Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalt a férjem, én megbocsátottam, nem válunk, de lehetünk ezután boldogok? fórum

Megcsalt a férjem, én megbocsátottam, nem válunk, de lehetünk ezután boldogok? (beszélgetős fórum)


2009. okt. 7. 15:12

ne haragudj, de ha jól látom, amikor kiirtad az előző fórumodat, éppen akkor kezdte a férjed, mert 12 kg-val több voltál????

szerintem, gondold át ezt a dolgot, biztos vagy benne, hogy vissza akarod csábitani??

3. cb82b220ce (válaszként erre: 1. - Tenzia)
2009. okt. 7. 15:09
Hát...szerintem nem azon kellene gondolkodnod hogy kéne neked elcsábítani újra...Neki kéne téged azok után amit tett.azt írtad,hogy csak a sok hitel miatt nem lép ki a házasságból,akkor ezek szerint kilépne tehát nem boldog...Te tudnál még vele boldog lenni ezek után?
2009. okt. 7. 15:09
en nagyon sajnalom nem lehet neked egyszeru
2009. okt. 7. 15:07
9 hónapon át csalt a férjem,gyermekünk akkor volt fél éves mikor kapcsolata kezdődött egy nálánál 11 évvel fiatalbb lánykával, aki azt hiszi megváltja a világot hogy nős férfiakat hódít meg.Nemrég szakítottak (a csaj akarta) mert a férjem nem tud kiszállni a házasságból a sok hitel miatt. Én nagyon szeretem a férjem, megbocsátottam és szeretnék vele boldog házassában élni. Kérem írjanak akik hasonló cipőben járnak, hogy hogyan léptek túl ezen a dolgon és írják meg hogyan sikerült a férjüket újra elcsábítaniuk?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook