Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Boxer kutyások, akik szívesen cserélnének véleményt, történeteket. stbbbb:):) fórum

Boxer kutyások, akik szívesen cserélnének véleményt, történeteket. stbbbb:):) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2015. aug. 23. 11:50

Sziasztok!


Nem tudom, hogy ki olvassa még a forumot, de a segítségeteket szeretném kérni.


Elajándékoznánk, 5 éves szuka boxer kutyusunkat Lucát. Sajnos tömb lakásba lakunk, és most született kicsi babánk. A párom kint dolgozik külföldön, és én sajnos egyedül nem tudom megoldani a napi mozgását. Elég aktív kutya szereti ha vele van foglalkozva, nincs még ivartalanítva, viszont még nem is volt fedeztetve. Jó vérmérsékletű, nagyon szereti a gyerekeket és elég emberközpontú. Olyan helyet szeretnénk neki elsősorban ahol van kert hogy tudjon ugrálni. Olyannak ajánlom aki már ismeri ezt a fajtát.


Mielőtt kapnék hideget-meleget, leszögezem, hogy a kutya érdekeit nézem most, hogy neki jó legyen és hogy ne szenvedjen semmiben. Én tényleg nem tudom most megoldani hogy foglalkozzak vele, megpróbáltam mindent de sajnos nem megy. Nehéz szívvel válunk meg tőle, de most tényleg nincs más lehetőség.


Amennyiben érdekel valakit, írjom priviben vagy az adatlapomon megadott e-mail címre. Képeket is tudok róla küldeni.


Előre is köszönöm.

4389. Ata06 (válaszként erre: 4387. - Boxer-S)
2015. márc. 12. 22:42
Nekem is nagyon tetszenek az angol bulldogok. :)))
4388. Ata06 (válaszként erre: 4386. - Dejj)
2015. márc. 12. 22:42
Megtudom érteni a lány kutyust.:) Én is azt szeretnék...majd. :P
4387. Boxer-S
2015. márc. 12. 22:02
Huhuhu, na a napi 20 perc tuti nem lesz elég egy boxernek! Kár, hogy az angol bulldog így tönkrement, mert nagyon jó fejek.
4386. Dejj
2015. márc. 12. 13:06
Nagyon betegesek, az angol buldog van a legjobban túltenyésztve. Nagyon rövid a nyelőcsövük, ezért legalább 3szor kapott tápot még felnőtt korában is, különben kihányt mindent. Sokszor ha sokat ivott még a víz is kijött belőle. A miénk is nagyon beteges volt, főleg ezért választottunk más fajtát. Amúgy nagyon hasonló a természetük a boxeréval, csak a bulldognak elég volt napi 20 perc játék és utána aludt egész nap. Ő fiú volt, de én úgy éreztem, hogy lány kutyussal jobban tudnék azonosulni, vagy hogy mondjam :)
4385. Ata06 (válaszként erre: 4384. - Dejj)
2015. márc. 11. 21:42

Angol bulldog? :O :) <3 Miért váltottatok?

Ők is tündériek. :) Talán nem olyan nagy a mozgásigényük, nem? Azt mondják a boxer emésztésénél, csak egy bulldog kényesebb. Igaz ez?

Tényleg nagyon vacak az emésztésük?

Miért akartad, hogy lány legyen? :) A bulldog is kislány volt?

A másik fórumba is írtam Neked! :P

4384. Dejj
2015. márc. 11. 13:38
Angol bulldog volt előtte, és a boxer is nagy kedvencünk volt már akkor is. A legfontosabb szempont az volt, hogy kisgyerek mellé is ideális kutya. Én ragaszkodtam hozzá, hogy szuka legyen a kutyus. Különben már átnéztem én is másik fórumba.
4383. Ata06 (válaszként erre: 4381. - Dejj)
2015. márc. 10. 22:24

Szép neve van. :) Milyen fajta kutyátok volt?

Hogy jött képbe a boxer? Kislányt szeretettetek volna? :)

4382. Boxer-S (válaszként erre: 4381. - Dejj)
2015. márc. 10. 20:36
Egyem meg, de cuki, fél a sötétben??? Nálunk Rambo most közvetlen az ágyunk mellett alszik, hát nem tudom, később hogy lesz.
4381. Dejj
2015. márc. 10. 16:30

Volt már kutyánk előtte, de ő az elő boxer, Freyja lesz a neve.

Lakásban van, de van egy kis kertünk is. Most még csak az étkezőt kapta meg, oda van elkerítve, onnan ki tud menni a kertbe is. Holnap délután már nagyobb területet is megkap a lakásból. Elég jól tűrte az éjszakákat, közel aludtunk az ideiglenes kenneljéhez. Egyszer nyöszörgött mind két éjjel, tegnap csak az után, hogy pisilt meg kakilt. Elég jól feloldódott már, most foglalkozni tudunk vele egész nap. Ami kicsit probléma, hogy sötétedés után nem mer kimenni a kertbe, így nem tud üríteni kint. Próbáltuk jutalomfalattal csalogatni, nem igazán hatásos az sem. Remélem ez a kis probléma megoldódik hamarosan.

4380. Ata06 (válaszként erre: 4379. - Dejj)
2015. márc. 10. 13:04
Lakásban van a kicsike vagy kertben? Első kutyás vagy? Vagy már sokadik? Hogy viselkedik? Éjszaka sírt? :)Neve maradt vagy adtatok neki másikat?
4379. Dejj (válaszként erre: 4378. - Ata06)
2015. márc. 10. 11:34
Szia, én is nagyon örülök :)
4378. Ata06 (válaszként erre: 4375. - Dejj)
2015. márc. 9. 22:54
Szia Dejj! Üdv. köztünk! Örülök, hogy egyel többen vagyunk! :)
4377. Ata06 (válaszként erre: 4374. - Boxer-S)
2015. márc. 9. 22:54
Miért ne jöhetnék? :) Jövök...
4376. Boxer-S
2015. márc. 9. 13:22
oké
4375. Dejj (válaszként erre: 4374. - Boxer-S)
2015. márc. 9. 13:14
Irok privátot.
4374. Boxer-S
2015. márc. 9. 12:55

Mindegyik olyan szép... én már elején kiszúrtam magamnak Rambot, mert kant szerettünk volna, de azt gondoltam, hogy biztos le fogok róla csúszni, mert másnak is megtetszik és gyorsabb lesz, de aki megelőzött, a Rockyt választotta ki elsőnek (ő lett volna nekünk a 2. esélyes). A tenyésztő mondta, hogy 5 kölyöknek kértek farokvágást az alomból. Tényleg, már akartam Atát is kérdezni, nem akartok átjönni ebbe a fórumba?

[link]

Csak mert ott legalább lehet képeket feltölteni és egyből látni is lehet, ide meg annyira macerás...

És Dejj, Ti merre felé laktok, ha szabad kérdezni? Mi Budapesten.

4373. Dejj (válaszként erre: 4372. - Boxer-S)
2015. márc. 9. 12:37

Rihannat hoztuk el, és neki sem nyúltak a farkához.

Mi csak a szülőket láttuk, meg a kis 5 hónapos is ott volt.Nagyon gyönyörűek :)

Majd teszek fel én is képeket meg videót a kislányról.

4372. Boxer-S (válaszként erre: 4370. - Dejj)
2015. márc. 9. 11:46
Nagyon örülök, mert szerettem volna legalább néhány tesójáról pár infot kapni későbbiekben. Tieteknek megvan a farka vagy vágattátok? Mi szombat délután hoztuk el, de a tesókat csak az ablakon kukkantottuk meg, így nem sok látszódott belőlük.
4371. Boxer-S (válaszként erre: 4370. - Dejj)
2015. márc. 9. 11:41
KOMOLYAN??? Melyik kislány, Rebeka vagy Rihanna?
4370. Dejj (válaszként erre: 4369. - Boxer-S)
2015. márc. 9. 11:18

Szia!


Ahogy látom egy kennelből választottunk kutyust:)

Mi tegnap hoztuk el az egyik kislányt, láthatóan szépen kezdi megszokni az új otthonát :)

4369. Boxer-S (válaszként erre: 4368. - Ata06)
2015. márc. 9. 09:42
Küldök priviben videot. És elküldöm a kis szukáról is a videot.
4368. Ata06 (válaszként erre: 4365. - Boxer-S)
2015. márc. 8. 21:47

Szépek...bár nekem minden boxi egy csoda! :P

Imádom őket! Én nagyon oda vagyok egy kislányért :P, de nem tudok kettővel sétálni. :(

A múltkor találkoztam egy nővel ,aki megállított. Neki két boxija van, azt mondta nem könnyű kettővel, így nem ajánlja ő sem, ha nincs kert.

4367. Ata06 (válaszként erre: 4364. - Boxer-S)
2015. márc. 8. 21:43

Csak most tűnik nagynak a feje a kicsi mellett. De ahogy nő Rambo és nap mint nap látod, nem lesz olyan feltűnő Neked. Nem úgy másnak! :D

Mikor Atával sétálunk itt a belvárosban, akkor ki hogy reagál rá- van hogy leállnak nézni, máskor sutyorognak egymásnak :D, de az is előfordul, hogy átszaladnak a másik oldalra. :D Nekem meg már fel se tűnik, mert mindennap látom és nem is értem mi olyan félelmetes rajta! ;)

A kutyusról az lenne a legjobb ha megosztanád a facen, így gyorsan "nagy utat meg tud tenni".

Az egyik ismerősömtől megkérdezem. Neki tavaly halt meg a boxija, talán rászánta már magát ...nem tudom.:/ A naplóba fel tudnád tenni a képeket....oda lehet! ;) :P

4366. Ata06 (válaszként erre: 4363. - Boxer-S)
2015. márc. 8. 21:33

Jajjj, nagyon aranyos! <3 Kis tündéri, mekkora szája van! :)))

Anyósodtól a cica nem tud megszökni?

Nem féltek, hogy valaki megmérgezi-esetleg bedob a kertbe valamit. Annyi elmebeteg van! :/

4365. Boxer-S
2015. márc. 8. 20:37

Papa:

[link]

[link]

Mama:

[link]

4364. Boxer-S (válaszként erre: 4359. - Ata06)
2015. márc. 8. 20:29

Persze csendben ültek a gyerekek, mert megmondtam, hogy mindenki ott üljön és maradjon csendben, mert ezt az első találkozást mindenképp fel kell vennem és nem akarom, hogy belekiabáljanak, mert nagyon mérges leszek, ha elrontják :D:D:D de jófejek voltak, hogy szót fogadtak...

Kakija rendben van, már 3x volt féregtelenítve. Most a jövő héten a kombi oltásnál is kap féreghajtót.A tesókat ablakból néztük meg, nem akartam erőltetni a dolgot. Amúgy képzeld, a 9-ből 5-nek kértek farokvágást. Papit mamit is láttam, akkora feje van apjának, hogy huha. Olyan béna, hogy ide nem lehet képet feltenni, csak a profilba. De a képfeltöltéses linkkel talán menni fog. Ha tudsz valakit, akinek kell egy négy hós szuka, akkor van náluk egy eladó, mert a gazdinak megváltoztak az életkörülményei és visszahozta a tenyésztőnek, így újra gazdit keres. Van róla videom és képem, ha érdekel valakit.

4363. Boxer-S (válaszként erre: 4359. - Ata06)
2015. márc. 8. 20:23
Ó nehogy azt hidd, hogy mindenhol ilyen szép a lakás! Az előszoba-ahol lesz a kutya, amikor nincs itthon senki, még csak nem is hasonlít erre a szobára. Mondjuk azt most nyárig ki kell pofozni, de ott is kő lesz, direkt elég jó kopásállót vettünk. A cica meglepő, de nem tesz semmit tönkre. Van egy nagy állványa, de lehet, h látszik a videon, ott van rajta kaparófa. Ott kapar csak. Kölyökkorában rendszeresen elrágta a hangfal kábeleket, de arról leszokott. Szerintem azért sem tesz semmit tönkre a macska, mert kb kéthetente az anyósomnál a kertben kint szokott lenni és ez elég jól lefárasztja. Fára mászik, bogarakra vadászik, stb. Ja hazudok, a yukkafámat csonkig rágja. De ennyi. Van még video több is, most ezt amit mutatok, feltöltöttem már, a többit még nem. Tud ám ugatni is és nézd, milyen nagy mellénye van már most a kis csipásnak! [link]
4362. Ata06
2015. márc. 8. 11:48

Ez jutott eszembe, hogy tudd szoktatni zajokhoz, akkor is ha nem tudod kivinni még!

Szerintem nagyon ötletes!

Lehet, hogy máshol is kapható.


[link]

4361. Ata06
2015. márc. 8. 10:35

Nincs kedved egy naplót indítani róla? :)

Ilyenkor érdemes, most hogy még picike. Olyan gyorsan elmúlik.:( Nekem sajnos későn jutott eszembe. :/

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook