Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalt a férjem, én megbocsátottam, nem válunk, de lehetünk ezután boldogok? fórum

Megcsalt a férjem, én megbocsátottam, nem válunk, de lehetünk ezután boldogok? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯
424. Doro77
2009. nov. 12. 15:47

diamondbunny!

Ha jól olvastam vissza a fórumon az oldalakat,akkor ha jól értelmezem,te pont az az ember illetve nő vagy,akik a mi azaz a megcsalt nők "ellenségei".Nem akarok ítélkezni,és a válaszaiddal sokat segítesz másoknak,többek között nekem is,de azért elég abszurd a helyzet.Te pont a másik oldalon állsz,ugyan nem ismerem a pontos történetet,de nyilván csak te tudod,hogy miért vagy ebben a helyzetben,illetve a párod,aki nem mellesleg a feleségét csalja veled.Hogy ez miért jó,nem tudom,de te tudod hogy hogy éled az életed.

Az,hogy nem érted miért fontos egy nőnek,hogy megtudja ki áll a rejtélyes telefonok mögött,azt nem értem,hisz valószinűleg te is tudni akarnád ha mostani párod,mondjuk keresne egy 3. nőt,és előtted szólalna meg a telcsije,és lenne rejtélyes.Szerintem te is tudni akarnád mi is van,vagy pedig kidobnád,mivel nincs ami össz kössön titeket a szerelmen(gondolom)tehát,csak őt veszítheted,közös gyerekeket és vagyint házat nem.Tehát könnyebben beszélsz.

De hidd el nem akarlak megbántani,és sértegetni,és tudom régebb óta vagy itt,csak leírom amit gondolok.

Nekem jó volt megtudni,amikor már tudtam megcsalt,hogy ki az mi a neve,hogy néz ki,milyen hogy beszél,mert az valamennyit segített a bánatomon,pl.,hogy a közelembe nem jön a nő,sem erkölcsileg,sem felfogásilag,sem pedig kinézetre,és ezt nem csak én mondom,hanem a párom,és azok akiknek megmutattam a "hölgyet".

Mondjuk egy jó nő megalázó,de egy rosszabb talán méginkább,mert azt végképp nem érted akkor miért?!

Nyilván nálunk nem a nagy vonzalom,és bizsergés miatt történt,és valószinű,ha úgy történt volna,akkor is ugyanannyira fájna,csak megérteném.

Szóval megértem azt,aki tudni akarja kivel csalja őt meg a pasija,vagy ha csak annyi van,beszélgetnek,akkor is,mert ugye ti sem hiszetek férfi-nő közötti barátságban.


Remélem nem voltam félreérthető,talán próbáld a te szemszögedből magyarázni a dolgokat,lehet azzal is tudnál nekünk segíteni,mit érez olyankor egy nő,ha nős pasi kerül az életében,és milyen indokkal megy bele az ilyen kapcsolatba aminek se eleje se vége.

Ha nem gáz.Én pl. kíváncsi lennék rá.

423. niki607
2009. nov. 12. 15:38
Csak sajnos ő állítja hogy csak egy ismerős és higyjem el hogy nincs neki senki, de női ismerős este 21 órakkor? De ennek ellenére ő kedves és tervezgeti mit veszünk karácsonyra, meg stb. Neki van egy olyan hülye tulajdonsága hogy szókimondó és ez igaz is, mert már okozott ez problémát. Azt mondja hogy nem hitegetne ha lenn valaki. Ezért gondolom hogy mivel neki ami a szívén az a száján talán nem hazudna
422. Doro77
2009. nov. 12. 15:32

Kedves niki607!


Sajnos kártyás telefonhoz nem tartozik részletes számlakérés,csak előfizetéshez,úgyhogy ezen ne edd magad.

Nincs benne a párod telefonjába az említett szám?VFigyelj,mikor hívják és legyél mellette közben,majd kérdezd meg ki volt.Ha megmondja,vagy csak egy ismerős duma jön,akkor mond neki,jó,hacsak egy ismerős akkor ugye nem gond ha megnézem azt a számot?Vagy,ha csak egy ismerős,akkor ugye legközelebb kihangosítod,hogy halljam igazat mondasz....vagy csak megszerzed a számot,és felhívod,elmondod,tudsz mindent felesleges tagadni,csak az ő verziójára is kíváncsi vagy.

Egyébként ha a nő hívta,lehet akár előfizetős telefon is a bejövő hívásokat nem adják ki,csak a kimenőt....de ez mindegy.

tudom mennyire rosszul érzed magad,és tudom mennyire rossz, az az érzés,mi van ha igazat mond,és én nem hiszek neki,de mivan,ha elfelejted,nem beszélsz róla,viszont ő ugyanúgy csinálja a dolgokat.....nehéz ügy.

Sajnos én sem jutottam előrébb a saját életemben,pedig már tényleg nagyon a végét járom.

421. niki607
2009. nov. 12. 13:33
Azért érdekel mert ha ő mond igazat hogy csak egy ismerős akkor az kiderül, vagy lehet hogy én is ismerem, tehát nem is biztos hogy megcsal, de tudnom kell miaz igazság. A számláról nem az érdekel hogy ki az hanem hogy tényleg megcsalt e.
420. a6d5a14c21 (válaszként erre: 419. - Niki607)
2009. nov. 12. 13:25

És ha megtudod,hogy ki ő?(ami egyébként nem 100% mert pl rólam sincs fent 1gramm adat sem ilyen helyeken)Szóval,ha megtudod ki az,akkor mi fog változni?Újra téged szeret majd a párod vagy megnem történté válik,hogy megcsalt?

Az,hogy a megcsalás tényének kiderítése érdekel,azt értem és jogos.Azt nem értem,hogy mi változik,ha tudod,hogy Kovács Gizinek hívták és barna hajú zöld szemű vagy Nagy Ludmilla 30éves foodrász az illető?

419. niki607
2009. nov. 12. 13:08

De az interneten meg tudom nézni a tudakozóból

Már néztem meg ilyet és kihozza az adatokat

418. a6d5a14c21 (válaszként erre: 416. - Niki607)
2009. nov. 12. 12:56
És,ha megkapod a híváslistát és lesz rajta idegen szám,mit érsz vele?Honnan fogod tudni ki az a nő?Ott csak egy szám fog szerepelni,név nem!És hiába hívod fel,ha 1csepp esze is van,nem azzal fogja kezdeni,hogy egy vadidiegn ismeretlen nőtől származó kérdésre miszerint"hogy hívnak,ki vagy Te?" majd még szépen be is mutatkozik...:)
417. niki607
2009. nov. 12. 12:54
Valahogy úgy hogy ő ne tudja meg.
416. niki607
2009. nov. 12. 12:52
Csak így tudhatom meg hogy igazat mond e tehát hogy nincs neki senki.
415. niki607
2009. nov. 12. 12:51
Kérlek segítsetek nekem hogy lehet híváslistát lekérni kártyás telefonra, mert már nem tudom mit csináljak.
414. Doro77
2009. nov. 12. 12:03

....sajnos pont ezt érzem én is.Az életem arról szól azóta hogy nem hiszek el neki mindent.vannak amiket igen,vannak amikbe kételkedek.

csak azért vagyok,maradok vele,mert mikor arra gondolok,hogy ez egyszeri eset volt,és van rá magyarázat(már amennyire erre lehet magyarázat)és látom őt,úgy ahogy megismertem és amilyennek megismertem,akkor elfogadom,hogy ezt soha többé nem lenne képes megtenni,és ha elhisezm valóban nem volt semmi,és nem érzett semmit,akkor tök logikus hogy nem hívja fel,és elvileg a nő sem,mivel a párom mondta neki hogy en hívják egymást többet,és a nő mondta oké,nem volt felzaklatva,ekkor már másfél hónapja nem taliztak,csak beszéltek heti 3-4x vagy nem tudom,tehát ha elhisezm azt amit mondott akkor az a logikus többet nem bánt meg.És ha nem én kellenék neki,akkor nem velem lenne amellett hogy mindennap cseszegetve van,hanem lépne a nővel,ha még meglenne.Úgyhogy józanul átlátom,hogy valószinűleg nincs szó kavarásról,és csak büszkeségből,meg férfi hiúságból meg azért mert én akarom,nem kér számlát.De lehet hogy tévedek.

De nem hiszem.legalábbis remélem.

Annyira odaadó,annyira szerelemes ha olyan helyzet van,rám figyel nem magára,és kimutatja mennyire szeret,és mondja talán még jobban is szeret mint rég,de én hülye vagyok.Vagy csak résen vagyok?!Nem tudom.

413. a6d5a14c21 (válaszként erre: 412. - Doro77)
2009. nov. 12. 11:54

Ha velem ilyen történne,soha többé nem tudnék bízni az illetőben.Ismerem magam annyira,hogy aaz életem onnantól arról szóna,hogy minden mozdulatát gyanúval figyelném,lenyomoznám,veszekedéseknél pedig rendszeresen a fejéhez vágnám,hogy megcsalt...én ezért is küldeném inkább el és szakítanék.


Szóval szerintem teljesen jogosak a félelmeid,a benned felmerülő kérdések,csak épp ha Te nem a szakítást választottad,akkor a kételyeidet is jó mélyre kell ásni,különben csak szavak maradnak,hogy megbocsájtottál és soha nem tudtok majd újra önfeledten együtt élni.Ha pedig így van,akkor csak éveket vesztegettek már egymás életéből majd...

412. Doro77
2009. nov. 12. 11:50

igazatok van,köszönöm!!!!

Tudjátok sokáig hittel hogy lezárta,és befejeztem a dolgokat.Hogy most miért jutott eszembe ez megint nem tudom.Talán tesztelem hogy megérek-e neki annyit kér számlát,de nem.Ezért gyanús,pedig lehet tényleg csak a "ciki érzés" van mögötte amit érezne ha kérnie kellene.Nem tudom.

Ha minden oké,és nem kérdezek,akkor minden csodálatos,de ha előjövök ilyenekkel akkor a falramászik,hogy elmondott már mindent,talán még többet is mint kellett volna,már a részleteket is.


Valóban unja már a dolgot.Nem érti miért nem bízok benne,de én is hülye vagyok,mert semmi jele nincs,se későn hazajárás,se parfüm,se titkos telefonok,se ilyesmi nincsen,sőt kedvesebb mint én.

Nem hívnám fel a munkahelyét,gondolatban,de igaziból,dehogy,nem lennék képes rá.


De jó lenne tudni attól függetlenül.

És valóban bizalamtlan vagyok,ez már kórós?

Ti hinnétek neki,a leírtak alapján?

411. 7130b15964 (válaszként erre: 397. - Doro77)
2009. nov. 12. 11:29
Váááááááá, felhívni a munkahelyét ezért?! Ha erre képes vagy, add be a válópert! Ezt most komolyan mondom.
410. a6d5a14c21 (válaszként erre: 407. - Doro77)
2009. nov. 12. 11:28

Ha belemész ebbe a dologba,hogy részletes híváslista lekérés,soha nem fogsz többé a férjedben bízni.Mindig azt a lehetőséget fogod keresni,ahol leellenőrizheted minden szituban,és az már minden csak nem bizalom.

A helyedben én is ezt látnám a legjobb megoldásnak én sem tudnék hinni neki,bár én nem is maradnék vele...mindenesetre ha hosszú távon tervezel vele,akkor felül kell emelkedned önmagadon és tovább élni mintha mi sem történt volna,különben felőröl szépen lassan ez az egész.Ráadásul a férjed is megfogja unni ezt!Igen,most lehet mondani erre azt,hogy "micsoda?még ,hogy ő unja meg,meg ő sértődik meg,mikor ő volt aki megcsalt??"nos ez jogos...de ha azt mondod neki,hogy megbocsájtod amit tett és tovább akarsz vele élni,akkor azt csak úgy lehet,ha egyenreangú partnerként kezeled,mint a megcsalás előtt.Ha azt mondod neki,hogy maradjon veled és megbocsájtassz neki,akkor ő azt úgyis fogja venni,azt fogja gondolni,hogy valóban megbocsájtottál és vissza állhat a régi nyugis rend az életetekben,és ha te erre mégis csak nyomozgatni fogsz,ő igenis be fog sokallni,és azt fogja mondani,hogy nem erről volt szó,hanem arról,hogy megbocsájtassz és tovább élünk együtt normálisan...


Ha mmegakarsz és megtudsz bocsájtani neki,akkor erőt kell venni magadon és tovább lépni...

Ha ez nem megy,akkor meg nyomozgass,hogy azt mondhasd a végén,"igazam volt,tényleg hívta még a nőt többször is" és elküldhesd,szakíthassatok...a kettő együtt nem fog működni.

409. Doro77
2009. nov. 12. 11:25

igen erre gondolok én is.most beszéltünk telefonon,mondtam neki ettől megnyugodnék,és még én kérnék bocsánatot ha kiderülni nincs semmi.Az volt a válasz nem kér,mert ezután majd kitalálok még valamit,meg még valamit.Hiába mondom hogy ezután már semmi kitalálnivalóm nem lenne.borzalmas.


már ara is gondoltam felhívatom egy ismerőssel,mintha a nő lenne,aztán vagy lebukik vagy nem,csak ebbe az a bibi hogy ismeri az ismerősök hangját....

408. 2a033963fa (válaszként erre: 407. - Doro77)
2009. nov. 12. 11:14

Nem tudom mi felháborító van abban ha megmondod neki hogy szereted,megbocsátasz,de bízni is akarsz benne,ezért szeretnéd látni azt a számlát hogy a lelked megnyugodjon,és tiszta lappal indulhassatok.

Ha ezt nem érti meg,akkor rejteget valamit,ez tuti.

407. Doro77
2009. nov. 12. 10:49

Igen az igazság szabaddá tesz.

És hogy kezdjem.Mondjam neki hogy vagy részletes számla vagy menjen el.

ok.elmegy.s aztán.

Mivan ha igaz amit mond.

vagy hívjam fel a nőt,és beszéljek vele,bár ettől tartok,mert nem egy őszinte nőszemély,meg különben is.ha nincs semmi csak kiröhög hogy még mindig miatta szenvedek.

mit tanácsoltok?

(esetelg nincs valakinek pannonos ismerőse?)

2009. nov. 12. 10:44
Megértem hogy nehéz a helyzet,de akkor ennyi?Egy életre le leszel kötve egy esetleg hazug pasinak az anyagi dolgok miatt?????Én azt mondom azért se hagyd magad.Remélem minden úgy van,ahogyan azt ő mondja,de ha nem?Járj ennek utánna.Az igaszág még mindig jobb.
405. Doro77
2009. nov. 12. 10:40

legelőször első gondolatom az volt,menjen el innen és hagyjon békén,szenvedjen attól elveszített engem és az imádott fiait.

Az a legrosszabb hogy női mivoltomból adódóan ezt akarom tenni,de nem tudom megtenni.

Az hogy szeretem mellékes lenne,ha meg tudnám tenni.Ezt tudja és ezt használja ki,esetleg?

404. Doro77
2009. nov. 12. 10:37
abban hogy elküldöm,csak annyi nyomorúság van,hogy pill. munka nélkül vagyok,tartozás egy rakás,pénz nuku...szerinted?!
403. Doro77
2009. nov. 12. 10:36
igen biztosan csak egy nő volt,és ez a nő egy és ugyanaz.ennek utánajártam.Ugyanis a vidéki "külföldi munka" ott zajlott abban a városban ahova be volt jelentve a nő.Iwiwe,és egy hapsi segítségével,ki is szedtem a nőből egy-két dolgot,de sajnos több mint a fele hazugság volt,már amit mondott.(írt)
402. Doro77
2009. nov. 12. 10:34

...aztmondta a saját telcsijéről kért számla után,én nem kérdeztem meg őt,kérhetek-e,vagy ő akarja-e.......

hahahaha.most esett le.Ő megkérdezett engem,hogy felmehet e egy idegen nőhöz,és lefeküdhet-e vele.

401. 2a033963fa (válaszként erre: 400. - Doro77)
2009. nov. 12. 10:34

Akkor mond azt neki hogy menjen el,ha neki úgy jobban tetszik,ha azt akarja hogy bizalmatlan légy,ha nem érdekli hogy lelkileg romokban vagy.És ugyan mit gondolna a kolléga?Hogy féltékeny az asszony?Na és????Ha én lennék az a kolléga max csak egy jót mosolyognék rajta.


Biztos csak egy nő volt????

Járj utánna,derítsd ki mindenképpen,mert ez így nem állapot.

400. Doro77
2009. nov. 12. 10:27

igen igazad van.Pontosan ezért vagyok még mindig ebben az ördögi körben.

Falból aztmondtam neki,hogy megvan az ember,és jön a részletes számla.Ekkor mondta ezt,hogy ő félne a helyembe,és hogy már akkor most elmegy nem várja meg a számlát.Kérdeztem miért?Lenne olyan benne hogy még mindig hívod?Aztmondta nem,nem hívják egymást,de az én fejemmel gondolkodva,félne.

Nem kér,fontosabb neki mit gondolnak a kollegák,azaz az az egy,akitől a kódot megkapná,mint az hogy én nyugodt legyek...aztmondja nyugodjak meg nincs semmi,és semmi,de nem tudok.Szóval most ott tarrtunk,kérjem az emberemtől a számlát ha akarom,de ugye ilyen nincs,csak falból..........

nagyon nehéz,nem tudom mit tegyek.

Felhívhatnám a nőt is,de mivan ha

-nem mondana igazat

-ha tényleg nincs semmi

mikor kiderült mi volt,és megjött a sajátjáról a számla,és lezárta,akkoör másnap kezdtem el hívni a nőt.Azaz csak sejtettem ő az,mert először 30-as szám volt,aztán 70-es(nekünk flottás telcsink van,egy nagy flottán belül,és ezzel dicsekedett a párom neki,inagyen beszélünk,erre a nő elintézte neki is legyen ilyen......)szóval felhívtam,és a számhoz volt név,és egy vidéki cím.Nos a párom belvárosi hölgyről beszélt,nem tudtam mi ez.Felhívtam,és mondtam neki ki vagyok ,kinek a felesége,és akkor vallot...azaz hazudott,mert azt mondta ő vidéken lakik,egy boltba dolgozik,irodába,és ott ismerkedtek össze,férje van,és bosszúból csinálta,nem büszke rá,de ez van,és miokor említettem neki,hogy én belvárosiról tudok,volt képe azt mondani,ha így van mindenütt van valaki,akkor nem godnolom hogy el kellene válnom?!Jó mi?

aztán hívtam a másik telefont,azt már nem vette fel,kikapcsolta,nyilván megismertem volna a hangját,és tájszólását,pedig mint kiderült egy és ugyanaz az ember.Szóval,hiába hívja fel mondjuk niki607 is a nőt,egyáltalán nem biztos hogy vallana,vagy igazat mondana.

399. 2a033963fa (válaszként erre: 397. - Doro77)
2009. nov. 12. 10:14

Bocs,de mégis mi sértené?????hogy a háta mögött intézkedsz?

De ő meg a hátad mögött megcsalt?És akkor még fenyegetőzik...

398. 2a033963fa (válaszként erre: 396. - Doro77)
2009. nov. 12. 10:11

Szerintem meg azért hazudott,mert rájött hogy azzal el is veszthet.

De a rézletes számlának mi akadálya lenne?

397. Doro77
2009. nov. 12. 10:10

..tudjátok mikor kértem hogy kérjen a cégtől ilyet,aztmondta nekem,hogy ha az én fejemmel gondolkodik,akkor félne a helyembe mit találok,mert benne van a pakliban hogy igen.......és azt is mondta ha kérek,vagy sikerül megtennem,ő akkor már itt sincs............

Vagy azért mert valóban nincs semmi,és sérti az,hogy a háta mögött intézkedek az ő saját telefonjáról,

vagy valóban van valami amit nem akar hogy tudjak,persze azért mert nincs jelentősége!!!???


Fura,nem?Erről sem tudom mit gondoljak.Épp tegnap kértem meg erre,és aztmondta nem ágál ellene,viszont enm fog kérni mert neki az nagyon kellemetlen lenne benn,punktum.

Nekem ez gyanús,bár lehet nőként nem tuidom felfogni mi ebben a kellemetlen.

Én ha ezt csinálom,biztosan kérnék ilyet,hogy ő megnyugodjon...azért nem kérnék,ha tudnám vannak olyan hívások a lezárás után is.


A sajátjáról könnyű volt kérni ilyet,mert tudom a kódot,meg ő is az enyémet,soha nem voltak titkaink ezelőtt.de a céges telefon nehezebb.Felhívhatnám az irodást,és elkérhetném,ecsetelve a történteket,hátha nőként együttérző lenne,de azzal lejáratnám a párom,azt meg nem akarom.

Úgyhogy patt helyzet,hacsak nincs köztünk valami bennfentes!:):):):):))

396. Doro77
2009. nov. 12. 10:02

miben segítene a részletes számla?hát a bizalom fontosabb lenne,de az nem sok van,bár a viselkedése és a cselekedete azt mutatja valóban nincs szükésg másra,és jó "lecke" volt ez neki,és úgy gondolja soha nem fog ilyen helyzetbe kerülni,ahogy 12 évig nem is került,de néha nagyon nehéz ezt elhinnem,főleg ha újra meg újra átélem ezeket a dolgokat,illetve azt hogy hazudott,bár azt állítja miattam hazudott,mert nem volt jelentősége,szót nem érdemeltr az egész,és ezért nem mondta hogy beszélnek telefonon,pl.a számla abban segítene,hogy igazolná a szavát,vagy azt,igazat mond,vagy azt hogy nem.Vagy nem?

valóban csak szóban tudtam megbocsájtani,bár voltak napok-hetek mikor úgy éreztem valóban elfelejtem és meg nem történtnek nyilvánítom(ő azt mondta,ő meg nem történtnek nyilvánítja..)de ez sajna kevesebb mint amikor azt érzem jaj,meghalok.Valóban nem egy gátlástalan megcsalós tipus,és valóban akkor biztosan kapóra jött,hogy valaki meghallgatja,és azt mond amit ő akar,stb.

395. niki607
2009. nov. 12. 10:00
Hát egy részletes telefonszámla nekem sem ártana, de úgy hogy ne tudjon róla. Én abból megtudnám hogy ki volt az a nő aki felhívta.
❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook