Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Madeleine McCann, az eltűnt angol kislány története fórum

Madeleine McCann, az eltűnt angol kislány története (beszélgetős fórum)


166. contu (válaszként erre: 165. - 4c35511f0b)
2007. szept. 9. 20:44
Bizony. Így is annyiféle veszélyhelyzet van.
165. 4c35511f0b (válaszként erre: 164. - Contu)
2007. szept. 9. 20:35

Köszi. ÉN is így gondolom. A szülő, attól is (sőt) szülő, hogy felelős lett azért, akit szült, ebbe ez is beletartozik.

Egy pillanat elég balesethez, bármihez, még akkor is, amikor mellette van valaki, nem kell ezt még segíteni.

164. contu (válaszként erre: 162. - 4c35511f0b)
2007. szept. 9. 19:33
Abszolút egyetértek Veled Zsó! Szerintem nem szabad ekkora gyerekeket felügyelet nélkül hagyni. Mi a szüleim fölé építkeztünk. Néha előfordul, hogy valamiért le kell szaladnom és a 4 éves fiam fent marad. Ilyenkor apukám azonnal rákérdez: "Márk egyedül van fent?" És rohan fel. Persze még 5 percnél tovább nem hagytam fent se egyedül.
163. 4c35511f0b (válaszként erre: 159. - Daroki)
2007. szept. 9. 18:59
Erről én sem hallottam...
162. 4c35511f0b (válaszként erre: 161. - Virgilius)
2007. szept. 9. 18:59

Sejtettem, hogy kijön belőle ki szülő már s ki nem. Attól, hogy nincs gyerekem, gondolkodni még tudok, s akkor is hibáztak.

Nekem ez a véleményem, neked az.


A nagyszülő pl. volt ha visszaolvasod, amit írtam, arról nem is beszélve nem magyarokról van szó = kint gyakori, hogy megy velük az, aki vigyáz a gyerekre.

NIncs olyan ok, amiért a gyerek egyedül maradhat, látom magam körül és én sem fogom egyedül hagyni soha a sajátomat, ha TE igen, az a Te döntésed.


De nem ezt szerettem volna írni, hanem hogy híradóban is volt róla szó, már otthon vannak.

161. virgilius (válaszként erre: 153. - 4c35511f0b)
2007. szept. 9. 18:00

A nagyszülők nyilván nem nyaraltak velük Portugáliában. ;-) Meg egy idegen országban megbízható embert sem oly evuidens találni. De nem akarok ám az ördög ügyvédje lenni, én is egyetértek Veled, csak mint szülő tudom, hogy tényleg adódhatnak nehéz helyzetek. De ha mást nem is, egy bébifont minimum használhattak volna, talán van akkora hatósugarú... Eh, szegény kislányon márúgysem segít semmi. :(((

De ha a szülőket lecsukják, mi lesz az ikrekkel? ...

2007. szept. 9. 17:19
Visszajottek a szulok...
159. daroki
2007. szept. 9. 16:45
Amiről én nem hallottam,hogy ilyen hazugság vizsgálón voltak a szülök?
158. 4c35511f0b (válaszként erre: 157. - Daroki)
2007. szept. 9. 16:43

NEm biztos, hogy hiteles valami attól, hogy lezárják

Sajnos.

157. daroki (válaszként erre: 155. - 4c35511f0b)
2007. szept. 9. 16:42

Sztem nem hülyék a rendőrök sem,és mi sem.Egyszerűen összezavar minket a sajtó.Amiket meg hallunk,olvasunk,ezekből próbálunk nyomra bukkani:)Persze hiányosak az infók,a fele biztos nem is úgy van,ahogy halljuk,olvassuk.

Majd az lesz a biztos ha lezárják a nyomozást végre és akkor talán kaphatunk egy hiteles végeredményt.Talán!:(

156. 4c35511f0b (válaszként erre: 155. - 4c35511f0b)
2007. szept. 9. 16:34
VAgy az igazság TELJESEN más, mint amit a sajtóból ismerünk
2007. szept. 9. 16:34

ÉN azért nem értem ezt az egészet, mert régebben volt ugye ez a hír: [link]

akkor hogy találták meg másol, másnál a ruháját? Vagy a rendőrök hülyék (minden országban:) vagy én, hogy nem áll össze a kép:)

154. daroki (válaszként erre: 153. - 4c35511f0b)
2007. szept. 9. 16:31
Egyetértek veled:)
153. 4c35511f0b (válaszként erre: 147. - Virgilius)
2007. szept. 9. 16:27

Én nem értem meg.

Akkor van nagyszülő, vagy valaki, aki vigyáz gyerekre! Ráadául gazdag emberekről van szó, simán megfizethetnek egy megbízható emberkét, aki vigyáz gyerekekre, míg ők kettesben vannak.

Ez csak az én vélményem.

152. daroki
2007. szept. 9. 11:14
Közben most olvasom,hogy a szülők visszatérnek Nagy Britanniába.Akkor sem bújhatnak ki a felelősség alól sztem,hiszen ők hagyták egyedül,örizetlenül a 3 gyereküket.
151. daroki (válaszként erre: 150. - Virgilius)
2007. szept. 9. 11:11
Igen bennem is ez felmerült,hogy a kicsik jó alvók,habár idegen helyen a fene tudja.
2007. szept. 9. 11:09
Ez jó kérdés. Lehet, hogy kaptak, de ők simán vették, Maddie meg akár allergiás is lehetett a szérumra, vagy akármi. :( Vagy a kicsiknek nem adtak, mert ők jó alvók, Maddie meg esetleg nem?
149. daroki
2007. szept. 9. 11:09
Nekem is az az érzésem,hogy Domink már nem él.Eltudom képzelni ezt a harcikutyás dolgot is,de ne az én megérzéseim legyenek igazak!
148. daroki
2007. szept. 9. 11:07
Ami nekem akkor most még nem világos.A kislány egyedül volt a szobában,vagy a testvérei is ott voltak?Ha igen akkor ők nem kaptak vajon altatót?
147. virgilius (válaszként erre: 146. - 4c35511f0b)
2007. szept. 9. 11:04

Jó hát nyilván én sem hagynám magára, de ugyanakkor valahol (távolról) azért meg is tudom érteni, három picike mellett a szülőknek nem volt egy perc külön idejük sem egymásra, el akartak menni kettesben vacsizni, idáig érthető. De hogy így szervezték meg ezt maguknak, az már valóban gáz.


Dominik sztem biztos nem él már szegény. :((( Ahogy Maddie sem.

146. 4c35511f0b (válaszként erre: 144. - Virgilius)
2007. szept. 9. 11:02

TAlán nem kéne magára hagyni egy kicsi gyereket, s akkor nem kéne nyugtató, ennyi.

Érdekes én családomban is van 2 pici gyerek, de soha nem voltak egyedül.

Én ezt itt már régen leírtam, hogy EBBEN a szülők hibáztak, akár az derül ki a végén, hogy közük van a gyerek halálához, akár nem..

145. 4c35511f0b (válaszként erre: 143. - Daroki)
2007. szept. 9. 11:00

Dominik szerintem nem halt meg, apának voltak dolgai valahol ott lesz a gyerek.


A kislánynál nem tudok mit mondani, mert szerintem ezredét nem tudjuk a /valós/ infóknak,,,mindenesetre az furcsa, hogy a szülők kocsijában találnak vért és altatót a gyerek szervezetében.

2007. szept. 9. 10:56

Vér: lehet, hogy spriccelt, ahogy megszúrta? Rossz helyre nyomta be az altatót?

Hogy miért adta be: el tudom képzelni, hogy pont azért, hogy nehogy valami baj legyen, amíg egyedül hagyják... Ha felriad és nem találja a szüleit, esetleg kárt tehetett (volna?) magában is, vagy akár csak nekimegy valaminek, leesik stb. De balul ütött ki. :(((

Dominik és harci kutyák: nahát, pont ezt írtam még az elején, hogy ez a legvalószínűbb...

Most megint eltűnt egy két éves kislány, ő sem került elő, ugye? :(((

143. daroki
2007. szept. 9. 10:43

Egyre bonyolódik az ügy:(Ha altatót kapott a kislány(agyam eldobom!)és ettől aludt el szegény örökre...akkor mi volt a vér a falon?Persze ez a kérdés nem nektek szól,inkább magamnak tettem fel,persze válaszolni nem tudok rá.


Dominik ügyében is csak a találgatások mennek.Amit tegnap olvastam,hogy az apa harci kutyái tépték szét a kisfiút,egy nap alatt eltüntették a nyomokat,kitalálták a Margitszigetes sztorit,ezt tálalták a rendőröknek.

Azért az tényleg furcsa,hogy egy csomó rendőrkutya nem érzett semmiféle szagot a Margitszigeten a kisfiúról:((

2007. szept. 9. 10:22

"A szülők esti programja miatt az orvos édesanya altatót adott kislányának, de mire hazaértek, Madeleine élettelen volt. A blamázs és a börtönbüntetés helyett a szülők a hazugság mellett döntöttek"


...ezt sem értem,,,miért kell pár éves gyereknek nyugtató??? AZért furcsák a szülők.

141. 031d5c7fc0 (válaszként erre: 138. - Daroki)
2007. szept. 9. 08:25
Köszi, ez jó hír.
140. 4c35511f0b (válaszként erre: 135. - 031d5c7fc0)
2007. szept. 8. 23:12

PL mert nem "útban volt" , csak (ahogy ilyenkor fogalmaznak) "elborul az anya agya" s nem bírta, hogy pl hisztizik a gyerek stb.

...egy "normális" ember számára sosem lesz érthető, miért bántja szülő a gyermekét.


A hetekben a saját országunkban is ugrott ki anya a gyerekével a 4. emeletről, s hajtott az árokba hasonló szándékkal anyuka(illetve falnak szeretett volna hajtani, de szerencsére nem sikerült, így az 5 éves kisfiúnak sem lett baja)...ezek felfoghatatlan dolgok.

2007. szept. 8. 20:22

sziasztok, bocs, hogy regen jelentkeztem, tehat. ket hete a szulok felhaborodva tamadtak a portugal rendorseget, hogy oket mertek gyanusitani, mire egy nagykutya a portugaloktol ugy nyilatkozott, SOHA nem volt es nem is lesz a szuloi felelosseg hianyanak tudhato az egesz eset. Ra egy hetre, injekcios tu a nyaraloban..vernyomok a csaladi autoban... Tegnap elotti cimlap, nem vicc 40 centis piros betukkel, TE OLTED MEG, VALLD BE! alatta az anya fotoja.

kihalgatas elobb az anyjanal majd az apjanal. a riportokon eloben, nem hiszitek el, olyan fujolas van, mikor ezek megjelennek, hogy elnyomjak a riporter hangjat. Minden nap 3 oras osszefoglalo a hirek utan. Es a mai hir? nagy piros betukkel.. Ha most bevallod, hogy te tetted, enyebb buntetest kapsz... No kerem, a kozvelemeny? 1,valamit csinaltak a szulok, 2, szervkereskedelem, 3, veletlen baleset gyerekrablasnak allitva, 4, hirnev, 5, a gyerek halalos beteg volt, 5, eladtak.

A 3. szamu a legkozkedveltebb.

A hirveresrol pedig annyit, meg a skotokrol... Pavarotti halala nem vicc, egyetlenegy ujsagban jelent meg egy 5 soros kis hasabon jol elrejtve a Big Brother hirek, Maddie hirek es a szex tanacsado rovatok koze. Na ez is gusztustalan, amugy most, ahogy ezt potyogom, szol a teve es ki nyilatkozik? Hah, eltalaltatok, Mr. MCann

138. daroki (válaszként erre: 137. - 031d5c7fc0)
2007. szept. 8. 20:13
Láttam a napokban egy riportot a lánnyal.Pszichológushoz jár a mai napig,eléggé meghízott.A körülményekhez képest jól van,de a terápiákra szüksége van és lesz is és még sokáig.
137. 031d5c7fc0 (válaszként erre: 136. - 6ee0ffb012)
2007. szept. 8. 19:23

Hát kíváncsi leszek az eredményre, minden esetre egyre több a vér, szegény kislány élve már nem igazán kerülhet elő.


Emlékeztek arra az osztrák lányra, aki sok év után tavaly került elő? Néha szólhatna a híradó ilyesmiről is, hogy mi van vele most, 1 év után, hogy érzi magát. De sajnos mindig csak a hátborzongató hírekre pályáznak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook