Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Madeleine McCann, az eltűnt angol kislány története fórum

Madeleine McCann, az eltűnt angol kislány története (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
16. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 15. - Dee)
2007. júl. 17. 13:15
én is a gyereket sajnalom, mert nagyon tunderi, és mindig a gyerek sinyli meg a szulo hulyeseget!
15. dee (válaszként erre: 14. - 5a5c6c6a02)
2007. júl. 17. 13:08
A gyereket sajnálom,de a szülőket nem.
14. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 13. - Dee)
2007. júl. 17. 13:03

ez igy van!nincs olyan, h egy idegen orszagban elmegyek vacsizni,mig a gyerekem alszik, de azért 10 percenkent ranézek!vittek volna magukkal,vagy baby sittert fogadtak volna, hamar oly gazdagok!most egyszerubb kampanyolni az egész Foldon!

Bizom benne h elokerul a gyerek!

13. dee
2007. júl. 17. 13:00

Tudjátok ez olyan,mint a mohácsi kompnál történt baleset.Lám-lám bebizonyították a szülők felelősségét.

Most is azt mondom a gyerek nagy felelősség,minden percben mellette kell lenni, de legalábbis a fél szemünknek.

Nincs pardon,hogy nem figyeltem.


Épp ilyen mikor leforrázza magát a gyerek.Ott is a szülő a felelős.

2007. júl. 17. 12:51
ebbe nem is akarok belegondolni!
11. nicci
2007. júl. 17. 12:49
Nem mindegy ,mert ha a másik kettő fiú volt lehet hogy valami perverz nem véletlen a kislányt választotta!:(
2007. júl. 17. 12:45

nem kislányok voltak ok is?

de mondjuk sztem teljesen mindegy!

2007. júl. 17. 12:43
A másik kettő kisfiú volt nem?
2007. júl. 17. 12:42
Én is remélem azért,hogy él.Ha soha nem is kerül elő akkor a szülők is nyílván egy életen át reménykedni fognak abban hogy nem halt meg!!Egyébként azt egyáltalán nem értem ha olyan gazdagok miért nem fogadtak egy babysittert és akkor kedvükre vacsorázgatthatak volna!
2007. júl. 17. 12:41
persze, lehet, h vizbe dobtak, de remelem nem!nagyon sajnalom a csaladot,de ok a felelosek!miert pont ot vittek el,és a tobbi gyereket miert nem?
2007. júl. 17. 12:37

Én is a szülőket tartom felelősnek.Idegen országban egy percre nem hagyom magára a gyerekemet,akkor sem ha alszik!Én meg nyugodtan vacsizgatok közben.Miért nem vacsiztak a szobájukban?Vagy együtt?Ettől függetlenül sajnálom a szülőket,nagyon kemény hetek vannak mögöttük,iszonyú megrázkódtatás ez nekik:(

Én nem tudom,hogy él-e még ez a kislány?Olyan régen eltűnt már és semmi megbízható infó róla:(Azért mégis jobb lenne ha élve kerülne elő,olyan pincurka még,annyi mindent csinálhatna,annyi minden várna még rá.

5. dee
2007. júl. 17. 12:35

Ez is szörnyű eset.De nagyon felelőtlenek voltak a szülők.Szerintem erre a rablásra készültek a rablók.Miért pont oda mentek be????

Én a szülőket ítélem el.

2007. júl. 17. 12:30
És ha vízbe dobták a holttestét?Eltüntethették akár örökre is.És ha él ?Ki tudja mit tettek vele,lehet hogy egy életre tönkre tették,egy életen át kísértené az egész dolog,lehet,hogy képtelen lenne a normális életre és csak egyik orvostól a másikig járna!
2007. júl. 17. 12:21
én bizom benne, h eletben van!végulis elég gazdag a csalad, lehet, h cska várnak valamire a rablok!nem tudom!meggondolatlanság volt az tény!buntudat az lesz,persze!de remelem nincs semmi baja!azt nem ertem, h ha irtak egy levelet, h meghalta a kislany akkor miert nem talaltak meg a holtestet!sztem él még!
2007. júl. 17. 12:16
Szerintem az a kislány már halott!Sajnos!A szülők részéről óriási meggondolatlanság volt magukra hagyni a gyerekeket,életük végéig marad a bűntudat,amit meg is érdemelnek,bár ez még ígyis kevés az eltünt kislánnyal szemben!
2007. júl. 17. 10:50

A négyéves Madeleine McCann május harmadikán tűnt el a családi apartman hálószobájából, miközben szülei egy 50 méterre található étteremben vacsoráztak.


Szerinted elő kerül a kislány?

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook