Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalt a férjem, én megbocsátottam, nem válunk, de lehetünk ezután boldogok? fórum

Megcsalt a férjem, én megbocsátottam, nem válunk, de lehetünk ezután boldogok? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
454. niki607
2009. nov. 13. 10:12
De már rákérdeztem és ő tagadja, tehát azt mondja hogy nincs neki senki, de ezek a dolgok nagyon gyanúsak.
453. 7130b15964 (válaszként erre: 451. - Niki607)
2009. nov. 13. 10:09
Ez már szinte egy film. :) vagyis neked :(
452. a6d5a14c21 (válaszként erre: 451. - Niki607)
2009. nov. 13. 10:08
Lehet,hogy ő volt,csak nem értem miért nem kérdezel rá.Gondolom ismered már annyira a férjed,hogy lásd ha a szemedbe hazudik,vagy félre beszél,stb...ebbe így bele fogsz őrülni!Ezentúl már mindig minden és mindenki gyanús lesz?Így nem lehet élni!
451. niki607
2009. nov. 13. 10:03
Sziasztok. Ma reggel rájöttem hogy lehet hogy láttam is a csajt szombaton este. Volt még egy óra hosszánk a busz indulásáig és ő megkérdezte hogy nem megyek e át a plázába mert még sok időnk van, de legalább háromszor. Én nem mentem és egy kicsit mérges is lett ezután, láttam rajta. Mikor vártuk a buszt a Búza téren, de nem a megállóban még mindíg volt 20 percünk és megjelent egy csaj, tőlünk 1,5 méterre és ott állt vagy 10 percig és feltűnően vigyorgott és nézegette a férjemet. Ő nem nézett rá, mintha nem is ismerné, de mikor elmentek egy negyed óra után nem rögtön, de utána nézett a férjem. Úgy tűnt mintha el akart volna paterolni a plázába. Ezután hogy felszálltunk a buszra jött a telefon. Amire mondta a férjem hogy este 20.45-kor. Lehet hogy csak én túlzom el, de lehet hogy pont az a csaj volt.
450. 7130b15964 (válaszként erre: 449. - 2a033963fa)
2009. nov. 13. 09:38
Így már teljesen korrekt :))
449. 2a033963fa (válaszként erre: 444. - 7130b15964)
2009. nov. 12. 23:42
Nekem kell,és nem tudnék lemondani róla...maradjunk ennyiben :D
448. o.andi
2009. nov. 12. 19:37
huuuu hát ha megbocsájtó vagy..miért ne?
2009. nov. 12. 19:31
...nappal lehet, hogy igen, de miről fogsz álmodni éjjelenete...???
2009. nov. 12. 19:30

Az idő mindent meggyógyít...

Olyan sokat írtatok nem tudom követni :-( biztos bennem a hiba.

445. Doro77
2009. nov. 12. 19:14

:):):)

nem azt írtam elfogadom,csak túllépek és megbocsájtok ha tudok.ami egyáltalán nem biztos.

valóban nem ok semmi arra hogy megcsaljak valakit,csak írtam belátom én is hibáztam.

na de ez már mindegy.

A szex pedig eléggé létszükséglet,csak mert úgyis kifejezzük az érzelmeinket a másik felé..legalábbis normális esetben.:D:DD


Belehalni valóban nem lehet azért.


de nekem hiányozna.mindegy.

kicsit elfáradtam főleg agyilag.

444. 7130b15964 (válaszként erre: 443. - 2a033963fa)
2009. nov. 12. 18:55

Ezen kár vitázni, mert a szex sem létszükséglet. Biztosan hallottál már nem szexelő emberekről, akik nem haltak bele :)


Ez felfogás, hozzáállás, hit kérdése, de nem létszükséglet.


Ha a feleség azt mondja, akkor már beszélnek róla, találnak megoldást. Ha az a megoldás, hogy külön keresnek partner, akkor úgy. De az már nem megcsalás.

443. 2a033963fa (válaszként erre: 442. - 7130b15964)
2009. nov. 12. 18:43

Ez egyáltalán nem így van.

A nyaralás nem létszükséglet,de a szex...:)


Ha az én páromnak viszonya lenne,kidobnám rögtön,azon nyomban,de ha lenne egy botlása meggondolnám.De itt most nem arról volt szó,hanem arról hogyha egyáltalán nincs szex.És egy egészséges férfitől nem lehet hűséget várni,ha a felesége azt mondja ő többet nem akarja!

442. 7130b15964 (válaszként erre: 440. - 2a033963fa)
2009. nov. 12. 18:40

:D


Az ilyen logika szerint, ha a pasinak nincs elég pénze, hogy elvigyen nyaralni, akkor az ok arra, hogy mással menjek titokban (mondjuk munkának álcázva)!


A másik háta mögött mással kavarni szerintem elfogadhatatlan. De ha te elfogadod, akkor az a te dolgod.:)

441. 7130b15964 (válaszként erre: 439. - Doro77)
2009. nov. 12. 18:38
Ne tartsd magadat hibásnak! Nem te csaltad meg! Bármit is tettél nem ok arra, hogy megcsaljon, mert azzal nem old meg semmit, csak tovább ront a helyzeten.
440. 2a033963fa (válaszként erre: 437. - 7130b15964)
2009. nov. 12. 18:36

De igen érthető.Ahol már nincs szex,az nem véletlenül alakult úgy.Ha engem megcsalna a párom mert nem fekszem le vele...az totál érthető lenne.Számomra ez az egyetlen érthető indok megcsalás ügyében.Talán én is ugyanezt tenném,de nem a háta mögött,hanem nyíltan.

Persze ha betegségről van szó,az egészen más,akkor nem!


Tessék,jöhetnek a kövek!!!!!!!!!!!!!!!!

439. Doro77
2009. nov. 12. 18:07

..hát kaptam hideget meleget,de többé kevésbé igazatok van.

Persze hogy nem az a lényeg hogy ki hogy néz ki,és milyen,de valóban én mazoista voltam ilyen téren..:)

valóban a másság vonzó lehet,de állítólag a mi esetünkben inkáb az érvényes,hogy nem tudta mit csinál,azaz nem érdekelte.Nem gondolkozott azon rosszat tesz,legalábbis akkor mikor tette nem,utána annál inkább.

Az hogy nálam kevesebbnél is csinálja,hát,lehet azért nem gondolt rá,ebből lehet valami,mert magáról sem gondolta volna képes ilyenre.Csalódott magában is.

Valóban mint leírtam én vagyok a hibás elsősorban,ő meg azért így oldotta meg a helyzetet ahelyett hogy beszélt volna.

Dehogy a 3. sosem hibás azzal nem értek egyet.

Az is hibás,de az már az ő lelkiismereti kérdése.


Az igaz,tök mindegy kivel csalt meg,a lényeg az,hogy megcsalt.

pont.

azthiszem.

A lényeg talán mostmár így 10 hónap után az kellene lenni,hogy megbocsájtok,elengedem és túllépek rajta.

Ha meg fog csalni,meggyőzódésem hogy ki fog derülni egyszercsak.

Úgyhogy köszi csajok,sokat segítettetek,és igaza van mindenkinek.

persze hogy akkor sem csalom meg a másikat,ha nem fekszik le vele,hisz örök hűséget fogadtam,és meg kell beszélni a dolgokat,de talán az icipicikét csak,de érthető.


Valóban gerinctelen és undorító dolog,ha eláruljuk azt akit állítólag szeretünk,de talán megbocsájtható,ha hasonló az enyémhez.Talán.

De mondjuk egy évekig tartó szerelmes,szenvedélyes viszonyt nyilávn nem tudnék megbocsájtani,de valószinű,a férj is a másikat választaná egy ilyen helyzetben.

Tehát ha a férj,megbánja,és sajnálja,és nem akar ilyet,csak megtévedt,akkor talán célravezetőbb megbocsájtani,persze ha még szeretjük a másikat,és meg lehet menteni.

Mégegyszer köszi mindenkinek.Még jövök azért!:)

jó köztetek!

438. 7130b15964 (válaszként erre: 436. - A6d5a14c21)
2009. nov. 12. 17:29
Persze.
437. 7130b15964 (válaszként erre: 430. - Doro77)
2009. nov. 12. 17:28

"vagy esetleg olyan dolgok, hogy az asszony vagy férj nem fekszik le a másikkal akkor az is indok, és általában az még érthető is. "


Egyáltalán nem érthető. Számomra az az érthető, ha megbeszélik és keresnek megoldást. Szerintem az gerinctelen és elfogadhatatlan, hogy ilyen vagy olyan ürüggyel valaki titokban mással kavar.

436. a6d5a14c21 (válaszként erre: 435. - 7130b15964)
2009. nov. 12. 17:28
Igen,persze az is lehet,hogy a férje igényei változtak meg!Ezzel csak arra akartam utalni,hogy teljesen mindegy milyen az a nő,akivel megcsalta őt a férje,hiába tudja,hogy szebb vagy butább nála,vagy bármilyen,az azon még nem fog változtatni,hogy a férje szemében ő,mint feleség milyen...
435. 7130b15964 (válaszként erre: 433. - A6d5a14c21)
2009. nov. 12. 17:24

"Ha a férjét érdekelné, akkor valószínű nem mellettem feküdne az ágyban. . . "


Ott a pont!


Azzal a résszel nem teljesen értek egyet, hogy a csajszinak kellett megváltoznia, ha 12 év után csalja meg a férje. Simán lehet, hogy a pasi igényei változtak vagy egyszerűen balfék volt és nem tudta vagy éppen nem is akarta összekapni magát adott helyzetben, amit persze később megbánt.


Az ilyen megcsalósdit nagyon gerinctelen dolognak tartom a megcsaló részéről és szerintem sose a harmadik fél a hibás, akármit is csinált.

434. 7130b15964 (válaszként erre: 424. - Doro77)
2009. nov. 12. 17:17

"Nekem jó volt megtudni, amikor már tudtam megcsalt, hogy ki az mi a neve, hogy néz ki, milyen hogy beszél, mert az valamennyit segített a bánatomon, pl. , hogy a közelembe nem jön a nő, sem erkölcsileg, sem felfogásilag, sem pedig kinézetre, és ezt nem csak én mondom, hanem a párom..."


Mit is mondhatna? De most komolyan.


És ez is már milyen, jobbat nem talált nálad, hát elment valakivel. Nem értem, hogy ebben mi a fene megnyugtatót találsz?


Talán azt, hogy vele nem fogja folytatni? De ha nálad kevesebbel is beéri...


Áh, minek egyáltalán ilyen részletekbe belemenni, ennyire mazohista vagy? :(

433. a6d5a14c21 (válaszként erre: 424. - Doro77)
2009. nov. 12. 16:56

Nézd én nem azt mondom,hogy ha engem csalna meg a párom(nem pont a mostanira gondolok,de akár ezt is vehetem alapul,hisz szeretem őt is,így tőle sem esne jól)akkor nem bántana piszkosul a dolog.Biztos nagyon érdekelne,hogy mikor tette,hol tette,miért tette?mert érdekelne,hogyan és miként vert át,játszott ki,mert ha azt vesszük a megcsalásnak ez is az egyik fájó része,hogy hülyének néz,hazudik az ember szemébe,hogy ide-vagy oda megy,közben meg totál máshol van.

Az viszont nem érdekelne,hogy akivel megcsal az szőke vagy barna,jobb nő vagy rosszabb,okosabb vagy butább mint én...azért nem érdekelne,mert ha a párom megcsal,akkor azt nem azért teszi,mert a másik nő szebb vagy okosabb(lehet,hogy egyébként az is)hanem azért,mert valamilyen tekintetben én nem vagyok neki elég!Gondolj bele,hogy 12évig éltetek békében,szeretetben holott biztos,akkor is voltak körülötte nők,akik vagy szebbek vagy rondábbak voltak,mint Te,vagy okosabbak,vagy sokkal butábbak,mint Te(mindenkinél van jobb és rosszabb,tehát ezt nem bántásból írom!)mégsem lépett félre.Ahhoz,hogy félre lépjen benned/rajtad kellett,hogy megváltozzon valami,ami már nem tudja olyan erősen magad mellett tartani őt.Teljesen mindegy,hogy a másik szebb,vagy rondább,mert ha 12évig minden rendben volt köztetek,akkor most sem azért lépett félre,mert hirtelen talált egy szuper modellt vagy épp egy nőt aki fejben gyököt tud vonni,amikor egy férfi eljut a megcsaláshoz akkor nem úgy választ,hogy hű ez most 8ilóval kevesebb mint a nejem,vagy sokkal szebb a haja,mint a feleségemnek...nem,egyszerűen MÁS!egyszerűen ÚJ!

Ilyen egyszerű,és innentől fogva engem személy szerint egy ilyen szituban nem érdekelne(attól,hogy most szerető vagyok,még egyszer én is lehetek megcsalt feleség,tehát abszolút nem lenézően vagy támadóan írom amit írok és nem megbántani akarok senkit,mert mint mondtam én is kerülhetek még jócskán a másik oldalra...)hogy ki az akivel megcsalt.Mert ha esetleg szebb,akkor frusztrálni fog és bántani és mindig majd csak méregetem magam a másikhoz,ha pedig rondább vagy butább vagy bármilyen tekintetben kevesebb nálam az illető nő,akkor meg azért fogja bántani az önérzetet.Ráadásul hiába fogod látni,hogy az másik nő szebb vagy csinosabb,attól Te még a férjed szemében nem leszel másmilyen,mint amilyennek egyébként is lát és látott 12évig.Hidd el,egy név,vagy egy fénykép nem segít ezen átlendülni,maximum nevet/arcot fogsz tudni kötni ahhoz amikor szidod:)


A kérdésedre pedig a válaszom az,hogy szerintem egy szeretői kapcsolatba a nők vagy megalkuvásból vagy kényelemből mennek bele.Én személy szerint mind a kettő miatt tettem,pedig mint Te is írod,tudom jól,hogy ez sehova nem vezet,soha nem lesz belőle sem együtt élés,sem semmi más.Mégis belementem,mert nem úgy alakultak a párkapcsolataim(Ez alatt most a normális párkapcsolatokat értem,ahol nem szerető voltam)ahogy szerettem volna,és mikor jött az életembe a párom,egyedül voltam,nagyon sok csalódás után.És választhattam,hogy egyedül maradok,vagy leszek vele,aki ugyan nem 100%osan az enyém,de hosszú idő után egy olyan ember aki boldoggá tud tenni!Ráadásul-és ez a kényelmi része-nem is nagyon férne bele a jelenlegi életembe egy normális kapcsolat,elkötelezettség, így viszont nem lógunk egymás nyakán,akkor találkozunk,amikor időnk van rá,nincsenek elvárások,stb...


Nem lesz szép amit most írok és majd biztos sokan elkezdenek ellenkezni,de alapvetően az emberek önzőek.Csúnyán hangzik de annak a nőnek Te(illetve a megcsalt feleség)egy vadidegen.És mindenkinek a maga boldogsága a legfontosabb.Tudom,hogy csúnyán hangzik,de ha őszinték vagyunk és mélyen magunkba nézünk ez így van!Téged sem érdekel,hogy Gibsz Jakab Biatorbágyon(akit sosem láttál,sosem váltottál vele 2szót,stb)boldog e és mondjuk betudja-e fizetni a villanyszámlát.Örülsz,hogy Te betudod a sajátodat és kész!

Innentől fogva meg miért is érdekelne,engem=egy szeretőt az a vadidegen nő és az ő boldogsága,párkapcsolata,ha a saját férjét nem érdekli?Ha a férjét érdekelné,akkor valószínű nem mellettem feküdne az ágyban...

432. Doro77
2009. nov. 12. 16:41

..hát akkor itt az ideje hogy tégy is valamit ellene.Ha hazamegy,hagyd egyen,igyon,s aztán mond meg neki szeretnél vele őszintén beszélni.És mond el mire gondolsz,és értse meg,hogy ő sem gondolna másra.Ha van valami inkább mondja el,és akkor együt el tudjátok dönteni hogyan tovább,mert erre te is rá fogsz menni idegileg,úgyhogy jogod van tudni 7 év után,ki az akivel beszélget csak úgy....ne félj tőle,és a válaszaitól,akármit is mond,jobb az igazság,mint a gyanú.Az felemészt.

Amúgy nem is értem,hogy miért előtted oldja meg ezeket....tehát kérdezz rá kedvesen,és ecseteld ő mit gondolna és érezne ugyanebben a helyzetben.Hátha megnyilik.Vagy kérd,hangosítsa ki a telefont,mikor az hívja.

431. niki607
2009. nov. 12. 16:34
25 éves vagyok és 7 éve vagyunk együtt , 4 éve házasok. Kicsit félreérthető tehát csak egy két szavas válaszok vannak.
430. Doro77
2009. nov. 12. 16:23

és mikor előtted beszél akkor félreérthető dolgokról beszél?Vagy tök általános dolgokról?

Egyébként,az hogy ami a szívén a száján tipus,nem jelenti azt hogy feltétlenül igazat mond.

Az a tény,hogy másik nővel beszélget,és nem munkaügyben mondjuk kollegával,munka közben,már eleve nem helyes,szerintem.Egy nős férfi,és egy házas nő ne beszélgesen csak úgy másik nővel férfival,ha az nem kollega,barát,rokon,ilyesmi,szerintem.Mert az hogy otthon van veled,de mégis mással beszélget jól el,az valamit jelent,és valaminek a következménye,akár egy bimbozó szerelemnek,mert az megértő,nem faggatózik,stb,vagy már egy meglévő kapcsolatnak.Tudodm minden porcikád tiltakozik az ilyen tanácsok és okoskodásnak tünő szavak ellen,de hidd el nem csak a hasamból beszélek.Sajnos tapasztalatból.Én is elég szókimondó vagyok,de ha valamit el akarnék titkolni,akkor azt eltitkolnám.

Ja és az én férjem a legőszintébb,és legbájosabb,és a leg--- volt,amíg rá nem jöttem mit tett,az most mindegy miért,meg már le is írtam.Nyílván egy megcsalásnál mindkét illetve mindhárom fél hibás.Ha minden tökéletes akkor nincs megcsalás,a vannak gondok,surlódások,vagy lelki kiborulások,vagy esetleg olyan dolgok,hogy az asszony vagy férj nem fekszik le a másikkal akkor az is indok,és általában az még érthető is.

Szóval próbálj vele leülni,eg ylaza vacsi,vagy bor-sör-üdítőzés közben,és szépen kikérdezni,esetleg hátulról jönni,hogy te bízol benne,szereted,de ő mit tenne vagy gondolna akkor ha például téged hívnának pasik 9-kor,és ekkor akkor,és te csak azzal magyaráznád,hogy csak egy ismerős...ő mit tenne,és akkor azt teszed te is,bár mivel a legjobb védekezés a támadás,valszeg aztmondja majd,őt nem zavarná kivel beszélsz azt csinálszu amit akarsz,persze ez nem igaz csak mondja majd.

Hány éves vagy ha nem titok?

429. niki607
2009. nov. 12. 16:13
Van amikor előttem is beszél vele, és a karácsonyon kívűl nem lesz semmi.Csak nem mond konkrét dolgkat.
428. Doro77
2009. nov. 12. 16:07

..hát ez tényleg elég gyanúsnak tünik.főleg hogy vissza is hívatja magát.Valószinűleg azért tartott kevés ideig a telefon,emrt mondta neki inkább beszéljenek máskor,mikor te nem hallod.Kérdezd meg tőle,ha csak egy ismerős,akkor miért titkolózik?

Vagy:közeledik valamilyen évfordulótik,névnap,szülinap ilyesmi,hogy azt intézi ilyen idétlenül?

Nem akarlak letörni,de nagyon valószinű,hogy valamit titkol,csak még azt nem tudod mit.Vagy megvolt már,vagy csak elindult valami.

427. niki607
2009. nov. 12. 15:59
Ott voltam mellette és csak annyit mondott a férjemnek hogy hívja vissza. Igen volt Szombaton délután is beszéltek és este megcsörgette a férjemet mire a férjem csak annyit mondott hogy majd este 20.45-kor. Este 2045-kor kiment, nekem azt mondta hogy Wc-re megy. 1 perc sem telt el már jött is vissza. Tehát ha beszéltek is nem sokat.
426. Doro77
2009. nov. 12. 15:50

...azt elhiszem,ha KOMOLYAN lenne valaki,akkor nem veled lenne hanem azzal.De mivan hacsak jó beszélgetni vele,és szimpatikus neki?Így indulnak el a dolgok.Este 9-kort még az anyámat se hívom fel hát még egy férfi ismerőúst,akiről esetleg még tudom is párja van.Csak ha balhét akarok,vagy letojom mit gondol.És mi volt olyan fontos,azt nem mondta?Esetleg égett a háza vagy ilyesmi?


Nem uszítalak,csak megértelek.

Többször is volt ilyen vagy csak egyszer?

425. Doro77
2009. nov. 12. 15:47
..azt elhisezm,ha
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook