Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalt a férjem, én megbocsátottam, nem válunk, de lehetünk ezután boldogok? fórum

Megcsalt a férjem, én megbocsátottam, nem válunk, de lehetünk ezután boldogok? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
634. 07c4794583 (válaszként erre: 633. - Niki607)
2010. jan. 4. 16:10

Nem tudom, milyen szintű volt az összeveszés (hova tegyük a szekrényt?), de arra vigyázni kell, hogy az ember ilyenkor se mondjon olyan dolgokat, amiket aztán egy életen át a másik sose fog elfelejteni.

mert ezeket nem lehet meg nem történtté tenni.


én biztos nem közelednék egy férfihoz, hacsak ő nem közeledik, főleg, hogy láthatóan a te közeledésed se oldja a helyzetet, nem változtat semmin. vegyél egy üveg bort, csinálj finom vacsorát és mondd el, hogy nem gondoltad komolyan, amit mondtál, bánod, hogy megbántottad, majd kérd meg, mondja el a véleményét a veszekedéssel kapcsolatban. szépen, nyugodtan. ez egyfajta törekvés a részedről, hogy helyrehozd a dolgot, ezt szerintem értékelni fogja, még ha nem is rögtön. és beszéltesd, ne te beszélj. ha sikerül, meg fogtok könnyebbülni mind a ketten.

633. niki607
2010. jan. 4. 15:57
A költözésen vesztünk össze és azt mondtam mivel már régóta ment ez a dolgo hogy lehet hogy jobb is hogy nem lett gyerekünk mert ha most nem tudjuk megoldani ezeket a dolgokat akkor csak a gyerek bánná majd később. Ezt vette zokon és ezért nem mer közeledni, mert ő ezt úgy vette hogy válni akarok. Nem mer met fél hogy pofára esik. Az én közeledésemet fogadja, kedves meg figyelmes, de ő nem viszonozza az én közeledésemet. De csak azokat nem amiket írtam, mert szex az van.
2010. jan. 4. 15:47

ha valami sérelmet dédelget, akkor neked kell kicsit közeledni, beszélgetést kezdeményezni, megbánó viselkedést tanúsítani.

ha viszont kicsit kiábrándult belőled, akkor szerintem inkább a három lépés távolság működik, kedves lenni, figyelmesnek, de nem körbelengeni, nem kezdeményezni az érintést, és kicsit többet hallgatni a szokásosnál, magára hagyni. hogy újra érdekes legyél és próbálkozhasson mint férfi.

de csak te tudod, mi történt pontosan.

631. niki607
2010. jan. 4. 15:29

Sziasztok!

Adjatok nekem tanácsot mit tegyek. A férjemmel volt egy nagy összetűzésünk, nem értettünk egyet, mondtunk olyanokat amit nem kellett volna. Én is mondtam neki és rosszul esett. Azóta jobb a helyzet de nem nyúl hozzám. A szexuális életünk jó, de nem fogja meg a kezem ha megyünk valahova nem bújik hozzám stb. Az én közeledésemet elfogadja. Kérdeztem és azt mondta hogy nem mer, mert nem akar pofára esni. Azt hittem először hogy megcsal, de nem.Mit tegyek mert én már nem bírom ezt, hiányzik.

630. Doro77
2010. jan. 4. 15:23

sziasztok!

Boldog új évet kívánok mindenkinek!!!!

Remélem boldogabb lesz ez az év mint az előző.

Mi a helyzet veletek?

Én majdnem úgy vagyok mint voltam,de ez csak az én "hülyeségem":

Ti?

629. Farika (válaszként erre: 628. - Anyuca66)
2009. dec. 8. 11:50

Ez jó hír!

Ilyeneket jó hallani!

2009. dec. 8. 08:37

Üdv! Párommal rendben. Amúgy meg megyek 1 piszológushoz, hogy segítsen, a megmaradt képességemet munkába állítani.

Az is fontos lenne hogy én is keressek valamit..

2009. dec. 7. 18:24
semmi....
626. Doro77
2009. dec. 7. 18:19

sziasztok!

kivel mi újság?

625. Farika (válaszként erre: 624. - Kicsi27)
2009. nov. 26. 09:57
igen, valószínüleg én nem fogalmaztam egyértelműen.
624. kicsi27 (válaszként erre: 623. - Farika)
2009. nov. 26. 09:15
Ez nem csak a kapcsolatról szól! Ez egy minimális emberi gesztus a másikkal szemben. És ha már valakivel együtt élek megérdemel annyi tiszteletet hogy "időben" tájékoztatom. Ha együtt vagyok vele akkor valmikor csak szerettem, hiszen közösen akartuk ezt a kapcsolatot, akkor pedig ennyi a minimum. Szerintem. Talán nekem is jobban esett volna ha így történik. Bár ez soha nem eshet jól.
623. Farika (válaszként erre: 622. - Kicsi27)
2009. nov. 26. 08:57
Na ez így van, de sajnos nagyon kevés ember rendelkezik ilyen, a táskapocsolatok terén elfogadható intelligenciával. Sokan fel se mérik, hogy amit tesznek a másik fél számára sokkal több egy futó pillanatnál. Nekik szerintem nem ér túl sokat, abban a pillanatban a másik fél!
622. kicsi27
2009. nov. 25. 20:36
Arra nincs mentség ha megcsalod a másikat. Ha valami nem jó akkor le kell zárni, és csak utána kezdeni másikat. Nyugodt lelkiismerettel!
621. Doro77 (válaszként erre: 620. - Farika)
2009. nov. 25. 20:26

..engem ugyan megcsaltak,de nem szokványos módon,de én is azt erősítem,hogy nem minden férj és feleség csalja meg a másikat.

Ahhoz nyomos ok kell.Azt nem mondom ha van ok,akkor elfogadható,de ha a másik nem viselkedik férjhez vagy feleséghez méltóan akkor "törvény" hogy megcsalják.

Amit vetünk azt aratjuk,és ez igaz az élet bármelyik területén,mint a tanulás,munka,gyereknevelés,és a kapcsolatok is.

620. Farika
2009. nov. 25. 15:20

Legyünk már őszinték! Mindenkinek imponál ha valaki másnak is tetszik! De ez még nem ok arra, hogy megcsaljam a másikat!!!!!! Attól még érezhetem jól magam a bőrömben, de arra nem kell hogy szükségem legyen, hogy ágyba is bujjak vele.

Mert nincs rá szükségem!!!!!!!!!!!!!! vagy nem erre van!!!!!!

619. Farika (válaszként erre: 576. - Anyuca66)
2009. nov. 25. 15:16

Már egyszer ezért egy fórumon-lehet itt?- lecsesztek, de én akkor is azt mondom: van olyan férj aki nem csalta meg a feleségét!!!!!!!!!

és pont azért van olyan, mert mind mások vagyunk, neked, neki ilyen vagy olyan a véleménye erről a témáról. Nekem ez, miért olyan nő sincs aki nem csalta meg a férjét?????? De van!!!!!! és ne jöjjön most senki azzal, hogy ők másképp vannak összerakva! Ez hülyeség, nem ezért lesz egy házasság, vagy kapcsolat rossz, hanem azért mert valaki ilyen vagy olyan. Ha megtapasztalod, persze változhat a véleményed, de én akkor sem általánosítanék.

618. a00c344bac (válaszként erre: 617. - Anyuca66)
2009. nov. 23. 06:26
szerintem te csak magadból indulsz ki:))))mert azért nem mindenki ilyen "szabad szájú":))a romákról meg csak annyit ,hogy ők aztán "szabad szájú" emberek ,nem olyanok akik tudnak titkot tartani:))szerintem:):))
617. anyuca66 (válaszként erre: 615. - A00c344bac)
2009. nov. 22. 17:21

Na ehhez kell valami számomra megmagyarázhatatlan belső.." ha mindenkit elárulnék ".

Hogy az ember ne szólja el magát.

Sok " szabadszájúnak " mondott kolléga/nőm volt.

Az az egyik pasi elárulta ( Ő nagyon későn nősült meg )volt egy roma csaja, És az milyen jól tudott szorítani...

2009. nov. 22. 07:01
és imádok beszélgetni :))nem csak a rossz dolgokról beszélünk a jó dolgokról is ,mert hála istenek azért abból több van, mint rosszból:))pl:valakinek unokája születik akkor hozza a képeket ,hogy megmutassa nekem ,vagy sütés ,főzés.....stb
615. a00c344bac (válaszként erre: 613. - Anyuca66)
2009. nov. 22. 06:51
láthatod az írásokból mindenki ezt írja az ő férje "szent" ,mint ahogy én is azt hittem ,még ki nem derült, sajnos nem az .pedig hidd el nem árulok el senkit , és egyáltalán nem nehéz ,mert ha valaki lejön hozzám akár idősebb nénik is ,hogy csak elmondja gondját ,baját ,mert nincs kinek elmondani én szívesen meghallgatom. és ha mindenkit elárulnék és jókat mulatnék a más sorsán nem lenne állandóan munkám ,aminek nagyon őrülök,hogy van :)))
614. a00c344bac (válaszként erre: 611. - 07c4794583)
2009. nov. 22. 06:39
én nem voltam 40-50es megkeseredett nő,mert 39 vagyok:))és házasságban élek .és a férjemet 15éves koromtól ismerem :))iskolás szerelem a miénk .22éve élünk együtt:))és szeretem nagyon:))persze ,hogy ő is ezeket mondta a lánynak amit írtál ,de ez logikus minden pasi ezt mondja:))mert ugye mit mondjon neked ??bocs jól nézel ki tetszel,egyszer kétszer...megsexelek,meg ha ráérek megkereslek ,de több semmi.mert a feleségemmel oké minden szeretem te csak olyan dolog vagy amit néha előveszek ,mert megkívánom:))ha ezeket mondaná akkor nem hiszem ágyba bújnál vele,?!ha őszinte volna .csak minden haverom ismerősöm ezt csinálja én is kiakarom próbálni.meg amúgy jó vicc lenne azért mert valaki udvarol nekem ,vagy érzek valami ál kattogást:)))akkor ágyba bújnék vele,akkor a fél város már megxexelt volna engem is ,mert nekem is tettek már nős pasik ajánlatot:))de,szeretem a férjem és nem csaltam meg soha .és ez a munka helyem és soha nem tenném ,mert szeretem a munkám és ezekből a nők és férfiakból élek:)))én sem engedném a férjem olyan helyre ahol azt beszélik ez a fodrász nő ,ál kattogást érez a nős pasik iránt:))))te sem engednéd a párod olyan helyre?!
613. anyuca66 (válaszként erre: 607. - A00c344bac)
2009. nov. 21. 15:28

Írtam hogy durva leszek.

De nagyon nehéz lehet amikor több házaspár is a kuncsaftod, és elmondják a titkaikat. Hogy ne szóld el magad egyik másik előtt, hogy: míg te azt hiszed minden rendben, közben pedig a férjed csajozik.

Viszont az ilyen " falazásért " nem semmi áldozatot kíván.

Nehéz olyan barátnőt találni aki tényleg NEM ADJA TOVÁBB a titkokat. Akihez próbáltam bizalmas lenni, bizony tovább adott dolgokat, volt rá példa.

612. 07c4794583 (válaszként erre: 611. - 07c4794583)
2009. nov. 21. 15:10
izé nős pacák.. azaz férj :d
611. 07c4794583 (válaszként erre: 606. - A00c344bac)
2009. nov. 21. 15:10
de ez is úgy van, hogy te sose voltál még megkeseredett 40-50-es nő... én magamról is nagyon el tudom képzelni, hogyha elémkerül egy férjes pacák, akivel valami (ál)romantikus kattogást érzek, és azt állítja, el vannak hidegülve a feleségétől, meg csak a gyerekek miatt nem válnak, de nincs szex, stb, akkor nem az erkölcsi kérdőív pipálgatása lenne az első dolgom. ne mondd, hogy nem tudod elképzelni a szitut fordított helyzetben. amúgy ja ez érdekelne is, mit mondott a férjed a nőnek a házasságáról? merthogy valami szöveget leadott, az tuti. ez nem derült ki?
610. kicsi27 (válaszként erre: 606. - A00c344bac)
2009. nov. 21. 08:35
Szerintem minden pasinak imponál ha a feleségén kívül másnak is bejön! Főleg ha előtte úgy gondolta hogy ő másnak nem is kell! Az meg már mindegy hogy az a nő fiatalabb vagy pár évvel idősebb! Engem is egy idősebbre "cserélt " le! Nálunk az volt a baj hogy a volt férjemnek én voltam az első! Mindenben! Tudta hogy a nője mással is megcsalta már a férjét! Mégis kellett neki! Persze hibás a volt férj és én! Állítólag nem adott neki elég szeretetet! Na ez majd ad! Meg némi adósságot, meg igényeket!:):):):)
609. kicsi27 (válaszként erre: 608. - A00c344bac)
2009. nov. 21. 08:23
Így is lehet mondani! Nem szeretem már a volt férjemet, de 8 évet nem lehet csak úgy elfelejteni!És néhe eszébe jut az embernek hogy mi lett volna ha....
608. a00c344bac (válaszként erre: 597. - Kicsi27)
2009. nov. 21. 06:18
akkor csere történt nálatok?akkor még a volt férjedet szereted?azért 3év sok idő!
607. a00c344bac (válaszként erre: 576. - Anyuca66)
2009. nov. 21. 06:15
hát tényleg durván írtad le!te akit ismersz 10-15éve és elmondja a titkait és sűrűn találkoztok ,és megbízik benned,vagy felhív ha valami jó vagy rossz dolog történik vele, te ezt lelki szemetes ládának hívod?? szerintem ezt barátságnak hívják:)))mert csak olyannak beszélsz a titkaidról akiben megbizol és barátodnak tekinted:)))
2009. nov. 21. 05:57
persze ,hogy a férjem a hibás,de azért a lánynak is lehetne esze aki tudja nős ,családja van.és azért a mai lányok 15-20ével idősebb pasikra rámásznak ,hiába mondják nem!pedig így van és egy 40-50éves pasinak ez tetszik ,hogy ilyen fiatal lány akarja őt és nem hadja ki senki lehetőséget,akár szép akár csúnya a lány.tudom nem ide tartozik ez sem tudom:)) ,de nézd már meg ezekben a soh műsorokban is a fiatal lányok akik szépek ,össze vesznek egy ronda vén emberen.és ugye az öregember sem a hozzá illő nőtt válassza ha nem a tőle 10-20 évvel fiatalabbat.és ez az valóságban is így működik,ismerek sok fiatal lányt aki csak a pénz miatt van a nős pasival.és közben meg tart egy vele egykorú fiút is magának.
605. 7130b15964 (válaszként erre: 603. - Kicsi27)
2009. nov. 20. 22:21
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook