mire megtalálod azt, aki legjobban passzol az elképzeléseidhez és te is megfelelsz neki. Ezen én nem izgulnék. Élvezd az életet, nem kell még minden áron lehorgonyozni 22 évesen!


Viszont, ha nem nézelődsz, keresgélsz, tévedsz egyszer-kétszer-sokszor, hanem csak várod a csodád egy sehová nem vezető kapcsolatban, akkor borítékolom, hogy úgy jársz, mint Panka barátnője.

498. a6d5a14c21 (válaszként erre: 495. - 7130b15964)
2009. nov. 17. 17:06

:))) Nem,csak sok barátnőm mögött mostanra 3-4-5éves kapcsolat van vagy épp több 1-2éves.

Na ez az mit én nem tudok elmondani.Ha olykor elértem valakivel a 3-4hónapot jött a pezsgő bontás a részemről,hogy egyáltalán idáig eljutottunk:)ez már hosszú időnek számított.Most már ezen nevetek,de akkoriban nagyon fájt,hogy nem úgy kellettem és nem arra,amire nekem a másik.Talán ezért is vagyok ennyire szkeptikus.Nem nagyon találkoztak az elképzeléseink a párjaimmal,és akkor finoman fogalmaztam.Akinek meg én kellenék,tényleg,komolyan,akár hosszú távon,azzal meg én nem tudom elképzelni.Lehet túl nagyok az elvárásaim,vagy szimplán elviselhetetlen vagyok:D:D


Abban mondjuk tényleg igazad van,hogy jó pár pofára esés után,jól jött az a bizonyos biztos pont,még ha osztozni is kell rajta és kicsit belekényelmesedtem olyan tekintetben,hogy elfogadtam ez van,ennél jobb úgysem jöhet.

De hát csak fog jönni,ha nem,akkor marad vénlány koromra a macskatartás:))

497. 7130b15964 (válaszként erre: 494. - 9242a6388c)
2009. nov. 17. 16:55
Szerintem is.
496. 7130b15964 (válaszként erre: 493. - 9242a6388c)
2009. nov. 17. 16:54
Szar lehet, de igazából csakis ő tehet róla. Ti tulajdonképpen segíteni se tudtok. Megtetted a legtöbbet, amit tehettél, megmondtad a véleményedet. Nyilván nem megsértődött, hanem fájt neki, hogy hallotta mástól, amit magának nem mert bevallani.
495. 7130b15964 (válaszként erre: 492. - A6d5a14c21)
2009. nov. 17. 16:52

22 éves vagy de úgy beszélsz, mintha 20 év pasizás lenne mögötted! :)))


Hidd el, hogy vannak jó krapekok, korban hozzád jobban illők, akikkel szintén jól éreznéd magad. Szedd össze, hogy pontosan mit akarsz és ne elégedj meg, amíg nem találsz olyat. Persze, ne herceget fehér lovon keress, de a legfontosabb dolgokból ne engedj, mert annak nem sok jó vége szokott lenni!


Addig meg pasizhatsz, csak ne legyél ennyire lehorgonyozva, mert most úgy festesz, mint valami feleségféle, pedig nem is vagy az és tulajdonképpen keresel!

494. 9242a6388c (válaszként erre: 492. - A6d5a14c21)
2009. nov. 17. 16:20
Ha az utolsó mondat kérdő, akkor a válasz: IGEN...
493. 9242a6388c (válaszként erre: 486. - 7130b15964)
2009. nov. 17. 16:19

Szépen finoman mondtam, olyan barátnősen... nem bántani akarom, csak hát kimondaná el neki az igazat, ha nem egy barátnő???

most is ott tartanak ahol évek óta... topognak egy helyben...ez egy örök szerelmi háromszög lesz... hatan vagyok csajok ezer éves barátnők, csak neki nincs gyereke, tudom, hogy fáj neki....

492. a6d5a14c21 (válaszként erre: 488. - 7130b15964)
2009. nov. 17. 16:08

Nem tudom,lehet benne valami abban amit írsz,sőt...bár nincs a nyakamban "foglalt" feliratú tábla,és azért sokat járkálok kizárólag barátnőkkel is sokfelé,tehát szerintem azért ha nagyon akarna jönni a nagy Ő jönne:)nem zárkózom el a dologtól.


Igazából sosem jött még olyan pasi az életemben,akivel hosszú távon boldog lehettem volna,valószínű belém rögzült,hogy ilyen talán nincs is.Vagyis persze biztos van,hisz körülöttem is sok nő él boldog és hosszú párkapcsolatban,de valahogy nekem ez soha nem jött össze.Nem tudom,hogy ha felrúgnám a mostani kapcsolatom,és újra egyedül lennék,könnyebben jönne e a megfelelő pasi.

491. Doro77 (válaszként erre: 487. - 7130b15964)
2009. nov. 17. 15:50

:P ..akkor csak izgattál,és úgyhagytál!:)

ha meggondolod magad,írj priviben.nagyon jó lenne.:)

490. 7130b15964 (válaszként erre: 485. - 9242a6388c)
2009. nov. 17. 15:15

Érdekes lehet ez is. Ahogy sakkozom, a pasi egyáltalán nem akart apuka lenni, mert azért ha korábban jó volt a kapcsolatuk, akkor színház ide vagy oda, lett volna gyerekük. Meg ugye, ha annyira akarna gyereket, hogy mindennél fontosabb lenne, akkor meg pont nem a látszattal törődne.


Jól beválasztott a te barátnőd is :(

489. 7130b15964 (válaszként erre: 484. - A6d5a14c21)
2009. nov. 17. 15:13

Igen, szülnek, csak a legtöbben nem az elsőt, vagy ha igen, akkor általában valami miatt hosszas próbálkozás előzi meg.


A másik kérdés meg az, hogy milyen párt álmodtál meg magadnak. Amíg másodhegedűsködsz - aminek szerinted nincs jövője - addig könnyen lehet, hogy a "megfelelő" pasik elkelnek. Aztán 35-40 évesen körbenézel és az összes épkézláb pasi nős lesz, aki nálad szóba jöhetne. Vagyis megint ugyanott tartanál, mint most.


Nem riogatni akarlak. Csak az egyik ismerősöm közel negyven éves és évek óta problémája, hogy nem talál megfelelő pasit magának, mert aki nagyjából (stílusban, gondolkodásban, korban, egzisztenciában) illene hozzá az már elkelt. Maradnak a neki kevesek vagy az apukája korúak, akik meg már nem akarnak gyereket, mert már felnőtt gyerekeik vannak és elváltak. Na, meg lehet szerető, csak abból meg nem lesz családja. :(

488. 7130b15964 (válaszként erre: 482. - A6d5a14c21)
2009. nov. 17. 15:07

Ezzel az elmélettel csak egy a gond, mégpedig, hogy ha te "normális" pasit akarsz, akkor az nem valószínű, hogy a közeledbe megy, mivel kapcsolatban vagy.

De ez meg lehet, hogy csak az én teóriám...

487. 7130b15964 (válaszként erre: 481. - Doro77)
2009. nov. 17. 15:04
Van. De ilyen irányú közvetítéssel nem foglalkozom:)
486. 7130b15964 (válaszként erre: 478. - 9242a6388c)
2009. nov. 17. 15:00
Mit csodálkozol rajta, hisz magyarul lehülyézted?! :D
485. 9242a6388c (válaszként erre: 484. - A6d5a14c21)
2009. nov. 17. 14:06

Persze, hogy szülnek, nem ezzel van a baj, csak nem "leli", hogy kinek szüljön.... mert úgye a pasi nem akar gyereket, nem akar a titkos kapcsolatában apuka lenni, a feleség sem szült, fontosabb volt a szinház, most meg már nem tud.

Szóval nics olyan jó helyzetben, mert érzelmileg ragaszkodik a pasihoz, nem akar más férfitől gyereket... de az meg tőle nem akar...hát nem egyszerű...

❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook