Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalt a férjem, én megbocsátottam, nem válunk, de lehetünk ezután boldogok? fórum

Megcsalt a férjem, én megbocsátottam, nem válunk, de lehetünk ezután boldogok? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯
484. a6d5a14c21 (válaszként erre: 483. - 9242a6388c)
2009. nov. 17. 13:22

Azért a mai világban még akár 40-43 évesen is szülnek a nők.Persze ez az ő döntése kell,hogy legyen megkockáztatja e,meg persze,hogy mi az erősebb benne a baba vagy a párja iránti vágy...bár nekem mindig anyukám szavai jutnak ilyenkor eszembe,Ő mindig azt mondja,hogy pasik-jönnek mennek,akár ki is használhatnak,de a gyerek az marad,az mindig állandó örömforrás és szeretet.

Egy ilyen nagy dologról lemondani nem tudom megéri-e...

483. 9242a6388c (válaszként erre: 482. - A6d5a14c21)
2009. nov. 17. 13:03

Ezen rágodik állandóan!!! Szerintem már késő!!!

Tudod ő is azt hitte, majd lép időben, de nem ! Nagyon könnyű egy ilyen a helyzetben bent- ragadni...

482. a6d5a14c21 (válaszként erre: 476. - 9242a6388c)
2009. nov. 17. 12:38

Dehogynem rossz:)Hisz minden nő első akar lenni egy férfi életében:)

De én ezt jelenleg kompromisszumként fogom fel az élettel szemben.Persze vágyom normális párkapcsolatra is majd egyszer,de e tekintetben viszonylag sok csalódás ért,kicsit besokalltam,és utána úgy éreztem,hogy soha többé nem akarok szerelmes lenni,nem ér annyit az egész.


Közben egyetemista is lettem,elég kemény suli,és jött a párom.Kézenfekvő volt,hogy egy ilyen típusú kapcsolat lesz a megoldás,hisz így nincsenek kötöttség,nincsenek elvárások,stb...Pechemre beleszerettem,és innentől fogva nálunk is örökös ez a kutya-macska viszony.Van,hogy ő a ragaszkodóbb és a szerelmesebb és van,hogy én(ez a többször előforduló)közben meg persze sokszor érzem,hogy ennél mégis csak többre lenne szükségem.A párom pedig sajnos túlságosan racionális ember,mindig azzal van elfoglalva,hogy nincs értelme érzelmileg bonyolítani a dolgokat,nagyon elmélyíteni,mert előbb-utóbb úgyis el kell válnunk.Mindig mikor már kezdem az érezni,hogy érzelmileg jó úton haladunk,behúzza a kézi féket...Én viszont nem tudok felszínesen szeretni,meg arra gondolni,mi lesz mondjuk velünk 1év múlva,vagy 5év múlva,meg,hogy akkor ő mennyi idős lesz,stb...nekem az számít,hogy most szeretem,most jó együtt.Ebből pedig sok a félre értés,a konfliktus.


Azért abban bízom,hogy mellettem nem robog majd el az élet.Bár szerintem ezt a párom sem engedné.Egy önző disznó sok tekintetben:) de tudom,hogy el fog engedni időben,remélem én is elfogom tudni engedni őt!Mert szeretnék majd én is családot,gyereket,igaz még nem az elkövetkezendő 10-15évben,tehát nekem elviekben még van erre időm.Meg én hiszek abban,hogy ha jön egy olyan férfi akivel mindez megvalósítható,aki annyira akar engem,és valóban nekem szánta a sors,akkor úgyis együtt leszünk,és véget vetek a korábbi kapcsolatomnak.Ha meg nem jön ilyen férfi,akkor valószínű nem az az én utam,még ha nagyon szeretnék is egyszer anyuka lenni:)


Barátnődet az sem tántorítja el,vagy attól sem fél,hogy így esetleg kimarad az életéből a gyerek vállalás?Vagy azon már túl van?

481. Doro77 (válaszként erre: 475. - 7130b15964)
2009. nov. 17. 10:01
..nagyon megérné.az állását meg ne féltse.van valakid vagy csak izgatsz? ;)
480. Doro77
2009. nov. 17. 09:59

Lányok!

Felesleges ennyire lesülyedni,és veszekedni.

Valóban van igaza mindenkinek.

Az,hogy DiamondBunny hol és kivel éli az életét,és hogyan az az Ő dolga.Ha így jól érzi magát,akkor én örülök neki.Valószinű,és ezt komolyan írom,hogy ha a pasi,akinek felesége van,mégis 2 éve vele van,akkor nyilván oka van.Mint írta,a felesége tudja ezt,és mivel nem válik el,neki jó ez így,ha nem akar szeretkezni a férjével,akkor annak is oka van,valószinúleg az,hogy nem akar,mert valóban már elmúltak az érzelmek,és maradt az hogy a közös vagyon illetve a gyerekek,akik ha jól vettem ki,már nagyok,úgyhogy ez sem ok arra,hogy ezért legyenek együtt,úgyhogy ez így alakult ki,és ezt ők alakították így.Nem védem,de a leírtak alapján ez a véleményem,mégha megcsalt nő is vagyok,akkor is.Ha az én párom élné így az életünket,akkor azt már nem bírnám elviselni.

De ezt még elbírom valahogy viselni,illetve el akarom viselni,mert tudom,hogy se érzelem,se szerelem nem volt,csak a harag és a bosszű hajtotta,de nem is ez a lényeg.

Szóval,ahol már ilyen szinten és ilyen sokáig tartó viszony van,akkor annak oka van,és ha a feleség tudja,és elfogadja,akkor ennyi.

Megértem szamócát,de valóban nem szabad ennyire leegyszerűsíteni.Igen,haragudhatunk minden szeretőre,de akik tényleg így vannak ahogy diamondék,akkor az más helyzet.

Ha már egy férfi megcsalja a feleségét,az elég gáz,de annak a férfi szemében vagy gondolatában oka van.Vagy a szex hiánya,vagy a meg nem értés.

Nem tartom helyesnek,de ezek tények.ha az ember képes ilyesmire akkor annak oka van,valaminek a következménye.Amit vetsz azt aratod.

ez igaz.Tehát ha te olyan vagy amilyen,érzéketlen,hideg,vagy házisárkány,akkor annak az lesz a következménye,hogy ha jön egy kedves(nek tünő)nő,aki megértő,stb,akkor ha nem is akar megcsalni,akkor is lehet megfog,mert kivan borulva.Félreértés ne essék,nem védem a férfiakat,csak gondoljatok bele a dolgokba.

Ha megbocsájtunk,az azért is van mert magunkat is hibáztatjuk,és adunk még egy esélyt magunknak,akkor csak így van.

A másik téma a szex. a feleséggel.

Én csak a mi esetünket tudom,az tökéletes.Soha semmit,de semmit nem tagadtunk meg a másiktól és nagyon jól működik,imádjuk egymást.Az hogy emgcsalt,3x megdugott valakit,állítása szerint,még dugásnak sem nevezé,mert belement egy olyan játékba,(amit nagyon sajnál)hogy felment egy nőhöz,mit sem sejtve,vagy inkább akarva,és amint a nő meztelenül beálított,és leült mellé,majd megragadta azon a bizonyos helyen,amit fogdosnak,és maszíroznak,akkor ugye vér kerül bele, :) akkor ugyan nem akarta,de engedett a dolognak,ami elmondása szerint,nagyon szar volt,azaz nem volt benne semmi érzelem,és semmi extra dolog,sőt mi több,mégcsak izgalmas sem volt,2 perc,ki be tolás,és kész.Aztán jött a lelkifurdalás,az hogy utána miért engedte""" meg még 2x,nem tudom,de azt állítja hogy enm érdekelte semmi,és sodródott,de egyáltalán nem volt jó,sőt.Elhiszem mert ismerem a férjem.Felfoghatatlan,de lehet ha én kerülök ilyen helyzetbe,akkor ugyanez van,csak mi nők nem érezzük úgy,ahogy a pasik érezhetik,hogy cikis,és hiúsági kárdést csinálnak belőle,hogy nem teszik meg,mert akkor már nemis férfiak.?! Nem tudom.

De a párom sem tudja.Kielemezgettük,de nem tudja miért hagyta magát,nem akarta,de megtörtént,mert nem állt fel,és nem jött el.De azt tudta,ezek után nem teszi meg többet,és nem is tette.Elhiszem.

Tehát itt nem arról volt szó,akart egy jó kefélést,hanem a kín,a kiábrándultság,és sértettség,mert azt gondolta nem szeretem,ezt hozta ki belőle.Nem helyes,de ez van.

De vanolyan pasi,a barátnőm volt férje,aki a legyet is röptében,és amit otthonkapott az sem volt elég,ment a szomszédba(!!!) és ott is megcsinálta.Ők elváltak,mert a pasi nem változik,egyszerűen ilyen tipus.

Sok féle élet van,és sokfajta élethelyzet,és néha apróságokon múlnak emberi életek,és házasságok.

Egy rossz döntés,és vége egy jó dolognak,házasságnak,vagy legalábbis a bizalomnak.

Pedig sokszor témnyleg nem akarunk megtenni dolgokat,de ha azt feltételezzük a másikról,áh,ő már túl van rajta,vagy azt tapasztaljuk,nem kíván nem aakr velem lefeküdni,és történtetesen van aki meg igen,akkor lehet kihasználjuk,mégha nem is ezen agyalunk hogy meg kellene csaljuk a párunkat.

Szerintem ha valami tökéletes,akkor ott nem merülnek fel ilyen dolgok,ahogy nálunk sem 12 évig,de azt éreztem hogy valami nem okés,se velem---iránta,se vele---irántam,elgondolta hogy nemszeretem már,maga alatt volt,és mikor leszólították,és meghallgatták sodródott belement de értelme nem volt,mert nem akart elveszíteni,elválni,csak beszégetni akart,amiből sajnos az lett ami lett,de lezárta.

szóval minennek oka van,aminek következménye lesz,vagy így vagy úgy az hogy törés történik.

röviden ennyi.:)

2009. nov. 17. 09:47
a fórum kérdésére, pedig az a válaszom, hogy ez függ attól megérdemli-e a pasas, és függ a nő habitusától.... szerintem lehet boldogság ezután...de ehhez nagyon erős szerelem, nagyvonalúság, bizalom kell...
478. 9242a6388c (válaszként erre: 477. - 7130b15964)
2009. nov. 17. 09:44
szerintem már elrobogott, ez a pasi határozatlan, muja... nem tudja mit szeretne, ezzel hülyiti a barátnőmet több, mint 1o éve, a barátnőmnek is elmondtam ezeket... na megsértődőtt.. de tudja, hogy igazam van
477. 7130b15964 (válaszként erre: 476. - 9242a6388c)
2009. nov. 17. 09:40
Azért ez a veszélye megvan a szeretősdinek, hogy valaki annyira belebonyolódik, hogy aztán nem tud kiszállni és a végén elrobog mellette az élet.
476. 9242a6388c (válaszként erre: 472. - A6d5a14c21)
2009. nov. 17. 09:28
Nem rossz érzés, másodiknak lenni? Van egy barátnőm, legalább 1o éve szerető... és látom rajta, meg sokszor meséli, hogy nem birja tovább, hol a pasi szakit, hol ő... kutya-macska kapcsolat, de mégis együtt vannak... a pasi nem mondta el az asszonynak, de az tud mindent...Szóval szörnyű az egész, mert az asszony szinésznő, az újságokban az eljegyzésről a gyerekről, és a házfelőjjitásról nyilatkozik..a barátnőm 4o éves és csak vár vár... se gyerek se kapcsolat semmi...
475. 7130b15964 (válaszként erre: 473. - Doro77)
2009. nov. 17. 09:26

Te is tudod, hogy ezzel az állását kockáztatná. Kinek éri ez meg?


Ööööö, mennyire vagy hálás? :DDD

474. Doro77
2009. nov. 17. 08:39
terezának
473. Doro77
2009. nov. 17. 08:38
...pannon-os ismerős..aki benne lenne abba hogy segít....hálás lennék.:)
472. a6d5a14c21 (válaszként erre: 467. - A00c344bac)
2009. nov. 17. 08:02

Azt pedig,soha nem mondtam szintén,hogy ANNYIRA JÓ VELEM MINDEN.A szex,igen,az jó velem:)kár ezen pörögnöd,ez így van.És igen,van még jó pár dolog,amiért szeret velem lenni.Ettől még nem vagyok mindenben jó és tökéletes,nem vagyok házias,nem szültem neki két gyereket,akit sikeres embernek felneveltem,nem mentem ki vele külföldre egykor a semmibe nyelv ismeret és pénz nélkül,nem tűrtem el neki 15éven át,hogy napi 15órákat dolgozik és soha nem látom,nem ápolom közel 25éve mikor beteg,nem intézem helyette az ügyes-bajos dolgokat,a neje viszont igen!Ezzel nem tudok és nem is akarok versenyezni,ahogy ő is belátta,hogy bizonyos dolgokban felesleges küzdelem lenne egy 20évvel fiatalabb nővel hadakozni,mert bizonyos dolgokban képtelenség,nem azért,mert annyira fantasztikus vagyok,hanem azért,mert ez a természet rendjen.


Ráadásul szerintem az előbb felsoroltak(25évnyi közös múlt,közös csodás gyerekek,stb)pont elég ok arra,hogy szeresse és becsülje-azt a nőt,aki egykor a családi életükért feladta a saját munkáját,a karrier lehetőségét,és teljes mértékben a családjának,a gyereknevelésnek és párom karrierjének támogatására áldozta az életét-és ne hagyja el egy fiatalabbért(akár értem,akár másikért)akivel valószínű úgysem tudnak hosszú távon majd együtt lenni,mert mások a céljaik az életük további részében!

Az más kérdés már,hogy mostanra már csak mint kb két barát,vagy testvér tekintenek egymásra,hogy már nem vonzódik igazán a nejéhez,hogy bizonyos dolgokban másra vágyik már,mint amit a neje tudna nyújtani,már amikor akarja egyáltalán nyújtani...és ezért szüksége van egy olyan nőre,akivel ezeket a dolgokat átélheti.


Ez annyira nem bonyolult ám,mint amennyire nem akarod megérteni.Sértettségből vagdalkozol,és próbálod a saját sérelmeid más megbántásával levezetni,még szerencse,hogy a megnyilvánulásaid már alapot szolgáltatnak arra,hogy ne érdekeljen a véleményed,sem rólam,sem a kapcsolatomról.

Örülj,hogy a tied tökéletes,de ha tényleg az,vajon miért az enyémben kutakodsz?Más szemében a szálkát is,magaméban a gerendát sem,hm?!:)


Nos remélem azért minden kérdésedre választ kaptál,amennyiben nem,akkor marad a naplóm és egyéb hozzászólásaim olvasgatása,mert a továbbiakban nem kívánok veled "társalogni".Az életben sem törődöm hosszú távon a megkeseredett,egyszerű emberekkel,itt sem lesz ez másképp.Minden jót!:)

471. a6d5a14c21 (válaszként erre: 468. - A00c344bac)
2009. nov. 17. 07:45

Én nem azt mondtam,hogy hazudsz,azt mondtam,hogy olyanról beszélsz amiről fogalmad sincs,de ha ennyire ráérsz figyelmedbe ajánlom a naplómat is ,azt is egész nyugodtan elolvashatod,abban sem tagadtam,hogy nem miénk Rómeó és Júlia szerelme:)Ahogy nagy valószínűséggel a Tiéd sem a férjeddel,ha sikerült megcsalnia Téged!:)


Én valóban szerelmes vagyok a páromba,Ő belém nem és én ebből soha nem is csináltam titkot.Voltak időszakok az életünkben amikor másképp éreztünk egymás iránt,de mint minden kapcsolatban ebben is változnak az érzelmek,jelen esetben az ő részéről.Ebben szerintem semmi szégyellni való nincsen!Te sem szégyelled,hogy bár megcsalt,megalázott a párod,hazudott neked,stb mégis vissza fogadtad!


A melleim megnyugodhatsz nem lógnak a földig.Valóban megvannak ereszkedve némileg,de nincs tökéletes nő,valószínű Te sem vagy az,már csak a stílusod okán sem,ami több mint egyszerű:)meg ugye ha az lennél,akkor a párodnak sem lett volna szüksége másra hónapokon át.

Meg azért biztos lehetsz benne,hogy ha földig érnének a melleim,akkor azért nem lenne velem feltétlenül 2éve!:) ha meg ennek ellenére is velem van,akkor lehet mégis csak szeret:)Sőt,ha még fizet is érte?! akkor azért nem lehetek annyira borzalmas,hisz mint mondtad,pénzért válogathatna bőven,Ő mégis velem van:)Ha 2éve működik ez a dolog,akkor azért ahhoz az kevés lenne,hogy én akarom.És ha nem lenne köztünk szeretet,akkor csak dugni járnánk össze,de azért nálunk ez nem így működik...Nem akarlak elkeseríteni,de senki nem mászott rá a Te férjedre sem,Ő is akarta!Tudod egy férfit elég nehézkes lenne megerőszakolni:)annyira azért nem nagy áldozatok,mint ahogy próbálják beállítani magukat otthon:)


Tényleg ne beszélj olyasmiről amiről fogalmad sincs,mert szerintem ahogy én nem vagyok az Ő és a neje hálószobájában esténként,úgy Te sem vagy a miénkben-hála Istennek!:)-amikor mi vagyunk együtt!

Az,hogy ennyire lovagolsz az "otthon nem jó a szex a feleséggel" témán,az is azt bizonyítja,hogy neked van frusztráltságod ezzel kapcsolatban,minden bizonnyal érintve érzed magad ez ügyben,hogy mindig ezzel hozakodsz elő.Egyébként pedig annyira nem nehéz megállapítani,melyik az a férfi,aki megkap otthon mindent amire vágyik a szexben és melyik az amelyik nem...nem részletezem,mert valószínű akkor sem értenéd meg:)valószínű annyira vagy nőies az ágyban,mint itt,SEMENNYIRE:))

De azért megnyugtatlak,hogy ne kelljen ennyire okádnod,mint a sárkánynak,még a végén felmegy a vérnyomásod:)Szóval nem azzal kezdődött a kapcsolatunk,hogy azt mondta a párom "képzeld nekem annyira rossz otthon a szexuális életem".Az első 1évet úgy töltöttük együtt,hogy nem is kérdeztem valójában miért van szeretői kapcsolatra szüksége(mivel voltak előttem is női,tehát ez a házasság,már hosszú évek óta több sebből vérzik,nem éreztem szükségét,hogy tudjam,mert teljesen mindegy egyébként mi a gond,az a lényeg,hogy velem van),bár mint mondtam,azért érezhető volt,hogy vajon mi lehet a baj...1év után beszélt róla először és akkor sem én feszegettem,mert nekem nem oszt nem szoroz,hogy mi a gondja a feleségével!

470. 7130b15964 (válaszként erre: 467. - A00c344bac)
2009. nov. 17. 07:32

Te ezeket tényleg honnan veszed?


Nem azért van vele, mert hozzá akar menni, hanem mert jól érzi magát vele MOST. Nincsenek hosszú távú terveik. Majd lesz másik kapcsolata.


Nem mindenki akar feltétlenül azonnal férjhez menni!


Az meg, hogy a pasi nős és kilép a kapcsolatából, az a pasi problémája. Valószínűleg otthon valahogy kezelik ezt a feleségével, mert még nem is titokban csinálja (csak nem dörgöli oda a felesége orra alá minden pillanatban).


Ismerek én is olyan embereket (nőt is), aki nem tud meglenni kalandozás nélkül, de kitart a párja mellett, aki ezt a fajta életmódot elfogadja.


Kár ezért a másik bántani próbálni, ha elmondja, hogy mit tapasztalt.

469. a00c344bac (válaszként erre: 459. - 021a029148)
2009. nov. 17. 06:21
ezzel ,nem bántottam,én is csak a véleményem írtam le:))szerintem ő mindig ilyen kapcsolatban lesz,ez majd ha dobja,fog egy másik nős pasit:))
2009. nov. 17. 06:17
és nem hazudok ,olvasd már amit írtál egy másik fórumba:))
467. a00c344bac (válaszként erre: 465. - A6d5a14c21)
2009. nov. 17. 06:10
és szerintem, ez neked nem hiszem szórakoztató,hogy még egy idősebb pasinak sem kellesz:))hiába vagy fiatal.mert én is ismerek ilyen kapcsolatokat és a fiatal lány mindig szerelmes a pasiba,csak a nős pasi soha nem válasza a szeretőt,mint ahogy sok esetben szokott lenni .legfeljebb mint itt is olvasod sok esetben csak azért választja a szeretőt,mert a feleségének nem kell.és ha nincs ló jó a szamár is:))ja ,és te ott vagy az ágyban amikor ő a feleségével van??hogy olyan jól tudod nem jó a sex??és ha annyira jó veled minden a feleségével semmi,mégsem kellesz neki?!:))
466. a00c344bac (válaszként erre: 465. - A6d5a14c21)
2009. nov. 17. 05:58
nincs miért bocsánatot kérnem!!és köszi nem is akarok megváltozni:)))te is jól tudod mi vagy szerintem:))lehet jól írod ,hogy fizet neked:))gondolom abból csinálod meg a a földig érő melled:))olvasd már el mit írtál!!elolvastam néhány írásod. minden pasi azt mondja a szeretőjének, nem jó otthon a sex,de te is jól tudod ,hogy otthon is ugyan azt csinálja amit veled.
465. a6d5a14c21 (válaszként erre: 458. - A00c344bac)
2009. nov. 17. 00:03

Én egy szóval sem írtam,hogy imád:)el vagy tájolódva.Egyébként meg azért nem velem él,mert az sem számára,sem számomra nem élhető opció a későbbiekre nézve,ugyanis van köztünk jó pár év korkülönbség.Ő már nem szeretne gyereket,én majd egyszer igen.Ő már túl van rengeteg olyan dolgon,amin én még nem,ami számomra még kihívás lesz,vagy épp kaland az életben,de ő már ezeken régen túl van,nem egy irányba halad az életünk,és ezen nem változtat az a tény sem,hogy szeretünk együtt lenni.


Továbbá azt sem írtam,hogy a nős pasiknak nem jó a szex a feleségükkel.Én azt írtam,hogy az én párommal kapcsolatosan ez így van,és sok esetben hallottam,hogy másoknál is felmerült ez problémaként.NEM MINDEN HÁZASSÁGBAN!!!!!de elég sokban!És vannak akik ezt megtudják oldani,vannak akik nem...ehhez nem kellett több házasságot tönkre tennem,csak beszélgetnem,olvasnom ezt-azt.


És még valami!Olyanról ne írj,amiről fogalmad nincs,honnan tudod,hogy nekem nem fizet a párom a szexért?:D:D:D:D


A stílusod egyébként imádni való,kicsit proli,kicsit útszéli,némi frusztráltságot is vélek felfedezni benne(itt mindenki más intelligensen tudta kezelni,hogy én nem a megcsalt fél vagyok,ettől még tudtunk beszélgetni anélkül,hogy sértegettük volna egymást)de a bárgyúságod,az egysíkú kirohanásaid kifejezetten szórakoztatóak:)

Soha ne változz meg!:))

464. a6d5a14c21 (válaszként erre: 457. - A00c344bac)
2009. nov. 16. 23:47

Még csak 22éves vagyok,ne öregíts kérlek:)

Egyébként pedig nem osztottam az észt,csak leírtam a véleményemet/tapasztalatomat.Mivel ez egy fórum.

Egyébként pedig nem különösebben zavarnak a teóriáid,ugyanis amiket leírtál nem többek,hisz nem ismerjük egymást.Valóban azért nem hívom többnyire mikor otthon van,mert akkor az a fontos,hogy a családjával legyen.A felesége tud rólam,mivel nem egy hülye nő,és mivel nem én vagyok a párom életében az első szerető(meg szerintem nem is az utolsó)viszonylag könnyen észrevette a jeleket.Hogy szerinted meg mi is van,az pont nem lényeges:)

Nem másztam rá senki férjére,nem kellett:)és nem tettem tönkre egy családot sem,ugyanis ő az első nős pasi az életemben,de mivel soha ne mond,hogy soha,így nem kizárt,hogy lesz még ilyen!

463. 7130b15964 (válaszként erre: 461. - Doro77)
2009. nov. 16. 23:40
?
462. 7130b15964 (válaszként erre: 458. - A00c344bac)
2009. nov. 16. 23:37
szex
461. Doro77
2009. nov. 16. 15:36
légyszi segtsetek!Nincs valakinek pannonos ismerőse?élet-halál kérdése.(majdnem)
460. 021a029148 (válaszként erre: 451. - Niki607)
2009. nov. 16. 08:33

Szerintem legyél résen, és amit írtam is neked korábban, egyszerűen bizonyosodj meg a párod hűségéről vagy hűtlenségéről. Mert a bizonytalannál nincs rosszabb.

Mintha lenne valami fix programod, de közben figyeld meg őt, ha kell többször is.

459. 021a029148 (válaszként erre: 458. - A00c344bac)
2009. nov. 16. 08:31

Azért ez erős volt... Nem hiszem, hogy lenne jogod bárkit is bántani. Ő is elmondta a véleményét, függetlenül attól, hogy ő most milyen kapcsolati "státuszban" van. Valószínű, hogy én a helyedben elnézést kérnék ezekért a szavakért.

:)

458. a00c344bac (válaszként erre: 452. - A6d5a14c21)
2009. nov. 14. 08:34
És te honnan tudod,hogy a nős pasiknak nem olyan jó a sex a feleségükkel????? Gondolom már több családot is tönkre tettél?!Ha veled annyira jó minden és annyira jó vagy,akkor mért nem veled él??? És annyira imád téged ahogy írtad?:))az útszéli kurvákat is megdugják:))még sem szerelmes beléjük senki:))és még fizetnek is nekik érte:)),csak te annyival vagy másabb az útszéli kurváknál,neked nem kell fizetni a nős pasinak a sexért:))
457. a00c344bac (válaszként erre: 382. - A6d5a14c21)
2009. nov. 14. 08:20
Szerintem ,azért nem pont neked kéne osztani az észt ,te vagy az a szerető aki miatt egy család megy tönkre,vagy még az is meglehet annak írsz itt akinek a férjének te vagy pont a szeretője. 23éves vagy és rámászol egy nős pasira, Pedig jól tudod soha nem fogja elhagyni a családját miattad. És,hogy tud rólad a felesége lehet, csak gondolom a férje megígérte neki vége,mert azt írod azért nem hívod ,mert tiszteletben tartod,hogy családjával van,de szerintem meg azért ,hogy ne tudja meg a felesége .
456. niki607
2009. nov. 13. 13:14
Csak akkor még nem gondoltam erre, hogy talán azért akar elküldeni, mert az esti telefon után derült ki számomra hogy nővel beszél és a csaj csak egy fél óra múlva jelent meg. Ha ezt tudom akkor megjátszottam volna. De nem baj holnap ő dolgozni fog és egész nap ott lesz a Búza téren és ő onnan nem mehet el, én pedig megyek be az egyik barátnőmmel és nem fogom neki mondani hogy ott leszek, hátha történik valami.
455. Doro77
2009. nov. 13. 12:30

sziasztok!

Szerintem ezt a dolgot hamar le kellene rendezned niki!Biztos hogy van valami,lehet,hogy nem akar téged elhagyni,vagy nem bír dönteni,vagy egyszerűen nem akar megbántani.Ha nem akar elhagyni,akkor is tudnod kell most min megy keresztül,és miért akar egy másik nővel talizni,vagy akár beszélgetni.Ha,de ezek a legrosszabbak,utólag gondolkozni,tehát ha,hallgattál volna rá,és bementél volna a plázába,legalábbis úgy csinálsz,simán kiderült volna,hogy az a csaj e az.Ha már szájrapuszival vagy ilyesmivel köszönnek akkor abszolult biztos,hogy valami köti a csajhoz.Tehát legközelebb ilyen helyzetben legyél rafináltabb.Bár az lenne a leggerincesebb dolog,ha a párod végre bevallaná,de hidd el,annak nagyon kevés esélye van,hacsak nem jut arra a döntésre hogy elhagy téged.úgyhogy légy határozott,de tényleg!

❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook