Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalt a férjem, én megbocsátottam, nem válunk, de lehetünk ezután boldogok? fórum

Megcsalt a férjem, én megbocsátottam, nem válunk, de lehetünk ezután boldogok? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
604. kicsi27 (válaszként erre: 602. - 07c4794583)
2009. nov. 20. 19:27
Jogos! Igazad van!!
603. kicsi27 (válaszként erre: 601. - 7130b15964)
2009. nov. 20. 19:26
Én is tudom én a volt férjével élek! :)
602. 07c4794583 (válaszként erre: 597. - Kicsi27)
2009. nov. 20. 19:18
azért igazából nem a nő tette tönkre a házasságot, hanem a zurad. szerintem. én nem értek egyet ezzel a férfi-hű-maradna-ha-a-gaz-nők-nem-csábítanák-el-őket elmélettel. engem is csalt már meg ex, és valahogy én csak rá haragudtam, a nő nem érdekelt nagyon.
601. 7130b15964 (válaszként erre: 597. - Kicsi27)
2009. nov. 20. 18:35

"Hidd el mai napig nem értem mivel jobb az én volt férjem!!! "


Ő biztosan tudja, neki van viszonyítási alapja :P

600. 07c4794583 (válaszként erre: 596. - Doro77)
2009. nov. 20. 17:51
ja, nem gondolom egyáltalán, hogy még mindig csinálja... csak megemlítettem a matematikai lehetőségét is :ddd
599. kicsi27 (válaszként erre: 598. - Doro77)
2009. nov. 20. 17:51
Lehet hülyén hangzik de néha tényleg igaz, hogy amit nem tudsz az nem fáj! Nem biztos hogy mindenki jóindulatból világosít fel!!!
598. Doro77 (válaszként erre: 597. - Kicsi27)
2009. nov. 20. 17:35
így van.:)
597. kicsi27 (válaszként erre: 591. - 7130b15964)
2009. nov. 20. 17:30
Ez igaz, de ismerem a volt férjét akit megcsalt az én férjemmel! Hidd el mai napig nem értem mivel jobb az én volt férjem!!! De szerintem már ő is érzi a különbséget!!!:) De én azt vallom hogy mindenki megkapja ami neki jár! Én ugyanúgy ahogy más!!! De nincs gusztustalanabb dolog mint tönkre tenni egy házasságot, főleg ha már gyerek is van! Szerencsére nekünk nem volt, de így sem volt könnyű feldolgozni, és még mindíg nem sikerült 100%osan! Pedig már 3 éve volt!
596. Doro77 (válaszként erre: 594. - 07c4794583)
2009. nov. 20. 17:27

áááhhhh csak annyit hogy szerinted még mindig csinálja mert nem akarja lejáratni magát.tudod ezek a hülye pasik nem olyan jók a dumákba mint mi nők....nekik nehezebb az ilyen dolgokat felfogni kikérni meg pláne,mert rögtön arra gondolnak húúúú,kiröhögnek kicikiznek,mert az asszony utnánam szimatol

és valhol jogos is

ha ezt nem hiszem el,akkor cseszhetem a további életünket és bizalmamat.

de azért tereza nagyonkegyetlen.:P

595. Doro77 (válaszként erre: 593. - Olivi)
2009. nov. 20. 17:25

32 legalábbis azthisztem

agyilag lehet hogy még enm töltöttem be az 5-öt sem:):):):):)

miért kedvesem?

594. 07c4794583 (válaszként erre: 589. - Doro77)
2009. nov. 20. 17:20
de most mi rosszat mondtam? :o
593. olivi (válaszként erre: 581. - Doro77)
2009. nov. 20. 17:15
Hány éves vagy Királylány?! :-)
592. 7130b15964 (válaszként erre: 590. - Doro77)
2009. nov. 20. 17:03
:DDD Kizárt dolog!
591. 7130b15964 (válaszként erre: 588. - Kicsi27)
2009. nov. 20. 17:02
Nem kell sajnálni azt a nőt, csak ugye vele nem esküdtél meg, így aztán mégiscsak az a húnyó, aki csalt és nem a többiek...
590. Doro77
2009. nov. 20. 16:47

tereza babám! köszi igazad van le kell kattannom

már elfelejtettem ezt a sz**** számláűt erre kitaláljátok itt nekem :):):):):)

attól függetlenül én segítenék neked fordított helyzetben...ez most lelki terror remélem kötődsz hozzám és most engedsz a könyörgésnek.:):):):):):):):):):):):):):):):):):)

589. Doro77 (válaszként erre: 587. - 07c4794583)
2009. nov. 20. 16:39

annyira aranyos vagy és segítőkész hogy mindjárt kiugrok az erkélyen :):):):):)

nem hiszem hogy kommunkikálna egyébként

nincs rá oka

és nem hiszem hogy mindaketten kellenénk neki tudod akkora igényei nincsenek....


itt szinte pasik dolgoznak és folyamatosan cikizik egymást,hogy na siees haza mert asszony ezt meg ezt fogja csinálni,meg volt egy ilyen náluk és azóta is cikizik az ürgét

nos erre nincs szükége mert nem szeret se veszekedni se vitázni hát még a konfliktuis helyzetet

de más forrásból is tudom hogy nem beszélnek de azt ciki lenne leírni elég gyerekes :):):):)

588. kicsi27 (válaszként erre: 581. - Doro77)
2009. nov. 20. 16:25

Sziasztok! Nagyon remélem hogy igazatok van, és tényleg vannak olyan pasik, akik nem csalják meg a feleségüket. De ha valaki ezen átesett élesben akkor sajna nem tudja kikapcsolni az agyát. Engem is megcsalt a férjem, és bár neki ez volt az első- legalábbis amit megtudtam- nem bocsátottam meg. Főleg büszkeségből. Azóta elváltunk és már nekem is van másik kapcsolatom, és hazudnék ha azt mondanám hogy okot ad rá a pasim mégis megfordul a fejemben hogy mi van ha....

De az tuti hogy nem fogom magamban keresni a hibát amiért megtette a volt férjem. Sajnálni főleg nem fogom azt a nőt akivel megcsalt.Mindenhez 2 ember kell. Ehhez főleg!!!

587. 07c4794583 (válaszként erre: 585. - Doro77)
2009. nov. 20. 15:55

A mobilszámlás ügyet amúgy megértem, egyébként nem igaz, hogy ne kérhetne részletes számlát a céges telóról, nekünk például majdnem teljesen korlátlan mobilhasználat volt a cégnél, és mégse lepődtek meg, amikor kikértem a részletes számlát, pedig különösebben meg se magyaráztam, miért kell (mondjuk nálam technikai oka volt). A legtöbb céghez eleve részletes számla jön, hogy tudják ellenőrizni, az alkalmazottak nem abuzálják-e a mobilkeretüket, és a sajátodat bármikor elkérheted, már ha nem utálatosak a pénzügyes kisasszonyok.


De hacsak nem még mindig kommunikál a hölgyeménnyel, nagyon is el tudom képzelni, hogy rendkívül megalázónak tartaná, hogy önként hozzon az asszonykának egy ilyen számlát, ami mindig kérdések ezrét veti fel, és még én is néztem a saját számlámat, hogy úristen, mik ezek a számok, kivel beszéltem én ennyit? :o)

586. 7130b15964 (válaszként erre: 585. - Doro77)
2009. nov. 20. 15:54

Oy, nem arról volt szó, hogy lekkattansz a témáról? Akkor nem is kell a Pannon.


Keress valami elfoglaltságot. Nincs valami segélyszolgálat a közeledben, ahol tudnál önkéntesnek jelentkezni? Vagy valami tornára járhatnál fecsegős csajokkal stb.

585. Doro77
2009. nov. 20. 15:49

..az a valami a bizalmatlanság,és az nem vagyok magammal megelégedve ezek után,tudjátok ilyenkor rendesen tépázódik az önbizalom..

annyira fáradt vagyok már a sok agyalástól hogy teljesen kész vagyok.

De hiszem,hogy minden okés lesz,csak ne lennék ennyire hülye az örökös kérdéseimmel,amikre úgyis tudom a választ stb,és ahogy butternut is leírta,úgy volt,tehát nem kellene így éreznem már.

Egyik ismerősömnél a 3. gyereked várja a feleség,és a férje másfél éve csalja,de szerelems a szeretőbe,huza-vona ide-oda,de ugy néz ki menni fog az ürge a szeretőhöz.Na ez a szörnyű,ilyenkor jobbnak látom, saját helyzetem,de persze attól még nem örülök hogy nekik így alakult.

biztos jó lenne egy agyturkász,csak nem tudom megfizetni.

Meg tereza,az ismerősöd is a pannonnál!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


puszi mindenkinek aranyosak vagytok!

584. 7130b15964 (válaszként erre: 583. - 07c4794583)
2009. nov. 20. 15:27
Szerintem se ártana egy agykurkász, mert nagyon nem úgy néz ki, hogy Doro magától jó irányba halad, pedig akar, csak valami miatt nem tud. Lehet, hogy ezt a valamit nem ártana megtalálni először...
583. 07c4794583 (válaszként erre: 582. - Doro77)
2009. nov. 20. 13:21

Doro, bocs, hogy ezt mondom, de az a nő valószínűleg nem tehet semmiről. Ki tudja milyen sorsa van, milyen szeretetéhes vagy kétségbeesett állapotban találkozott a férjeddel, lehet, neki rosszabb az élete, mint neked. Amikor két ember találkozik, akiknek kissé vakványágon van az élete, ott lehet alkalmi szerelmi kapcsolat, ami átmenetileg enyhíti a problémáikat. Valójában persze nem, mint a te eseted mutatja, de a helyén kéne kezeld a dolgokat - értem ezalatt, hogy ez a kapcsolat olyan lehetett a férjednek, mint egy marék nyugtató vagy egy-két alkalmi berúgás.. biztos vagyok benne, ha lett volna választása, azt a gombot nyomta volna, hogy köztetek működjön a dolog, és nem azt, hogy "akkor belekeveredek valami rangon aluli kapcsolatba".


Szóval ha elhűl, kiüresedik egy kapcsolat, akkor az ilyesmi bekövetkezhet, és még tök szerencséd van, hogy nem beleszeretett valami 2x/3x éves miniszoknyás kolleginába a cégnél, mert az a gyakoribb eset, és már rég nem otthon lakna...


A feldolgozási technikákban, bármilyen elsőre röhejes gondolat is, a terapeuták tudnak segíteni. Ha nem tudsz karácsonyig lekattanni a témáról, én januárban elmennék a helyedben.

582. Doro77
2009. nov. 20. 10:30
...mégcsak annyi lenne vicces,ha a nő itt lenne a fórumon,és elolvasná a dolgokat...bár üzenem ha ilyen van,akkor jobb ha adja magát,mert én már nem haragszom rá,csak szánom őt......:):):)
581. Doro77
2009. nov. 20. 10:27

...sziasztok!

Szerintem is vannak olyan férjek akik nem csalják meg a feleségüket!

Akármilyen naivnak tünök,nálunk sem történt volna meg,ha én nem vagyok olyan amilyen.Ennyi.

Valóban nekem annyi áll a boldogságom útjába,hogy elfeljtsem és ne kérdezgessek többet.

Egyébként saját tapasztalatból mondom,van olyan hogy nem vonzódsz az ürgéhez és lefekszel vele,sajnos léteznek ilyen dolgok,főleg a pasiknál.Náluk egyáltalán enm alap feltétel hogy kívánják vagy vonzódjanak valakihez,és ezt nem a magam megnyugtatására írom,hanem azért mert így gondolom.Bárki bármit mondhat.

nálunk is mint szamócánál,megbánás van,és az hogy nem jelentett neki semmit,csak kivolt lelkileg miattam,azthitte nem szeretem és megcsaltam,és van valakim,ezért vette könnyedén a dolgokat,ahogy ő mondta.Tulajdonképpen úgy nevezi,tulkajdonképpen nem nevezi lefekvésnek,és mégcsak dugásnak sem,mert annyira nem volt értelme illetve jelentősége,illetve konkrétan nem érzett semmit,se fizikailag lelkileg meg pláne.És ezt azért hiszem el,mert ha nem így lenne,valszeg pont leszarná mi van velem,tovább folytatja,nem mond csődöt,és nem utasítja vissza annyiszor.Annyi ujdonság derült ki az utóbbi 2 napban..:)

hogy mikor már a opárom eldöntötte,tudatosult benne,mit tett,és nem akarja egyáltalán,akkor nem ment fel hozzá,annak ellenére,hogy a nő tudta,hogy arra megy szállítani,mindennap arra ment,és képes volt akkor abban az időben odamenni,ott lakik,és dolgozik egy utcára a bolttól ahova szállított,szóval képes volt odameni azok után megmondta a párom neki ő többet nem akar olyan helyzetbe kerülni vele,sőt,szóval lement hozzá,és talán beszéltek pár percet,de nem ment fel a párom,és még ezek után is hivogatta a nő,próbálkozott,de nem ért célt,aztán végül megmondta a párom neki,hívni se hívja mert nem akar tőle semmit,nos ezek után már állítólag nem ment,és nem hívta,talán felfogta,nincs esélye.Elég szomorú valaki itt tart 50 évesen,mikor elmondják neki nem,és ami ezek előtt volt az is egyenlő volt a nullával.Ti akik szeretők vagytok,azért tudjátok azt,vagy érzitek,ha a pasi rád se néz közbe,meg nem simopgat,sőt nem kezdeményezi a szexet,de ha összejön mert levetközől,akkor is max. 2 perc azt vége,nos ilyenkor szerintem értelmes szép nő nem kajtat a pasi után,nem?Szerintem ez logikus.Csak annak nem aki annyira magányos,és nincs senkije,talán még ennek is örült,de rábaszott,mondjuk én is és a párom is,de ez már mindegy.És nem naiv vagyok,hanem mert ez van.Nekem ezért könnyebb,de hangsúlyzom,ha hosszú távú kapcsolat lett volna érzelmekkel,akkor valszeg elválok,de szerintem ha a férjem így érzett volna,akkor ő hagy el,mert aki szerelmes lesz a szeretőbe,az nem amrad az asszonnyal szerintem csak a gyerekek kedvéért,hisz másba szerelmes,szerintem.

Nálunk hála Istennek ez nem volt,sőt,inkább bosszúnak neveznék,ő meg marhaságnak nevezi,ezért is gondolom és hiszem el a történteket,mert egy marhaság volt ami miatt megtette amit tett,normális esetben,és lélekkel nem tette volna meg,és ha vonzódott volna,és jelentett volna valamit neki,akkor nem zárja le,mert én tudok róla az tuti.

De mivel nem ez történt és engem szeret,amit kimutat,és éreztet,ezért próbálok túllépni ami nem könnyű még 10 hónap elteltével sem.Sőt jön az az időszak,december közepe,mikoris ezt elkezdte.....nem tudom hogy élem majd túl,de remélem sikerül.:)

580. 9242a6388c (válaszként erre: 571. - A00c344bac)
2009. nov. 20. 09:06
Ez nem igy van, szerintem van olyan férfi aki nem csalja meg a feleségét. Nagyon sajnálom, hogy hozzád csak a rossz tapasztalatok jutnak el. Akit megcsaltak, annak könnyebb azt gondolni, hogy mást is megcsaltak, nem vagyok egyedül. Az első férjem megcsalt, becsapott, de mégsem gondolom, hogy a férjem, megfog csalni, mert minden férfi úgyis olyan!!! Szerinted normális dolog ez???
579. 7130b15964 (válaszként erre: 574. - A00c344bac)
2009. nov. 20. 08:28

Ennek meg van a maga szociológiai és pszichológiai háttere, de ez nem az a fórum...


Egyébként jártam a jicsinyi erdőben:) (igaz, közel tíz éve volt, egy gyárban látogattam meg a helyik kollégákat)

578. 7130b15964 (válaszként erre: 572. - A00c344bac)
2009. nov. 20. 08:25
Ez azért van, mert az emberek a külsőségeket baromi fontosnak gondolják általában. Aztán látod, valami nagyon vonzó mégiscsak volt benne, különben nem fekszik le vele.
2009. nov. 20. 08:15
Doro77! Próbáld meg egyre kevesebbet említeni a történteket! Már unja ezt a sok fejreolvasást!
576. anyuca66 (válaszként erre: 571. - A00c344bac)
2009. nov. 20. 08:09

Akkor most én leszek erős : te vagy a lelki szemetes ládájuk.

Örülök hogy leírtad. Volt néhány melóhelyem sajna. Sok emberel találkoztam. Nekem is ez a véleményem, nincs pasi aki ne csalta volna meg a feleségét. Legfeljebb nem derült ki a feleség számára.

Épp ezért is írtam már sok hsz előbb, nincs pasi aki miatt elhagynám a mostanit. Jó 22 éves a kapcsolatunk. Egy jó barátként, jó kis vita partnerként nagyon sokkal elvagyok velük, DE CSAK addig. Vagy háklis, vagy lusta, vagy topa az otthoni szerelésekhez, vagy a kaja a legfontosabb....

575. a00c344bac (válaszként erre: 566. - Doro77)
2009. nov. 20. 07:15
pszihologushoz ne menj:))ő is ember:))és van olyan ismerősőm aki osztja az ész és neki is szeretője van két éve:))és ő mondja nekem megkel beszélni mindent:))szerintem is ha megbocsájtótál akkor ne kezd előről mindig,én tudom ,mert én is csináltam egy ideig ,de bekel látni nincs értelme. ha szereted és ő is szeret.mindig csak a jó dolgókra gondolj ami veletek történt:))nem te vagy az egyetlen a világon akit megcsaltak és nem is az utolsó mégis boldogan élnek együtt:))egy esélye mindenkinek jár:)))és vannak dolgok amik megmagyarázhatatlanok .sok embertől hallottam ezt ,hogy maga sem érti mért történt vele meg ,hogy szeretőt tartott,akár nő akár férfi.
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook