Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Madeleine McCann, az eltűnt angol kislány története fórum

Madeleine McCann, az eltűnt angol kislány története (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
2007. aug. 13. 22:39
Sziasztok, a mai hir, -inkabb tudnam, hogy halott a gyerekem, minthogy rosszul banjanak vele. Persze cimlapon. ez volt az elso nyilatkozatuk, amiben elismerik, hogy lehet, hogy halott a kislany. A portugalok, meg tuntetnek, hogy vegre menjenek mar haza Angliaba, mert csak a rossz hiret keltik Portugalianak, es a kutya nem megy majd oda nyaralni. sziasztok
105. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 100. - 031d5c7fc0)
2007. aug. 12. 00:10
azért nyilt a forum,mert akkor még "csak" Ő tünt el így! mostmár sajnos Dominik is!olvastam a cikket a mait,hát nem tudom!szerintem az anyuka sáros a dologban!nem csak simán elcsatangolt!bár igy lenne, és meglenne!
104. skorpió73 (válaszként erre: 96. - Zsofromaberdeen)
2007. aug. 11. 19:39

Minden eltűnt kisgyermeknek kellene ekkora figyelem!

Erről a média és a sajtó gondoskodik.

A szülők helyében én is elmennék a "világ végére", hogy megtaláljam a gyermekemet. Nem számítana semmi. Lehet, hogy pénz és egyéb nélkül nem segítene és törődne velem a világ. De mindenkinek a sajátja az első.

Én sem értem miért most találtak vérnyomokat. Talán ez is a kampány része?

Figyelemfelkeltés újra?

Az is elképzelhető, hogy teljesen félre vagyunk vezetve.

Neked több informácíód lehet. Ha tudsz valamit, kérlek oszd meg velünk.

103. skorpió73 (válaszként erre: 97. - 031d5c7fc0)
2007. aug. 11. 18:54

Én azért védtem a szülőket, mert sokan támadták őket.

Nekem is vannak gyermekeim és én sem megyek a kert végébe vacsorázni, ha ők nincsenek velem. Ha elmegyünk (pláne idegen helyre) nyaralni velük vagyok a szobában, ha elaludtak. Folyton rajtuk tartom a szemem egész nap.

Én is gondolok a veszélyhelyzetekre. Elesik, leesik, megégeti magát stb...

Persze mindent meg kell tenni, hogy biztonságban és szem alatt legyenek a kicsik.

Védem őket, mert talán tévedek velük kapcsolatban , de annyira kétségbeesett, idáig gondos, szerető szülőknek tűntek. Hibát követtek el. De most a megoldás kell. Segítség.

Nem akartam könnyelműen ítélkezni. Sok baleset történik pillanatnyi helyzetekből. Igen ez kicsit több annál. Nem tudom mi történhetett, mi áll a háttérben. Talán kiderül.. Remélem boldog vége lesz.

Dominikért is izgulok, persze. Mi történt Vele is?

102. daroki (válaszként erre: 97. - 031d5c7fc0)
2007. aug. 11. 16:09
Így igaz és a magyar kisfiúról is folyamatosan olvasom a híreket,érte is szurkolok nagyon!És ha már itt tartunk minden eltűnt kisgyerekért szurkolok,mert biztosan nagyon sokan vannak még:(((((((
2007. aug. 11. 12:50

Egy biztos: a kislányt s a (magyar)kisfiút is nagyon sajnálom, de hogy valami nem stimmel a történetekkel az is tuti.


S azt sem szabad elfelejteni, hogy ha a (tényleges) információk 20%-t ismerjük mi, sokat mondtam,,,

100. 031d5c7fc0 (válaszként erre: 99. - 5a5c6c6a02)
2007. aug. 11. 09:41

Remélem, hogy ez csak a cikk címe, ami ált. felfújtabb, mint maga a cikk.


Félre ne értsétek, nem akarom elterelni a fórumot a kis Madeleineről, hiszen ez az övé, csak megjegyeztem, hogy ez nekem furcsa volt, hiszen valahol hasonló esetről van szó.

99. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 97. - 031d5c7fc0)
2007. aug. 11. 08:42

szia!


A magyar kisfiút sztem sajat anyja tüntette el,ha lehet igy fogalmazni!senki nem latta allitolag vele a kis Dominikot,semmilyen sérulés nem volt rajta,h ő elájult és beverte volna a fejet!sajnalom a kisfiut,mert tényleg gyonyoru kissrác!őt is folyamatosan nézem és olvasom!követem,h mi van Vele!a mai cimlapon azt hiszem az van, h nem él!amit nem szeretnék elhinni!

98. contu (válaszként erre: 97. - 031d5c7fc0)
2007. aug. 11. 08:38
Abszolút igazad van.
97. 031d5c7fc0 (válaszként erre: 90. - Contu)
2007. aug. 11. 07:50

Látom, hogy ez a fórum nem a kis Dominikról szól, de azért magyarként olyan furcsa, hogy itt Contu megemlíti, ti meg nem is reagáltok rá semmit.

Én érte is nagyon izgulok, eszméletlen szép kisfiú a pici Dominik is!


Skorpió!

50 méter rengeteg, és aki egy étterembe ül be, tudja, hogy nem 10 perc lesz. Hiába véded annyira a szülőket, Darokinak igaza van, ez rettentő nagy felelőtlenség volt, és Daroki nem azt mondta, úgy kell nekik, egyszerűen ők a hibásak, de attól még szerintem senki nem kívánna nekik ilyet, különben nem izgulna itt, ezen a fórumon, hogy előkerüljön a kislány.

Én nem mennék a kert végébe még a saját házamban sem, ahogy te mondod, és szerintem ez a normális, ha egy anya gondol a veszélyhelyzetekre, ami akár a szomszéd kutyája is lehet. Ilyen sem ritka, a tűzesetekről meg pláne rengeteget hallani.

A múltkor a tisza-tavi házunkban voltunk egy hétig, a szoba, ahol a fiam délután aludt, az utcára nyílt, a konyha, -ahogy az a parasztházaknál lenni szokott- az udvarról nyíló másik helyiség volt. Kifejezetten azért csuktam be az ablakot, nehogy valaki bemásszon, és baj legyen, + eszembe jutott, nehogy megcsípje egy darázs, ettől függetlenül gyakran ránéztem, de szerencsére csak az ágyról akart leesni.


Szóval szerintem Daroki is azt a pillanatot várja, amit itt mindenki, hogy kamerák előtt lássuk, ahogy egymás karjaiba borulnak.

2007. aug. 11. 07:44

sziasztok, nevem zsofi es abereenben lakom, skociaban. a kislany minden nap minden ujsag cimlapjan megjelenik. cikkek hol ilyenek, hol olyanok. kb 1 honapig mindenki sajnalta, es senki sem merte a szuloket hibaztatni. azota nagyot valtozott a helyzet. kemenyen biraljak a szuloket, neha a portugal rendorseget. senkinek nem tetszik a szulok hozzaallasa. ahogy kerdezoskodom, a kozvelemeny a kovetkezo: a kislany mar nem el, a szuloi felelosseg nyilvanvalo. es valami altalaban nincs renben ezzel az uggyel. ja es meg valami. itt sok embert felhaborit, hogy gyerekek ezrei tunnek el evente, ugyan mi vegre kap ez a kislany ekkora figyelmet? talan mert mindket szulo orvos? vagy a hirveres csak leplezni akar valamit? es hogyhogy 3 honap elteltevel jutott eszebe valakinek vernyomokat keresni? amugy nagy altalanossagban a skot velemeny: Those bloody Mccanns again....

ha kerdes van, tegyetek fel. udv mindenkinek.

95. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 84. - 4c35511f0b)
2007. aug. 11. 00:46
Remélem,h nem igaz!elég morbid lenne!bár ki tudja a mai vilagban!
2007. aug. 10. 21:39
Ma a sky news riportere azt kérdezte az édesanyától utolsó kérdésként, mit mondana Madeleinnek, ha hallaná őt? "Szeretem. Ő tudja mindnyájan mennyire szeretjük őt."
93. skorpió73 (válaszként erre: 92. - Contu)
2007. aug. 10. 20:03
Szerintem is. Az újságok sokmindent írnak.
92. contu (válaszként erre: 91. - Skorpió73)
2007. aug. 10. 19:43
Eléggé valószínűtlen, hogy a szülők bántották volna.
91. skorpió73 (válaszként erre: 89. - Contu)
2007. aug. 10. 19:42
Ráadásul, ha jól tudom "orvosi segítséggel" fogant meg ez a kislány. Jó módban élnek, orvosok, nem született bármilyen rendellenességgel a gyermekük.
90. contu
2007. aug. 10. 17:47
Miért van az, hogy mostanában az áldozatokat gyanusítják? A Margitszigeten eltűnt kisfiú esetében is gyanúsítják az anyát is, a megvert újságírónőt, Kármán Irént is önveretéssel gyanúsítják. Nekem ez magas. Malina Hedviggel kapcsolatban is felmerült ez.
89. contu (válaszként erre: 88. - Skorpió73)
2007. aug. 10. 17:45
Hát igen. Meg hát nem igazán tudom elképzelni, hogy miért tették volna.
88. skorpió73 (válaszként erre: 86. - Contu)
2007. aug. 10. 17:09
Én sem tudom elképzelni. Miért tették volna? Nem így viselkednek akik nem szeretik a gyermeküket.
87. 4c35511f0b (válaszként erre: 86. - Contu)
2007. aug. 10. 15:32
Az:(...lehet, hogy már nem tudnak mire gondolni:(
86. contu (válaszként erre: 84. - 4c35511f0b)
2007. aug. 10. 15:27
Ez nagyon durva feltételezés. Remélem, hogy nem igaz. Nehezen tudom elképzelni.
85. skorpió73 (válaszként erre: 82. - 5a5c6c6a02)
2007. aug. 10. 15:05
Ugyanezt teszem én is.
2007. aug. 9. 21:20

MAi :


"Szülei ölték meg az eltűnt gyereket?

A portugál lapok teóriája szerint a 100 napja eltűnt Maddie McCannt a saját szülei ölték meg. Azóta kapaszkodnak ebbe az elméletbe, mióta a rendőrség vért talált annak a hotelszobának a falán, melyből a brit kislánynak nyoma veszett."

2007. aug. 8. 23:44
minden nap, bocsi ez lemaradt!
82. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 76. - Skorpió73)
2007. aug. 8. 23:44
én minden olvasom ezt az oldalt!és bizom benne, h egyszer az lesz fent, h el és otthon van!
81. 4c35511f0b (válaszként erre: 79. - Skorpió73)
2007. aug. 8. 17:39

Szerintem már nem él:(

Természetesen annak örülnék, ha tévednék, de az emberek pénzért mindent megtesznek.

Ezért a kislányért még ingyen is bizonyára, de akkora összeg lett felkínálva, hogy biztosan jelentkezett volna már valaki, aki látta,,,mivel ez nem törént meg, én csak arra tudok gondolni meghalt.

Reménykedni persze kell...

80. skorpió73 (válaszként erre: 78. - 6eabbcc5a6)
2007. aug. 8. 16:04

Gátlástalan és érzelem nélküli, nem is tudom emberek , akik ilyet tesznek. Még a pénz sem számít, hisz ha olyan okosak és kijátszák a rendőrséget, még a jutalom is az övék lehetne...Visszaadhatnák...

Naiv gondolat.

79. skorpió73 (válaszként erre: 77. - 4c35511f0b)
2007. aug. 8. 16:00

Én sem értem. Nagyon érdekes...Ezt nem venni észre eddig? Most..miért? Kíváncsi vagyok, hogy a vér a DNS alpaján egyezik-e.

Ma hallottam azt is, hogy Belgiumban az étteremben látott kislányhoz( akit Madeleinnek néztek), a pohárról vett DNS minta nem passzolt.

A szülők persze folyamatosan újra és újra média nyilvánosságot kérnek, újabb plakátokat, képeket tesznek, tetetnek ki szerte Európában. Az apuka Amerikában járt...előtte mindketten a Pápánál stb...Reménykednek, hogy így valaki felismeri, meglátja, megtalálja... Sok bejelentés érkezik gondolom, de csak egy legyen igaz.

2007. aug. 8. 15:49

Nekem mindig összeszorul a gyomrom amikor rágondolok erre az egész szörnyűségre.

A szülőknek nyilván van felelőssége, de nem tudnék ítélkezni felettük. Akkora terhet cipelnek, hogy azt még kimondani is szörnyű, ilyen bűntetést nem kívánhatok senkinek sem!!!!

Engem ezek az esetek arra figyelmeztetnek, hogy gátlástalan, szörnyeteg emberek élnek a földön és sokkal jobban kell figyelnem a gyermekeimre mint az elképzelné egy ember....


Nagyon szeretném ha megtalálnák a kislányt és azt a szörnyeteget aki ezt tette!!!!

77. 4c35511f0b (válaszként erre: 76. - Skorpió73)
2007. aug. 8. 15:34
NEkem nagyon fura ez az egész,,,pl ezt sem értem (ha igaz), hogy most (???)találtak vért a szobában??!!!
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook