Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalt a férjem, én megbocsátottam, nem válunk, de lehetünk ezután boldogok? fórum

Megcsalt a férjem, én megbocsátottam, nem válunk, de lehetünk ezután boldogok? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
574. a00c344bac (válaszként erre: 507. - 7130b15964)
2009. nov. 20. 06:57
kedves Tereza!!tényleg nem lép félre minden pasi!én is ismerek egyet!nem tudom emlékszel -e arra a cseszlóvák mesére?:)) Rumcájsz és Manka na látod Rumcájsz soha nem csalta meg Mankát:))))))))
573. a00c344bac (válaszként erre: 507. - 7130b15964)
2009. nov. 20. 06:51
azért választottam,mert szeretem:))és soha nem csalt meg és nem aláz meg mert mindent megkaptam tőle pedig már nagyon régóta együtt élünk.szeretett,kedvesség,sex,és ő is megbánta ,hogy ezt tette ,mert nem mondta volna el saját maga nekem és ők sem sokat voltak együtt ,mert messze lakik a csaj,csak amikor munkája volt ott,mondjuk ez mindegy is már egy vagy több,de megbánta és eddig is kimutatta a szeretetét most meg még jobban:))
572. a00c344bac (válaszként erre: 505. - A6d5a14c21)
2009. nov. 20. 06:45
én nem mondtam bányarém vagy:))biztos szép lány vagy,mivel még csak 22 vagy:))csak azt mondom ,hogy a legtöbb esetben a szerető akiket én ismerek mindig sokkal rondább .még ha fiatalabb is mint a feleség,persze van olyan is amikor szebb,de ritka mint a fehér holló:))).én nem mondom sex idol:))vagyok,de én is ismertem ,a szeretőt,és nem mondhatnám szép volt:))és ,hogy a férjek mért mennek ilyen kapcsolatba ,mert ugye mindenhol azt hallod ,hogy a csúnyább,kövérnökkel jobb a sex :)),de szerintem ez marhaság.és ugye azok kedvesek akik szeretők ,mert nincs min vitázni mint egy feleséggel,csak hogy megtartsák a nős pasit.az én férjem is elöször csak beszélgetett a lánnyal és ő sem gondolta ilyen lánnyal lefeküdne aki 162cm és 96kg.de mégis megtörtént,sajnos,de sokan vannak így,hogy azt mondják soha nem kellene neki valaki és mégis össze jönnek ,ismerek ilyeneket is.
571. a00c344bac (válaszként erre: 504. - 9242a6388c)
2009. nov. 20. 06:29
15éve fodrász vagyok,több helyem is dolgoztam .nagyon sok embert ismerek ,férfit ,nőt akik saját vagy mások kapcsolatáról beszélnek velem. és sok történetet szeretőkről ,házasságokról,válásról a kapcsolatokról,de olyat még nem hallottam ahol nem volt megcsalás.van aki az elején tart szeretőt van aki sok sok év után ,és vannak azok akikről soha nem derült ki szeretője van ,volt.van olyan aki férfi hozzám jár és 5éve szeretője van .és a felesége is hozzám jár ,és boldog mert nem tudja a férje szeretőt tart.a férj meg azt mondja nekem szereti a feleségét és nem hadja el soha a feleségét,de ő maga sem érti minek neki a szerető,aki 25éves volt amikor megismerte ,de mára már 30 és vár .és ha őt kérdezem azt mondja szereti.és meddig fog várni szerinted??lehet az írásaim néha felháborítóak ,de nem vagyok keserű:))akik hozzám járnak azokkal is mindig vitázok:))de ,szeretnek és tudják igazam van.és azért annyira nem sértődnek meg ,mert akkor más fodrászt keresnének:)))
570. olivi (válaszként erre: 569. - Anyuca66)
2009. nov. 19. 11:18
De jó! Anyukám tud és szeret is , mikor kicsi voltam megtanított rá, de szerintem a nagyobbik fiam baldahinja és pár kispárnahuzata volt az utolsó, amit varrtam... . Lehet, most elő is veszem a gépet! :-)
569. anyuca66 (válaszként erre: 563. - Doro77)
2009. nov. 19. 10:56
Jól írta utánad, füzzél gyöngyöt, kezdjél el varrni. Persze nekem ez könnyű a varrás, kb 28 éve erre vagyok berendezkedve, sok alapanyag, szabásminta, néha a neten látott tárgyat " szabom át anyagra ".
568. anyuca66 (válaszként erre: 558. - Angyal1971)
2009. nov. 19. 10:49
Nekem is akad lakókörnyezetembe aki férfi létére elárul dolgokat. A lányaink 15 évvel ezelőtt egy osztályba jártak, előtte az ovink is közös volt. Őt is otthagyta az asszony, jó pár éve. Csupán baráti vonzalom van köztünk, sose beszéljük meg a találkozásokat, az mindig véletlen.
567. anyuca66 (válaszként erre: 552. - 07c4794583)
2009. nov. 19. 10:38

Iwiwre nem tettem ki a teló számom, e - mailom, az msn, skypet, így nem lel meg senki, ha csak meg nem kérdezi valaki levélbe.

És az online játékon amit a párom művel, van egy csaj játékostársuk. Én is dumáltam vele. Sőt jó néhány pasi is van, néha velük is dumcsizok játék ügyben, esetleg még általános téma.

Nálunk eddig nem volt gond ebből. Sőt mert én vagyok a gépnél gyakrabban, nagyobb az esély hogy én dumcsizom velük.

( mellesleg a hátam közepére se kellett nekem a számítógép, se a net. Párszor piszkált : Miért nem érdekel téged ez?? Hát elkezdtem, és meg fertőzött, akkkor pedig ne pampogjon miért vagyok olyan sokat itt, és dumálok az Ő ismerőseivel?! ) Kevés rokonunknak van ilyen lehetőség így szinte nincs is rokon, csak ilyen innen onnan ismerős az msn - nen. A játékoknál meg jó hogy ha msn - nen meg tudják beszélni a tagok mit lépjenek erre vagy arra a támadásra...

Nálunk 12 éve volt botrány, sok - sok hsz-sal ezelőtt leírtam dolgokat. Túl vagyunk rajta. Jól megvagyunk.

566. Doro77
2009. nov. 19. 10:01

köszi lányok igazatok van!

pszichológushoz?Hát ott is ugyanerről beszélnék:)

valóban be kell fejezzem,és el kell felejtenem.

Most egész jól vagyok,és remélem ez így is marad.

Hála nektek,hogy biztattok és segítetek!!!!!:):)

2009. nov. 19. 09:58

Kedves Doro!


Tudom,valaki már írta ezt Neked,de most én is leírom:A kapcsolatotok jövője függ attól,hogy Te mennyire tudsz megbocsájtani,és kapaszkodj meg,hogy hányszor fogod ezt felemlegetni!Ezt nekem egy pszichológus mondta.Hála az égnek nem az én kapcsolatomra,hanem,ááá mindegy hosszú.(a szerelmem kapcsolatára mondta)De ez egy másik történet.

Amúgy meg teljesen megértelek,mert ugyanezt tenném.Kérdezgetnék,csesztetném,agyalnék,nyomoznék,nézegetném,stb!Bizonyára szeretünk magunknak fájdalmat okozni!

Nem akarsz elmenni pszichológushoz?Nem gondoltál még rá?Segítene feldolgozni a sérelmeidet,helyre rakná az önbecsülésedet,és talán túl tudnátok lépni ezen!Ha szeretitek egymást,menni fog!

564. 7130b15964 (válaszként erre: 561. - Doro77)
2009. nov. 19. 09:23

Először keress munkát, aztán keress megoldást az időbeosztásra. A gyerekeket egy megbízható ismerős is el tudja hozni és pár órát játszani vagy egy tanító/tanár néni is tud velük lenni pár órát. Valószínűleg nem ingyen, de ha a munkád miatt vigyáznak rájuk, akkor a fizetésedből át tudsz engedni valamennyit erre a "luxusra".


Vagy agyalj valami olyasmin, amiből pénzt csinálhatnál! Ennek is több értelme van, főleg, ha még sikerül is valamit kitaláni:)))

563. Doro77
2009. nov. 19. 09:08
..köszi!:):):):)
562. olivi
2009. nov. 19. 08:46
Hát, nem ártana kicsit lefoglalni magad! Attól,hogy nincs munkád, meg hozod-viszed a srácaid, még nem jelenti azt,hogy a többi időt agyalással kell eltölteni! Biztos van valami, amit szeretsz csinálni! Ha nagyon rád tör a nyugtalanság, menj el futni! Olvass! Tanulj! (A 2. diplomám gyes alatt szereztem. Unalomból:-))Szépülj, áss kertet, füzzél gyöngyöt...:-) Tedd magad hasznossá!
561. Doro77
2009. nov. 19. 08:19

:):):):) igazad van!legalább most jót nevettem!!!ez is ritka!

unatkozás: sajnos nincs munkám,úgyhogy sok időt töltök az agyalással....sajnos.

Pedig nnagyon kellene valami jó meló,dehát nem találok.A gyerekeket én viszem reggel,és nagy általánosságban én is hozom el,azaz nekem kell elhozni mert nem mindig ér haza 4-5 között.Ezért is nehéz találni,pedig szerintem vége lenne ha kicsit más irányba mozgatnám a maradék agysejteimet.:)

560. olivi (válaszként erre: 559. - Doro77)
2009. nov. 19. 08:16

Szerintem írd le a standard kérdéseidet, ő meg válaszolja meg őket. Aztán ezt olvasd el minden nap. Akár többször is. Vagy vegyétek fel diktafonra...:-)

Azt az időt, meg amit veszekedésre fordítasz, vezetsd le valami hasznossal... Úgy látom, kicsit unatkozol.

Mondjuk nem is értem miért kell minden nap ugyanazt megkérdezni!? Miért mondana mondjuk holnap mást? Már annyit gyakoroltatok, hogy kívülről fújja a válaszokat...:-)

559. Doro77
2009. nov. 19. 08:08

Jó reggelt!

köszönöm,és tudom sajnos ez a legrosszabb amit tehetek.Mert már sokszor borult a bili,ő elmegy mert nem bírja minden este mikor hazajön ezt hallgatni.Hazajön,megölel,megpuszil,és akkor elkezdem valami hülyeségből kifolyólag,pedig tudom hogy semmi értelme nincs már erről beszélni.

Valóban meg akarok bocsájtani és elfelejteni,mert ez nem élet se nekem se neki.

egyébként ha hiszitek ha nem nem azért cseszegetem,mert hogy bosszút álljak,és kicsináljam.Hanem mert úgy gondolom megnyugszok ha megint válaszol ezekre a kérdésekre,stb,és elmondja mindennap menniyre szeret és sajnálja,törjön össze de pont azért nem megy neki mert dühös rám a kérdések miatt.mert nem tudja visszacsinálni bármennyire is szeretné.Ezt felfogom,csak....mikor elkap a kép mit csinált,hogy és hogyan,akkor kész vagyok.Túl sokat tudok a dologról,de mindegy,Megpróbálom összeszedni magam,és lerázni ezt a dolgot,és boldogan élni,mert ha rajta múlik lehetne,csak én vagyok már roncs,és persze ezt a gyerekek is látják,sajnos.

szóval attól tekintve mi történt,a férjem nagyon szeret,és talán a legjobb férj a világon.Jó mi?!Na már magamon se megyek el.:S

2009. nov. 19. 07:34

Sziasztok, jó reggelt!

Doro, nem akarok fogadatlan prókátor lenni, de egy barátom esetéből okulva mondom: nagyon rosszul teszed, ha állandóan a férjed orra alá dörgölöd, ami történt.

El kell dönteni magadban, hogy vagy nem bírod elviselni a tudatot, hogy megcsalt, és akkor vége, vagy megbocsátod, ami történt. De ha az utóbbi, akkor ne tedd azt, hogy mindig felhozod.

Mert a végén így járhatsz a legrosszabbul.


Van egy kedves barátom, férfi, őt csalták meg. Elváltak, hivatalosan. Igen ám, de van 2 fia, és megőrjítette a gondolat, hogy vasárnapi apukává kellett avanzsálnia. Egy ideig ment a dolog, nehezen, bánatosan, majd 2 év különlét után visszament a srác, kibékült a feleségével.

Amikor nekem elmesélte, hogy azt tervezi, visszamegy, azt is mondta, hogy kizárólag a fiúk miatt, a tüske még mindig nagyon szúrja a feleség hűtlensége miatt. Pontosan azért, mert nagyon szerette az asszonyt, nagyon nagy pofon volt neki az, ami történt.

Neki is azt mondtam, hogy akkor menj vissza, ha úgy érzed, meg tudsz bocsátani, mert ha mindig felhozod a megcsalást, állandó konfliktusok lesznek, és az senkinek sem jó.

Visszament, de nem bírta, piszkálta a feleségét sokat. Tudod, mi lett a vége? Az asszony megint megcsalta! Azt mondta, szinte mindegy, ha megteszi, ha nem, állandóan az orra alá dörgölik a hibáját. Hát keresett egy olyan pasit, aki mellett nem így kell élnie, elment vele. Most már úgy néz ki, hogy végérvényesen.

557. 7130b15964 (válaszként erre: 552. - 07c4794583)
2009. nov. 18. 22:01
Frankón igazad van. Mondjuk én nem nézem sose a férjem gépét. Ő se az enyémet. Persze, ha egy gépet használtok, akkor simán bele lehet ilyenbe futni.
556. 07c4794583 (válaszként erre: 554. - Doro77)
2009. nov. 18. 22:00

az a legrosszabb, hogy a pasik nem azok a megbeszelosek. en is kutakodas aran deritettem ki, hogy problema van. odaig nem jutottunk, hogy megcsalas, de ezt mondjuk igy tavolrol nehez megmondani (a "tavkapcsolatnak" nevezett katyvaszban elunk/eltunk). o azt allitja, nem volt semmi.

de mar latom, hogy o orokke el fogja hallgatni, ha problema van es mas noknel keresi a kiutat. nem az elso pasi lenne, akit latok, hogy ezt csinalja.

555. Doro77 (válaszként erre: 553. - 07c4794583)
2009. nov. 18. 21:55
nem vagy egyedül így van ahogy írod,én is hibát követtem el,lásd esetünket.csak nálunk sajnos nem verték ki a balhét,bosszút esküdtek.
554. Doro77
2009. nov. 18. 21:33

..így van igazatok van.

valami nyilván hiányzott nekem is.kedves jó fej aranyos volt a pasi,de ennyi..mondjuk én a haját téptem volna a páromnak,de ő nem szólt semmit,csak hallgatott.Soha semmiért nem cseszegetett.

igen én bénáztam el,illetve leheletnyi okot adtam arra kibukjon.


ja,amúgy,klánháború a neve a játéknak,5-99ig lehet játszani elég baromság főleg már így utólag.


szóval a történet az 12 éve kezdődött mikor is nekem volt egy pasim,akivel akkor már 4 és fél éve jártunk,azthittem majd ő lesz a férjem,bár elég szar volt már az utóbbi időben minden.elég abberált volt:)

szóval akkor 1997 nyarán,járogattunk egy sörözőbe,ahol volt egy szimpi pultos srác......aki ellenkezője addigi pasimnak,de nagyon vonzó,és a legvonzóbb,hogy én vonzó vagyok neki.Tehát,flört,szemezés,beszélgetés,és egyszercsak azonkaptam magam,a barátnőmnek könyörgök hogy jöjjön le velem a sörözöbe.....szóval kölcsönös tetszés és vonzalom,és kialakult a szikra,vibrálás,és nemsokkal később a szerelem.Ő tudta van pasim,de mivel arról sírtam ilyen rossz,és tényleg az volt,és hogy már nem szeretem,de őt igen,el fogom hagyni csak adjon időt.

Az akkori "hivatalos" pasim,kiborult mikor bejelentettem ott akarom hagyni,szokásos,sírás,öngyilkossággal valófenyegetés,tettlegesség,és kín,nem bírtam elhagyni,de már nagyon lefeküdni se vele,ez volt a cél,ne feküdjek le vele,mert az szexéhes volt,és akkor keres valakit és elhagyhatom.Aztán teltek a hónapok,és egyszuer itt,egyszer ott voltam.Az Új titkos páromba voltam szerelmes,és tudtam vele lehetek boldog,de mégsem tudtam szakítani az előzővel,pedig higgyétek el semmi de semmi nem kellett már benne.Aztán jött a nyár,elmentem vele nyaralni 2 hétre,és az új sosem veszekedett,és szidott,és cseszegetett mikor hagyom ott,miért megyek vele stb,annyira szeretett,hogy kibírta,és bízott illetve hitte egyszer vég lesz......1 évbe telt,de vége lett.Azóta vagyunk együtt,és imádjuk egymást,leszámítva azt ami történt...

igen,a mostani férjem volt a szimpi pultos srác a sörözőből.

1 évet várt rám úgy,hogy soha nem kérdeztett,soha nem cseszegetett,csak szeretett és kitartó volt.Ezt imádtam benne,mindent megtett értem,értünk.Aztán eljegyzett,és rá 1 évre összeházasodtunk.Rá 2 évre jött az első fiúnk,másfél év múlva a második fiú.Kiborultam,elegem lett,meguntam,stb,.és így alakult,de mindig szerettük,imádtuk egymást,és mégis megtörtént mert én is hülye voltam,ő meg azért mert nem kérdeztett hanem képzelt.

Ja és a megcsalás előtt,az említett volt pasimat látta a házunk előtt,ahol van egy bolt,ott ivott valami piát,,,,,,nem kérdeztett csak eldönötte biztosan itt volt.....jó mi?

nos mit szóltok?

2009. nov. 18. 21:23
de lehet, hogy egyedül vagyok az msnről alkotott véleményemmel :)
552. 07c4794583 (válaszként erre: 550. - Doro77)
2009. nov. 18. 21:15

Azért egyvalamit hozzátennék ehhez az msn-dologhoz. Szerintem msn-re felvenni egy idegen pasit, az mindenképp gáz, és arra utal, hogy valami nincs rendben egy kapcsolatban. Nem tudom, milyen játék ez a klán (ez egy játék egyáltalán), de valóban elengedhetetlen hozzá, hogy messengeren felvegyék egymást a játékosok? Kevés ilyen játék van...


Nálunk is a messengeren robbant ki a legelső balhé, a pasim elment valami pár napos munkára romániába, ahol egy busszal mentek valami korcsolyás kiscsajokkal. Hát mit látok az úgyhagyott messengerén, miután visszajött, hogy valami új kontakt, barbika vagy lilike vagy nemtom kicsoda, de valami 21 éves (mi 32, 34 akkor), és az a tipikus csizmike-bulika-tünciiimünci típus, aki még a neve mögé is szivecskéket tesz, amitől egyébként mindketten falnak megyünk. Szólva kérdem, hogy ez meg mi a franc? Jaj, hát beszélgettek a wiwen, aztán a csaj felvette messengerre (állítólag nem kért engedélyt, kint volt a pasim mailcíme publikusan), és hát hogy így.

Én lehet, hogy én vagyok a hülye, de megmondtam neki, hogy nálam ezt hívják úgy, hogy ismerkedés, összeszed valakit a buszról és most csetelgetni fognak? Egy 21 éves csajjal, aki tök más szakmában van? Úgy, hogy én ott vagyok a szomszéd szobában?

Szóval én elképesztő botrányt csináltam ebből és megmondtam, hogy szerintem a messenger az nem cset, meg fórum, ahova bárki beír, hanem igenis totál személyes kommunikáció, és itt van egy bazi nagy határvonal, és ha nem tartja be, akkor lapát. Mert ez nekem olyan, mintha sms-znének vagy ilyesmi.

551. 7130b15964 (válaszként erre: 550. - Doro77)
2009. nov. 18. 21:06

Véleményünk?! Az mindig van mindenről :DDDDDDDD


Mondjuk jól elbénáztad ezt az egészet, hogy akarva-akaratlanul szinte saját magad keltetted azt a látszatot, hogy félrekavarsz. Azért ez biztosan adott egy löketet.


Persze sokkal jobban jártatok volna, ha kérdőre von, de már mindegy... :(

550. Doro77
2009. nov. 18. 20:45

..kedveseim!:)

nem azt mondtam hogy 100% osan beveszem a dumát.Pont ezért vagyok itt,és "sírok" nektek, és várok válaszolat,tanácsokat.

Nem tartom magamat naivnak.

Nyilván valamilyen szinten akarta,mert ment a dolog,de 2x előfordult hogy nem ment,mert addigra észhez tért,és rájött neki erre nincs szükésge.

A nem akarást,úgy értettem,hogy nem gondolkodott ezen,és nem halt volna bele ha nem dughatja meg.Pontosan ezért vágom majdnem mindennap a fejéhez,(!!!) hogy ha annyira szar volt és megbántad akkor miért tudtad még 2x megtenni.

Erre a válasz többnyire az,nem tudom,csak azt tudom,hogy akkor hogy éreztem magam és leszartam mi történik és mit csinálok,nem gondolkodtam azon hogy mi lesz vagy mit csinálok,és egyáltalán nem volt izgalmas és jó,csak belementem,miért ne alapon,nem azért mert kívántam volna.Ezek a férjem szavai voltak,és lehet hogy nektek hihetetlen de nekem nem.Voltam én is úgy már pasival,(előtte)aki iránt nem éreztem semmit,és mégcsak jó sem volt,de szerintem a ti életetekben is volt hanyagolható dolog.

Valóban igaz dolgokat írtok,csak kicsit keményen.

Így nehéz megbocsájtani,:):):),mert megint cseszegettem,és jól össze is vesztünk.Ő nem akarja ezt hallgatni,ennek a dolognak már 10 hónapja,és annyi volt amit már írtam is.

Talán meg lehet bocsájtani,bár sokszor érzem azt,nekem ez nem megy,és menjen a francba.De aztán higgadtan azt gondolom,én is hibás vagyok a történtekért.

olivi!

hogy jutottunk idáig.

Úgy hogy elmentünk egymás mellett,gyerekek,anyagi gondok,és egyszercsak azt éreztük,azaz én éreztem nem beszélgetünk,nem mondja el mit érez,gondol,stb,csak én.Én sokszor mondtam a megcsalás előtt,én nem vagyok boldog,ha pénzem lenne akkor már nem élnénk együtt,közben november tájékán elkezdtem egy idétlen játékot a klánháborút,ahol levelezgettem a klántagokkal ahol pasik voltak.Ezt ő mindig végignézte és hallgatta,de nem szólt semmit,aztán voltak azok a képek,amiket a barátnőm küldött a kiszemelt pasijairól,akiket valami társkeresőn ismert meg(ezeknél volt,hogya a férje beleszeretett a szeretőbe,és elment tőle,és itt volt pl. az hogy a szerető kövérebb volt,de ez tök mindegy :):):):) )és ezek maradtak a gépen a dok-ba........az én férjem nem mondott semmit,csak képzelődött,hogy nekem van valakim,ami neki teljesen egyértelmű volt,mert sokat msn-eztem,pasikkal is, azaz klántagokkal,persze ez volt a kifogás,most kövezzetek meg :) és volt hogy beküldtema hálóba hogy én zenét akarok hallgatni,pedig csak msnezni akartam,mert az olyan izgi volt a nyomorult kis életemben.....legalábbis azthittem amíg meg nem éreztem hogy a párommal valami nem stimmel.És derült ki mit tett.

Ezért is próbálok megbocsájtani és megérteni őt,mert tudom én csesztem el,mert félreérthtő voltam,pedig semmit nem tettem,legalábbis fizikailag.Értitek?

És mikor rájött a férjem milyen hülye volt,és mit tett,és oka sem volt,akkor fogta fel,hogy marhaság volt.

Ez van.

Azért írom mindig azt,hogy először is a házastársak ketten hibásak ezért,éás csak utána jön a szerető,akkor és kizárólag abban az esetben,ha ő mászik rá valakire.Aki perszemég mindig elküldheti a picsába,de ti komolyan hallottatok ilyen pasiról?Aki elhajt egy meztelen nőt? a hiúsága erősebb szerintem.Sajnos.Mindegy.


viszonynak nem tartanám azt ami volt.5-6 tali,max. 3/4 óra

De mindegy.

Köszönöm mindenkinek,és higgyétek el,aki szerető,én azt sem ítélem el,én sem voltam mindig feleség!:)

(mondjuk szerető sem,legalábbis nem tudok róla)

De volt pár pasim,kaland is és hosszú távú is.


De ha leírnám hogy ismerkedtünk össze gyerekek,akkor akadnátok ki igazán,és értenétek meg hogy miért akarok annyira megbocsájtani és túllépni a dolgokon...

ha érdekel valakit szívesen leírnám!

Talán lenne véleményetek róla!:)

sőt biztos.

549. itimi78
2009. nov. 18. 19:55
Doro!Én sem megbántani akarlak,csak én az a fajta vagyok hogy egy egyszeri félrelépést sem tudok megbocsájtani,pláne nem egy viszonyt.A tüske mindíg bennem lenne.De kívánom,hogy te tudj túllépni ezen.
2009. nov. 18. 19:24
Doro!!! Nagyon sajnálom ami történt, nagyon nehéz lehet neked ez a szituáció!!! Sok erőt kivánok, a bizalom helyreállitására, és a lelked gyógyulásához...
547. itimi78
2009. nov. 18. 18:32
Mazochista lehet a pasi ha a nyanya egyszer rávetette magát,és még 2-szer visszament.Doro ennyire nem lehetsz naív.
546. 9242a6388c (válaszként erre: 545. - Itimi78)
2009. nov. 18. 18:19
hát igen, még ebben is van valami...:)
545. itimi78 (válaszként erre: 527. - Doro77)
2009. nov. 18. 18:07
3-szor dugott a vénszatyorral,és te ezek után beveszed a dumát hogy ő nem is akarta?
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook