Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalt a férjem, én megbocsátottam, nem válunk, de lehetünk ezután boldogok? fórum

Megcsalt a férjem, én megbocsátottam, nem válunk, de lehetünk ezután boldogok? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
2009. nov. 18. 17:39

Sziasztok!

Bár kibic vagyok a témában, mert nem csaltam, és (tudtommal) engem sem csaltak meg, de én is igazságtalannak, ugyanakkor emberileg érthetőnek tartom, amikor a harmadikat okolják a megcsalásért, és nem azt, aki megcsalt.

Nem értem, mert az a harmadik - pár kivételes esettől eltekintve - egy számomra teljesen idegen, akivel szemben nincsenek, és nem voltak érzéseim. Ugyanakkor ott van az az ember, akivel együtt élek, szeretem, netán még szerelmes is vagyok bele, úgy gondolom, vele van megbeszélni valóm, hogy miért tette ezt velem.


Még valami, amit itt olvastam az egyik hsz-ben: olyan nincs, hogy nem akarta a férjem. Pláne háromszor... Ezzel lehet magunkat áltatni, de ha kicsit is reálisan nézzük a dolgot, akkor rájövünk, hogy enyhén szólva is lehetetlen...

543. olivi
2009. nov. 18. 17:25
Szándékosan voltam provokatív!
542. 9242a6388c (válaszként erre: 537. - 7130b15964)
2009. nov. 18. 17:20
Pontosan!
541. 9242a6388c (válaszként erre: 538. - Fagyongy67)
2009. nov. 18. 17:20
:), ez a jó, ahány történet, annyiféle gondolat, és ebben a történetben is sok igazság van....:).
540. 7130b15964 (válaszként erre: 536. - 9242a6388c)
2009. nov. 18. 17:18
Majd aztán megkapom megint, hogy több néven jelentkeztem be! :DDD
2009. nov. 18. 17:18
Doro! Tehát csak annyit, hogy én neked drukkolok!!
2009. nov. 18. 17:18

Sziasztok!


Nem szeretnék ünneprontó lenni, meg károgó vén tyúk se, de sajnos kellő tapasztalatom van e téren.:-( Sajnos az esetek nagy részében érvényes a kutyából nem lesz szalonna című népi mondás. Amelyik pasi félrelép már az elején, az többször is félre fog. Ráadásul zavaró neki 12 kiló??? Ne vicceljünk. Ő tökéletes? Ha az is, ő szülte-e gyereket? Szoptatott-e?

Mikor az ember fiatalon, kezdő anyukaként szembesül a rózsaszín lepel lehullásával, s mögötte meglátja a szörnyű valót, az hatalmas csalódás tud lenni. Szerelmesek vagyunk, tombolnak még a hormanjaink, ki vagyunk szolgáltatva egy babával, igenis vissza akarjuk szerezni a gaz csábítót, s megbocsátunk. Mert kell nekünk, mert kell a gyereknek, kell a család, az összetartozás érzése, s hinni akarunk a mesékben. Legtöbben hiszünk is. S legtöbbször hosszú , keserves évek után, netán még egy/két gyerek születése után rájövünk, hogy a pasi végig hazudta az éveket.

Tapasztalatból mondom. Négy év házasság után, három éves gyerekkel tudtam meg, hogy három éve van szeretője Őuraságának. Megbocsátottam, mert a lónak is 4 lába van, mégis megbotlik. Megbocsátottam, hittem, azt hittem boldogok vagyunk, lett még egy kislányunk. Teltek az évek, a 23 éves megcsalt fiatalasszony közben 33 éves két gyermekes anyuka lett, s egy napon kiderült, hogy a gaz az elmúlt 10 évben szemernyit sem változott, ő maga vallotta be, hogy végignőzte a házasságunkat. Mert ő fiatal, s neki a mindene a szex, s neki az otthoni, s pláne az egyasszonyos megoldás nem elég...

Ígyhát véget ért a házasság, s verhettem a fejemet a falba, hogy miért is nem léptem ki 10 évvel előbb? Porig aláztak, hülyére vettek. Lányok! Lehet hinni, bízni, megbocsátani, de hihjétek el nekem, mert azóta hatványozottan tudom/látom, az esetek 99%-ban a kutyusból nem lészen szalonna!!

537. 7130b15964 (válaszként erre: 535. - 9242a6388c)
2009. nov. 18. 17:17
A megcsalás az egyfajt viselkedés. Azért nem más a felelős. Az egy dolog, hogy mire fogja, hogy mi váltotta ki. De azért mégis a megcsaló dönti el, hogy az egyenes utat járja-e vagy sem.
536. 9242a6388c (válaszként erre: 534. - 7130b15964)
2009. nov. 18. 17:16
ezt én is igy gondolom, de ezt már leirtam...
535. 9242a6388c (válaszként erre: 532. - Olivi)
2009. nov. 18. 17:15
Nem biztos a közös elcseszés, a volt kolleganőm nekem erre a legjobb példa! Szép, csinos, kedves szex is volt, mégis megcsalták!! Nem is bocsátott meg...
534. 7130b15964 (válaszként erre: 532. - Olivi)
2009. nov. 18. 17:14

Azért ez is eléggé kisarkított megközelítés.


Szerintem a megcsalásért egy felelős van, a csaló. Tök mindegy, hogy miért teszi. Ha valami nem tetszik otthon, azt otthon kell megoldani.


Persze, elképzelhető, hogy nem tudják megoldani a problémáikat, de legalább beszéljenek róla. Ha mindennek ellenére nem válnak el, mert ilyen-olyan oknál fogva jobb, ha házasok maradnak, akkor legalább tiszta vizet öntenek a pohárba.


Nekem ez az elfogadható verzió.

533. 9242a6388c (válaszként erre: 532. - Olivi)
2009. nov. 18. 17:13

Szerintem azért itélik el, mert egyszerűbb a másik nőre haragudni, és igy könnyebb megbocsátani a vétkező férjnek, mert meg akar bocsátani!!! És biztos van olyan házasság ami megjavitható, és azt csak a feleség tudhatja, hogy érdemes-e a bizalmára a férje...

Jó sok és-t irtam!!:)

532. olivi (válaszként erre: 531. - 9242a6388c)
2009. nov. 18. 17:06

Azért azt ítélik el, mert az egyszerűbb, mint belátni, hogy mit csesztünk el! Közösen!

Lazán lekurvázzák azt, akivel az ártatan férjük félrelépett. De kérdem én! Mennyivel másabb egy olyan feleség, aki lakásért, pénzért, biztos megélhetésért,(mert mondjuk a pasi, amúgy jól keres), ruháért, stb.ért félévente egyszer lefekszik, nagy kegyesen azzal a pasival, aki félrekefélt?

Akinek nem inge, ne vegye magára...

531. 9242a6388c (válaszként erre: 527. - Doro77)
2009. nov. 18. 16:49

Senkit nem védek,nem támadok!

Azt nem birom mikor a szeretőt itélik el!!! Miért??? Az embert a párja csapja be, a párja csalja meg, ő okoz fájdalmat!!! Tetszik benned ahogy meg akarod tartani a férjed, te ismered, igy van, adj neki bizalmat ha szerinted megérdemli. Sok boldogságot kivánok nektek, és remélem minden rendbe jön!!!

530. olivi (válaszként erre: 527. - Doro77)
2009. nov. 18. 16:37

Mielőtt válaszoltam neked,vettem a fáradságot és elolvastam miket írtál. Azért reagáltam azt,amit reagáltam :-)

Akkor én is, mint egykori szerető, adok tanácsot! (egyébként nem látta kiírva, hogy ide szeretők nem léphetnek be...diszkrimináció lenne)

Ha igazán megbocsájtottál a férjednek, ne kutass utána! És másoknak se javasold! Szerintem ez olyan gáz...!:-(


És,hidd el! Túl lehet lépni megcsaláson! Ha igazán szereted a férjed, fogadd el tőle, hogy igyekszik helyrehozni a hibáját, és ne cseszegetsd folyton a múlt miatt! Ha lezártad, tedd is azt. Ha meg nem bízol a férjedben, a csillagokat is lehozhatja az égről, az sem lesz jó neked! Tudom, hogy a megcsalt feleségeket legtöbb esetben a bosszú élteti...sokszor azért is maradnak a férjükkel, hogy minden egyes alkalommal ezt jól oda is mondogathassák...bezzeg,mikor megcsaltál! Egy percig sem engedik,hogy elfelejtse! Dögöljön meg a szemét!És szerintem, ha valaki félre lép, tök mindegy, hogy egyszer vagy ezerszer! Csúnyával vagy széppel! A tényen nem változtat...

És,ha annyira ismered a férjed, hogy jutottatok idáig?

529. 7130b15964 (válaszként erre: 528. - Doro77)
2009. nov. 18. 16:36

Pár száz évvel ezelőtt belefutottam a szerető szerepébe (de fix, hogy nem voltam dagibb a feleségnél akkor 50 kilósan, legalábbis nekem ezt mondta. Aztán ki tudja, mert nem ismerkedtem meg a feleséggel! :D)


Véletlenül tévedtem ide, bocsi, ha megzavartalak benneteket!:)

528. Doro77 (válaszként erre: 523. - 7130b15964)
2009. nov. 18. 16:06
tereza te szerető vagy feleség vagy? :)
527. Doro77
2009. nov. 18. 16:05

...mielőtt bárki véleményt mond olvassa el miket írtam,és ne csak átfusson rajta.

senki nem írta hogy DB kövér és csúnya de mindegy.

nevetségesek vagytok hogy véditek a szeretőket,de ez is a ti dolgotok.

ha valaki őszintén leírja mi történt vele,akkor az bizalmat szavaz mindenkinek,és nem azt várja,hogy belemagyarázzanbak azt ami nincs ott.

nem védem a férjem,és magam sem.

azt írtam le ami volt és ahogy volt,és képzeld nem voltam ott,de ismerem a párom,és ezek alapján vonom le mikor miről mond igazat vagy sem.

az hogy felment a lakására undorító,de magához hívta teázni,és ez mind 2 cím leadása közben történt,munkásruhába,nem felkészülten randira készülve.nem kellett volna felmennie,de nem arra számított ami lett,sőt nem számnított semmire,csak miért ne alapon gondolom. 5-6 ilyen összefutás volt,3 szex,de mondjuk ez mindegy.Az hogy a pendrive ot "tartogatta,valszeg azért volt,mert nem az járt az eszébe hogy el kellene tünteni,mert nem jutott eszébe a nő 1 percre sem.Leakarta törölni,csak valszeg én megelőztem a kutakodásommal,meg hogy mire hazaér itthon vagyok,többnyire én ülök a gép előtt,úgyhogy nehézkes lett volna,de ő is azt mondja hülyeség volt,csak felakart vágni,és amilyen analfabéta a géphez,úgy gondolta ha rátölti a nő a képet a pendrivra akkor csak neki lesz meg ő törli,és kész.csak nem volt rá ideje.naivnak tünhetek,de én ismerem ahogy ti is a férjeiteket.

te 35 éves vagy,ez a nő 50 éves,és azért írtam hogy nagyi mert már nagyi.tények.

pont az a lényege hogy rosszabb volt,ezért sem szeretett bele,és járt hozzá hónapokig,szabadidejében,szerencsére,így jobb helyzetben vagyok talán kicsit.

DB szerintem is jófej,és egyáltalán nem írtam róla csúnyát,sőt,ahogy ő nem is vette magára szerintem.

de annyira röhejesek vagytok,ti a megcsalt nők,akik ennyire véditek mikor senki nem bántja,jó szamóca kicsit erős volt,de annyi.

Senki nem szorított semmit a fejéhez az ő döntése volt,én csak azt írtam ha nem hozzák ilyen helyzetbe akkor ő nem kezdeményez,mert nem egy szexista,szexéhes ürge,bármilyen hihetetlen.

az hogy ez történt az én hibám is,meg az övé,nem mondta el mit érez,és mire gondol velem kapcsolatban,mert akkor nem történik ez meg.

mikor valaki maga alatt van amiatt akit szeret,és olyanokat gondolo hogy maegcsalják,sajnos belemegy olyanba amibe "józan" fejjel és szívvel nem menne.mit nem értetek ezen?Talán ti fából vagytok?

nem bántottam senkit,próbáltam ember maradni,és nem sértegetni senkit,csak leírni a tapasztalatokat.

a többi dolog amit említesz,igen elfelejtette hogy nála van,nem dobta ki mert nem gondolt rá és nem nézegette nap mint nap.ott maradt,ennyi.ez igaz,mert váratlanul egy kollega erősítette meg a dolgot,idő sem volt megbeszélni,meg ilyesmi,és házas,az asszony kutakodik ilyen után,ezért ment bele a férjem hogy segít,mert én sosem kutakodtam,és akkor még szó sem volt arról megcsalna.rá fél évre történt,amit meg is éreztem,és akkor már kutakodtam.

lehet pont a legnagyobb szájú megcsalt nő férjéről van szó,aki véd mindenkit,csak épp magába és a kapcsolatába nem néz bele.mindegy,ha minden rendben akkor nem történik ilyen ha nincs akkor meg megtörténhet az ilyesmi sajnos,.mert emberek vagyunk és önzőek.

ennyi

remélem, most világos voltam,és nem félreérthető.

gondlkokozzatok már nők!Miért is inditottátok a fórumot?Segítségképpen másoknak nem?

akkor?mit keresnek itt olyanok akik miatt IS tönkremennek házasságok?

de ezzel nem azt mondom DB nem adott személy szerint nekem is jó tanácsot,én csak a tényeket írom le.

vagy felfogjátok vagy nem.

vagy betudjátok vallani vagy nem.ez a kérdés és nem az ki milyen,és miért,és ki kinek a szeretője,nem számít,ha a hozzászólásával tud segíteni,de ha sérteget,illetve megbánt,vagy bántja a sorstársakat akkor nyilván írnak neki mások is,nemcsak én.

de nekem nem írt DB akirőlk lassan a fórum szól, hogy bántottam volna,de ha mégis elnézését kérem!

az ő élete úgy rontja el ahogy akarja.

526. 9242a6388c (válaszként erre: 525. - Olivi)
2009. nov. 18. 15:07
:-).
525. olivi (válaszként erre: 514. - Doro77)
2009. nov. 18. 14:56

Szia! Tök fura,hogy a férjed lépett félre és még őt véded...mintha 50 fegyveres katona géppuskát szorított volna a fejéhez, hogy közösüljön-naívan!!-egy ráncos,gnóm nagyival...Mert ugye nem magától tette... És honnan tudod, hogy hogy történt? Ott voltál? Na, mindegy! Nem lennék a helyedben!


És azt sem értem, miért a szeretőket szidja mindenki! Szegény, ártatlan férjek és szegény, ártatlan feleségek!


(És szerintem, bár nem ismerem DBunny tök jó fej lehet az életben! Abszolut felválallja magát, olykor már keserű öniróniával!Kár úgy írnod róla, mint egy dagadt ribancról, aki csak egy vénembernek kell, mert kövérsége-amúgy mint minden kövér nőt- miatt a normális férfiak, csak bottal piszkálnának meg...)


Magam amúgy 62kg és 172cmes nő vagyok. Engem is csaltak(hibás voltam én is!éreztem,hogy bekövetkezhet,mégsem tettem semmit, inkább tetszelegtem utána az áldozat szerepében), én is csaltam.Érdekes módon, akinek a szeretője voltam, most a férjem...Van egy csodálatos kislányunk és nagyon boldogok vagyunk. Szebb,okosabb,vékonyabb és magasabb vagyok, mint az ex neje:-) Igaz, 7 évvel vagyok nála idősebb(az exnejnél), de 35 évesen nem gondolom magam nagyikorúnak. Az én nagyim 85 éves!

524. 9242a6388c (válaszként erre: 518. - Doro77)
2009. nov. 18. 13:56
nem tudom mit éreznék,ha megcsalna a férjem, az első megcsalt de az abszolut hidegen hagyott, nem érdekelt,
523. 7130b15964 (válaszként erre: 513. - Doro77)
2009. nov. 18. 13:39
Ennyi erővel az se elég, ha egyszerűen csak bombázó. Mi több, akkor még szeretőnek se jó, mint mondjátok (mert azok rondák és buták).
522. 7130b15964 (válaszként erre: 511. - Doro77)
2009. nov. 18. 13:36

Tényleg nem tudom, miért nem tudtok elszakadni a kinézettől. Márcsak azért sem, mert ezek szerint a férjeitek mind nálatok "gyengébb" versenyzőt választott valamiért, alkalmi partnernek.


Értem, hogy véded a férjed, márcsak magad miatt is. A ti esetetekben, két dolog, amin az én logikám megakadt. Az egyik, hogy ha csak beszélgetni akart, akkor miért ment fel lakásra egy idegen nővel? Beszélgetni parkban, kávézóban stb. szoktak az egymásnak idegen emberek.


A másik, ami megfogott, hogy találtál nála egy fényképet, amin egy ágyon ülnek ketten. Na, ugyan miért tartotta meg ezt a képet? Ha annyira nem érdekelte, el akarta felejteni, az első dolog, hogy törli, összetöri, kidobja, megsemmisíti. Nem tartogatja, hogy hátha megtalálod vagy valaki más.


Arról a listáról már nem is beszélve, amit persze a haverjainak kellett, csak azok nem merték eltenni, ezért ő, a jó barát őrízgette nekik, kockáztatva, hogy neked majd magyarázkodnia kell.


Ha nem is veled történtek ezek, akkor bocs, csak már lehet, hogy keverednek az infók.

521. Doro77
2009. nov. 18. 13:18

...senki nem bántott kedves diamondbunny,talán csak felnyitni a szemed,

remélem nincs gáz veled azért.:)

520. a6d5a14c21 (válaszként erre: 512. - 9242a6388c)
2009. nov. 18. 13:09

Köszönöm,kedves vagy:)főleg,hogy felmered vállalni,miközben én lettem a közellenség:)


Minden jót csajok(még neked is Szamóca)remélem előbb-utóbb megnyugszik a lelketek,mert most még mondhattok bármit,nem így van!


Ciao:)

2009. nov. 18. 12:57
Doro nem fenem a fogam,ne aggódj:))
518. Doro77 (válaszként erre: 517. - 9242a6388c)
2009. nov. 18. 11:10
??? :) pl.?
517. 9242a6388c (válaszként erre: 514. - Doro77)
2009. nov. 18. 10:56
:). Nem tudom mit csinálnék, mit éreznék a te helyedben....
516. Doro77
2009. nov. 18. 10:50
ami úgy történt simán leszólította a párom jav.:páromat
515. Doro77 (válaszként erre: 514. - Doro77)
2009. nov. 18. 10:48
*2hét helyett 2 év akart lenni :D:D
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook